Strona 88 z 194 PierwszyPierwszy ... 387884858687888990919298138188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 176 do 2 200 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

  1. #2176
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dana303, przepiękne jak na szkolenie.
    Chyba nawet wiem Cię uczył


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  2. #2177
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    luska102, a odrosty czemu zostawiłaś? psują cały efekt. poza tym będą niekomfortowe w noszeniu.

    Dana303, śliczna aplikacja, jesteś konkurencją zdolnego kiwaczka, która też na szkoleniu wykleiła piękności przypadkiem nie szkoliła cię nasza forumkowa agulaaa?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #2178
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hmm wydawało mi się ze dobrze posciągałam, ale teraz na zdjęciach widać. Obiecuje ze następny razem lepiej się przyłoże

  4. #2179
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Marchewkowa - chwalisz mnie, a paczaj co ja narobiłam.

    Kleiłam dwoma C 0,15
    Zwykłe - 8,9,10
    Bardziej podkręcone - 10,11

    Widzę chaos, nie wiem czemu (może przez te 2 podkręcenia). Zajęło mi 4h i wiem, że nie wszystko wyklejone. Czasem rzęsa się po prostu ześlizgiwała z naturlanej, nie chciała się przyczepić. Często właśnie miałam problem by się dokleić, co wcześniej sraczej nie zdarzało. Dziewczyna była tuż przed okresem - może dlatego się kiepsko trzymały.

    generalnie to pasy na mą pupę




  5. #2180
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    pierwsze minki 1:1
    drugie norki 3:1,jednej z naszych forumek,więc ona wie "czym to grozi",ja dla pewności przypomniałam (najdłuższe to 15)

  6. #2181
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kolejne wypociny i to z niezbyt wyraźnymi fotami wewnętrzny kącik niedorobiony bo już nie umiałam się dokleić, dalej jest posklejane gdzieniegdzie, i nie umiem jeszcze wypracować jednolitej odległości...uczę się i już boję co Wy na to 2 różne modelki, przy pierwszej zdjęciu robiłam fote na otwartych ale w ogole kompletnie nic nie widać bo jest mega zamazane, więc tylko zdjęcie porównawcze oka wyklejonego z niewyklejonym, nastepne foty to inna modelka. Sorki za jakość, ale nad tym muszę jeszcze popracować.

  7. #2182
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Napewno musisz doklejać więcej rzęs i rozklejać sklejki.. wtedy nie będą aż tak poczochrane...ćwicz a będzie coraz lepiej

  8. #2183
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    chic.chic a czemu robisz oczka oddzielnie a nie razem na przemian?

  9. #2184
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    tak mnie uczyli na szkoleniu i tak tez robie..pani na szkoleniu mowila ze jedno oko moze jeszcze w tym czasie odpoczac :/ no ok, bo ja zrobie jedno jest przerwa na siku i robie drugie. moze to i zgubna metoda, ale nie umiem sie przestawic na metode 2 oczu na raz bo wtedy bym chyba robila jeszcze dluzej

  10. #2185
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    na początku może i dłużej ale jest to spore ułatwienie dla nas... kolejny plus to łatwiejsze do ogarnięcia sklejki, spróbować możesz.. a może Ci się spodoba

  11. #2186
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    będę próbować

  12. #2187
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Koniecznie spróbuj się przestawić na system wyklejania oczu na przemian. Z kilku powodów.
    Po pierwsze: kiedy robisz drugie oko, klej na pierwszym ma czas przeschnąć = znacznie mniej sklejek do rozdzielania.

    Po drugie : jeśli kiedyś trafisz na klientkę wiercipiętę co zdecyduje się uciec ci z fotela zanim skończysz - będzie mogła wyjść na ulicę nie strasząc ludzi. Najwyżej będzie miała 80-90% wyklejonych na obu oczach, a nie 100% na jednym i 50% na drugim
    Z tego też powodu warto myslę zaczynać pracę od zewnętrznych kącików (nie tak ja ja, ze do teraz zaczynałam od wewnętrznych bo dla mnie najtrudniejsze). Lepiej w razie czego wypuścić babeczke z niedokonczonymi wewnętrznymi niż zewnętrznymi

    Po trzecie: niektóre kobietki mają sporą dysproporcję w ilości rzęs. Wyklejając tym systemem na obu powiekach masz taką samą ilość rzęs sztucznych - i niwelujesz tą dysproporcję wizualnie. Warto klientki zapytać (jak sie skoncza rzesy na jednej powiece, a na drugiej bedzie ich jeszcze duzo, czy chce zeby je wykleić czy zostawić żeby było po równo - (co by potem nie miała pretensji ze nie wszystko wykleiła,ś albo ze na jednej jest wiecej i że to widać ) przerobiłam to na mojej mamie


    Ja wyklejam w systemie (wewnetrzny, srodek, zewnetrzny i to samo na drugim oku. I znów na jednym trzy lub dwie i na drugim tak samo. Z tym że teraz nacisk kładę w pierwszej kolejności na okolice zewnętrznego kącika, ale nie wyklejam za jedną separacją bezpośrednio sąsiadujących rzęs.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  13. #2188
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    chic.chick kochana widze nie tylko ze kacik wew jest niedoklejony ale masz tez sporo sklejek zwlaszcza na prawym oczku, jesli bedziesz pracowac na zmiane raz to raz to, to unikniesz tylu sklejek. Staraj sie tez kleic rzeski prostodadle do powieki bo kierunek masz tez troszke chaotyczny, przepraszam ze taki objazd Tobie robie ale chce pomoc Nie zrazaj sie klej i cwicz dalej
    AAA i nie rob az takiego liftingu mllodej kobiecie ona nie ma opadajacych kacikow i nie ma napuchnietej powieki, chyba ze jej rzeski rosna w dol to mozesz sobie delikatnie naciagnac skore powieki gornej za pomoca platka kolagenowego badz tasmy ale nie tak jak to robisz... to nie jest przyjemne i ryzyko ze uchylisz klientce za mocno oko, wpuscisz duza ilosc oparow podczas zabiegu i zrobisz krzywde ;/

  14. #2189
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dzieki dziewczyny za bezcenne rady mialam dzis modelke i zrobilam jej rzesy na przemian tak jak pisalyscie, choc balam sie ze czas aplikacji bedzie masakrycznie dlugi,a wyrobilam sie w 2,5h YEAH )) ale mialam probkem bo klej z buteleczki nie chcial mi leciec i musialam za kazda dokladka sie wnerwiac i przepychac pinceta,tak jakby w tym dziubku zastygal...to bylo irytujace. Dodam ze mam umiarkowana temperature,przechowuje fo w ciemnym i suchym miejscu...tak czy inaczej mam tycje wrazenie ze dzisiejsza aplikacja byla malenkim kroczkiem do przodu. Po majowym mam jeszcze 4 dziewczyny do przerobienia.

  15. #2190
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nadiuszka dzięki za komplement na pewno bardziej się postaram przy następnych oczkach nie da się ukryć kto mnie szkoli chyba każdy się domyślił

    ---------- Dodano o godzinie 23:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:13 ----------

    marchewkowy_las dzięki za słowa uznania jak już wyżej pisałam postaram się żeby było lepiej.... czujne oko Pani instruktor niczego nie przepuści jutro kolejna aplikacja... pzdr

  16. #2191
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Iraa wow ale dlugasne

    chic.chick kochana probuj pracowac raz na jednym raz na drugim na przemian uwierz mi bardzo ci to prace ulatwi


    to moja klientka ktora ma tyle rzes ze az slabo sie robi, wszystkie maluchy krecone, i rosnace we wszystkie strony swiata

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #2192
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny piękne te Wasze rzęski
    a to jedna z moich ostatnich prac 1:1 (niestety często zapominam zabrać aparat do pracy i nie robię foto klientkom )

  18. #2193
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bożenko.. dla mnie po prostu za długie ..

    no i wyklejona kursantka się załapała
    Ostatnio edytowane przez bombelkowa ; 01-05-2013 o 21:12

  19. #2194
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    I to znowu ja poniżej widać moje wypociny z drugiego dnia kursu rzęski były klejone profilem C długość 11,10,9,8,7 mm 0,15 i kolorowe 11 C grubosc 0,2 oczywiście żeby nie było za łatwo to specyfikacja oczu była następująca:

    - oczy z opadająca powieką i lekko opadającym zewnętrznym kącikiem
    - rzęsy dosyć słabe, cienkie i średniej gęstości, dużo baby lashes

    nie to żebym się tłumaczyła

  20. #2195
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dana, po prostu cudowności. Mega zdolniacha z Ciebie
    A ta Twoja instruktorka... Cóż, nie daje Ci łatwych orzechów do zgryzienia, ale świetnie sobie radzisz. Tak trzymać!

    Jeszcze tylko jutro, jeszcze tylko jutro i będę miała piękne rzęsiska od aguuuli


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  21. #2196
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    No to wszem i wobec moge teraz pochwalic Dane303, jest to baaardzo zdolna manualnie dziewczyna dzisiejsze rzęski naprawde były baardzo trudne do zrobienia dla kogoś na 2 dzień kursu. Opadajacy kącik i powieka plus cienkie
    i krótkie rzęski dużo baby lashes Dana GRATULACJE pieknie sobie poradziłas, mam nadzieje i życzę Ci tego ze bedziesz duzo kleic i upiekszac Panie

    Nadiuszka kochana nawet nie wiesz jak ja juz czekam na CIebie nie moge sie doczekac az bede miala piekne futro na oczku , bedziemy mialy wylaszczone oczka juz kilkanascie godzin nas dzieli buziole

  22. #2197
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziękuje... ale takie efekty zawdzięczam mojej instruktor najlepiej uczyć się na głębokiej wodzie

  23. #2198
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Załącznik 68433Załącznik 68433Czas nadrobic moje wypocinki z ostatniego czasu

    Te takie baardzo czarne rzeski to tylko i wylacznie 1-razowe zalozenie takiego efektu na Mistrzostwa w Belly Dance w Moskwie nie robie takich bardzo mocnych efektow na rzesach slabych Zrobilam to tylko na prosbe kolezanki poniewaz jej ranga w Belly Dance to 4 na swiece wiec i rzeski musi miec piekne. Zrobilam jej bardzo dlugie i baaardzo geste norki minki Kocham je

    Kolejno to kącik ktory rowniez robilam na slub mojej kolezanki ktora rowniez pozniej malowalam, nie chciala calych rzes i nawet dobrze bo ona ma swoje wlasne piekne dlugie i geste wiec naprawde nie trzeba bylo duzo rzes dawac zeby uzyskac piekny naturalny wyglad

    kolejne to metoda 2:1 podkrecenie D kacik oka do prawy polowy oka a potem przejscie w 1:1 z podkrecenia C

    a ostatnie to nie wiem czy pamietacie moja Pania ktora kleila sobie Blinka przez 2 lata sama i przyszla do mnie z potwornymi dziurami na oczach tak ze tylko na podkladce bylo je widac. Nie powiem zasluga odzywki Pro lash NAPRAWDE SKUTECZNA! widac na zalaczonym obrazku jak po 3 tygodniach rzeski jej sie zregenerowaly i jaki juz jest efekt Kobieta meega zadowolona no i wynagrodzenie w postaci napiwków za kazdym razem

  24. #2199
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dana przepięknie. Masz to coś

    Ira woow zaszalałyście z długością


    Jeżeli chodzi o wyklejanie raz jednego ocza a później dopiero drugiego.... moja znajoma wyklejała tak właśnie i wyłączyli prąd....


    Mi ostatnio trafiają się klientki na uzupełnienia po kimś. Rzęsy tak długie i tak grube, wyglądają na 0,25 po 20 szt na oko, do tego proste. Mówię, że trzeba to zdjąć, nie zgadzają się na nową aplikację. Nawet zdjęć nie robię ehhh


    A tutaj poniżej to jest 4 te uzupełnienie, i już totalny misz masz, bo wciąż szukamy zadowalającego w 100% efektu. Na samym początku nie mogłam przekonać do aplikacji objętościowej, ale 2D się spodobało. Ja jej wklejałam wcześniej po dwie to tu to tam.

    Spłakane niestety, ale nie miała czasu na suszenie.
    Skręt B jeszcze 0,15 widać i B 0,10 oraz C 0,07 w kącikach wew. Długość 10,9,8 Minki oczywiście

  25. #2200
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mucha dlatego ja zanim ktoś się wybierze informuję z miejsca, że po kimś nie uzupełniam. Nie jestem pewna jak rzęsy zostały wykonane, jakimi materiałami i nie mam gwarancji wytrzymałości kleju, który na oczach już jest więc lepiej wsio zdjąć i po swojemu zrobić - tak dla świętego spokoju :>

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •