Strona 187 z 194 PierwszyPierwszy ... 87137177183184185186187188189190191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 651 do 4 675 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4651
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Fakt, rzęsy do łatwych nie należały. Ale bardziej dokuczał mi brak dobrego światła i to że siedziałam po turecku na poduszce

  2. #4652
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Powrzucam trochę moich

  3. #4653
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ach piękne wisienko

  4. #4654
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wisienko same piękności
    a u mnie same 1:1, zero objętościówek

  5. #4655
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej dziewczyny, zamówiłam nowy klej! i jest super,okazalo sie, ze tamten był przeterminowany o miesiąc i już dobrze nie kleił i dlatego rzęsy wypadały w ciągu kilku dni. teraz rewelacja oto dowód foto

  6. #4656
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bardorja aplikacja wykonana jedną długością rzęs nie wygląda fajnie , w kącikach powinny byc zdecydowanie krótsze rzeski, co optycznie zamknęłoby całą stylizację w piękne wachlarze

  7. #4657
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Bardorja aplikacja wykonana jedną długością rzęs nie wygląda fajnie , w kącikach powinny byc zdecydowanie krótsze rzeski, co optycznie zamknęłoby całą stylizację w piękne wachlarze
    klientka stosowała revitala i miała swoje wszytskie takie długie, więc jakby to wyglądało gdybym do jednej naturalnej długiej rzęsy przykleiła 3 krótsze? a nie jestem stylistką, która za pomocą nożyczek wycina wachlarz..
    Musiałam je zrobić takie, w kącikach są krótsze. Klientka była bardzo zadowolona.

  8. #4658
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    klientka stosowała revitala i miała swoje wszytskie takie długie, więc jakby to wyglądało gdybym do jednej naturalnej długiej rzęsy przykleiła 3 krótsze? a nie jestem stylistką, która za pomocą nożyczek wycina wachlarz..
    Musiałam je zrobić takie, w kącikach są krótsze. Klientka była bardzo zadowolona.
    dziwna odpowiedz...
    nie ma znaczenia czy stosowala odzywke czy nie, w kackach po prosyu kleisz krotsze (niestety tu wyglada na maksymalnie 2 rozmiary), nawet jesli jej maja wystawac.
    moze byla zadowlona bo sie nie zna.
    a profesjonalnie to na pewno nie wyglada. klejenie jednym rozmairem jest tragedia.
    ale nie ma co sie martwic, kazdy z nas keidyas zaczynal i nikt mistrzem sie nie urodzil
    Ostatnio edytowane przez aticzka88 ; 11-06-2015 o 12:10

  9. #4659
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aticzka88 Zobacz post
    dziwna odpowiedz...
    nie ma znaczenia czy stosowala odzywke czy nie, w kackach po prosyu kleisz krotsze, nawet jesli jej maja wystawac.
    moze byla zadowlona bo sie nie zna.
    a profesjonalnie to na pewno nie wyglada. klejenie jednym rozmairem jest tragedia.
    tam sa trzy rozmiary 12/11/10

  10. #4660

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Próbuję dodać zdjęcie ... nie wiem czy mi się udało. Chciałabym byście oceniły moją pracę. To moja piąta aplikacja w życiu

  11. #4661
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bardorja ja też bym pociągnęła jeszcze wewnętrzny kącik krótszymi, bo tak trochę na niedokończony wygląda.
    Dla przykładu moje 2 ze swoimi naturalnymi mega długimi, obie mają długości od 10 do 14

    A tak poza tym dziewczęta zdjęcia dodajemy w innym temacie

  12. #4662
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał wisienkakwspz Zobacz post
    Bardorja ja też bym pociągnęła jeszcze wewnętrzny kącik krótszymi, bo tak trochę na niedokończony wygląda.
    Dla przykładu moje 2 ze swoimi naturalnymi mega długimi, obie mają długości od 10 do 14

    A tak poza tym dziewczęta zdjęcia dodajemy w innym temacie
    ja zrobilam tylko trzy długości, to była moja druga stylizacja 3d
    wciąż sie ucze

  13. #4663
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardorja spoko, każdy kiedyś zaczynał, tak na prawdę nie liczy się, czy 1:1, czy objętościowe, tylko prawidłowa stylizacja

    aniutka pilnuj kierunków i odległości od powieki, a tak to całkiem dobrze
    Ostatnio edytowane przez wisienkakwspz ; 27-05-2015 o 13:44

  14. #4664
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam wszystkich! Mam prośbę o ocenę moich prac. Dopiero zaczynam, więc wiem że nie jest idealnie, ale chodzi mi o to czy idę w dobrym kierunku i na co powinnam zwrócić uwagę.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    http://pliki.wzorki.info/images/wjP5x.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/172Az.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/R9rwL.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/1tFvT.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/1p5aQ.jpg

  15. #4665

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nie jestem jeszcze może bardzo doświadczona, ale na moje oko to za daleko kleisz te rzęsy, od razu jest spory "odrost" (niech mnie ktoś poprawi jeśli źle piszę)

  16. #4666
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    trochę ode mnie. Zaniedbałam się ze zdjęciami. Muszę w końcu zakupić baterię do aparatu, telefonem wyglądają jakby były totalnie pozlepiane
    Oczywiście nie są

    pierwsza seria to przyszła pani dziś, prosiła o ekstremalny efekt
    Nie wyraziła zgody na zrobienie zdjęć, pytam więc czy zawsze miała takie rzęsy... ona oczy co ja chcę od jej rzęs ?

    zdjęcia zrobiłam poinformowałam, że robię na zamkniętych oczkach, że potrzebne do ubezpieczenia .... to jest 3d

    druga pani to 2d, zapomniałam zrobić przed ...

    a 3 pani to moja córcia, wybaczcie ale nie mogłam się powstrzymać
    rośnie nowa stylistka

  17. #4667
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jak na uczenie się dostaję trudne klientki..
    Któraś z was pisała ostatnio o brudach międzyrzęsami. Poznałam to i ja.
    Klientka, która była modelką została przeze mnie poinformowana, że najlepeij jakby przyszła bez makijażu. Zgodziła sę bez problemów. Niestety gdy zobaczylam jej rzęsy, wyjęłam płyn do demakijażu i zacząłam czyścić. Na co ona, że po co to robie skoro ona rzęs nie malowała... niechcąc jej urazić powiedziałam,że to standardowa procedura. Ale ale ale nie było to takie łatwe, rzęsy były mocno posklejane chyba niedomytym tuszem.. albo ropą, jakby nie umyła twarzy po przebudzeniu. Nie dość, że jestem początkująca i zajmuje mi to 3h to jeszcze musiała dobrze domyć jej te rzęsy (ok 30min), potem poczekałam az trochę odparuje i odtłuściłam primerem, dopiero zaczęłam kleic,niestety.. w czasie klejenia gdzie nie gdzie ten brud jeszcze był.. nie dokładnie domyłam. To jeszcze nic! Ona w kącikach miała zamiast rzęs to taki włoskowy meszek. który sobie wyrywa woskiem i prosiła, żebym tak nie klieła. oczywiście przedłużyłam jej niektóre dolne więc musiałam je rozklejać i mi zaczela łzawić tak, ze nie moglam ich potem dobrze rozczesać i ułożyć Wiecie co ona zrobiła Po skończonej aplikacji spojrzała w lustro i ku mojemu zdziwieniu złapała kilka rzęs w wewentęrznych kącickach i je wyrwała bo 'przecież mówiłam, żeby nie za daleko bo i tak je wyrwę'.... a poza tym była zadowolona. Ja z kolei przeżywam rzęsową traumę, że jednak się do tego nie nadaje.
    foto

  18. #4668
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    Jak na uczenie się dostaję trudne klientki..
    Któraś z was pisała ostatnio o brudach międzyrzęsami. Poznałam to i ja.
    Klientka, która była modelką została przeze mnie poinformowana, że najlepeij jakby przyszła bez makijażu. Zgodziła sę bez problemów. Niestety gdy zobaczylam jej rzęsy, wyjęłam płyn do demakijażu i zacząłam czyścić. Na co ona, że po co to robie skoro ona rzęs nie malowała... niechcąc jej urazić powiedziałam,że to standardowa procedura. Ale ale ale nie było to takie łatwe, rzęsy były mocno posklejane chyba niedomytym tuszem.. albo ropą, jakby nie umyła twarzy po przebudzeniu. Nie dość, że jestem początkująca i zajmuje mi to 3h to jeszcze musiała dobrze domyć jej te rzęsy (ok 30min), potem poczekałam az trochę odparuje i odtłuściłam primerem, dopiero zaczęłam kleic,niestety.. w czasie klejenia gdzie nie gdzie ten brud jeszcze był.. nie dokładnie domyłam. To jeszcze nic! Ona w kącikach miała zamiast rzęs to taki włoskowy meszek. który sobie wyrywa woskiem i prosiła, żebym tak nie klieła. oczywiście przedłużyłam jej niektóre dolne więc musiałam je rozklejać i mi zaczela łzawić tak, ze nie moglam ich potem dobrze rozczesać i ułożyć Wiecie co ona zrobiła Po skończonej aplikacji spojrzała w lustro i ku mojemu zdziwieniu złapała kilka rzęs w wewentęrznych kącickach i je wyrwała bo 'przecież mówiłam, żeby nie za daleko bo i tak je wyrwę'.... a poza tym była zadowolona. Ja z kolei przeżywam rzęsową traumę, że jednak się do tego nie nadaje.
    foto
    Bardorja nie poddawaj się tak szybko,
    każda z nas keidyś zaczynała. Ja jak wspominam swoje początki to mam uśmiech jak 360 stopni
    lewe oko aż tak złe nie jest, prawe gorzej - ale może to wina tego, że klientka się spłakała i wyglądają jak sklejone?
    pilnuj kierunków i sklejek, i na pewno sie nie poddawaj

  19. #4669
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał aticzka88 Zobacz post
    Bardorja nie poddawaj się tak szybko,
    każda z nas keidyś zaczynała. Ja jak wspominam swoje początki to mam uśmiech jak 360 stopni
    lewe oko aż tak złe nie jest, prawe gorzej - ale może to wina tego, że klientka się spłakała i wyglądają jak sklejone?
    pilnuj kierunków i sklejek, i na pewno sie nie poddawaj
    dzięki za słowa otuchy
    taak, skleiły się łzami. właśnie cięzko mi pilnować kierunków, czasami mi ucieknie rzęsa..
    dół mam jak Grand Canyon
    no cóż muszę przetrwać chwile zwątpienia w siebie

  20. #4670
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kochane, jeżeli odpowiadacie na post bieżący - nie cytujcie.

    Bardorja nieważne czy robisz 3 godziny czy 5. Jesteś początkująca, najważniejsza jest nauka prawidłowej aplikacji. Co to za rzęsy są? 0,20 ? Spróbuj 0,15 a nawet 0,12.. , nabierają na siebie mniej kleju i co za tym idzie, czas schnięcia jest szybszy. Ja swoją pierwszą aplikację ( 40 rzęs na oko) robiłam 4 godziny nie chciałabyś zobaczyć te aplikacji

    Dwa ... jeżeli rzęsa się osunęła, należy ją zdjąć i przykleić nową prosto.

    Trzy. Popełniłaś wielgachny błąd nie informując klientki, że źle oczyściła rzesy. Będzie Ci przychodzić z rzęsamii w jeszcze gorszym stanie. Trzeba pokazać lustro, mało lustro? zainwestuj w lupę, rozdziel rzęsy i pokarz ofierze jak to wygląda. Wszelakie infekcje jakie nabędzie przypisze Tobie i przedłużaniu rzęs ....

    Nie poddawaj się Dobrze że tu trafiłaś..

    Jeżeli chodzi o kąciki... ja też ich nie lubię bo mię gilgoczą i je sobie wycieram czyt. wyrywam. Moja Pati już ich tam nie wykleja

    Wisienka skąd Ty bierzesz te wszystkie pięknorzęsne klientki ?

    U mnie katastrofa za katasrofą
    Muszę domówić remover .

  21. #4671
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ah nie załadowała się druga pani...

  22. #4672
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha piękne wachlarze Wcześniej faktycznie nieciekawie
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  23. #4673
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    mucha wrzucam tylko wybrane zdjęcia

  24. #4674
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Bardorja nieważne czy robisz 3 godziny czy 5. Jesteś początkująca, najważniejsza jest nauka prawidłowej aplikacji. Co to za rzęsy są? 0,20 ? Spróbuj 0,15 a nawet 0,12.. , nabierają na siebie mniej kleju i co za tym idzie, czas schnięcia jest szybszy. Ja swoją pierwszą aplikację ( 40 rzęs na oko) robiłam 4 godziny nie chciałabyś zobaczyć te aplikacji

    Dwa ... jeżeli rzęsa się osunęła, należy ją zdjąć i przykleić nową prosto.

    Trzy. Popełniłaś wielgachny błąd nie informując klientki, że źle oczyściła rzesy. Będzie Ci przychodzić z rzęsamii w jeszcze gorszym stanie. Trzeba pokazać lustro, mało lustro? zainwestuj w lupę, rozdziel rzęsy i pokarz ofierze jak to wygląda. Wszelakie infekcje jakie nabędzie przypisze Tobie i przedłużaniu rzęs ....

    Nie poddawaj się Dobrze że tu trafiłaś..

    Jeżeli chodzi o kąciki... ja też ich nie lubię bo mię gilgoczą i je sobie wycieram czyt. wyrywam. Moja Pati już ich tam nie wykleja
    rzęsy mink 0,06 3d, nabieram mało kleju (to mam opanowane )

    no właśnie nie chciałam klientki urazić,następnym razem jej powiem.
    dzięki

    ja też nie lubie u siebie w kącikach, więc mi moja stylistka nie przykleja ale jako początkująca muszę się uczyć robić od a do z

  25. #4675
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha, ale się uśmiałam ze stylizacji rzęsowej misia
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •