Strona 177 z 194 PierwszyPierwszy ... 77127167173174175176177178179180181187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 401 do 4 425 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4401
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    Kierunki równo, jest dobrze, pilnuj sklejek, odstępów od powieki i rozczesuj ładnie na koniec wtedy bedziesz widziec gdzie sklejka

    U mnie szal na 2:1
    Obydwie 0,1 C 10-13


    i drugie:
    cudeńka

  2. #4402
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje pierwsze rzęski robione "rzeskami objetosciowymi 0,07 grubosci" starałam sie objetosciowo je aplikowac Wiem nie jest idealnie ale to moja pierwsza stycznosc z nimi. Nie moge sie doczekac kursu a juz niedlugo Dziewczyny powiedzcie mi czy chociaz dobrze kombinuje

  3. #4403
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    1:1
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  4. #4404
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A tu moje skradzione :

    profil złodzieja : https://www.facebook.com/monika.ordon.9?fref=photo

    i link do zdjęcia. Trzeba być kretynką, żeby ukraść zdjęcie kogoś z grona swoich znajomych i na dokładkę podać to zdjęcie jako miniaturę .....

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 28-09-2014 o 14:47

  5. #4405
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha ,śliczne te rzęsy zrobiłaś nie dziwi mnie ,każda by taką chciała mieć reklamę)


    a swoją drogą pusta ta laska,przypisuje sobie coś czego z pewnością nie umie zrobić

  6. #4406
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    I nie usunęła twego postu i fotki, chyba jeszcze nie zczaiła.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  7. #4407
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Już zaczaiła. Babka 50 lat....

    napisałam już do niej, durnowato się tłumaczy, że jej się moje rzęsy podobają, że takie chce sobie zrobić. Że miała do mnie pisać w tej sprawie, bo do Polski jedzie niedługo... Z Polski do Irlandii kawałek jest Od "podobania się" jest przycisk "like it" ... idę do prawnika zapytam co robić dalej. Nie wyraziła skruchy, nie przeprosiła, zarzuca mi czepianie się o błahą sprawę ....

  8. #4408
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Napewno nadal myśli, że nie zrobiła nic złego Żenujące to jest.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  9. #4409
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Napewno nadal myśli, że nie zrobiła nic złego Żenujące to jest.
    masakra z tym "kradziejstwem". straszne i faktycznie żalosne

  10. #4410

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Już zaczaiła. Babka 50 lat....

    napisałam już do niej, durnowato się tłumaczy, że jej się moje rzęsy podobają, że takie chce sobie zrobić. Że miała do mnie pisać w tej sprawie, bo do Polski jedzie niedługo... Z Polski do Irlandii kawałek jest Od "podobania się" jest przycisk "like it" ... idę do prawnika zapytam co robić dalej. Nie wyraziła skruchy, nie przeprosiła, zarzuca mi czepianie się o błahą sprawę ....
    Daj znać co ci poradził prawnik i jak się sprawa rozwinie, moze zwykłe pismo przed sądowe z sygnaturą prawnika, poskutkuje i zdjęcie zostanie usunięte.

    Według tego co czytałam na forach SM, można jedynie udostępnić zdjęcie. Ale już zapisanie go na dysku, zmiany typu: ciecie, kadrowanie oraz wystawianie ze zmienionym logo lub bez niego, są niezgodne z prawem.

  11. #4411
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dawno nic nie wstawiałam, więc od razu z grubej rury
    Rzęsy przed, 2:1 pseudostylistki:
    Załącznik 77970Załącznik 77968Załącznik 77969
    Po zdjęciu tego cuda:
    Załącznik 77966
    Moja wersja 2D:
    Załącznik 77967

  12. #4412
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mysiaczeq pozwolisz ze podkradne ta masakre sprzed? pokazalabym swoim dziewczynom.

    po jest super zmiana

  13. #4413
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Aticzka, proszę bardzo Dziękuję

  14. #4414
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    1:1
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  15. #4415
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Dawno nic nie wstawiałam, więc od razu z grubej rury
    Rzęsy przed, 2:1 pseudostylistki:
    Załącznik 77970Załącznik 77968Załącznik 77969
    Po zdjęciu tego cuda:
    Załącznik 77966
    Moja wersja 2D:
    Załącznik 77967
    skąd się tacy ludzie biorą że taką krzywdę robią

  16. #4416
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Biorą się stąd, że szkoda kasy na dobre szkolenie, a że u mnie generalnie u mnie w mieście lepiej się nie przeszkalać w ogóle niż przeszkolić w jednej z "firm szkoleniowych" to już inna sprawa Jak się poprzyzwyczajali do szkoleń z 1:1, 2:1 i 3:1 w cenie łącznej 200 zł (tak, tak za wszystko aż tyle ) to nie ma się co dziwić, że wydanie ponad 1000 zł to cena kosmos

  17. #4417
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cześć dziewczyny Trzy miesiące temu wkleiłam tu swoje początkujące rzęsowanie, bardzo mi wtedy pomogłyście. Chciałam zapytać co poprawić teraz. Mam świadomość że jest lepiej ale na pewno zobaczycie coś czego ja nie widzę. Będę Wam bardzo wdzięczna. Mam jeszcze jedno pytanie jak długo się rozkręcałyście - ile czasu minęło zanim mogłyście zarobić najniższą krajową powiedzmy? Przez wakacje byłam bardzo zadowolona, miałam ok 5 klientek tygodniowo (co jeszcze 4 miesiące temu było moim marzeniem), dużo się nauczyłam. Myślałam że będzie tylko lepiej, niestety mam zastój. Przychodziły do mnie w większości młode dziewczyny 19-22, które po wakacjach przestały

    1 Załącznik to rzęsy z czerwca a kolejne z tego miesiąca

  18. #4418
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kierunkowanie rzęs na pewno lepiej, natomiast stylizacja oka leży i kwiczy. Staraj się w kącikach kleić krótsze rzęsy. Na pewno jesteś na dobrej drodze, ale musisz dużo ćwiczyć.
    Co do klientek jesteś początkująca i na początku właśnie trafiają się osoby "sezonowe". Nie martw się z czasem klientek będzie coraz więcej.

  19. #4419

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Kierunkowanie rzęs na pewno lepiej, natomiast stylizacja oka leży i kwiczy. Staraj się w kącikach kleić krótsze rzęsy. Na pewno jesteś na dobrej drodze, ale musisz dużo ćwiczyć.
    Co do klientek jesteś początkująca i na początku właśnie trafiają się osoby "sezonowe". Nie martw się z czasem klientek będzie coraz więcej.
    Popieram zwróć uwagę na Kierunkowanie, stylizacje oka i moim zdaniem w wewnętrznych kącikach rzęsy powinny być krótsze i "głębiej" wyklejone, aby aplikacja nie zajmowała 3/4 linii powieki tylko 100%.

  20. #4420
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardzo dziękuję dziewczyny, od dzisiaj skupiam się na tym na 100%. Jesteście super

    ---------- Dodano o godzinie 11:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:11 ----------

    Mam jeszcze jedno pytanie - czy jak zaczynałyście to szukałyście pracy przy stylizacji rzęs w salonie czy od początku pracowałyście 'u siebie'?

  21. #4421
    Debiutantka Avatar dzemma
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hej Jestem tu nowa i przygodę z rzęsami dopiero zaczynam. Nie powiem, trochę boję się Waszej krytyki, ale wiem, że ona pomoże mi udoskonalić moje przedłużanie rzęs metodą 1:1. Zdaję sobie sprawę, że kącik zew. prawego oka "kładzie powiekę (?)", a w lewym zew. kąciku jest troszkę mniej rzęs. Załączam więc zdjęcie mojego drugiego w życiu przedłużania rzęs...i czekam na Wasze rady. Pozdrawiam wszystkie doświadczone, mniej doświadczone i raczkujące stylistki- takie jak ja





  22. #4422
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wygladaja naprawde niezle jak na drugie. Tylko od razu nasuwa sie pytanie, dlaczego tasma? No i stylizowanie oka zupelnie poleglo
    Staraj sie dawac krotsze rzesy w kacikach zewnetrznych, wyeliminujesz w ten sposob opadanie.

  23. #4423
    Debiutantka Avatar dzemma
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zaryzykowałam i poszłam na kurs, który był w miarę blisko mojego miejsca zamieszkania, ale nie był on raczej polecany. Pomyślałam, że wiele zależy od naszych umiejętności i możliwości. Na kursie poradzono nam taką taśmę, bo rzekomo płatki mogą uczulać.
    Jak sobie radzić ze stylizowaniem oka?

  24. #4424
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Owszem wiele zalezy od umiejetnosci i zdolnosci manualnych, ale oprocz nich potrzebna jest tez wiedza, szczegolnie ta na temat stylizowania oka, kryteriow doboru rzes, wskazan i przeciwwskazań, az w koncu sposobow radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Bo jesli zdolnosci manualne masz na bardzo wysokim poziomie ale nie wiesz jak stylizowac oko lub kiedy lepiej nie wykonac stylizacji a odeslac do lekarza to bedzie Ci ciezko. Sporadycznie zdarza sie uczulenie na platki. Znacznie wiekszym problemem jest dyskomfort jaki fundujemy klientce klejac jej tasme. Zrywanie jest bardzo nieprzyjemne, a nieprawidlowo wykonane moze powodowac uszkodzenia rzes dolnych. Ostatnio dostaje duzo pytan od dziewczyn z innych miast typu jak poprosic stylistke o uzycie platkow zeby jej nie urazic. Wiele osob, ktore mialy kiedykolwiek robione rzeski na tasmie i na platkach zawsze wybiora platki i juz wiecej nie dadza sie zatasmowac. Przestaw sie na nie. Klientki to docenia

  25. #4425
    Debiutantka Avatar dzemma
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardzo dziękuję za rady i za to, że z tak dużym spokojem o tym piszesz. Człowiek nie boi się spytać Na końcu kącików zewnętrznych zdarza mi się mieć problem z rzęsami naturalnymi...mianowicie taki problem, że są skierowane totalnie w dół lub bardzo w bok. Mogę to stwierdzić na podstawie 3 Pań.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •