Strona 5 z 194 PierwszyPierwszy 1234567891555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #101
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    A mi sie wczoraj udalo zrobic fote tylko telefonem A druga klientka swoim zrobila i ma przeslac mi na e-mail ale kiedys tak sie umowilam i do dzis nie mam tych zdjec hehe. ALe aparat jakis juz zamowilam na allu i lada moment dojdzie

    Prosze moje wypocinki
    Kocie oczko SILKAMI 0,20 C nr 13,12,11,10, ze 3 szt 8 w kącikach

    Ucze sie i mile widziana krytyka (aby wiedziec co poprawic)

    (tym razem zgoda bez cenzury hehe)




    Przeżyłam horror z tymi rzęsami hehe. Naturalna blądynka, rzęski blond jasne, rosnące że tak powiem krzyżująco i w 3 liniach MASAKRA

    Dziewczyny czy okularki z lupą pomagają Po tej aplikacji poważnie myślę nad czym takim... Ledwo widać te jej rzęsy naturalne
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 02-03-2012 o 08:24

  2. #102
    Wczytuje się Avatar chocolatte13
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nadarzyn
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    aha ok zwracam honor poszukam co do aparatu pomysle lepszy tel lub lepszy aparat

    ---------- Dodano o godzinie 23:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:23 ----------

    Evelina a jakie wygiecie aplikowalas?
    jesli sie uczysz to ile czasu zajmuje ci taka aplikacja? bo ja tez sie jeszcze ucze

  3. #103
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    chocolatte13 Profil C
    Te mi zajęły dużo.... 4 godz. A poza tymi 3, wczoraj 2,5 godz. Róznie. U mnie zalezy kto jaki ma rzęsy. Czy ciemne czy jasne ktore ledwo widac hehe. No i czy rosną prosto czy się krzyżuja i wtedy dłużej mi idzie separacja takich rzęs. Jak mialam dziewczyne z ciemnymi i rosnącymi na wprost to 2,5 niecałe zeszlo....

    A Tobie jak idzie

  4. #104
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    U mnie również pani z bardzo jasnymi rzęskami umieszczonymi w wieeelu liniach - nieźle się napociłam (mam nadzieję że klientka tego nie poczuła!) zanim wymyśliłam jak to ogarnę... A doklejone rzęski to J 0,2 8,10, 12 oprócz tego jest tam troszkę granatowych oraz po jednym małym kryształku.

  5. #105
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Moje kolejne Silki, oczywiście Evo firmówki
    Z tych juz jestem w miarę zadowolona Gęściochy nawet miała naturalne

    Silk Profil C 0,20 12,11,10

    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 02-03-2012 o 21:02

  6. #106
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zuzaneczka a w kącikach wew klientka ta rzęsek nie miała? Bo troche tak wygląda jakby pusto.
    Ewelina piękna praca..

  7. #107
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzis Pani z okularkami więc tylko dałam jej po całości 10 i w kąciku parę 8 Profil C Silki 0.20

    Jeszcze nie robilam nigdy calej stylizacji jednym nr ale myśle ze wyszlo ok. Mialam dzis zly dzien, dzieciaczki chore, nieprzespana nocka wiec poszlam na łatwizne hehe

    Oceniajcie proszę:






    Robie na płatkach kolagnowych ale zdaża sie ze juz przy samym koncu żel zaczyna wyciekac z nich wiec zdejmuje i na wykonczenie kącika daje tylko kawałek plasterka. I nawet tak lepiej mi sie kącik wykancza niz na grubszym kolagenowym

  8. #108
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    evela super

  9. #109
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzieki. Normalnie nie jak pierwsze samodzielnie kleiłam to nie myślałam ze wyjdzie kiedykolwiek tak aby moc przeczytac ze super Bardzo pocieszajace i daje kopa do dalszej pracy. Ja teraz mialam 7 dni pod rzad jakies rzeski i normalnie wpadlam w trans. Dawac mi tu nastepne. Mało mi heheh

    Widze własne postępy podczas aplikacji. Teraz nawet te najmniejsze szukam, nic nie sklejam, daje odpowiednią ilośc kleju na rzeskę itd. Normalnie się cieszę. Może kiedys bede robic takie prace jak coniektore z was Jestem dobrej mysli. Najważniejsze ze wykonuje to z satysfakcja, robie bo lubie a nie robie bo musze zeby zarobic. Bardzo spodobało mi sie klejenie rzęs, bardzo.

    No i porównując Mink z Silk to chyba Silki ładniej wychodzą. Tak jakby mniej sztucznie.

  10. #110
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Evelina.J jestem pod wrażeniem, super

  11. #111
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Tez się cieszę bo to moje pierwsze aplikacje Dopiero przychodzą pierwsze klientki Jeszcze nawet 10 razy nie kleilam ale prawie

  12. #112
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wydaje mi się że zdjęcia robione od góry nie oddają dobrze wykonanej pracy. Zamieszczajcie zdjęcia tak jak ja. Wtedy widać czy równo, czy nie są posklejane. Kiedy robiłam zdjęcia od góry to każde wyglądało świetnie, a kiedy robiłam z przodu pod kątem- nie było już tak kolorowo Sprawdźcie same

  13. #113
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Evelina - idealnie
    Mi też się zdarza, że zdejmuję płatki przy wewn. kącikach i tak jak Ty wykorzystuję tam plasterki

  14. #114
    Wczytuje się Avatar chocolatte13
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nadarzyn
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Evelina ja tez nie zrobilam jeszcze 10 aplikacji wiec idziemy leb w leb chyba mam za soba 4 plus jedna modelka na kursie wiec 4,5 dopiero. W sobote za tydzien mam klientke na rzesy ma bardzo opadajaca powieke wiec bede musiala ja podniesc szybko chyba zleci praca bo male oczeta i malo rzes wole miec sie na czym wczuwac no ale kazda klientka na wage zlota no ale ja jeszcze zajmuje sie paznokciami i przedluzaniem wlosow wiec jakos sie to pokrywa.
    Tym bardziej ze jestem w nowym salonie od 13dni wiec dopiero sie reklamuje.
    Evelina mysle ze tobie idzie lepiej bo ja jeszcze mam problem z wyczuciem kleju i czasem cos mi sie popacka ja tez zamowie sobie silki bo narazie robie na synetykach z jedwabiem mowisz ze sa fajne? ja robie na noble lashes. Mysle ze i tak za kazdym razem jak robie czegos nowego nabywam mam w glowie wszystkie teorie ale wiesz jak to w praktyce samej bez instruktorki czuje ze przy kazdejn nastepnej aplikacji lepiej mi idzie ale mam kiepski aparat i telefon twoje wychodza super zdjecia a mnie dziewczyny zgonily za slaba jakosc wiec rozgladam sie za lepszym telefonem z dobrym aparatem a co do czasu aplikacji to tez tak jak ty pierwszy taz sama robilam 5godzin nastepna ze 3godziny potem 4godziny i 2.5 bo malo rzesek miala to wlasnie zalezy od tego co pisalas powyzej. Co do plasterkow to ja bylam uczona raz jedno raz drugie ale id wenetrznego kacika zaczynajac a ty widze ze zostawiasz calkowicie wewnetrzne kaciki na koniec.
    A po za tym wychodzi cie bardzo gesto mi tak jeszcze nie wychodzi :-(

  15. #115
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    chocolatte13 ja mam silki i mink od dziewczyn naszych Evo... Silki bardziej naturalnie wyglądają moim zdaniem a Mink bardziej ze tak powiem plastikowo hehe. Dziewusie u mnie maja Mink założone a Panie juz Silki.

    Ja robie paznokcie, parafinka się zdaża no i rzęski wiec jakas praca stale jest Ale sie w rzęsy wkręciłam ze bym mogla tylko to robic heheh.

    chocolatte13 tez nie robiłam fotek bo telefonem nie zbyt dobrze wychodziły. WIec po 3 aplikacjach w zeszlym tyg zamowiłam na allegro jakis aparat 14 mpix za 300zl z przesyłką i teraz mogę cykac fotki.

    Mnie Edytka uczyła od zewnętrznego kącika raz jedno oczko raz drugie i na koniec kącik robie i juz bez kolagenowych.

    A gęste mi teraz ostatnie aplikacje wychodzą bo jak już sie ręka wprawiła, idzie szybciej to zostaje czas na dokładny przegląd i doklejam każdą rzęskę która jeszcze gdzie w gąszczu została Pierwsze ze 2 aplikacje długo trwały i doszłam do końca i gotowe bo już Pani pytała DŁUGO JESZCZE itd. A teraz na spokojnie sobie przepatruje rzęski i doklejam nieciągnięcia.

    No i przy pierwszej aplikacji za dużo kleju dawałam i nie nadarzał schnąc i jak dokleiłam rzęskę, poszłam na drugie oczko, wracam na tamto a tu jeszcze klej mokry i sklejał rzeski i miałam duzo, duzo pilnowania. Teraz wyczulam siebie i klej i jest ok i rzęska za rzęską bez problemu

  16. #116
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ewelina, bardzo poprawna aplikacja, super.
    ale co do opisu rzesek...
    to silk jest bardziej czarny on minka. minki sa delikatniejsze.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  17. #117
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Tak A ja jak zakladam to mam wrazenie ze te silki jakby delikatniej wyglądają. Ale cóż to tylko moje zdanie

    ---------- Dodano o godzinie 15:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:01 ----------

    A to że poprawna to Twoja zasługa tak mnie nauczyłaś Z pierwsza aplikacja było cieżej a potem juz ok

  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    ja też doszłam do wniosku, że silki są delikatniejsze i bardziej błyszczące, minki są bardziej matowe i sztywniejsze. moje klientki wolą minki, więc to mój faworyt wśród rzęs syntetycznych

  19. #119
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    a mnie sie podoba efekt diamondów, ale czesciej kleje minkami jakos wg mnie nie kazdej pasuja te diamondy.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #120
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mi osobiście też się podoba efekt Diomondów. Mam teraz fotki do porównania wiec klientkom mogę pokazać efekt tych i tych i niech zdecydują które wolą

    Dzis nie mialam rzęs i normalnie usycham hehehe Tak mnie wciągło to klejenie

  21. #121
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    no swietny pomysl Evelinko. Widze ze sie ladnie wkręciłas
    Fajnie, ze jakos sie kreci,Pamietam jak balas sie ze nic nie wyjdzie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze



    mix 0,15, 0,20: 9mm, 11mm, 12mm,13mm

  23. #123
    Wczytuje się Avatar chocolatte13
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nadarzyn
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    EVELINA co do zdjec to ja i tak musze kupic telefon bo mi sie rozwalil t kupie z dobrym aparatem bo aparat i tel to duzy wydatek na raz. Wlasnie ja popelniam czasem ten sam blad co ty na poczatku daje za duzzo kleju i potem warcam do oka a tu sklejone choc przytrzymuje rozwidlona pinsete i trzymam chwile by wyscho no ale jak sie za duzo nawali na rzese to co sie dziwic. Ja nie mam jeszcze na co dzien tak sporo klientek wiec czekam cos sie tak kreci powoli a co do zaczynania od zwnetrznego kacika to i ja tak musze sprobowac a wracajac do kleju to ja mam z noble lashes czas schniecia do 3sek i on jest wodnisty wiec jak maczam to odsaczam czasem i mam wrazenie ze prawie nic nie ma dla tego mocze mocniej i z tad znowu mam odwrotnie bo za duzo kleju zostaje na rzesie i dlugo schnie.
    Co do rzes to jak narazie pracuje na jedwabnych jutro zamawiam z noble lashes silki w takim razie i te diamondy
    Ps swoja droga to jak na aparat z allegro za 300zl to jestem w szoku jaka ma ostrosc ze tak wyraznie widac
    Ostatnio edytowane przez chocolatte13 ; 05-03-2012 o 02:14

  24. #124
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Edytka dokument Ci musze odesłac jeszcze kaske. W tyg to zrobie.

    Bałam się bo wcześniej nie operowałam nigdy lewą ręką a tu peśetę w lewą dłon i jeszcze przy oczknią majstrowac trzeba haha. Ale teraz luzik juz

    chocolatte13 Aparat miałam wcześniej z firmy Olympus i zdjęci a robił fajne ale dzieco go dorwały i po aparacie. To kolejny tez z tej firmy kopiłam lecz już 14Mpix

    Taki kupilam: Olympus VG-120 VG120 - 2 kolory AKU+ŁAD /VAT (2156924365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


    Rzęski polecam Ci z Evo od naszych dziewczyn

  25. #125
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Wstawię i ja coś od siebie...
    Proszę o opinię . Wiem , że nie jest dobrze
    Ale się staram...
    J 0,20 8,9,12mm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •