Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #151
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    na pewno bedziesz zadowolona

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #152
    No to..wpadłam Avatar karolinka0410
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cześć dziewczyny jestem swiezo po kursie 1:1 mój szkoleniowiec polecala takie firmy jak looksus lashes, secret lashes i perfect lashes nie wiem z jakiej firmy zamowic sobie podstawowe rzeczy . Uczylam sie na kleju wolno schnacym i jak dla mnie zdecydowanie za dlugo to trwalo na poczatek chce cwiczyc na bliskiej rodzinie i chociaz z 3 rodzaje rzes bym chciala kupić, najwiekszy problem sprawia mi wybranie odpowiedniej firmy czy ktoraś z was testowala produkty z wyzej wymienionych firm jakie macie opinie ?

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    looksus podobno ok ale nie uzywalam. secret ma drogie produkty w porownaniu do konkurencyjnych firm ktore oferuja sie u nas na forum. o tej ostatniej nie slyszalam
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-04-2014 o 14:11

  4. #154
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    karolinka poczytaj watek polecane nie polecane na pewno sobie cos wybierzesz sama chetnie pomoge ale w tamtym watku http://forum.wzorki.info/rzesy/8410-...je-itd-50.html
    na pewno pomysl o kleju szybciejschnacym, rzesy polecam w paletkach a nie sypene
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-04-2014 o 14:11

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #155
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    z tych 3 co piszesz ja bym stawiała na looksus, o ostatniej tez nie słyszałam. ale looksus ma i dobre rzęsy i dobre kleje w przystępnyh cenach.otatnio poszerzyli również swoją ofertę co jest na plus dla nich. i tak jak agnieszka pisze przejrzyj wątek polecanych rzeczy - kopalnia wiedzy.




  6. #156
    No to..wpadłam Avatar karolinka0410
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    no to uciekam do czytania tego tematu dziekuje za odp

  7. #157
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczyny a co sądzicie o takim zestawie z LL? 600zl

    Zawartość zestawu:

    Rzęsy typ B (0.25 g):

    B – grubość 0.15 mm – długość 7 mm
    B – grubość 0.20 mm – długość 8 mm
    B – grubość 0.20 mm – długość 10 mm
    B – grubość 0.20 mm – długość 12 mm
    B – grubość 0.20 mm – długość 14 mm
    Rzęsy typ C (0.25 g):

    C – grubość 0.15 mm – długość 8 mm
    C – grubość 0.20 mm – długość 9 mm
    C – grubość 0.20 mm – długość 11 mm
    C – grubość 0.20 mm – długość 13 mm
    C – grubość 0.20 mm – długość 15 mm
    Pozostałe produkty:

    Aplikatory bezwłókienkowe (średnica 2.0 mm)
    Pęseta stalowa typ S (mocno zakrzywiona)
    Pęseta stalowa typ I (prosta)
    Klej czarny – Extra Strong – 10 ml
    Zmywacz kleju – w żelu – 15 ml
    2 x szczoteczki okrągłe do rozczesywania
    Opaska kosmetyczna
    Primer – odtłuszczacz do rzęs naturalnych – 10 ml
    szczoteczki (10 szt. w opakowaniu)
    Pompka do osuszania
    1 x pierścionek do kleju
    Kamień Nefrytu
    Podkładka silikonowa
    Taśma medyczna – papierowa
    2 x płatki żelowe pod oczy
    Plakat A2 – Looksus Lashes
    10 x ulotka informacyjna
    Kuferek kosmetyczny
    Cena zestawu: 600 zł brutto

  8. #158
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Aducha,
    moim zdaniem sama powinnas sobie skomponowac kuferek.
    ja popelnilam blad i kupilam zestaw, do tej pory 3/4 tego lezy i spi razem z kurzem.
    jelsi jestes osoba poczatkujaca to na pewno nie zuzyjesz na starcie takiego duzego kleju, za chwile bedzie do wymiany. co do rzes, to co kto lubi. Aczkolwiek ja 0,20 nie lubie zbytnio no i wole krotsze rzesy niz 15 czy 14 hihi.
    A no i najważniejsze, nie kupuj rzes sypkich. Odradzam. Wydłuzysz sobie tylko czas pracy i nerwy stracisz na odpowiednim profilowaniu. Ktos madry wymyslil paletki i tego sie trzymaj sa napradwe swietne, mozna wybrac wszystko o czym dusza marzy i czas pracy jest krotszy.
    W kazdym badz razie, na spokojnie wez kartke i sama sobie skomponuj zestaw. Wyjedziesz na tym naprawde lepiej i z pewnoscia bedziesz wszystkiego uzywac

  9. #159
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dzięki kochana! Tak właśnie czytałam, że chyba lepiej skompletować samodzielnie. To może mogłabyś mi jeszcze doradzić, które rzęsy "najszybciej schodzą" ? Chciałam kupić z Secret Lashes albo Looksus, z tym że w Secret nie widzę właśnie paletek albo jestem ślepa...

    ---------- Dodano o godzinie 12:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:08 ----------

    a polecacie bardziej minki czy silki?
    znalazłam coś takiego na secret lashes i myslalam zeby to kupic na start:
    Mix Rzęsy Mink C 0,15 7-14 - SecretLashes
    Mix Rzęsy Mink B 0,15 7-14 - SecretLashes


    lub te na looksus - http://www.looksus.eu/pl/p/Rzesy-Mink-mix/11
    Ostatnio edytowane przez aduchaa ; 31-08-2014 o 13:13

  10. #160
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    hm,
    co do firmy, zeby nie bylo ze robie reklame albo anty reklame to powiem Ci jakie ja kupuje. Ja uzywam rzes z Evo lashes, Magnitica i Noble Lashes. I sa dla mnie najlepsze. Cena z tych 3 firm jest praktycznie taka sama, a jesli sie rozni to malo. Bardzo dobra jakosc i zawsze jestem zadowlona. Wczesniej tez uzywalam secret, ale metoda prob i bledow wybralam sobie swoich ulubiencow
    jesli upierasz sie na secret czy looksus to juz musisz sama dokonac ostatecznego wyboru. Mialam te z secret (te ktore wkleilas) i byly ok.

  11. #161
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Myśle że na poczatek- 4 0,25 rzes- co 2 długość, chyba 0,15 najlepiej do nauki C lub B.
    Klej odtłuiszczacz remover.
    2 pęsety,
    Tasma lub płatki- ja lubię tasme perforowaną.
    Szkiełko pod klej lub pierscień.
    Reszte każdy ma- nożyczki i inne perdółki to naciągactwo Na poczatek starczy co wyżej. I wiedza! Do której rzesy można kleić, do której nie warto, i co powiedzieć aby sie trzymały Czyli piguła wiedzy

  12. #162
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    żeby robić ładne stylizacje trzeba używać rzęs schodząc co rozmiar, a nie skakać co 2..

  13. #163

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał maglashes Zobacz post
    Myśle że na poczatek- 4 0,25 rzes- co 2 długość, chyba 0,15 najlepiej do nauki C lub B.
    Klej odtłuiszczacz remover.
    2 pęsety,
    Tasma lub płatki- ja lubię tasme perforowaną.
    Szkiełko pod klej lub pierscień.
    Reszte każdy ma- nożyczki i inne perdółki to naciągactwo Na poczatek starczy co wyżej. I wiedza! Do której rzesy można kleić, do której nie warto, i co powiedzieć aby sie trzymały Czyli piguła wiedzy
    cztery długości to zdecydowanie za mało nawet jak dla osoby początkującej ! Podobnie jak tyko jedna grubość i tylko jeden skręt. Mysle ze za pochopnie włożyłaś reszte rzeczy do naciągactwa i pierdółek, a co chociażby z aplikatorami, szczoteczkami, cleanerem itp?

    Moim zdaniem kuferek najlepiej składać razem ze swoim instruktorem, lub już samemu po odbytym kursie, wtedy każda kursantka wie najlepiej czego potrzebuje.

  14. #164
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dokładnie
    kupowanie gotowego nie ma sensu w większości przypadków. Ale dobry instruktor złoży Ci "kuferek" składający się tylko z potrzebnych rzeczy..

  15. #165
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Hej dziewczyny Stworzyłam sobie tak wstępnie zestaw startowy, chciałam zorientować się mniej więcej w kosztach itp. Przeczytałam oba wątki o przedłużaniu rzęs i na podstawie waszych wypowiedzi wybrałam to :
    1. Klej Evo D+ 35 zł
    2. Primer Evo 34.50 zł
    3. Cleanser Evo 34.50 zł
    4. Podkładka do rzęs Evo 5 zł
    5. Kamień Nefrytu CZ (CosmeticZone) 8.99zł
    6. Pierścień do kleju 5szt. CZ 6.99 zł
    7. Wkłady do pierścienia 10szt. CZ 3.99zł
    8. Pęseta Vetus prosta nr.5 CZ 14.99 zł
    9. Pęseta Vetus zakrzywiona nr.4 CZ 14.99 zł
    10. Szczoteczki do rzęs 11szt. CZ 5.99zł
    11. Aplikatory do rzęs 100szt. CZ 14.99zł
    12. Dmuchawka CZ 8.99zł
    13. Taśma perforowana 2,5cm-9m CZ 3.99 zł
    14. Taśma włókninowa 2,5cm-9m CZ 2.99zł
    15. Płatki pod oczy z podziałką 10 par CZ 12.99zł
    16. Rzęsy Mink Premium Evo Mix 0,15 C(D) 59,99zł
    17. Rzęsy Silk Diamond Evo Mix 0,2 C 59.99zł
    18. Rzęsy Soft Diamond Evo Mix 0,1 B 59,99 zł
    19.Rzęsy Mink Express NobleLashes 0,15 Mix2 (8-14) J 59,99zł
    20. Skinsept
    Czy któraś z was byłaby tak miła i podpowiedziała czego brakuje albo co jest zbędne ?

  16. #166
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Madiuszka, te płatki pod oczy to badziew straszny. Nie wiem jak uczono Cię podklejać dolne rzęsy... jeśli miałaś na myśli typowe płatki pod oczy to te się nie nadają. Płatki zazwyczaj to koszt od ok. 3 do 5zł za parę. W swoim kuferku masz taśmy (ja jestem wielką przeciwniczką stosowania takich taśm pod oczy i nikt mnie nie przekona w tym temacie - koniec kropka) ale każdy ma wolną wolę jeśli będziesz nimi podklejać to te z podziałką Ci się nie przydadzą. Weź sobie pod lupę taśmę M3 Microfoam jeśli nie chcesz płatków. Pęsetki: są vetusy i vetusy, radziłabym kupić je w Evo lub Noble (bo widzę że tam będziesz tez składać zamówienie). 14 zł to dość niska cena jak na pęsetki i straszy złą jakością, a to Twoje główne narzędzie pracy... osobiście bym nie ryzykowała Kamień nefrytu i pierścienie... z czego zazwyczaj nabierasz klej? bo jak z kamienia to pierścienie Ci nie potrzebne. A jeśli już to polecam znaleźć tzw. jednokomorowe i owijać je za każdym razem folią aluminiową, będą służyć na dłużej
    Skręt J jest mało popularny a niektóre z firmy wspominały o ich wycofaniu więc jeśli nie masz zapotrzebowania od konkretnej klientki to sobie je odpuść, przyda Ci się za to jakieś pudełeczko ze skrętem B. Dmuchawka do kleju D+ raczej też zbędna - zaschnie sam
    Przydadzą Ci się jeśli nie masz małe nożyczki - do przeróżnych docinanek: pasków, płatków taśmy itp.

    To tak na szybko, nie wczytałam się dobrze

  17. #167
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja jeszcze nie kleiłam nawet pęsety w rączce nie miałam chciałam tak wstępnie wiedzieć co i jak, dziękuję Ci bardzo za odpowiedz

  18. #168
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Rzęsy na taśmach nie potrzebują już podkładki bo za ta cenę domyślam się że chodzi o podkładkę silikonowa
    taśma papierowa wystarczy plus płatki np z Evo ( taśmy używam np w przypadku uczuleń lub do przetrzymania powieki jeśli rzęsy zbyt mocno się kładą )
    jeśli kleisz z kamienia to pierścionki są zbędne ( ja jako alergik nie mogę mieć kleju tak blisko nosa wiec używam tylko kamienia )
    Klejenie zaczęłam od Hs4 z Evo ( dmuchawka była zbędna )
    Pesety jak wyżej polecam z Evo

    Dodatkowo nożyczki , płyn micelarny ( do demakijażu ) , rękawiczki ( można pracować w nich stale lub zakładać gdy np klientka ma tłusta strefę T ), jeśli zaznaczasz sobie na płatku , taśmie podziałke z długościami to dobrze mieć np pióro/cienkopis bo długopis na płatkach nie zawsze chce pisać

  19. #169
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ta podkładka to jest właśnie do rzęs w paskach evo A czy dmuchawka nie przyda się jak klientka się spłacze ? A co do pierścionków to wpisałam na liste bo pewnie będę chciała sprawdzić z czego mi wygodniej brać klej Dziękuje za cenne rady Przynajmniej już wiem mniej więcej finansowo ile to wyniesie Teraz tylko muszę odłożyć kase na kurs ... mam nadzieje że u Kurki

    ---------- Dodano o godzinie 18:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:21 ----------

    Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tymi pęsetami Pęseta prosta VETUS #5 Cosmetics Zone - sklep internetowy
    myslicie że skoro o tyle tańsze od tych z Evo to to są podróby jakieś ?

  20. #170
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja kompletowałam kuferek po kursie i na kursie możesz sprawdzić z czego będzie Ci się lepiej kleić.
    Co do podkładki myślałam że piszesz o tej okrągłej do rzęs sypanych

    Po upuszczeniu pesety poleciałam na szybko kupić na chwilowe zastępstwo tania "vetusa" czarna za 9 zł w hurtowni ... i niestety ale różnica jest bardzo duża m.in. źle przylegają do siebie końcówki i nie są tak cienkie
    Ale z pesetami też bym poczekała do szkolenia Ja na szkoleniu pracowałam różnymi pesetami i później dopiero zdecydowałam która mi najlepiej leżała


    EDIT :

    Przejrzałam ofertę tego sklepu który wstawiłaś . Sklep z mojego miasta i ma dosłownie identyczna ofertę jak ten w którym kupowałam pęsetę za grosze wiec domyślam się że będzie to takie samo badziewie Patrząc chociażby na ofertę rzęs "chińskich " nie można zbyt wiele oczekiwać
    Ostatnio edytowane przez ledith ; 27-02-2015 o 20:56

  21. #171
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziękuje Tak jak mówie to była wstępna kalkulacja i rozeznanie, nie mam zamiaru nawet próbować kleić przed kursem bo boje się złych nawyków Ledith to z Łodzi jesteś ? Czy coś źle zrozumiałam

  22. #172
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Tak

  23. #173
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    taa dmuchawka całkiem zbędna, (moja siostra mocno ryczy, podkładam po prostu chusteczke do odprowadzania łez i kleje dalej)
    ja też kiedyś kupiłam jakieś tańsze pęsety, niby na oko w porządku, ale rzęsy mi z nich po prostu wyskakiwały - strzelały
    ja mam jeszcze pierścień do rzęs i biorę rzęsy z palca
    najbezpieczniejsze będą B jeśli z evo - nimi raczej nikomu krzywdy w stylizacji oka nie zrobisz, mixy paletek 0,15 i 0,20 zarówno mink i silk (one się nieco różnią rozmiarowo)
    pod oczy płatki angel lub taśma piankowa
    jeśli chodzi o kleje każdy ma swój typ, ale każdy klej też lubi inne warunki (temp. wilgotność), warto wypróbować kilka, na poczatek na pewno polecą Ci jakiegoś pewniaka
    Oraz kurę również polecam z całego serca, ale także Agnieszkę Praską


  24. #174
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ledith a gdzie mogę zobaczyć jakieś Twoje prace, oraz cene ? Szukam właśnie kogoś kto mógłby robić mi rzęsy jak wróce do polski
    Samaron po przeczytaniu całego wątku rzęsowego już wiem że Kurka to ta jedyna

  25. #175
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Wysyłam pw

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 13:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •