Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki 176 do 194 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #176
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczyny a na jakich pestach najlepiej sie wam pracuje ? jakie polecacie dokaldnie ? Bo sa te za 60 zl sztuka i te po 10 zl . jestem ciekawa waszych opinii

  2. #177
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja czasem zmieniam ale ostatnio moje faworytki to Vetus ST-15 i Vetus 5A-SA. Do pęsety poniżej 40zł bym w ogóle nie podchodziła, chyba że widziałabym ją na żywo i mogłabym sprawdzić czy się nadaje. Mam pęsety o tych samych oznaczeniach kupione w różnych miejscach i w różnej cenie - różnią się i to bardzo. Nie podejrzewam żeby dystrybutorzy kupując chińszczyznę za 5 zł narzucali mega marżę i sprzedawali je potem po 50 zł. Liczę na uczciwość a jakość niestety kosztuje. A dopłacenie 30 czy 40 zł za swoje GŁÓWNE narzędzie pracy to w zasadzie żadna dopłata

  3. #178
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    czesć dziewczyny jestem początkującą stylistką rzęs,mam pytanie na temat pęset jakie one powinny być?bo ja mam bardzo ostre prawie jak igła zamówiła z clareny,i bardzo długo zajmuje mi aplikacja rzęs,nie wiem czy to wina produktów czy mojego sprytu?wszystkie produkty zamawiałam z clareny i rzęsy z norek ale na początek to chyba samobujstwo bo trzeba kleić kilka do jednej rzęsy naturalnej.Więc proszę o poradę jak ktos wie jakie rzęsy zamówić na początek,pęsety,klej zeby się lepiej pracowało to bardzo proszę.Ja robiłam kurs w secret lashes.jestem bliska załamania może ja po prostu się do tego nie nadaję ale nie poddaję się bo bardzo chcę się nauczyć przedłuzania rzęs

  4. #179
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    o matko nie wiem co napisac, bo moim zdaniem ciezko tak hop siup poradzić . na szkoleniu powinni ci to wszystko wyjasnic. co, gdzie, jak i za ile. kazdy musi dobrac pod siebie, nie ma jednego idealnego produktu który przypasuje każdemu.
    jak to kilka rzęs do jednej? kleiłaś objętościowo? bo czytając to co napisałaś brzmisz raczej jak osoba początkująca. jedni lubią produkty z noble, inni z evo a jeszcze inni z mlashes. ale zeby z clareny to akurat pierwsze słysze.

    tu na forum w wątku przedłużanie rzęs jest mnóstwo informacji - polecam przeczytac wszystko.




  5. #180
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    no tak mówiłam że jestem początkująca.Na kursie nie miałam żadnej teorii co do przeciwwskazań i dezynfekcji pęset wszystkiego dowiedziałam się na necie.a co do rzęs to kleiłam np 2 rzęsy z norek do jednej naturalnej bo jak kleiłam1;1 to nie było prawie wcale efektu.narazie szukam produktów dobrych dla siebie pęset ,rzęs i w miarę dobrych jakosciowo.a z clareny można zamówić tylko przez salon kosmetyczny tak prywatnie nie

  6. #181
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Słaby ten kurs, tam powinni Ci wszystko powiedzieć i pokazać swoje produkty. Nawet jeśli jesteś już po kursie to instruktorka powinna Ci doradzić co wybrać. Clarena jest chyba w Katowicach niedaleko hotelu Monopol ?
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  7. #182
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    teraz sama widzę że to kiepski kurs ale jestem w trakcie prawie przy końcu i troche za mało jest tych godz. ćwiczeniowych

  8. #183
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    to tak jak mowie, poczytaj tu na forum. dowiesz sie duzo. a jesli jestes w trakcie kursu to jeszcze mozesz sie spytac instruktora o produkty.
    firm rzesowych jest duzoa niektore z nich to - noble, evo, mlashes, starlash, looksus lashes




  9. #184
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dziewczyny jakie to są rzęsy mink?

  10. #185
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    MINK - to rzęsy syntetyczne wykonane z poliestru, różnią się od rzęs SILK bardziej matowym wykończeniem (nie są tak błyszczące), powierzchnia jest.. "chropowata" (tak mówią, ja nie mam mikroskopu ) przez co mają lepszą przyczepność. Ja osobiście od dawna pracuje na wersji mink, silk - nie lubię.

  11. #186
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Hej dziewczyny.
    Ostatnio ukonczylam kurs z russian volume z ktorego nie jestem zbytnio zadowolnona. Chce isc na jeszcze jeden ale za nim zdecyduje sie do kogo chcialabym pocwiczyc na manekinie lub kolezance 😊.Czy moglybyscie mi napisac jakie rzeski kupic do volume. Chodzi mi o skrety i dlugosci, ktorych najczesciej uzywacie. I ktore warto miesc w swoim kuferku? Pozdrawiam

  12. #187
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    KasiaPu hymm... trochę dziwne pytanie szczerze mówiąc biorąc pod uwagę że ukończyłaś kurs volume (czyli nie Twój pierwszy). Dobór rzęs to kurcze jakaś tam podstawa opanowana na 1:1...

    Skręt i długość to wiadomo że kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o grubość ja używam 0,07 i do większych objętości 0,05

  13. #188
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    kurcze to strasznie słaby ten kurs... :/ radziłabym Ci upomnieć się o swoje, masz prawo wymagać solidnej dawki wiedzy, tak by potem móc pracować. ja też niedawno skończyłam kurs, pracuję dopiero pół roku, ale czuję się świetnie w zawodzie, ponieważ tam gdzie odbyłam kurs przygotowano mnie do pracy świetnie. wiadomo, że coś tam zawsze w necie można doczytać, ale nie wszystko i nie podstawy, moim zdaniem

  14. #189

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    zgadzam się, tylko porządny kurs przygotuje cię do pracy
    ja dwa lata robię rzęski, już wiele testowalam, ale najbardziej lubię te firmy natual lashes teraz mają nową grubość, wygląda hipernaturalnie na oku 0,085 mm

  15. #190
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ooo to widze ze my to samo szkolenie ;D hehe tylko ty dawniej
    mowisz, ze ich nowa grubosc fajna? musze sprobowac pozdr.

  16. #191
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ciekawe!
    Ostatnio edytowane przez ruda21.14 ; 11-07-2018 o 12:52 Powód: nieaktualna treść

  17. #192
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ważna jest dobra pęseta do rzęs. Sprawdź sobie te od Beauty Lashes https://beautylashes.pl/pesety

  18. #193
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja zaczynałam tym zestawem https://magniticalashes.pl/sklep/zes...s-premium.html i bardzo dobrze mi się na nim pracowało - tak samo lubię produkty tej marki, warto sięgnąć po ich pęsety

  19. #194
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    A czy robicie sobie same rzęsy?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 13:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •