Strona 3 z 194 PierwszyPierwszy 12345671353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #51
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzikakura

    Sorki ze teraz odpisuje owszem klientka przyszla do mnie na norki po tych blinkach i teraz jest stala klientka na norki z czego ja sie ciesze... Ja jeszcze nie mialam wtedy kursu z norek dlatego nie moglam jej tego zaproponowac... ale od razu po zrobieniu kursu ona do mnie przyszla sciagac blinka i o dziwo rzesy jej jeszcze urosly i sie zagescily troszeczke przez 12 dni takze nie zrobilam jej tragedii na oku

  2. #52
    Wczytuje się Avatar butterfly211
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    czesc wam rzesy po kolei 13,12,11,10 moglam dolozyc 8 w kaciku ale dziewczyna lubi sobie podlubac w oku, wiec znowu kacik niedokonca wykonczony co o nich sadzicie? Wydaje mi sie, ze idzie mi coraz lepiej, ale wam zostawiam do ocenienia. Lewe oko jakos mi sie zwichrowalo zle poczesalam, i zdjecia telefonem zrobione bez lampy padl cien na prawe oko przy zdjeciu z otwartymi, zauwazylam dopiero jak juz poszla i nie mialam jak zrobic jeszcze jednego zdjecia ;p
    Załącznik 51895 Załącznik 51896 Załącznik 51897

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    świetnie sie prezentują te rzęski buterfly

    a tu takie żniwo z 5 dni, jakos mi się nazbieralo wzorkowych dziewczynek wiec wstawiam

    pierwsza idzie Asia (nasz adminek)

    noreczka 15 mm z duzym przeskokiem na 11 tkę i kącik 8 mm

    druga monibeni (tyż wzorkowa dziewczyna) rzęsa mink 0,2 12 tka, 10 tka 0, 2 i 10 tka 0,15 i 9 0,2 kącik

    trzecia to olao- rownież nasza wzorkowa kobietka. Zdjęcie "przed" przedstawia tłuste powieki, olao nie zachorowala, nie, nie, to maść uzyta po robieniu brwi , bo tak naprawde to permanent robiłysmy , no to od razu rzeski trzeba bylo trzepnąć, nie? tu króciutka 10 tka na całym oku, kącik 8 mka, z tym, ze to 3:1 jest, bo olao - ładnej blondynce z delikatnym zarostem Bozia nie obdarzyla gąszczem rzęs, dół to Long Effect Mascara, chciała sprobowac jak się toto nosi

  4. #54
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Trza Bożenko było moje w photo shopa wstawić bo wzrok mam niczym naćpany.
    Oczywiście piękna i zadowolona wróciłam do domu ze złością starego za długie czekanie.Oczywiście,że się nie kapnął ,że rzęski też są zrobione.Dziś oczka czerwone niczym królik-zapalenie spojówek jak zwykle.Ale jakie mam brewki! Mam je
    Muszę koniecznie moją rzęsiarkę namówić na zakupy u Was bo te które mi założyłaś są rewelacyjne.
    Jeszcze raz bardzo dziękuję i do miłego zobaczenia!

    Mam brwi!

  5. #55
    Wczytuje się Avatar butterfly211
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziekuje staram sie jak moge a dzikakura moglabys nastepnym razem jak bedziesz robic rzesy z takim duzym przeskokiem zrobic zdjecie jak wygladaja na otwartym oku ale nie od gory tylko normalnie ten duzy przeskok po to zeby nie byly takie dlugie w wewnetrznym kacie czy jak ?

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    olao biedaku, ale ja ci te oczęta naprawde wymeczylam, brewki, dol gora, dziwie się, ze zyjesz w ogole, dzieki jeszcze raz bylo super

    buterfly, a proszę Cie bardzo mam i takie foty nie wstawialam, bo mysmy o pierwszej w nocy skonczyly takze asia napuchnięta lekko, a i rzesy niewyrazne, ale cos tam widac

    a ponizej jeszcze laskę Wam wstawię, rzesy to rzesy, nie ukrywam, ze jestem z nich zadowolona, ale zobaczcie jak rzesy Wygladają przy lekko podbarwionych na niebiesko szklach kontaktowych na jednym zdjeciu tam gdzie wzrok kobitka ma w bok- dosc przerazajacy to widok, ale naprawde na żywca wygląda to fenomenalnie, jakbym byla chlopcem zakochalabym sie w jej oczach i co z tego, ze ... "zrobione"

  7. #57
    Wczytuje się Avatar butterfly211
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dzieki myslalam ze bedzie wygladac dziwnie przez ten przeskok, ale przy otwartych oczach znika ta duza roznica i wyglada super , a soczewki jak dla mnie mega sztuczne, kiedys kupilam tez takie brazowe z efektem "big eye" i widac bylo, ze to soczewki, a czasami mozna trafic na takie, ktore wygladaja naturalnie i takie wole ale wiem, ze zdjecie przeklamuje troche ich wyglad

  8. #58
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    rzęsy piękne ale soczewki okropne hehe

  9. #59
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hyyyy laski, ale naprawde na zywo te oczyska z tymi soczewkami są super
    no dobra, pokaze Wam te dziewczyne bez soczewek i wiem... co wolicie

  10. #60
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    łaaał, ma przepiekny kolor oczu! w ogole ladna z niej kobieta i te piegi dodaja uroku
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  11. #61
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Też zupełnie nie rozumiem po jaki gwint wkłada te soczewki ?


  12. #62
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A mnie się bardzo w soczewkach podoba.Może dlatego,że sama się do zakupu przymierzam

    Bożenko,a teraz po południu doszło swędzenie powiek.Ale nic to.Damy radę.Dziś wszystkie klientki dziwnie się na mnie patrzyły.Musiałam tłumaczyć,że to posiadanie brwi tak mnie zmieniło hihi!

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ja tego przeskoku nie ogarniam...przyznaje się wszem i wobec, i bez bicia..kura- oświeć mnie, nooo...
    Soczewki- a feee, przerażająco z nimi to wygląda, a takie ładne dziewczę chociaż przypuszczam, że na żywo pewnie inaczej się to odbiera...
    Ale Wam laski fajnie, że kura się Wami zajęła

    A tu takie uzupełnienie...Dorzuciłyśmy granatu- ogólnie bardzo dbająca o rzęski klientka i po 3,5tygodnia na pierwszy rzut oka nie było widać ani ubytków, ani asymetrii, ani wydłubanych miejsc, no ani ani...

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    eee ja nie wiem czemu ona te soczewki w sumie... pewnie to tesknota za czyms czego sie nie ma, jak masz loki to se prostujesz prostownica, jak masz piwne oczy to se robisz niebieskie

    olao, a wczesniej tez tak mialas? moze to uczulenie na moj klej, co?

    meraszka kobito, no przeskok to przeskok, mozna go stosowac albo nie, zalezy jaki chcez uzyskac efekt. Nie jestem w stanie tego pisemnie wytłumaczyc ale mogę napisac tyle, ze przeskokiem mozna dopasowywac sie do krzywizn oka, albo im zaprzeczac np jak masz opadajacy zewnetrzny kącik (patrz na oko en face) to zaprzeczenie tej krzywiznie oka da nam zastosowanie czegos dluzszego i podkręconego a jak chcesz podazac za to krzywizną daj cos prostszego i krótkiego.. i albo stosujesz kontrapunkt w postaci nastepnych rzęs idących za tymi, ktorymi np niwelujesz krzywiznę, albo kurde nic z nia nie robisz czyli dalej stosujesz no dlugie i podkręcone maaatko ....ja sie pisania skryptów chyba nie nadaje, meraszka, przyjedz to ci wytlumacze

  15. #65
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Nic się nie bój- jak będę się na drugi koniec pl wybierać, to masz mnie tam u siebie jak w banku ;p...coś tam z tego tlumaczenia dotarło;p...wypróbuję koncepcję na siostrze dzięki!

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bożenko , rozkminiłam czerwone powieki.To nie klej tylko chyba ten remower bo było dużo tarcia.Dziś spojówki sie uspokoiy a powieki jakby takie potarte właśnie.

  17. #67
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje pierwsze w życiu samodzielnie zrobione rzęski. Nie licząc oczywiście tych nad którymi czuwała instruktorka na kursie. Napiszcie jak mi poszło... Rzęski w sumie nie wyczesane dokładnie... Ale co jeszcze ? Jakie macie uwagi?

  18. #68
    Wczytuje się Avatar chocolatte13
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nadarzyn
    Postów
    24

    Domyślnie

    a to moja pierwsza aplikacja siostry

    Troche mnie nie bylo teraz mam nowy gabinet w pruszkowie wiec bylam zalatana co do rzes to nie wyczesalam i zapomnialam zrobic przed gapa siostra nie chciala wiecej chciala delikatie kaciki nie wyknczone wiem wiem aplikacja zrobiona 0.2 10,11,12mm
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 23-02-2012 o 09:33

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Sylla napisze to co widze na pierwszy rzut oka
    nierowne odleglosci od powieki, i nie do wszystkich rzesek sie dokleilas
    za to sama sobie lepiej poradzilas z podklejeniem dolu niz na kursie

    chocolatte powiedz siostrze ze ma sobowtorke w czestochowie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #70
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    agulusia dziękuję za komentarz . Postaram się następnym razem poprawić Może i powinnam więcej przykleić tych rzęs... te co zostały wydawały mi się już za cienkie. Ale pewnie się mylę...
    Mówisz , że podklejenie mi lepiej wyszło Bo na kursie miałam płatki i mi zadzierały górne rzęsy do góry... A tutaj jak widać miałam tylko plasterki. Może było mi łatwiej dopasować ...
    W każdym razie dziękuje za uwagi

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    sylla niezle, ale rzeczywiscie przydaloby sie dokleić do wszystkich, moze masz jeszcze taka mozliwosc?
    chocolatta, zle nie jest, tylko kąciki i maly balagan

  22. #72
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Uwielbiam oglądać wasze prace, ja wciąż robię rzesy bardziej z przymusu bo brakuje mi do nich ciwrpliwości

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Inifinity, kochana, kleic, kleic, praktyka, a potem znajdziesz w tym przyjemnosc, a jaki zachwyt kobietek, szczegolnie tych, ktore pierwszy raz maja, ach!

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje kolejne podboje nie mam niestety zdjecia przed a to jest dopelnienie. Rzeski troche zaplakane , przez zel ktory troche wyciekl z platka. Mam nadzieje ze nie jest tak zle Aha no i wiem ze moglam wykleic jeszcze wiecej (zwlaszacza w kacikach) bo pani miala bujne swoje ale nie starczylo juz czasu.
    Rzesy MINK 0,2 8, 10, 11

  25. #75
    Wczytuje się Avatar chocolatte13
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nadarzyn
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    AGULUSIA powiem jej . Dziewczyn mialam dzis babeczke znajma to juz 3 aplkacja ale bylam przygnebiona i nie spelnilam jej oczekiwan zdjecia sa beznadziejne wyszly malo widocznie ale wkleje, nie jest czym sie chwalic Bo te ostatnie dwie dziewczyny mialy w miare dlugie dosc geste i ladne rzesy gdyby wczoraj kolezanka dala mi wiecej czasu sie pobawic mogla bym jej jeszcze doklejac bo bylo do czego ale musiala leciec do wawy i czas ja gonil. A tu troche nie przemyslalam czytalam nie raz ze jak ktos ma bardzo jasne rzesy to najlepiej zrobic henne i ja w sumie myslalam o tym przez chwile ale jakos zbagatelizowalam to. Odrazu mowie ze rzesy bly bardzo krotkie, cieniutkie jak cholera w wewnetrznych kacikach byly moze 4 na krzyz i takie slabiutkie ledwo je widzialam kolor bialy prawie przezroczyste kaciki zwnetrzne tez moze po 4szt i jeszcze duzo bylo takich ze lecialy na boki. robilam 2.5godziny po 2 godzin.rozczesywalam po pare razy szukalam do czego doczepic i nie wiele juz mialam pola manewru. Myslala ze beda spektakularne ale ja jej aplikowalam 8 0.2 9 0.2 i 10 0.15 bo byly naprawde bardzo cieniutkie. Powiedzciemi jak z takich rzes wybrnac? na koniec pomyslalam ze nastepnym razem moge jej zalozyc Y zeby bylo gesciej i moze mimo iz sa krotkie zalozyc jej dluzsze? doradzcie mi jak mam i czy moge jej poprawic bo byla smutna kjak wyszla a jaczylam ze sie nie sprawdzilam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 18:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •