Strona 188 z 194 PierwszyPierwszy ... 88138178184185186187188189190191192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 676 do 4 700 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4676
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    rzęsy mink 0,06 3d, nabieram mało kleju (to mam opanowane )
    Zdjęcia które wkleiłaś wcześniej to 3d ? ?
    . Nie tak powinna wyglądać aplikacja objętościowa ...
    Gdzie robiłaś szkolenie ?

  2. #4677
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Zdjęcia które wkleiłaś wcześniej to 3d ? ?
    . Nie tak powinna wyglądać aplikacja objętościowa ...
    Gdzie robiłaś szkolenie ?
    u dziewczyny, która jest szkoleniowcem secret lashes
    generalnie już wiem, że szkolenie było do dupy bo wielu informacji nie dostałam.
    w sierpniu wybieram sie z evolashes


    Dziewcyzny co robicie jak są jasne rzęsy? oprócz wiadomej henny przed.. jak klientka zapomniala zrobic henny
    Nie ma chyba innej metody,nie?

  3. #4678
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardorja ja nawet przy bardzo jasnych rzęsach henny nie robię, dobre światło i daję radę

  4. #4679
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    u dziewczyny, która jest szkoleniowcem secret lashes
    generalnie już wiem, że szkolenie było do dupy bo wielu informacji nie dostałam.
    w sierpniu wybieram sie z evolashes


    Dziewcyzny co robicie jak są jasne rzęsy? oprócz wiadomej henny przed.. jak klientka zapomniala zrobic henny
    Nie ma chyba innej metody,nie?
    za duzo kleju , widać , oraz widać dużo sklejek w sumie to większość

    polecam 2x sie zastanowic nim wybierzesz kolejne szkolenie




  5. #4680
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kiwaczek ma rację,
    kurs to niemałe pieniądze, więc trzy razy sie zastanów zanim wybierzesz instruktora. czasami warto prezjechać nawet pół Polski

    wrzucam swoje zaległe wypociny
    Ostatnio edytowane przez aticzka88 ; 11-06-2015 o 12:29

  6. #4681
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wklejam tutaj swoje rzęsy . Czy jakieś wskazówki? Ktoś gdzieś widzi jakieś błędy? Czy aplikacja jak najbardziej poprawna?

  7. #4682
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Selvi czy to jest 1 do 1? jesli tak jaka grubosc?
    na otawartym na pewno wygląda lepiej niż na zamnkiętym. Musisz pilnować trochę bardziej kierunków klejenia. Potworzyły się jakieś schodki, wiec musisz bardziej pilnowac by nie lataly gdzie chca te rzesiska
    ktora to aplikacja?

  8. #4683
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Tak to jest 1:1 i grubość 0,20 skręt C. Rzęsy robię od 20 lat ale tylko latem mam nawet spory ruch także ciężko mi powiedzieć która to już moja aplikacja. Wstawiam kolejne z wczoraj i dziękuję za pomocne wskazówki

    Tutaj na zdjęciu od zewnętrznego kącika jest troszkę C 0,20 11mm, później 12mm i aż do 8mm, tych 8 jest tylko kilka. Klientka miała ni8ezwykle gęste rzęsy... robiłam je 2,5h. Na otwartym oku zawsze aplikacja wygląda lepiej ale mam pewność że ani jedna rzęsa nie jest posklejana bo sprawdzałam po kilka razy.

  9. #4684
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    za duzo kleju , widać , oraz widać dużo sklejek w sumie to większość

    polecam 2x sie zastanowic nim wybierzesz kolejne szkolenie
    nie ma 'sklejek', w czasie zakładania rzęsy rozdzielam (rozklejam) kilka razy, na końcu również jak już klej na pewno dobrze wyschnie. przy uzupełnieniach nie ma grudek kleju ani tych sklejek. po prostu sąźle ułożony tzn nie zawsze udaw mi w dobrym kierunku rzęse ustawić i się wywiajają..


    a evolashes jest złe? słyszę bardzo dobre opinie na temat ich szkoleń i ani razu nie zawiodłam się na ich kleju, natomiast nl i sl zmieniałam jklej co chwila aż trafilamna evo

  10. #4685
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardorja - wybiera się szkoleniowca - nie firmę. Ja się szkoliłam u Marii Habury ( akurat z Evo) i zawsze byłam zadowolona.

    Trzeba sprawdzać prace szkoleniowca i szukać opinii a wtedy czy to szkoleniowiec z Evo, SL czy NL - będziesz wiedziała, ze dobrze trafiłaś.

    Wydaje mi się że Kiwaczek "piła" do twojego pierwszego szkolenia.

  11. #4686
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    Bardorja - wybiera się szkoleniowca - nie firmę. Ja się szkoliłam u Marii Habury ( akurat z Evo) i zawsze byłam zadowolona.

    Trzeba sprawdzać prace szkoleniowca i szukać opinii a wtedy czy to szkoleniowiec z Evo, SL czy NL - będziesz wiedziała, ze dobrze trafiłaś.

    Wydaje mi się że Kiwaczek "piła" do twojego pierwszego szkolenia.
    yhmmmmm dzieks

    wiem u kogo bym chciała ale ona za daleko ehhh p.Bożeno whyyy?
    ok poszukam poszukam

  12. #4687
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny.jestem początkującą .zrobiła dopiero chyba z 5 czy 7 setów i zauważyła że lewe oko zawsze jakiś mi gorzej wychodzi. Prawe ładniejsze jest. Zawsze jak robię to zaczynam od najkrótszych na obu oczach i idę po kolei do dłuższych. Czy może lewe oko powinna zaczynać od zewnętrznego kącika.? Bo mam wrażenie że rozdzielając rzęsy, te które już zrobiłam, to się jakoś kładą. Trochę zamotałam ale może wiecie o co chodzi. Na szkoleniu mnie uczono, żeby robić stylizację po równo na obojgu oczach ale używając różnych długości, bo gdyby niedaj Boże klientów musiała wyjść przed zakończeniem setu żeby źle nie wyglądała z okiem doklejonym do połowy.ale na razie mam wrażenie że się pogubię robiąc kilka długości na raz. Czy macie na to jakiś sposób by oboje oczu wyglądało jednakowo

    C 0,2. 8:12
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 13-06-2015 o 23:32

  13. #4688
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha po Twoich ostatnich pracach stwierdzam i to przekonana w 100% ze pracujesz w pogotowiu ratunkowym dla rzes i chyba tak wlasnie powinnas nazwac swoj salon

    Pozdrawiam

  14. #4689
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Selvi zejdź z grubości, odpuść już sobie 0.20 1:1 fajnie wygląda w 0.15 musisz dopracować kącik wewnętrzny oraz pomieszać więcej długości

  15. #4690
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Pamietacie jak wkleiłam fote aplikacji rzęs zrobonyumi tylko dwoma długościami? Poprawiłam się, uzupełnienie zrobiłam 5długościami 10-14. Nietstey klientka nie była zadowolona powiedziałam, że za pierwszym razem były dłuższe

    oto foty
    fot 1-pierwsza aplikacji (w niebieskiej ramce)
    fot 2- uzupełnienie

  16. #4691
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardorja faktycznie widac ze uzylas wiecej niz 2 dlugosci. Nadal musisz cwiczyc, zeby rzesy nie lataly jak na wietrze. I jeszcze jedna rzecz, na zrobionym uzupelnieniu widac duze odrosty. Musisz je zdejmowac przed uzupelnieniem, poniewaz to bardzo rzuca sie w oczy - zwłaszcza na pierwszym ujęciu.

    powodzenia

  17. #4692
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał asiuniak33 Zobacz post
    Selvi zejdź z grubości, odpuść już sobie 0.20 1:1 fajnie wygląda w 0.15
    Ją nie wiem co te klienki.dziewczyny jak przychodzą to chcą żeby rzęsy były bardzo widoczne i rzeczywiście u mnie też 0,2 najczęściej schodzą. Ale uzupełnienie już wolą lżejsze czili 0,15

  18. #4693
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał asiuniak33 Zobacz post
    Selvi zejdź z grubości, odpuść już sobie 0.20 1:1 fajnie wygląda w 0.15 musisz dopracować kącik wewnętrzny oraz pomieszać więcej długości
    Nie mogę zejść z grubości bo klientki chcą żeby rzęsy były widoczne a skoro widzę że klientka ma swoje grube rzęsy i 0,15 nie dadzą takiego efektu to jaki jest sens robienia 0,15? Taką mam specyficzną klientelę że rzęst muszą być widoczne i długie, z długością nie zawsze mogę poszaleć bo nie ma na czym więc trzeba na grubości nadrobić bo wiem że inaczej będą nie zadowolone i do mnie nie wrócą a najważniejsze to chyba żeby była klientka zadowolona a nie ja .

    Pomieszać więcej długości? Na jednym oku mam od 8mm do 12mm i jeszcze więcej? 12mm to czasem maks jakie mogę założyć a 8mm wydają mi się najbardziej odpowiednie do wewnętrznego. Może się mylę? Z tym wewnętrznym to czasem się trafi klientka która ma tam dosłownie jedną rzęsę albo wcale :/.

    No i powoli biorę się za objętościówki... Miałam na szkoleniu 1:1 sposób klejenia 2:1 i 3:1 ale na norce, teraz wypracowałam sobie sposób wyciągania 3 rzęs naraz z paseczka i będę trenować, bo widzę że to coraz bardziej popularne jest.... Narazie mam do tego rzęsy 0,10 grubość.

  19. #4694
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    selvi

    Musisz pamiętać jedno. Może Ci zdażyć taka sytuacja, że jedna "zadowolona" klientka z rzęsami do chmur może popsuć Ci rynek. Negatywne opinie o wszelakich stylistkach rozchodza się wiele razy szybciej. Tej jednej się podoba, ale inna spojrzy ... oo takich to ja nie chcę. Jak przekonasz te zniechęcone? Twoje klientki to Twoja reklama.
    Jak będziesz aplikować rzęsy krótsze, które optycznie będą wyglądały gęściej, zyskasz więcej klientek, które będą chciały nosić naturalny look na co dzień. Na takich klientkach powinno Ci zależeć najbardziej. Takie jest moje zdanie. Wywal 0,20 bo wyglądają koszmarnie. Ja już nawet 0,15 używam sporadycznie. Jak wykleisz wszystkie rzęsy naturalne efekt będzie "gęsty". Ale to też zależy od ilości rzęs naturalnych klientki. Jeżeli ma ona 70-80 niestety efekt będzie niesatysfakcjonujący. Tutaj ukłon w stronę objętościówek. Idź najpierw na doszkolenie z metody 1:1 i wtedy Instuktor poinformuje Cię co i jak i czy Ty w ogóle jesteś gotowa na objętościowe szkolenie. W porządnych firmach evo, noble, star nikt Ci nie zrobi szkolenia z objętościówek jeżeli kulejesz w metodzie 1:1.

    Życzę samozaparcia i cierpliwości

    Bardorja w całej swojej 5 letniej karierze rzęsowej nie zrobiłam henny. Ani jednej

    Cytat Napisał Joannah Zobacz post
    Mucha po Twoich ostatnich pracach stwierdzam i to przekonana w 100% ze pracujesz w pogotowiu ratunkowym dla rzes i chyba tak wlasnie powinnas nazwac swoj salon

    Pozdrawiam
    Hahaha
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 28-06-2015 o 12:48 Powód: dopisek

  20. #4695
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dawno nic nie wstawialam

  21. #4696
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    i moje 2D 8-9-10-11-12 C

  22. #4697
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    I kolejne jedna rzęsa się wywineła i nawet tego nie zauważyłam..

  23. #4698
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    1:1
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  24. #4699
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam serdecznie Panie,
    może będziecie mogły mi pomóc?
    ewentualnie odesłac do wątku w którym znajdę pomoc
    7/07 robiłam klience rzęsy (to był jej pierwszy raz) metodą objętościową (pracuję na produktach noble lashes)
    napomnę też ze to jest n-ta stylizacja którą wykonuję (nie jestem początkująca - robię rzęsy od trzech lat)
    klienta zadowolona z efektu ZARAZ PO NIM, oczywiście wszystkie wytyczne dotyczące pielęgnacji rzęs przekazałam
    klientka dzwoni tydzień po czyli 13/07 że zaraz po zrobieniu rzęs czyli na drugi dzień 8/07 (środa) w kąciku jej wypadło kilka rzęs
    pytam sie jej czemu od razu nie zadzwoniła a ona że była na wyjeździe a mówiłam że ma od razu dać znać,
    niestety moje wolne terminy jej ie pasowały i przyszła dziś 18/07 (sobota) 11 dni po zabiegu i nie miała prawie rzęs
    oczywiście napomniałam jej że powinna od razu mnie poinformować bo wiem na czym stoję a ona w zaparte że tylko kącik jej wypadł od razu na drugi dzień
    prawdopodobnie mnie oszukuje
    oczywiście oburzyła się że jak to tak, bo rzęsy wypały jej od razu - myliła się w tym co mówiła - co mnie strasznie irytowało bo najpier powiedziała że po dóch dniach miała dwie luki w jednym oku, potem że na drugi dzień kącik jej wypadł, że nawet głowy nie myła tego dnia, że nie malowała rzęs wcale tylko dolne - a górne oblepione tuszem, mówiła ze ma wyjazd w sobotę - potem że na drugi dzień i tak wkółko
    wiem że moze to moja wina że wypadły - moze akurat źle coś zrobiłam, ale też winna jest sam klientka bo nie dała mi znać od razu
    proszę doradźcie mi co mam z tym fantem zrobić bo poprawka nie wchodzi w grę ewentualnie uzupełnianie
    jak sobie radzicie z takimi klientkami (z reguły poprawiam jeśłi coś jest nie tak - ale jak zaczeła wyrzywać sie na mnie to nie mam zamiaru wysłuchiwać jej zlośliwości)

    załączam zdjęcia z zabiegu

    z góry dziękuję za pomoc

  25. #4700
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A jakie warunki miałaś w pomieszczeniu, w którym kleiłaś? Pogoda obecnie jest dość zmienna i być może to było przyczyną? Tak czy siak 11 dni to za dużo na uwzględnienie reklamacji. Zaproponuj standardowe uzupełnienie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 18:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •