Strona 1 z 14 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny, jak wygląda u Was cenowo przedłużanie rzęs ( zależnie od metody), uzupełnienie, ściąganie? Piszcie od razu gdzie mieszkacie (wielkość miejscowości) bo w sumie cena też jest zależna od tego czy to jest małe miasteczko czy duże miasto typu W-wa

    Dowiadywałam się u mnie w najbliższym mieście (ok.250 tys mieszkańców) ceny wahają się od 220- 270zł za założenie metodą 1:1, uzupełnienie wszędzie podobnie 120-150zł.

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja w domu (W-wa) biorę 120zł za nowe, 80zł uzupełnienie i 30zł usunięcie rzęs (20zł jeśli to moje rzęsy, jeśli klientka robi nowe zaraz po zdjęciu starych to gratis)...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Miasto Łęczna w salonach za założenie 120-200 zł. Za uzupełnienie ok 80-120 zł.
    W domach biorą 100 zł za założenie i ok 50 zł za uzupełnienie, ale nie są to zbyt dobre rzęski.
    W Lublinie w salonach założenie ok 250 zł, uzupełnienie ok 100-150 zł.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  4. #4
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja jestem z Łodzi.. ceny wahają się od 200-500zł w salonach.. ale najczęściej 200-300 .. ja biorę 199 za uzupełnienie 80-100zł.

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja Monika z Sosnowca nie pije od 3 lat....a nieeee o czym my tu? aaa w domu 180zł uzupełnienie od 85zł Po wyfrunięciu z gniazda i cena się zmieni

  6. #6
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Monia, jestem Twoją fanką

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja mam drogo w domu wykonuję zabiegi taniej (cennik na moim blogu), ale dużo pań przychodzi do mnie do salonów (Warszawa i Marki), gdzie założenie 300-550zł (zależy od tego, jaką metodą robione rzęsy, 600-700zł rzęsami z norek 100%). uzupełnienia od 150zł.
    Szanuję swoją pracę i jakość usługi, atmosferę i podejście do klientki. Oczywiście, robimy promocje, ale na co dzień nie opuszczam cen, bo inwestuję w produkty, szkolenia i zużywam swoje zdrowie (wzrok, kręgosłup, a wdychanie oparów kleju jest zdrowe? ) Szanuję siebie i odwiedzają mnie klientki, które szanują moją pracę. W tym tygodniu miałam panią, która przyjechała do Marek z Ustronia ja jej zaproponowałam, że poszukam stylistki w tamtych okolicach. na co odparła, że będzie przyjeżdżała specjalnie dla mnie. Zobaczymy, czy przyjedzie na uzupełnienie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    cholera a ja się cieszyłam że do mnie babka przyjeżdza jedna 40 a druga 50 km pobiłaś mnie

    w sosnowcu w salonie róznie - gruponowe oferty są już od 79 zł ;/ najdroższe widziałam chyba za 400 zł.

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    U mnie w Gdyni ceny są niestety niewygórowane. W salonach za 1:1 od 150 do 250 zlotych. Jest salon firmowy SL,ktory bierze za pelne zalozenie 1:1 300 zlotych, a za dopelnienia 150-200 zlotych

    Jest tez ponoc jeden salon ktory ma za pierwsza aplikacje 1:1 -800 zlotych, trzymaja sie starych cen i tez ponoc maja klientki

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Monia

    właśnie wszystko zależy od miejscowości... ja jestem jednak zdania że należy się cenić

    a powiedzcie mi... jakie jest wg Was takie minimum za założenie rzęs, ale tak na poziomie... wiecie o co mi chodzi interesuje mnie opcja pracy w domku i w salonie?

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    wg mnie takie totalne minimum to jest 100 zł, w salonie myslę że od 100- 120. A przynajmniej ja za mniej niż stówę nie siądę do roboty. Trzeba się cenić adekwatnie do posiadanych umiejętności i tak dalej, mnie juz kręgosłup wysiada, dzisiaj na przykład schylałam się żeby umyć głowę i jak mnie w tym momencie złamało..... ;/ taki prąd przez całą lewą stronę ciała, musiałam usiąść na chwilę bo mnie dosłownie sparaliżowało. Także ceńmy się dziewczyny, niech te nasze kręgosłupy nadgarstki i oczy mają jakieś finansowe zabezpieczenie ;p

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Zen- dobrze powiedziane

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    No niby tak ale widziałam prace 4 dziewczyn robiących za 100-120zł. Nie uważam że któraś z nas powinna wystawić tak niska cenę za usługę. Naprawdę za 120zł można robić zaczynając przygodę z pęsetami.Chociaż z cenami różnie to bywa. Kiedyś klientka ze swoją córką przyszły po aplikacji w pewnym salonie M. gdzie założenie 280zł, bo coś je uwierało , rzęsy nie były tak miękkie i ładne jak widziały u jakiejś swojej znajomej. Okazało się że miały takiego klejowego glutka gdzieś mam zdjęcie, musze poszukać towkleję A dlatego nie poszły na zabieg za 120zł bo kiedyś jakaś znajoma była i została prawie bez rzęs. W tym przypadku to się nie sprawdziło bo one za 300zł tez prawie rzęs nie miały Ja bym ceny poniżej 150zł nie zaoferowała za usługę(co prawda miałam kiedyś 130zł ale to już nie te czasy). A ty Zen na basen zasuwaj bo nie wymyślili jeszcze wymiennych kręgosłupów

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja narazie biorą 150 zł za założenie ale niedługo troche podniosę cenę bo uważam że moja praca jest więcej warta. Chociaż planuję zrobić jedną rzecz która się z tym stwierdzeniem kłóci, ale to będzie rozwiązanie chwilowe. Monia juz wczoraj mnie mama na basem wyganiała, ale ja po prostu nie mam na to teraz czasu . to ewidentnie jest od kręgosłupa bo jak się schylam to ból się nasila - a nie napisałam, ze od 4 dni mam dziwny ból w prawej nodze, no i własnie kiedy się schylam to ból się nasila. Prawie nie śpię przez to, niby jestem na lekach przeciwbólowych ale ile można, to nie jest rozwiazanie na dłuższą metę. Narazie umówie się do znajomej fizjoterapeutki niech mnie poustawia, a jak tylko się odrobię z robotą to zaczne chodzic na basen - moja mama spryciula na dzien dziecka kupiła mi karnet i to ma mnie zmobilizowac niby

    No a wracając do cen. Ja chyba bym nie potrafiła za taką fuszerę wziąc 3 stówy. Zarobic zarobią na tym, ale klientki same zweryfikują czy tak ma być czy nie - duża cena niska jakość i klientki nie wrócą. no ale z drugiej strony niektore mogą się bać tych zbyt niskich cen. echh kobiety... zrozumieć je to nie lada sztuka.

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    no ale z drugiej strony niektore mogą się bać tych zbyt niskich cen. echh kobiety... zrozumieć je to nie lada sztuka.
    no właśnie często słyszę od klientek, że nie idą tam, gdzie taniej, bo się boją niskiej jakości. i ja na tym zyskuję, bo przychodzą do mnie klientki, które stać na taki zabieg, i nie marudzą "czy może pani trochę opuścić cenę", tylko dają napiwki
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Tak dziewczyny, trzeba sie cenic. Cenic kregoslupy, nadgarski, oczy.... Nie zanizajcie cen, inwestujcie w dobre produkty, rózne szkolenia, warszaty, porady...... a zobaczycie z czasem biznes sam zaczyna sie krecic, ze nie macie czasu telefonów odbierac.....

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Aaa Zen, to Cie rwa pewnie złapała, obawiam się, ze musisz cos z tym zrobic, choc teraz jak jest stan zapalny to nie zrobisz nic.

    U mnie w miescie tez sie klientki pogubiły totalnie, bo byly tam gdzie drogo i bylo do bani, a byly tez tam gdzie przystepna cena i super bylo, ale np... stylistka wyjechała. Wiecie, ze coraz czesciej słysze, ze jak polska stylistka rzęsowa się juz wprawi to jedzie na tzw Zachod robic rzęsy? (Niemcy, Anglia, Holandia, Szwecja), bo tam placa dobrze, za tę robotę i nikt nie kręci nosem, to co maja siedziec za stówkę od aplikacji....

  18. #18

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    kurcze ucze sie dziewczyny dopiero
    i boje sie brac od innych 100zl
    narazie powiedzilam ze pierwszym 4 dziewczynom założę za 50.
    boje sie ze założę i zaczna im wypadac..;9

  19. #19
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja pierwsze 10osób zrobiłam za darmo.. potem za 50zł jedną, następne 4 za 10-120.. a teraz już za 200 bo uważam że coś tam już potrafię a oczy i kręgosłup cierpią.. więc chociaż będę bogata

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja biorę za rzęsy 150 zł. Mieszkam w dość dużym mieście. Co prawda jestem początkująca, tzn zajmuje się tym od kilku miesięcy, ale dobrze mi idzie i klientki są zadowolone. Trochę mnie zbijają z tropu laski, które mówią, że na Gruponie za 70 zł robią ...mam ochotę obniżyć ceny ale na szczęście szybko mi mija.

  21. #21
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja na obecną chwilę za zalozenie 150zl a uzup 30zl za tydzien nieobecnosci czyli 30, 60, 90 itd przy czym po kazdym tyg troche zaokrąglam cene jako promocja tzn np za 2 tyg nie 60zl a 50zl, za 3 tyg nie 90 a 80zl Sciaganie rzes wykonanych u mnie gratis a sciaganie czyjejś aplikacji 20zl

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ewelina a powiedz szczerze - opłaca Ci się taka robota? moim zdaniem między korektą 2 a 3 tygodniową nie ma wiekszej różnicy a i tak musisz wziać taką samą porcję kleju, parę płatków albo kawałek taśmy i na rzęsach tez nie przyoszczędzisz bo co to jest 20-30 rzęs w stosunku do całej aplikacji - tak na moje oko, ale czekam co napiszesz

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    popieram Zen. trzeba siebie szanować, to zdrowie, czas, wysiłek. to jest praca. szanujcie swoją pracę, wtedy klientki zaczną szanować wasz czas i wysiłek, i pieniądze same popłyną. tylko trzeba dobrze robić rzęsy, a żeby robić dobrze, trzeba kochać to, co się robi. a jak kochać to, na co poświęcamy swój wzrok, kręgosłup, wdychamy po tyle godzin opary kleju, a w rezultacie ledwo się opłaca sam materiał?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    otóż to!

  25. #25
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny kochane a jak liczycie jeśli klientka przyjdzie po powiedzmy ponad 3 tyg z 40 % lub mniej rzes i chce nie nowe a uzupełnienie bo tańsze , lecz widać gołym okiem że te rzęsy co zostały trzeebaby juz zdjąć bo np. odrost za duży lub ledwo już się trzymają. Co wtedy ? mimo to uzupełniacie czy robicie nową stylizację a cenę tak pomiędzy nowe-uzupełnienie?
    Szykuje się do wprowadzenia rzęs do salonu i chce być gotowa na te "oszczędne" klientki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 02:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •