Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #26

  2. #27
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Witam Was wszystkie. Jestem nowa na forum, nowa w branży (tzn. na razie jeszcze w marzeniach) i to mój pierwszy post
    Czy któraś z Was mogłaby napisać jakie rzęski kupić na początek początków? tzn na razie chce się troche pobawić zakłądaniem mamie, siostrom, koleżankom itd. jak się okaże, że się do tego nadaję to chciałabym kiedyś też móc troszkę dorobić na stylizacji rzęs. Nie wiem czy jest sens od razu wyposarzyć się we wszystkie rodzaje rzęc tzn grubości, stopień podkręcenia/kształt, długości? myślałąm żeby na poczatek kupić 0,15 i 0,2mm J i C. Ale co z długością? I jaki klej? Być może było to gdzieś ale spędziłąm dziś cały dzień czytając Wasze posty, zawalając trochę swoją robotę i nie wiem.
    Jeśli powtarzam się z pytaniami , to prosze o link do miejsc gdzie odpowiedzi na podobne już byly udzielane

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    możesz przejrzeć cały ten temat sprawa była poruszana juz duzo razy, jak przelecisz ogólnie cały dział rzęsowy też bedzie dobrze, mysle ze będzie Ci łatwiej sie zabrac za klejenie. Pozdrawiam,

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    śmieszna ja zakupiłam 0,15 mix długości B na początek i kleję myślę, że to najbardziej uniwersalny rozmiar, chociaż nie ukrywam, że J też by sie przydało, bo wcale nie mało jest kobietek z prostymi niemalże rzęsami. na 0,15 efekt jest ładny i naturalny

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Mysiaczeq rzesek nie dobiera sie pod katem wygiecia rzes naturalnych na calkiem proste rzesy naturalne mozna i C zaaplikowac
    ksztalt dobiera sie do oprawy oka i preferencji klientki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    agulugia, tak to jest jak się idzie na kurs za grosze, nawciskają ciemnoty a potem człowiek niesie to dalej, dziekuję za korektę zalotką i wtedy kleić, np do prostej profil C?

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    hmm jak bardzo prosta rzesa to zalotka wiele nie pomoze choc ulatwi prace najlepiej termiczna

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #33
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    1. paletki rzęs lub rzesy sypkie
    2. klej szybkoschnący lub wolno... hm jak kto woli
    3. podkładki kolagenowe
    4. Primer/cleaner
    5. komplet pęset
    6. kamień nefrytu
    7. szczoteczka dla stylistki plus szczoteczki dla klientek
    8. remover w płynie lib w żelu

    To radze na poczatel
    wybaczcie moje pytanie ale do czego słuzy ten kamień nefrytu? nie bójcie się, nie zamierzam rozpoczynać działalnosci i krzywdzić ludzi bez kursu, pytam z ciekawości

  9. #34
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Daje sie na niego troszke kleju i potem w nim ,,macza,, pojedyncze rzesy

  10. #35
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    kamień nefrytu można zastąpić podstawką kryształową bądź pierścieniem - w zależności co ci bardziej się spodoba. kamień nefrytu jest zimny, co powoduje, że klej dłużej nie wysycha.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ahaaa, juz teraz będę wiedziała, dziękuje dziewczyny za odpowiedzi i pozdrawiam

  12. #37
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    Mysiaczeq rzesek nie dobiera sie pod katem wygiecia rzes naturalnych na calkiem proste rzesy naturalne mozna i C zaaplikowac
    ksztalt dobiera sie do oprawy oka i preferencji klientki
    mnie uczono na kursie, że właśnie dobiera się rzęsy pod kątem naturalnych, bo doklejona rzęsa słabiej się trzyma, tzn. ma mniejszą powierzchnię do przyklejenia się do naturalnej. Czasem Klientkom chciałabym zrobić bardziej podkręcone rzęski,czasem oko aż się prosi, ale obawiałam się że przyjdą po tygodniu z reklamacją. Tutaj dowiaduję się że na proste rzęsy własne można zastosować profil C.
    Jak to w końcu jest?

  13. #38
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja kuferek zakupiłam z evolashes a na kurs jeszcze 2 tygodnie czekam . narazie jestem ciemna pomalu czytam forum i wasze tematy dotyczace przedluzania rzes.. mam pytanie czy cos jeszcze musze dokupic do tego zestawu
    Kufer startowy do przedłużania rzęs

  14. #39
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ponieważ w zestawie jest albo cleaneser albo primer to na pewno fajnie byłoby dokupić to 2 Jak na moje to taśma medyczna, małe ostre nożyczki ( o ile nie masz, zawsze się przydadzą ewentualnie fajna szczoteczke dla Ciebie. Tyle mi przychodzi do głowy na porę obecną :>

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    MM-makeup. To jest tak, że naprawdę można zaaplikować bardziej zakręcony profil na prostych rzęsach. Jak znam życie uczono Cię również na rzęskach o profilu J, prawda? Wierz mi, zastosujesz skręt C i wszystko będzie się ładnie trzymać, , nawet na prostych jak drut rzesach. Tym bardziej, że prawdopodobnie uczono Cię rownież, że w kleju moczy się.. 2/3 rzesy...., jak się mylę daj mi w łeb

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    A ja mam pytanie dotyczace przenosnego lozka Jakie polecacie ?

  17. #42
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dołączam się do pytania Honey Już kiedyś pytałam, ale pozostałam bez odpowiedzi....

  18. #43
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    jak się mylę daj mi w łeb[/quote]

    Kurko,w łeb powinnam dać tym którzy mnie uczyli. Zgadza się wszystko o czym pisałaś. Chyba będę postępować w myśl: "zasady są po to, żeby je łamać, ale najpierw musisz je poznać" Może za jakiś czas wybiorę się do Ciebie na doszkolenie.
    Uwielbiam robić rzęski dziewczynom i aż mnie trzęsie z radości przy nowych klientkach i kocham efekt PO
    Dzięki temu forum, (które odkryłam przez Marchewkowy Las-dziękować) cały czas się uczę i pomimo, ze nie mam jeszcze takiej wiedzy, aby się z Wami dzielić wnioskami, śledzę na bieżąco posty i wprowadzam w czyn wszystkie rady <3

  19. #44
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    nie mm- nie powinnas im dac w łeb, coś w tym jest, ze im wieksza powierzchnia przeczepności rzęsy, tym materiał lepiej się trzyma, prawa fizyki się kłaniają, ale nie możemy przecież wypuszczać wszystkich dziewczyn z rzęsami prostymi a la smutna krowa(profil J) , bo niektorym to po prostu nie pasuje, łam zasady i dochodź do wnioskow sama, masz racje, praktyka jest świetnym, najlepszym nauczycielem, a Secret Lashes(bo od nich wyszłas prawdopodobnie) ma calkiem dobrych szkoleniowców. Tylko..... ostatnio zauwazylam, ze mają na bakier z nowymi trendami w zakresie aplikacji rzęs i nie uogolniam, przeciez też nie wszyscy i klej, klej, sprawiaj radość i zarabiaj pieniądze

  20. #45
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    klej, klej, sprawiaj radość i zarabiaj pieniądze[/quote]

    i tego się trzymam

    i będę robić intuicyjnie, bo najlepiej mi to wychodzi, i widzę, że czasami teoria to jedno a praktyka drugie-dzięki Wam. koniec kropka.

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dziewczyny, łozek przenosnych jest od groma i ciut ciut, tych chinskich- cena sie wacha od 240 do 300 zlotych, kazdemu co innego pasuje, z ogolnych wskazówek polecam patrzec na dwie rzeczy: jak kto wysoki, lozko nie powinno miec poprzecznej listwu przy wezglowiu, bo nie wsadzicie tam nog (ja nie wsadzam nog pod lozko tylko siedze w duzym rozkroku, ale wiekszosc z Was umieszcza kolana pod wezglowiem), druga zasada: łóżko nie powinno wazyc wiecej niz 13, 14 kg, wiem z doswiadczenia, ze dziewczyny maja ciezsze lozka, ktore sa tez przenosne, ale jesli zamierzacie uzyc lozka do aplikacji w domu klientki, to bierzcie pod uwage, ze bedziecie dane lozko taszczyc, kazdy kg to obciazenie dla kregoslupa, trzecia zasada, patrzec, zeby lozko mialo rączkę z dermy na boku, nie tylko pokrowiec, bo w tych tanszych lozkach pokrowiec się dosc szybko drze a lozko jak ma raczke to mozecie je przetransportowac i bez pokrowca
    , czwarta zasada, wg mnie, nozki z aluminium sa mniej trwale niz z drewna, ale to tylko moja prywatna opinia (mialam lozko na nozkach z aluminium i zlozylo mi sie pod klientką) w sensie nozka sie zlamala, klientka byla slusznej wagi.

    Rzeczy takie jak podglowek doczepiany do przenosnego lozka to w mojej opinii sprawa drugorzedna, bardzo zle sa wykonane te podglowki i klientke po pol godzinie boli odcinek szyjny kregoslupa. Ja wyjmuje swój podglowek (nawet nie wiem gdzie go mam) klade klientke na plasko a pod glowe podkladam jej poduszkę, ktorą przykrywam jednorazowym czyms(przescieradlem, albo nawet recznikiem papierowym) i jest im wygodnie

    wpiszcie w allegro : łóżka do masazu i wyjdzie Wam tam duzo propozycji.

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Bardzo dziekuje Szukalam juz na allegro, bylo tego mnostwo, a ja nie wiedzialam kompletnie czym sie kierowac.

    ---------- Dodano o godzinie 21:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:29 ----------

    Znalazlam takie :
    NAJTANIEJ LEKKI STÓŁ ŁÓŻKO DO MASAŻU TORBA GRATIS (2733873830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    11,5 KG.STÓŁ, ŁÓŻKO DO MASAŻU+TORBA GRATIS! LEKKIE (2753578758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Chyba lepsze to z drewnianymi nozkami. Jest lzejsze.

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Masz racje, pierwsze będzie super i ma drzewniane nózki, wiec jest szansa, ze klientka nie zniknie ci nagle z pola... klejenia.. i nie znajdziesz jej na podlodze

  24. #49
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja mam z aluminiowymi .. najwyżej będzie gleba :-D he

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziekuje jeszcze raz za pomoc
    Nie wyobrazam sobie jakby mi zniknela z pola widzenia O_o
    Chyba zawalu bym dostala

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 13:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •