Strona 189 z 194 PierwszyPierwszy ... 89139179185186187188189190191192193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 701 do 4 725 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4701
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jestem nowa na forum, ale regularnie tu zaglądam. Jestem pod wrażeniem talentu niektórych z Was. Przesyłam fotkę i proszę o szczerosc. Wasze opinie są dla mnie cenne! Biorę wszystko na klatę :-)

  2. #4702
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ann co to za metoda? Z tego co widzę chyba objętość, jednak mam wrażenie, że miejscami wachlarze są za szerokie. Trzeba by popracować troszkę nad stylizacją oka i opanować długości oraz kierunki

  3. #4703
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Trochę przekombinowałam:-) z tą stylizacją. Między 11 i 12 wkleiłam sporo 10. Jest to objętosciowka wykonana rzęsami o długosci od 8-12. A co sądzisz o tych?
    Ostatnio edytowane przez AnnTeacher ; 21-07-2015 o 23:38

  4. #4704
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Na pierwszym zdjeciu malo co widac. Jesli chodzi o ujecia staraj sie umikac tych odwroconych do gory nogami sa calkiem niezle. Staraj sie tylko lepiej doczesywac rzesy zeby unikac tworzenia sie luk miedzy rzesami. Ostatecznie moze to byc tez efekt sklejenia rzes miedzy soba. I kaciki wewn troszke do poprawy

  5. #4705
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzięki za uwagi, na pewno uwzględnie je przy kolejnej aplikacji. Rzęsy na pewno nie są sklejone. Były czesane po fotce:-/. Używam cudownego kleju NL Expert, ktory migusiem wiąże. Fotki są sprzed kilku miesięcy, teraz jest dużo lepiej z wewnętrznymi kącikami. Chociaż i tak jeszcze to mnie nie zadawala. Szukam dobrego szkoleniowca w okolicy Szczecina, żeby doszkolic się w objętościówce.

  6. #4706
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Norki c 0,1, długosc od 8 do 13 mm, metoda objętosciowa (3d).

  7. #4707
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tak jak Mysiaczeq powiedziała, źle nie jest pracuj nad wachlarzami, zdjęcia tylko trochę kiepskie . :/
    używasz funkcji makro
    norki czy minki?

  8. #4708
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Aticzka, poprzednie fotki ok, zgodzę się, że wachlarze niedopracowane, ale ostatnia wklejona na forum moja stylizacja jest dopracowana na maxa. Na żywo jeszcze lepiej. Jutro idę na szkolenie z objętosciowki(2d i 3 d a w niedzielę na Russian). Więc będzie lepiej:-). Nie mogę się doczekac!

  9. #4709
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    skoro sa dopracowane na maxa to ok...powodzenia na tym szkoleniu na kazdym szkleniu czlowiek sie czegos uczy wiec na pewno bedzie lepiej

  10. #4710
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Chodziło mi raczej o to, że dałam z siebie wszystko:-). Wiem, że oko instruktorskie widzi niedociągnięcia, dlatego mam nadzieję, że sporo wyniosę ze szkolen. Dzięki Aticzka, szkoda że wczesniej nie nawiązałysmy kontaktu:-)

  11. #4711
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tak, tak, zrozumialam
    moze zle to zabrzmialo ale pisalam w psopiechu i na telefonie
    powodzenia, na pewno bedzie obrze

  12. #4712
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Przepraszam ,że tutaj ale Aticzka czym Ty oczko podklejasz?Widzę to już na którymś ze zdjęć i jestem ciekawa

  13. #4713
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tasma microfoam, sporadycznie (ale baaaardzo rzadko) platki angel.

  14. #4714
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    A jakie warunki miałaś w pomieszczeniu, w którym kleiłaś? Pogoda obecnie jest dość zmienna i być może to było przyczyną? Tak czy siak 11 dni to za dużo na uwzględnienie reklamacji. Zaproponuj standardowe uzupełnienie.
    po przedłużeniu użyłam nanorozpylacza, oczywiście zaproponowałam uzupełnienie bo powiedziałam ze poprawka nie wchodzi w grę
    tylko jestem ciekawa jak sobie radzicie z "takimi klientkami"? bo czasami szlak mnie trafia jak ktoś twierdzi że NIC NIE ROBIŁ i samo odpadło/wypadło tego dnia kleiłam jeszcze dwie dziewczyny żadna z nich nie pisała że coś się stało

  15. #4715
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny, proszę, pomóżcie mi, bo już sama nie wiem co myśleć.
    Tak wyglądają rzęsy doklejone 4 dni temu - myślę, że spokojnie 70% już poleciało...
    Metoda to 1:1, natomiast przy wypadaniu zauważyłam, że wypada kępka 4 rzęs złączonych u nasady. Czy tak powinna wyglądać rzęsa 1:1?

    Iść na poprawę do tej stylistki, która uważa, że może klej, którego użyła był nieprawidłowy?

    http://pliki.wzorki.info/images/Nn53O.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/7FX1e.jpg

  16. #4716
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jedwabna przykro mi to pisać ale ta aplikacja jest straszna
    Rzęsy wywijają się każda w inna stronę, wystają nie wiadomo skąd (kilka wygląda jak doklejone do powieki)
    widać sklejki. Udaje Ci się je wogóle rozczesać?
    Ja bym biegła jak najszybciej zdjąć te rzęsy, raczej na poprawkę u tej samej osoby bym się nie odważyła.

  17. #4717
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Gretka83 niestety takich sytuacji nie da sie uniknac. Bywa tez ze wine za sypanie sie aplikacji ponosi cialo klientki. Jej poziom hormonow. Stan fizjologiczny. Byc moze nieswiadomie robi cos co powoduje wczesniejsze wypadanie. Przede wszystkim zadawaj jej pytania niesugerujace odpowiedzi. Typu czym myla Pani oczy. Jakiego kremu Pani uzywa w okolice oka.


    Jedwabna absolutnie nie jest to prawidlowo wykonane 1:1. Oczywiscie pozostaje zmiana stylistki. Mam wrazenie ze tam jest wiecej niz 1 rzesa do jednej naturalnej. Pani chyba uskuteczniala proby klejenia objetosciowek. Widac sklejki. Tragiczny modelaz oka. Aplikacja do zdjecia jak najszybciej.

  18. #4718
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał Jedwabna Zobacz post
    Dziewczyny, proszę, pomóżcie mi, bo już sama nie wiem co myśleć.
    Tak wyglądają rzęsy doklejone 4 dni temu - myślę, że spokojnie 70% już poleciało...
    Metoda to 1:1, natomiast przy wypadaniu zauważyłam, że wypada kępka 4 rzęs złączonych u nasady. Czy tak powinna wyglądać rzęsa 1:1?

    Iść na poprawę do tej stylistki, która uważa, że może klej, którego użyła był nieprawidłowy?

    http://pliki.wzorki.info/images/Nn53O.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/7FX1e.jpg
    Dziewczęta mi się wydaje, albo już ślepa jestem, że te rzęsy wcale nie są takie złe. Trzeba by je było przeczesać tak od góry nie od dołu jak malowanie maskarą.

    Po pierwsze to nie jest metoda 1:1 na 100%, może stylistka sama uczy sie metody objętościowej ?

    Sama wiem po sobie, że czasem na zdjęciu rzęsy wyglądają jak posklejane ale w rzeczywistości takie nie są, ot .. odbicie z błysku rzęs i kleju. A że sie przechylają, to też może być wina tego, że są nie przeczesane lub jest ich za mało i nie trzymają "konstrukcji" Te drugie zdjęcie wyraźnie pokazuje, że tam sklejek nie ma, jeżeli mówimy o objętościówce.

    Niemniej jednak trzeba zwrócić uwagę, że rzęsy są 4 dni po aplikacji. Albo szwankuje klej albo złe "after care" .

    Jedwabna czy coś Cie ciągnie, czy coś kłuje? jeżeli nie to aplikacja jest prawidłowa, idz do stylistki i się zapytaj. Sama wiem po sobie, że bardzo często przy wyklejaniu 1:1 doklejam metodę 2d lub 3d jeżeli sa jakieś luki w rzęskach naturalnych. A na samym początku po szkoleniu objętościowym za cenę 1:1 wyklejałam objętościówki aby nabrać wprawy.

    Jeżeli sie mylę przepraszam. Fajnie by było gdybyś nam tutaj wkleiła zdjęcie wypadniętych rzęs


    edit: dotlashes widzę Irlandia ... gdzie dokładnie?

  19. #4719
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ... a dokładnie Dublin.
    Nie zagladasz tam czasem muszko na urzesianie?

  20. #4720
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Objętosciowka, Silk Mink 0,03, dlugosc 8-11, styl klasyczny

  21. #4721
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    a jaka to metoda?

  22. #4722
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Vollume Russian 6d- 8d:-)

  23. #4723
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    na pewno 6d? jakos tak malo puszyscie wyglada
    mam wrazenie ze Twoje kepki sa pozbijane

  24. #4724
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Niestety, to przez łzy. Minimalnie maczam w kleju i staram się, żeby rzęsy nie " wypily" kleju i się nie skleily. To moja 2 aplikacja wykonana metodą powyzej 3d.

  25. #4725
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dotlashes nie, nie zaglądam, drugi koniec Irlandii. Urzęsiam się koło Tipperary.

    Ann Teacher Faktycznie wyglądają na zbite. Rób zdjęcia na zamkniętych zawsze przed otwarciem oczu wtedy i łez nie będzie. Masz na otwartych oczkach? Przytnij troszkę te zdjęcie, żebyśmy tu lepiej widziały, ciężko poradzić czy pochwalić jeżeli tak na prawdę nic nie widać

    Ode mnie 2d - 5d

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •