Strona 193 z 194 PierwszyPierwszy ... 93143183189190191192193194 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 801 do 4 825 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4801
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nie ma za co, życzę pwoodzenia i pięknych wachlarzy

  2. #4802
    Debiutantka Avatar charminglashes
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cześć dziewczyny Jestem tutaj nowa i także chciałabym poprosić Was o ocenę mojej aplikacji. To moja pierwsza w życiu objętościówka, wykonana podczas szkolenia. 2d, 3d 0,05 C. Będę bardzo wdzięczna za Waszą obiektywną ocenę

    http://pliki.wzorki.info/images/qj42m.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/0d5ga.jpg

  3. #4803
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    charminglashes jak coś się robi po raz pierwszy to nie ma co cudów oczekiwać Zdjęcie jest niewyraźne ale jak na objętościówkę to słabiutko. Użyłaś 0,05 a aplikacja wygląda jakby była klejona grubymi rzęsami. Musisz bardziej "rozpuszać" kępki. Nie widać tu objętości i w wewnętrznym kąciku jest jakiś mega duży schodek. Wyklej jeszcze 5 pań i wklejaj fotę - na bank będzie piękniej

  4. #4804
    Debiutantka Avatar charminglashes
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    charminglashes jak coś się robi po raz pierwszy to nie ma co cudów oczekiwać Zdjęcie jest niewyraźne ale jak na objętościówkę to słabiutko. Użyłaś 0,05 a aplikacja wygląda jakby była klejona grubymi rzęsami. Musisz bardziej "rozpuszać" kępki. Nie widać tu objętości i w wewnętrznym kąciku jest jakiś mega duży schodek. Wyklej jeszcze 5 pań i wklejaj fotę - na bank będzie piękniej
    Dziękuję za cenne wskazówki Izi. No cóż...cudów nie oczekiwałam hehe. Teraz tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że moje szkolenie nie było raczej zbyt profesjonalne, skoro Pani Instruktorka nie miała zastrzeżeń. Dlatego postanowiłam poprosić Was Kochane Forumowiczki o ocenę Niestety na szkoleniu miałam do tej aplikacji prostą pęsetę :/ Gdybym przed szkoleniem przeczytała wątki na tym forum, byłabym mądrzejsza i poprosiłabym o zakrzywioną. Wydaje mi się, że taką właśnie pęsetą łatwiej rozpuszać kępki... ale to nic... będę ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć! Zamierzam kupić Vetusa ST15 bo mam na razie tylko 5B-SA. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

  5. #4805
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    O matyldo! Prostą pęsetą kazano Ci robić? Już miałam pisać, że nie ma co narzekać od początku na szkolenie. Bo instruktor i jego przekazywana wiedza to jedno a kursant i to co z tą wiedzą zrobi to drugie... ale kępki prostą pęsetą to porażka
    Załącznik 79420

    Kępka powinna przypominać mniej więcej tą z fotki. Twoje takie raczej nie są są zbite - przynajmniej tak to wygląda na fotografiach. Ja bardzo lubię ST15 Daj znać jak Ci się nią pracuje. Będzie na pewno łatwiej

  6. #4806
    Debiutantka Avatar charminglashes
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    W porównaniu do kępki z Twojego zdjęcia moje faktycznie były zbyt zbite. Jak będę miała już odpowiednią pęsetę to poćwiczę na sucho układanie rzęs w kępki i dopiero zabiorę się za aplikacje. Siostra zgodziła się być moją kolejną ofiarą hehe, mam nadzieję, że następna aplikacja będzie znacznie lepsza. Wkleję zdjęcie Jeszcze raz dziękuję za pomoc

  7. #4807
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Iza ma racje. kepuszki za malo puszyste przez co aplikacja wydaje sie ciezka. i pilnuj plynnosci w rozmiarach bo schodki do nieba sa
    i prosta wywal bynajmniej jelsi chodzi o volume.

  8. #4808
    Debiutantka Avatar charminglashes
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał aticzka88 Zobacz post
    Iza ma racje. kepuszki za malo puszyste przez co aplikacja wydaje sie ciezka. i pilnuj plynnosci w rozmiarach bo schodki do nieba sa
    i prosta wywal bynajmniej jelsi chodzi o volume.
    Dziękuję aticzka88, przy następnej aplikacji postaram się pilnować. Mam nadzieję, że będzie dużo lepiej, pozdrawiam

  9. #4809
    Debiutantka Avatar charminglashes
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Izi, kupiłam St15 i niestety miałam straszny problem ze złapaniem większej ilości rzęs. Ćwiczyłam, próbowałam, starałam się i nie wychodziło... Przy dwóch rzęsach nie było problemu, przy trzech jedna za każdym razem mi wypadała. Myślałam już, że nie potrafię prawidłowo operować pęsetą. Postanowiłam jeszcze spróbować innej i kupiłam ESD15. I to była dobra decyzja! Drugą pęsetą pracuje mi się znakomicie. Muszę jeszcze ćwiczyć ale potrafię złapać nią i ułożyć wachlarz z czterech, pięciu rzęs. Nie uważam, że pęseta St15 jest zła, wydaje mi się, że trafiłam na zły egzemplarz W wolnych chwilach ćwiczę w domu, by skrócić czas aplikacji.
    A to są moje nowe prace, pierwsza to 3d 0,07 C a druga 2d 0,07 C. Mam nadzieję dziewczyny, że widać poprawę, choćby niewielką... wiadomo, z czasem będzie coraz lepiej będę wdzięczna za rady nad czym jeszcze mogę popracować Pozdrawiam Was serdecznie

  10. #4810
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jest lepiej, zdecydowanie.
    jeszcze razi chaos w kacikach przy nosie, ale to jest do wypracowania oiczywiscie
    jesli ebdziesz czetso cwiczyc i kleic to mysle ze bedzie jak najbardziej ok.
    tak, z pesetami tak bywa, bardzo ciezko trafic 'swoj' egzemplarz

  11. #4811
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witajcie jestem tu nowa i w rzęskach także ponieważ 19 i 20 Sierpnia br ukończyłam kurs w Perfect Lashes w Bydgoszczy na met 1:1 i russian volume.zdjecia dziewczyn sa moimi pierwszymi pracami na kursie.Ucze robic kępki 😊 z tąd zdjecie moich kępków i zdjęcie secret by zosia porównanie. A wam jak kępki wychodzą i jak oceniacie moje pierwsze prace 😘😘😘 dziękuję

  12. #4812
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Czy ja dobrze zrozumiałam? Jednego dnia robiłaś kurs metodą 1:1 a następnego russian?
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  13. #4813
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Taak dokładnie

  14. #4814
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Kochane podpowiedzcie mi gdzie moge zadawać pytania odnośnie moich braków z teori... Nie stać mnie na nowy kurs... Szukalam opini na temat kursów rzęs i czesto powtarzala sie Bydgoszcz dlatego tam pojechalam ale teraz po szkoleniu pozostaje mnóstwo wątpliwości... Nie mam pojęcia jak dobierac rzęsy... Jak łączyć skrety... Dolny i gorny rzad rzes?czy sa jakies zasady odnośnie objetosci Oprócz tego żeby kępka była jak wachlarz... Ehh wpakowałam się... Uwielbiam je robic...ale to nie wystarczy.
    Dodaje zdjecie mojej trzeciej aplikacji niestety nie dokonczona bo mama musiala przerwać i nie wyczesane sa rzeski mozliwe ze jutro dokończę.
    Dziękuję wam ślicznie z góry

  15. #4815
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Lashes jakbyś zrobiła zdjęcie "po" takie samo jak zrobiłaś "przed" to na pewno dostałabyś więcej wskazówek. Tutaj niestety za wiele nie widać
    Nie wymagaj też od siebie zbyt wiele jeśli to dopiero 3 aplikacja. Ćwiczeń nigdy za wiele.

    Jeśli dobrze zrozumiałam miałaś w 2 dni zrobione szkolenie 1:1 i objętości? Wow. Nie mi oceniać kurs na którym nie byłam... ale... myślę że trzeba mieć mega zdolności żeby coś takiego ogarnąć... Nie twierdzę że się nie da ale... no wow.

  16. #4816
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Tak właśnie było... Teraz dowiaduje się ze każda peseta jest do innej metody kepek 😔😔😔 masakra wydalam tyle kasy a malo wiem.... Plus nadal za bardzo nie ogarniam dolnego rzadu rzes a górnego. Jak wy sie z nimi obchodzicie?

    Tak masz racje pomyślałam dopiero później z tym zdjęciem ale w tym tyg mam miec dwie klientki wiec podesle foto 😊😊😊😊

    ---------- Dodano o godzinie 13:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:49 ----------

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Lashes jakbyś zrobiła zdjęcie "po" takie samo jak zrobiłaś "przed" to na pewno dostałabyś więcej wskazówek. Tutaj niestety za wiele nie widać
    Nie wymagaj też od siebie zbyt wiele jeśli to dopiero 3 aplikacja. Ćwiczeń nigdy za wiele.

    Jeśli dobrze zrozumiałam miałaś w 2 dni zrobione szkolenie 1:1 i objętości? Wow. Nie mi oceniać kurs na którym nie byłam... ale... myślę że trzeba mieć mega zdolności żeby coś takiego ogarnąć... Nie twierdzę że się nie da ale... no wow.



    Tak dopiera 3 aplikacja ale zależy mi robic jak najlepiej bo niechce brac od kogoś kasy za nie profesjonalne usługi najlepiej bym siedziala i robila rzęsy 😍😍😍😍 naprawdę kocham to, na kursie(pod koniec) kazdy byl zmeczony mial dosc siedzenia wdychania kleju a ja bym jeszcze posiedziala pare godzin 😀😀😀

  17. #4817
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Czyli nie dość że szkolenie objętościowe dzień po 1:1 to jeszcze grupowe?

  18. #4818
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cześ dziewczyny jestem tu nowa dopiero zaczynam swoją przygodę z rzęsami .Jeśli mogłybyście zerknąć swoim fachowym okiem na moje aplikacje będę wdzięczka.Proszę o opinie 😀

  19. #4819
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hej Monika,
    te zdjecia sa malo wyrazne. ciezko cokolwiek po nich stwierdzic. najlepiej byloby gdybys zapodala pod ocene wyrazniejsze zdjecia

    szkolenia łączace metode 1:1 i objętości sa jedna wielka pomyłką. Kursantka nie umie trzymać peset w dłoni a już ma tworzyć kępki, to jest jakiś żart.

  20. #4820
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hej dziewczyny, jestem początkująca i dopiero wykonałam około 5 aplikacji rzęs, z tym że jak siedzę w domu to co 2 dni dodaję rzęski jeśli jakieś wypadną i szukam czy niczego nie pominęłam.
    Wczoraj zrobiłam 5 aplikację zdjęcie przed i dziś poprawiałam zdjęcie po. Oko troszeczkę inaczej ułożone ale wydaje mi się że jest delikatny progres, próbuję aby rzęski się nie krzyżowały, jeszcze daleka droga do super efektu, ale ciesze się że nawet sama widzę poprawę.


  21. #4821
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moja 5 aplikacja po kursie 1:1, wiem ze mam problem z kierunkami ale caly czas walcze )))

  22. #4822
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam serdecznie,
    niedawno ukończyłam szkolenie z 1:1.
    Chciałam Wam pokazać moją pierwszą aplikację i spytać co sądzicie Zdjęcia niestety z biegu i z w dodatku z emocji zapomniałam zrobić zdjęć "przed". Bardzo się boję jak mi to będzie wychodziło
    Na szkoleniu Pani Instruktorka mówiła raczej ciepłe słowa pod katem tego, co robię ale mam świadomość, że bardzo długa droga przede mną. Najbardziej się boję, że rzęski będą spadać klientkom i, że nie będę miała klientek.

    Modelka miała rzęski naturalne bardzo długie ale cieniusieńkie.
    Aplikacja skręt C, długość 8-12, grubość 0,12, miejscami 0,15 (po namowie Pani Instruktor).
    Czas 3h.
    Ostatnio edytowane przez Onychus ; 06-11-2016 o 19:31

  23. #4823
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    jak na moj esuper hehe

  24. #4824
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Onychus no fakt mało widać, ale ostatnie zdjęcie super Równiutko. Jak to pierwsze Twoje rzęski to szacun

  25. #4825
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moja dzisiejsza praca :-)
    Co sądzicie?
    2:1 C 0,10 9-11

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 18:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •