Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #1
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    W tym wątku zbieramy informacje na temat produktów niezbędnych do rozpoczęcia pracy, czyli jak powinien wyglądać kuferek początkującej stylistki rzęs.


  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
    2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli
    3. podkładki kolagenowe
    4. Primer/cleaner
    5. komplet pęset
    6. kamień nefrytu
    7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
    8. remover w płynie lib w żelu

    To radze na poczatel
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dodałabym :
    -taśmę medyczną
    -pierścien na klej i pojemniczki jesli ktoś nie chce kleju na kamieniu trzymać
    -płyn do demakijażu jak nam klientka przyjdzie w pełnym make-upie

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    absolutna koniecznosc- gotowy plyn do dezynfekcji penset w spray'u, nie wyobrazam sobie robienie klientki po klientce "brudnymi" pensetami

  5. #5
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    i te małe szczoteczki do primera

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    to akurat w zależnosci od firmy, ja primer, odtłuszczacz mam w płatkach specjalnych więc nie potrzebuję tego wynalazku

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Płyn do dezynfekcji -najlepiej Skinsept, a czasem można sobie pensety pomoczyć w lisoforminie w sensie w roztworze-nie zaszkodzi (lisoformina zostala z niektorych województw wycofana , w tym z mojego, ale ja uzywam, bo zabije kazde mikro zycie)

    ja bym jeszcze radziła jesli nie od razu lozko do robienia rzęs, to na pewno dobrą lampę z zimnym bezcieniowym światłem(nie musi byc od razu lampa-lupa)
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 04-02-2012 o 03:03

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    do peset to predzej aerodesin2000 i incidur niz skinsept
    skinsept do skory jest przeznaczony nie nie dziala na wszystkie ustrojstwa ktore sie gromadza na narzedziach

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    z Insidurem zgadzam się z przedmówczynią, aerodesin bardziej do powierzchni niż do narzędzi

    A moja ulubiona lisformina to co, to pies?
    tylko po lisoforminie w wodzie wyplukac i zostawic do osuszenia(pisze jakby kto probowal)

    (za chwile mnie admin wyrzuci za offtopy)
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 04-02-2012 o 19:43

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    a co myślicie o takim kuferku:ZESTAW STARTOWY S – BASIC SecretLashes - ZESTAW STARTOWY S – Basic – 549zł ( bez kuferka )
    Warto czy raczej nie?

  11. #11
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja ten zestaw mam i jak na poczatek to jest ok, tylko rzes jest maly zestaw i stwierdzilam ze trzeba troche dokupic.

  12. #12
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    a od czego zalezy wybranie grubosci rzęs czy jest jakas grubosc uniwersalna

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja dobieram grubość do stanu rzęs klientki. są panie, które mają cieniusieńkie rzęski, i żeby przedłużone nie wykręcały się i nie opadały, ewentualnie, żeby nie obciążyć naturalnych, dobieram cienkie rzęsy syntetyczne. jeżeli klientka ma sztywne, grube i mocne rzęski, a do tego gęste rzęsy (brwi też), daję grubsze, i to wygląda prześlicznie a zarazem nawet całkiem naturalnie. za uniwersalną grubość uznałabym 0,15. aczkolwiek mam kilka klientek, którym zakładam cieńsze, i kilka, którym zakładam grubsze, i za nic nie zgodziły by się na 0,15. ja posiadam i używam grubości 0,10; 0,15; 0,20. gdzieś mam 0,25, ale nie używałam od kilku lat, bo moim zdaniem, rzęsy 0,25 wyglądają na oku sztucznie.

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja uwazam, ze w metodzie 1:1 to jednak 0,2 jest uniwersalna, ale to tez zalezy jakich klientek masz wiecej, mlodszych starszych, z grubszymi rzęskami, z rzeskami slabszymi, tak naprawde fajnie jakby w kuferku startowym na początku znalazly się o,15 tki i 0,2 ale to wszystko zalezy od tego jaki chcesz dac klientkom wybor i od zawartosci Twojego portfela rowniez, choc to naporawde nie ejst az takie drogie i szybko sie zwraca.

  15. #15
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    A mnie już kilka razy przydały się małe nożyczki, gdy dolna mikro-rzęska, praktycznie niewidoczna dla oka, skleiła się z górną i trudno to było rozdzielić. Być może narażam się na baty, bo to nieprofesjonalne, ale zamiast bidulę szarpać po omacku, po prostu ją unicestwiłam
    Myślę, że warto też mieć sól fizjologiczną w małych ampułkach (ok 0,25 zł/szt), przydaje się przy podrażnieniu kolagenem lub innym dziadostwem.

    ---------- Dodano o godzinie 00:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:04 ----------

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    ja dobieram grubość do stanu rzęs klientki. są panie, które mają cieniusieńkie rzęski, i żeby przedłużone nie wykręcały się i nie opadały, ewentualnie, żeby nie obciążyć naturalnych, dobieram cienkie rzęsy syntetyczne. jeżeli klientka ma sztywne, grube i mocne rzęski, a do tego gęste rzęsy (brwi też), daję grubsze, i to wygląda prześlicznie a zarazem nawet całkiem naturalnie. za uniwersalną grubość uznałabym 0,15. aczkolwiek mam kilka klientek, którym zakładam cieńsze, i kilka, którym zakładam grubsze, i za nic nie zgodziły by się na 0,15. ja posiadam i używam grubości 0,10; 0,15; 0,20. gdzieś mam 0,25, ale nie używałam od kilku lat, bo moim zdaniem, rzęsy 0,25 wyglądają na oku sztucznie.
    Marchewko, fajnie to gdzieś wytłumaczyłaś z dobieraniem grubości rzęsy syntetycznej do naturalnej. W teorii logicznie to brzmi, ale dopiero w praktyce miałam okazję sprawdzić jaka to święta prawda Mialam ostatnio 2 koleżanki z dosyć cienkimi rzęsami. Gdy zakładałam 0,15, miejscami bujały sie od razu na boki i ześlizgiwały. 0,1 siedziały, jakbym je tam zabetonowała

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
    2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli
    3. podkładki kolagenowe
    4. Primer/cleaner
    5. komplet pęset
    6. kamień nefrytu
    7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
    8. remover w płynie lib w żelu

    To radze na poczatel
    czyli mogę używać tylko primera bądź tylko cleanera? włąśnie w EVO widziałam zestaw w którym jest opcja wyboru primer/cleaner i tak się nad tym zastanawiam

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    możesz, ale rzęsy mogą się krócej trzymać. radzę używać razem, wtedy klientki będą zadowolone
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Ja uwazam, ze w metodzie 1:1 to jednak 0,2 jest uniwersalna, ale to tez zalezy jakich klientek masz wiecej, mlodszych starszych, z grubszymi rzęskami, z rzeskami slabszymi, tak naprawde fajnie jakby w kuferku startowym na początku znalazly się o,15 tki i 0,2 ale to wszystko zalezy od tego jaki chcesz dac klientkom wybor i od zawartosci Twojego portfela rowniez, choc to naporawde nie ejst az takie drogie i szybko sie zwraca.
    Też uważam, że 0,2 jest najbardziej uniwersalne, ja kleję prawie same 0,2 Nie polecam 0,25, to już grube, sztywne rzęsiska... Jedynie mojej mamie i jednej znajomej kleiłam 0,15, szczerze mówiąc to nawet nie wyobrażam sobie pracować na cieńszych, bo...kiepsko je widzę!

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczyny a jakie macie te lampy?Intensywnie dumam nad kursem i zastanawia mnie ile mnie więcej wychodzi taki wstępny dobry wkład.
    Patrzyłam na all ale na chwilę obecną to czarna magia nadal

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja mam lampę LED firmy Activ za 299zł. tu możesz zobaczyć mój sprzęt:
    Lashmaker: Stanowisko pracy

    wygodne też są lampy z świetlówkami po bokach, np
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    mocowane do blatu są tańsze. pracowałam z różnymi lampami, w jednym z gabinetów w salonie jest lampa, która po jakimś czasie zaczyna mrugać wychodzę po pracy z oczami jak wampir dobre światło jest bardzo ważne
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  21. #21
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    no np. ja kupiłam zestaw z Evo -niecałe 400zł, lampa(taka przyczepiana do biurka)-160zł, do leżenia kupuję takie zwykłe łóżko do masażu- ok.250zł, kurs-500zł no to łącznie wychodzi ok. 1300zł powolutku i wszystko się da

  22. #22
    Kosmetyczka Avatar Camilla
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Żary
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Witam dziewczyny
    Czy może któraś probowała tych rzęs:

    Rzęsy Ellipsoidal Eyelash B 12mm - Nowość ! (2438337052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Jest napisane iz niby maja 0,20 grubości a zakupiłam je i sa tak cieniutkie mniej niz 0,1 ale za to super mieciutkie jak norki prawie.

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja kupiłam, to są najgorsze rzęsy w palecie, jakie widziałam. odesłałam z powrotem moje miały być grubości 0,08mm a były 0,15-0,20. miała być długość 10mm a mają długość 12-13mm. odradzam.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  24. #24
    Kosmetyczka Avatar Camilla
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Żary
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    No odsyłac nie bede bo faktura vat , zaduzo zamieszania ale masakara myslałam ze cos fajnego a tu taki badziew , chyba jednak rzeski z evo sa najlepsze i nie bede kombinować.

  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja tam cały czas kombinuję lubię testować, sprawdzać, szukać. te rzęski pewnie zużyjesz, nie będziesz miała, może, zachwycającej aplikacji, ale coś da się zrobić, trenować możesz i na takich rzęskach. kiedy ja zaczynałam swoją przygodę z rzęsami, to nie było firm jak Evo czy Secret Lashes, dostępne były 3 rozmiary rzęs jednej grubości. a teraz tyle firm ma świetne produkty
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 13:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •