Strona 191 z 194 PierwszyPierwszy ... 91141181187188189190191192193194 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 751 do 4 775 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #4751
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    1:1
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  2. #4752
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witajcie, to mój pierwszy post. jestem świeżo po kursie, jak na razie obkleiłam moją mamę, w tym tygodniu szykuję się do przedłużania rzęsek koleżankom.
    Robiłam szkolenie z metody 1:1
    chciałam się Was poradzić, przeczytać jakie macie uwagi i co mogłabym poprawić.
    Mama ma rzęski bardzo jasne. praktycznie się nie maluje dlatego chciała, żeby wyglądały jak najbardziej naturalnie i nie były długie.
    użyłam mink 0,15 C 9-11 a kącik wew 0,15 B 8-9 w kolejności KĄCIK WEW B8 B9 C9 C10 C11 C10 C9 KĄCIK ZEW.
    na szkoleniu podłożono mi dziewczynę, która miała swoje rzęsy ciemne i długie, minimalna ilość rzęs dopiero wyrastających a u mamy było zupełnie odwrotnie, rzęsy bardzo jasne, cieniutkie i bardzo dużo tych malutkich dopiero wyrastających (kleiłam tylko na rzęsach odpowiedniej długości) ale te malutkie tak mi się plątały, że odseparowanie to była jakaś tragedia. do tego co ileś sztuk sprawdzałam czy aby na pewno nic się nie posklejało. Kleiłam 3,5h i już więcej nie dałam rady (mama musiała iść do pracy).
    co możecie mi powiedzieć o tej aplikacji? na co powinnam zwrócić szczególną uwagę? jak poradzić sobie z tym trudnym separowaniem?
    zdjęcia niewyraźne, następnym razem obcykam aparatem zwykłym a nie tel.

  3. #4753
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    0,07 D 9-13 3d

  4. #4754
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Idgi bardzo ładna czysta aplikacja. Pilnuj kierunków rzęs aby zawsze patrzyły prostopadle do powieczki.

    Jeżeli chodzi o separowanie ... potrzebujesz wprawy. Każdej z nas na początku właśnie separowanie rzęs sprawiało najwięcej trudności i zabierało najwięcej czasu.

    Ode mnie dwa sety 2D

  5. #4755
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    I ja coś w końcu wrzucę. Nie mam za dużo zdjęć(poszły z dyskiem twardym)...
    2D, o,7

  6. #4756
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    4D dl - 9-12 skret D i C 0.07

  7. #4757
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ostatnie prace
    pierwsze 6 zdjec to 2:1 0,10 przy gestch rzesach.
    i reszte zdjec to nowa aplikacja rzesami 0,05 3:1 od 7-11

  8. #4758
    Wczytuje się Avatar rf81
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    To moja 2 aplikacja po kursie proszę o krytykę co robię zle. Nie jest doklejone w 100% to wiem w lewym oku dokleiłam jeszcze kila rzes, ale mama nie chciała leżeć dłuzej. czas 2h.

  9. #4759
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    rf81 zrób jeszcze kilka setów i wtedy pytaj co robisz źle. Jeżeli po "entej" aplikacji nie zobaczysz postępu zgłoś się do swojej Instruktorki, przyjrzyj sie jak ona robi. Dobry szkoleniowiec zawsze powinien służyć pomocą. W moim przypadku tak było. Rzadko się zdarza ( choć zdarza się) , że ktoś po szkoleniu robi idealne piękne rzęsy

  10. #4760
    Wczytuje się Avatar rf81
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziękuje bardzo za odpowiedz. Pytam bo po wysłaniu zdjecia do mojej instruktorki strasznie mnie zjachała, ze nie umiem kierunkować rzęs. A mama ma rzęsy X w tych miejscach gdzie są zwichrowane i nie umiałam sobie z tym poradzić. Ja jestem jedną z tych osób, że zawsze chce robić wszystko dobrze i nie jestem z siebie zadowolona między swoją 1 a 3 aplikacją widzę bardzo dużą różnice, ale wciąż tak mało wiem i umie.

  11. #4761
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam,
    tak czytam sobie wasze wypowiedzi o rzesach i w sumie dużo ważnych szczegolow się dowiedziałam, fajnie, ze cos takiego jak to forum istnieje, przedluzam rzesy od niedawna i ostatnio przyszla klientka do mnie na wypelnienie z takimi rzesami, ja jej nie robiłam tego, wiec w ogole obeszłam się z nia tak, ze mam nadzieje, ze nie wroci, jest strasznie natarczywa, a robi sobie rzesy u kogos innego a do mnie przyszla wypelnic, moje pytanie czy byscie sciagnely wszystkie i ja skasowaly za to i nowe zakladaly? ja po prostu jej powiedziałam co mysle o nich i rozkleiłam pare rzes które się dalo, i nowe podoczepialam, zaplacila jak za 3 tygodnie wypelnienia.
    pozdrawiam,
    ania

  12. #4762
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Lucy, a ta metoda 3:1 to jakich rzes używasz? i gdzie jesteś w Niemczech? ladne sa te twoje rzesy...

  13. #4763
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wodzusia-są to rzęsy Noble smarty. W Niemczech mieszkam w Bremen. Pozdr.

  14. #4764
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Metoda objętościowa :-)

  15. #4765
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    skręty starlashacademy- nigdzie nie mogę znaleźć czym jest dla nich C a czym B. Czy C to to samo C co secret czy evo? Czym jest u nich cc i c+

  16. #4766
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Napisz do nich. Agnieszka Kwiatkowska na pewno używała rzęs Mink takie jak Evo ma w ofercie. Ja jeszcze nie używałam..

  17. #4767
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam, to mój pierwszy post. Wrzucam fotki do oceny, ale proszę bez bicia Zdjęcia robione telefonem niestety :/ Nie wiem czy dobrze wstawilam fotki.
    http://pliki.wzorki.info/images/Jc2Ct.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/3fVHJ.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/PIrOo.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/jf6r.jpg

  18. #4768
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tu nikt nie bije
    zdj nr 1 - profilowanie ok, wyglądają całkiem nieźle
    zdj nr 2 - te również nie są złe, popracowałam trochę nad równą linią rzęs / wachlarza, zrobiłabym krótsze kąciki wewn. , trzeba trochę bardziej pilnować symetrii, bo oczy różnią się od siebie.
    zdj nr 3 - no tu już jest gorzej bałagan jeśli chodzi o profilowanie (rzęsy muszą stać obok siebie tak równo i prosto jak żołnierze ), brak symetrii, użyłabym krótszych rzęs w kacikach zewn. , niestety brak płynnego przejścia między rozmiarami, co powoduje ogólny nieład (proponowałanym rysować sobie na płatckach podziałki - będzie łatwiej utrzymać porządek),
    zdj. 4 - znowu asymetria i schodki, brak modelowania .
    jaka to grubość rzęs ? wyglądają na dość mocne. ja lubię do 1:1 mieszać podczas aplikacji 0,10 / 0,12 (ich najwięcej używam) / 0,15. wtedy wyglądają subtelnie i naturalnie, a o to w tej akurat metodzie chodzi
    trochę słaba jakość zdjęć, najlepiej robić funkcją makro (wtedy nie są takie rozmazane) i dobrze ostrość złapana jest, ośiwetlić porządnie lampą i będzie wyraźne zdjęcie
    ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć

  19. #4769
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    aticzka88 dzięki za ocenę, myślałam, że będzie gorzej, bo poza kursem grupowym x lat temu wszystkiego uczyłam się sama. Na kursie w grupie 14 osób za wiele się nie dowiedziałam poza tym jak rzęsę do rzęsy przykleić i tyle. Cała reszta wiedzy to internet i metoda prób i błędów.
    Teraz 8 mies ciąży, ale jak mi córa pozwoli to już jestem umówiona na doszkolenie z nl. Ale muszę niestety poczekać. Największy problem mi zawsze sprawiają kąciki

  20. #4770
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kąciki są zmorą każdego, nawet tych bardziej wprawionych
    podejrzewam, że skoro kurs był x lat temu to i nawyki niestety są słabe, stąd te błędy i brak modelowania ale skoro jesteś umówiona to na pewno będzie później lepiej
    powodzenia

  21. #4771
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cześć, jestem świeżo po szkoleniu 1:1. Moja druga aplikacja.
    Na swoje usprawiedliwienie: źle rozczesałam rzęsy do zdjęć Starałam się bardzo pilnować profilowania rzęs i sprawdzałam sklejki 2 razy.
    Czas aplikacji: 3,5h.
    Użyte rzęsy: C 0,12.
    Długości: 7,8,9,10,11,10,9,8.
    Będę wdzięczna za wskazówki nad czym pracować i co poprawić.

  22. #4772
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    witaj Myrenite
    plus za grubość i krótkie rzęsy w kącikach
    czas pracy z biegiem czasu się skróci na pewno. troszkę profilowanie rzęs kuleje, widać bałagan zwłaszcza na otwartych oczach. rysujesz sobie na płatkach długości żeby zapanować nad tym ?

  23. #4773
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam. Jestem świeżo po szkoleniu 1:1. Wykleiłam kilka par oczu i bardzo podoba mi się ta robota
    Postanowiłam więc wystawić się na chłostę krytyki, która mam nadzieje da mi kopa do dalszej pracy.
    Załącznik 79372

    Załącznik 79373

  24. #4774
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziękuję za słowa otuchy aticzka
    Tak, rysuje na płatkach długości. Tylko nie wiem co rozumieć przez profilowanie rzęs. Tzn ze nie są równo 'jak żołnierze' jedna kolo drugiej ? Jak klientce rzęsy rosną krzywo np w prawo to ciężko mi podkleic rzęse prosto bo naturalna ściąga mi ją w bok i nie wiem jak zrobić tak żeby były równo. Próbowałam przerzedzic aplikację bo myslalam ze może za dużo rzęs jest, ale wtedy całość wygląda dość 'lyso' a jak próbowałam dokleic koncowke rzeski stucznej tylko przy nasadzie naturalnej to efekt był masakryczny. Jestem w kropce :/

  25. #4775
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tak, nie stoją równo jak żołnierze jak połozysz rzese sztuczna na krzywa naturalkę to przytrzymaj dłużej pęsetą by zastygła dokładnie w takiej pozycji jak chcesz. czasami zdarza się że naturalna rzęsa rośnie bardzo krzywo a my musimy nakleić i tak prosto sztuczną. i mimo, że będzie mała powierzchnia styku i pewnie ta rzęsa szybciej odpadnie to powinna być właśnie tak przyklejona - czyli prostopadle do powieki i w harmonii z innymi rzęsami

    Anka 79 trzeba trochę zapanować nad bałaganem, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu widać (lewe oko) chaos. tak jakby każda szła w inną strone. na drugim zdjeciu jest ciut lepiej, aczkolwiek skręty i Twoje modelowanie moim zdaniem powoduje efekt smutnego oka i przygasza cała twarz.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 18:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •