Strona 192 z 194 PierwszyPierwszy ... 92142182188189190191192193194 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 776 do 4 800 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4776
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    aticzka88 dziękuję za komentarz Co do kierunków to wiem, ze jeszcze muszę to opanować, bo mi uciekają. Nie wiem tylko dlaczego piszesz, że efekt smutnego oka. Ja nie widzę.

  2. #4777
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hm, sprobuj zrobic ta sama pania mocniejkszym skretem i wtedy zrozumiesz co mialam na mysli

  3. #4778
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Użyłam skrętu C z Secret Lashes. Myślisz, że powinien być D Oka by nie otworzyły chyba .
    Czy skręt C z Noble Lashes będzie mocniejszy? Bo zastanawiam się nad zakupem rzęsek z tej firmy- mają większe długości.

  4. #4779
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    na pierwszym zdjeciu eweidentnie widac ze oko posmutnialo i ejst przygaszone oczywiscie, nie tylko skret wplywa na otwarcie oka

  5. #4780
    Debiutantka Avatar annaan
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Żory
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jestem tutaj nowa , ale tez pozwolę sobie nadesłać Wam fotki moich prac . Komentujcie jeśli widzicie jakieś niedociągnięcia . Choć ostatnio zdarzyło mi się , że na jednej klientce wyszły schodki i nie wiem jak błąd popełniłam ponieważ używałam stopniowo po kolei rozmiary od 9 do 13 . Może znacie powód co źle zrobiłam, jaki mógł być powód ? Pomóżcie . Dziękuję

  6. #4781
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    annaan trochę tam bałaganu - albo po prostu nie wyczesane do zdjęcia i jakieś mało puszyste te Twoje rzęsidła. Rób może szersze wachlarze to aplikację nabiorą objętości Osobiście bym bardziej schodziła w kącikach zewnętrznych tym bardziej jak piszesz że kleisz np 13. Wewnątrz też z 8 chociaż

  7. #4782
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witajcie kochane rzęsistki rzadko się udzielam na forum, ale uważnie śledzę wpisy, podziwiam Wasze prace i korzystam z porad jakie tutaj można znaleźć. Rok temu zrobiłam pierwsze podejście do objętości, które krótko mówiąc było tragiczne od tamtego czasu każdą wolną chwilę poświęcałam na naukę i ćwiczenia. Urzęsiałam co tylko się dało zaczynając od klejenia wachlarzyków na ręku, płatkach kosmetycznych, gąbeczkach do makijażu i kartkach po maltretowanie koleżanek i mamy rzęsami czy tego chciały czy nie Dziś wrzucę fotki moich prac jakie robiłam rok temu i jakie robię teraz żeby pokazać dziewczyną, które zaczynają, że chcieć to móc i nie można się poddawać nawet jak nic na początku nie wychodzi no i żeby się troszkę pochwalić, bo progres chyba zrobiłam Pozdrawiam Was wszystkie i życzę jak najwięcej pięknych i puchatych aplikacji

    Pierwsze dwa zdjęcia aplikacja sprzed roku, kolejne zdjęcia jak robię teraz dla lepszego porównania na wszystkich zdjęciach są te same piękne oczka

  8. #4783
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Rudi cudowna przemiana i niesamowity progres <3

  9. #4784
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dawno mnie tutaj nie było. Miałam przerwę w rzęsach i w zaglądaniu na forum. Wczoraj przyszła do mnie klientka pierwszy raz i zapewne już nie wróci. Miała numer od innej stylistki, która jest teraz w ciąży i nie może pracować. Była kiedyś u mnie, więc przekazała mój numer. Tylko że ta stylistka wszystkim zakłada takie same rzęsy, mega długie i grubość 0,2 i wszyscy są zadowoleni. Klienkta która była u mnie wczoraj powiedziała że został jej tylko dwie rzęsy, a jak przyszła okazało się że jednak jezcze gdzieś poszła i była to podobno metoda 3d...Powiedziała że 3d lub 2d teraz i tak nie chce, zresztą ja nie miałam tyle czasu, a ściąganie tego z czym przyszła zajęło ponad 30 minut. Powiedziała że rzęsy, które jej zrobiono są calkiem ladne, ze na poczatku takie byly dopoki nie wypadły dwa zlepy z kącikow wewnetrznych. Swoje rzęsy miała delikatne w kolorze blond. Z moich nie była zadowolona bo chciała mega efekt i żeby były bardzo długie o czym wspomniała po fakcie. Wcześniej jak pytałam to powiedziałam jej ze te które ma są zdecydowanie za długie, za ciężkie, ze wszystko posklejane, więc odparła że chce w miarę długie. No nieważnie, pokazałam Jej zdjecia przed i po i wrazenia specjalnego na Niej to nie zrobiło.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  10. #4785
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Honey nie wierzę w to co widzę na tej pierwszej fotce
    Intryguje mnie zawsze co taka stylistka robi gdy dziewczyny wracają na uzupełnienie.... dokłada...?

  11. #4786
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Pewnie tak...wszystko było nawalone gdzie popadnie i zalane klejem. Klientka jeszcze dodała na to mnóstwo tuszu. Jak to ściągałam to odpadało kępkami po 20 rzęs :/
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  12. #4787
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    To chyba jakiś senny koszmar. Horror, który będzie śnił mi się w nocy.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  13. #4788
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dramat...to jak narazie mój trzeci taki tragiczny przypadek
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  14. #4789
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bleeee aż mi się jeść odechciało

  15. #4790
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    U mnie to plaga ostatnio. Chyba mam nową konkurencję
    Zdjęłam jednej - niezadowolona, chce długie i nie wróciła
    Zdjęłam drugiej - niezadowolona, chce długie i dużo kleju bo jej spadną...
    Trzeciej odmówiłam i każdej kolejnej odmówię zdejmowania, mam dość... klientki z takim gustem i tak wracają do poprzednich stylistek na ulepianie. szkoda czasu i nerwów.

    A te to widać że 2 tygodniówki kępki, powinny być bezapelacyjnie zdjęte przez stylistkę która je zaaplikowała ...

  16. #4791
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    faktycznie, takim klientkom to ciezko dopasowac, ja tez nie przykladam reki do pseudostylizacji i wyganiam jak ktos chce dziwne rzeczy nosić gdzie indziej

  17. #4792
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam,
    Pomóżcie dziewczyny i powiedzcie co jest nie tak. Dlaczego nie wychodzą ciemne i gęste firanki ?
    Spać po nocach nie mogę zastanawiając się co jest nie tak . Użyłam rzęs noble lashes 0.07 9-10-11-12

  18. #4793
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    witaj Sharapess
    przede wszystkim co to za metoda? skoro napisałaś o wachlarzach to domniemam, że to miała być objętość?
    mam wrażenie, że wachlarze są pozbijane. zwłaszcza, że naturalne wydają się dość geste.
    tworzysz kępki tak jak uczono Cię na szkoleniu?

  19. #4794
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jest to metoda volume russian. Staram się robić kępki tak jak na szkoleniu. Może faktycznie są za mocno pozbijane. Będę próbować dalej.

  20. #4795
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hm, volume russian dla kazdego znaczy co innego co stylistka to inne podejscie. cyzli generalnie objetosc. sa za bardzo pozbijane wiec nei widac puszku a o to gloownie chodzi. moze za szybka puszczasz gotowa kepke na rzese? sprobuj chwile przytrzymac na naturalce zeby wachlarz sie nie skladal, to powinno pomoc

  21. #4796
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dokladnie kepki nie sa puszyste a w russianie to glowne zalozenie. Mam tez wrazenie, ze nie wszystkie rzęsy zostały wyklejone

  22. #4797
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Długa droga przede mną. Kupiłam rzęsy z noble lashes. Zauważyłam że nie układają się tak dobrze jak z Secret lashes. No cóż...metoda prób i błędów.

  23. #4798

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hej dziewczyny, to będzie spory wpis, ale na moją instruktorka nie mam co liczyć, a kolejne szkolenie za parę tygodni a klientki mam codziennie więc przydałoby mi się troszkę porad proszę! No więc zrobilam szkolenie w połowie kwietnia łączona na 1:1 jednego dnia i 2:1 i 3:1 dnia następnego (wiem, że nie powinno się uczyć objętościowki zanim nie wyszkolić się 1:1 ale cóż tak wyszlo) tutaj objętościowek uczono mnie rzesa do rzęsy a nie metodami wachlarzy. Mieszkam w anglii szkolenie było we Wrocławiu, po powrocie do domu od razu zaczęłam kleic. Potrzebuje troszkę opini moich prac, wieeem, że duuuuzo pracy przede mną, ale robię to raptem półtorej miesiąca i każda rada będzie jak złoto. Za 3 tygodnie mam szkolenie 2D-8D Nouveau Lashes I mam nadzieję tam podlapac cennej wiedzy i podszkolić umiejętności. Z góry dziękuję.

    Pierwsze 3 zdjęcia 3D
    Reszta 1:1
    Ostatnio edytowane przez MR Brow&Lash Artist ; 04-06-2016 o 21:38

  24. #4799
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hej
    doszkolenie na pewno się przyda. 3 razy przejrzyj portfolio instruktora oraz opinie kursantek zanim wybierzesz następnego.
    bardzo kuleje modelowanie oczu, mam wrażenie, że dobierasz stylizacje z przypadku, a nie dlatego, że masz świadomość iż danej klientce trzeba zrobić kocie oko czy chociażby stylizację otwierającą oko.
    brak dbania o rzędowość rzęs powoduje schodki, co widać zwłaszcza na otwartym oku. Jest również bałagan jesli chodzi o profilowanie - brak konsekwencji. Zdecydowanie za długie rzęsy w kącikach. Chyba nie rysujesz schematów na płatkach, bo widzę brak asymetrii
    ćwiczyć, doskzolić się i dalej ćwiczyć

  25. #4800

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziękuję bardzo, niestety moje szkolenie pozostawia wiele do życzenia. Zależało mi żeby zrobić szkolenie Secret lashes a że w moim mieście jest tylko jedna instruktorka tej firmy to padło właśnie na nią, nie miałam pojęcia zanim się za to zabrałam jak wybrać pożądane szkolenie zwłaszcza, że jestem w anglii. To forum odkryłam oczywiście po czasie. Niestety okazalo sie rowniez, ze certyfikat jaki dostalam noe byl wcale SL a hurtowni, ktorej trenerka jest wlascicielka! Dodam, ze drugiego snia z 8 godzin szkolenia okolo 5 bylam wlasciwie sama, a ona zajmowala sie sprawami swojej firmy. Jeśli chodzi o stylizacje oka, Pani powiedziała tylko aby podniesc opadająca powieke kocim okiem (doklejac ostatnich parę rzes w kąciku 2mm dłuższym rzesami o mocniej podkręconym profilu) i taka metodę zrobiliśmy na obu modelkach co mi osobiście się nie podobało jako iż polki np często mają wąskie, szparkowate oczu (np ja) i kocie oko tylko je wydłuża zamiast np powiększyć. Może dlatego też boję się tego kociego oka. Owszem rysuje schemat i w kącika z reguły rzęsy są przynajmniej 1mm krótsze, czasami 2 w zależności od tego jak długie są rzęsy, ale wiem że muszę i nad tym popracować. Mam nadzieję, że następne szkolenie da mi wiedzę, której mi brak, a na pewno będę wiedziała o co pytać a to jest ważne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 18:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •