Strona 41 z 194 PierwszyPierwszy ... 313738394041424344455191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 001 do 1 025 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #1001
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny wklejam moje pierwsze zmagania z rzęsami...
    moja pierwsza w życiu aplikacja dzisiejsza . Troche jeszcze miejscami rzęs powinnam dokleić bo do wszystkich nie dalo rady ale siedziałam 3 h i klientka nie mogła juz na plecy..wiec ja pusciłam... prosze o szczere komentarze doswiadczone stylistki bom niewiem starałam sie nie posklejac rzes czy wygladaja na posklejane? uf

    acha dałam Silki EVO B 10 11 i 12
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 09-10-2012 o 18:29

  2. #1002
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jak na pierwszy raz
    czas się skróci

  3. #1003
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moim zdaniem to b.dobry początek

  4. #1004
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dzieki kochane... kurcze ręce mi troche drżały...ale jakos poszło.. zalezało mi na efekcie jedynie co robiłam to na szkoleniu pół aplikacji a..mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej.. w czwartek kolejna klientka..tak trzeba operować tym nadgarstkiem zeby dopasowac że masakra ale zniszczyłam tylko 9 rzes..wiec chyba nieźle he tylko ten czas zeby zrobc 100% aplikacji max w 2,5 h bo wiecej bolą plecy klientce

    ---------- Dodano o godzinie 22:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:32 ----------

    acha i jeszcze mam pytanie..czy powinnam kłaśc mniej kleju?
    bo wydawało mi się ,że nie obciekam klejem w trakcie, a teraz niewiem na tych zdjeciach czy nie wyczesałam dobrze czy jak..

  5. #1005
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    bardzo ładne początki, evenense, tylko nie potrafię nic doradzić, zdjęcia są ładne, ale nie nadają się do szukania minusów tym bardziej nie odpowiem w sprawie kleju, nie widzę, ile kleju jest na rzęsie. poza tym to ciężko tak wirtualnie doradzić. ja sama biorę różną ilość kleju w zależności od kleju. na U+ mam mniej, na Hs-4 więcej itd. trzeba to samemu wyczuć. na szkoleniu instruktorka powinna była pokazać na żywo, jaka jest właściwa ilość kleju, by rzęsy się trzymały.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #1006
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    pokazywała..ale to pewnie musze tez sama wyczuć..czasami wydaje mi sie ze daje za mało..ze strachu zeby nie dac za duzo he
    te zdjecia przerobiłam troche ale moze dodam cos na "surowo"
    wiem ze troche by sie jeszcze w kacikach przydalo..ja pracuje na D+ i jakos idzie ale czasami zdarzyło mi się ,że rzesa spadła..dlatego taki długi czas staram sie wyczuc ten klej..ale czego mozna oczekiwac po poczatkach.
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 09-10-2012 o 23:57

  7. #1007
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    wrzucam na szybko bo juz po 23 a spac mi sie chce
    polecam popatrzec na pierwsze foto zdjecie przed... poprzednia stylistka mowila 'bo spi pani na twarzy' wiec i klientka tlumaczyla mi ze cyt 'na ryju spi to takie sa nie?'

  8. #1008
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jasne..nie ma mocnych ja tez spie na ryju i jakos nic takiego sie nie dzieje..heh

    słuchajcie..jak w ogóle jest to wykonalne..by cos takiego było na oczach bo ja nie kumam..kurs kursem ale bez przesady..w szoku jestem

    zyza twoja praca super

  9. #1009
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Evenesese dawaj więcej prac dawaj D plus jest gęstszy i nie powinno byc problemu z trzymaniem się rzęs. Cwicz i dawaj fotki

    Zyzka ale ladne aplikacje
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #1010
    Debiutantka Avatar sviatlana
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moja aplikacja do roll-ap

  11. #1011
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zyza super prace,to pierwsze zdjęcie woła o pomstę do nieba ;/
    Ja też przyłączam się do pytania-skąd się biorą takie rzęsy? bo ja jakoś tego nie ogarniam,a nie wierzę,żeby smarowały rzesy i rzucały na to z góry...

  12. #1012
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zyza barrrrrdzo ładnie

  13. #1013
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    edytakon jak tylko zrobie kolejne wrzuce oczywiscie.. jutro ma stylizacje z prostymi rzesami..ale juz mam patent na to ;p obaczymy jak wyjdzie.. te wasze rzesy są superowe..normalnie bardzo łatwo sie mi na nich pracuje..mimo ,że sie nawyginam ale bardzo ułatwia pracę na pasku przyklejam do czoła i git .

  14. #1014
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zyza szacun że dalas rade to ogarnąć wgl. Szczerze mówiąc jak patrze na pierwsze zdjęcie "przed" to uważam że ja zupełnie bez zadnego kursu nigdy nie trzmająca pęsety w dłoni potrafiłabym przykleic to tak zbey było wygięte do góry Ja mialam raz załozone jakieś syntetyki chyba bo twarde były jak druty, bez konsultacji ze mną jaki chcę efekt i też spałam na ryju i jakos moje tak nie wyglądały. Wiadomo po dwoch trzech tygodniach zdarzało się, że się wywinęła któras do gory nogami to brałam suchą szczotke od tuszu i je czesałam żeby jakos wyglądały.
    Tutaj trafiła Ci się klientka ktora po pierwsze nie umie dbac, bo wg mnie rzęsy trzeba czesac ( ja robilam raz dziennie rano) jak chce sie miec caly czas rowne i po drugie poprzednia stylistka która powinna isc na jakies szkolenie podstawowe i ćwiczyc na lalkach
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  15. #1015
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja też "śpię na ryju " pilnuję się tylko przez pierwsze 3-4 noce po 3 tyg takiego spania i mycia głowy pod prysznicem moje rzęsy wyglądają tak jak na foto. uprzedzam, że nie są uczesane i foto robione przez mojego męża

  16. #1016
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    śmieszna, gdybym to nie ja robiła ci rzęsy, patrząc na zdjęcie, pomyślałabym, ze są mocno posklejane robiłam to na kleju z Magnitici U+ nie wiedziałam, jaki będzie w noszeniu, dziękuję za zdjęcie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  17. #1017
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    wlasnie bylam ciekawa smieszna kto ci robil rzesiory bo jak na śpiąca 'na ryju' (hahahaha jak podlapaly) wygladaja bosko

    dzieki dziewczynki za mile slowa jaram sie rzesami i chyba to mi wychodzi

  18. #1018
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hej to moje drugie podejście do rzęs..
    aplikcja zrobiona moze w 90% za duzo czasu mi to zajmuje..wiec po ponad 3 h pusciłam klientke
    i niewiem czy dobrze dobrałam rzęsy w sensie do oka..miałam troche innego plana ale wyszło jak wyszło.
    8, 10 SL kolorki B 10 Evo pomieszałam troszkę
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 12-10-2012 o 02:18

  19. #1019
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardzo mi sie podobaja. Widac ze taka czysta praca. Moje pierwsze to byly wypociny.

  20. #1020
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    UK
    Postów
    11

    Domyślnie

    Witam odwazylam sie i chcialabym poddac sie ocenie .to jedne z pierwszych rzes jakie zrobilam

    a to kolejne
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 12-10-2012 o 22:00 Powód: post pod postem

  21. #1021
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    evenense, jest jeszcze nad czym popracować, sama to widzisz, ale jest naprawdę ładnie, nie bałabym się iść do ciebie na aplikację

    malgos27, przede wszystkim rzuca w oczy za duża odległość od powieki. nie wykręcają się klientkom rzęski? chyba że nie zdjęłaś odrosty przy uzupełnieniu.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  22. #1022
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    UK
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    z tego co klientki mowia to nie wykrecaja sieale mam jeszcze ten problem z odlegloscia i czasem
    mam jeszcze male pytanko czy dajecie swoim klientkom ankiete np . dotyczaca alergii ?

  23. #1023
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    śmieszna, gdybym to nie ja robiła ci rzęsy, patrząc na zdjęcie, pomyślałabym, ze są mocno posklejane robiłam to na kleju z Magnitici U+ nie wiedziałam, jaki będzie w noszeniu, dziękuję za zdjęcie
    posklejane? nic nie było sklejone ,wszystko (co wypadało, a potem... wyciągałam palcami) było idealnie osobno i każda rzęska przyklejona do nat. była tak wypieszczona, że nie wiem czy mozna to robic lepiej . Przyznam, że częśc tego, co mi wypadało ( może 15%) było też bez moich naturalnych, ale niewiele, myślę, że może to byc efekt mycia głowy pod prysznicem w sposob normalny tj. bez gogli, okularów do nurkowania itp

    na fotce wyglądają jak wygladają bo nie było żadnych przygotowań przed zdjęciem.

    ja marchewkowy osobiście dziekuję
    Ostatnio edytowane przez śmieszna ; 13-10-2012 o 00:11 Powód: poprawiałam przecinki :P

  24. #1024
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    marchewkowy_las widze widze , ale to moja druga aplikacja w ciągu dwóch dni.. wiec i wyzwanie.W ogóle to chciałam inaczej usadowić rzęsy a wyszło troche inaczej w trakcie jak zaczęłam dokładac kolorowe.. w ogóle rozmiar 10 dla tej klientki to jak dla mnie 13 napaliła się babeczka na kolorki bo widziała u mnie. Chciałabym na pewno wykonać 100% aplikacji i trochę mi sie jeszcze chwieją rzęsy wiem..a takze czas.. nie moge trzymac tak długo klientek..bo plecy ich bolą i mnie zreszta tez;/ dziękuję Ci kochana.. ale powiem że w tej nie było mi wcale latwo poprzednia była dla mnie łatwiejsza bo klientka miała bardziej podkręcone rzęski naturalne. Będę się starać robić jak najmniej błędów. I wklejac dalej.. jak cos będzie

    ale powiem wam że dzisiaj miałam klientke ktora robiła rzęsy w salonie za 80 zł.. i sie załamałam tragedia (do slubu jej ktos robiła)wygladała jak żaba ..do mnie przyszła na poprawkę paznokci..ale jak zobaczyłam te rzęsy to nogi pajaka straszne. Wiec sie pocieszyłam ,że chyba ze mna jeszcze nie jest tak żle hee .Zal mi się zrobiło kobiety. Bo rzęsy miała zupełnie nie dopasowane chyba 15 stki ..okropienstwo. Nie miałam sumienia nawet jej powiedziec. paznokcie tez jej ktos schrzanił .szok
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 13-10-2012 o 00:38

  25. #1025
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    norki..
    średnio jestem zadowolona.. mogłam jeszcze dużo dokleić.. bo ona ma full rzęs.. strasznie długo mi zeszło..w ogóle jakaś podłamka..

    no i skleiłam jej oko.. pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło nie zauwazyłam że płatek zjechał.. i lewego oka nie mogła otworzyć udało się na szczęście bez żadnych drastycznych środków.. no ale załamałam się
    Ostatnio edytowane przez bombelkowa ; 13-10-2012 o 14:03

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 18:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •