Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    evenese, honey, kurde, to nie znaczy, ze te z aluminiowymi Wam sie zlozy, nooo, mnie trzasnęło.. zostałam z pincetami w powietrzu na wysokości miejsca, gdzie powinna być Pani twarz, a tam tej twarzy nie było, ale Pani naprawdę była słusznej postury ale to było z trzy lata temu, te łózka też pewnie teraz lepsze robią

  2. #52
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dzięki dziewczyny za porady, mnie tez wydaje się , że to z drewnianymi nogami może byc trwalsze. Honey dzieki za linki..oj cos czuje , że tez sie skuszę na to pierwsze

  3. #53
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    jezusiu ja bym chyba padła jakby mi cos się w trakcie złozyło... mąż leżał a to nie małe chłopisko i na razie git..wiec nadzieja...

  4. #54
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    evenense, niech się troche powierci

  5. #55
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    kochane poleccie mi jakie rzeski zakupic dobra jakosc za dobra cene najlepiej na tasmie...

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dobrą jakość za dobrą cenę i na taśmie kupisz w Secret Lashes, Evo Lashes, Magnitica i Noble Lashes. cena za opakowanie około 60zł. na jednym pasku około 200 rzęs grubości 0,20, zazwyczaj mają 16 rzędów w opakowaniu. są pięknie wyprofilowane i bardzo wydajne.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  7. #57
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dziekuje za odpowiedz

  8. #58
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Kamilx, no i ja bym jeszcze podpowiedziała, że na początek najlepsze są miksy, możesz sobie spróbować miksa, który ma w jednym pudełeczku rzesy o długości (6-14 mm, bez dziewiątek) nie musisz wydawac kupy kasy, aby miec wiele długości na raz. Spróbujesz, ocenisz, potem możesz dokupić tzw uzupełnienia, czyli kasetki z jednym rozmiarem rzesy

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    tak dziakura wiem dziekuje za cenne rady....
    milo ze w tak zyczliw sposob dzielicie sie swoja wiedza i doswiadczeniem
    do tej pory zalozylam 5 par rzesek oraz 3 razy uzupelnialam
    zakladalam sl c 0,2 j,02 i c 0,15 ale te ostatnie to byly mink z takiej kasetki (zakladalam rzesy salonowe na pracownikach) klej sl ultra plus raz zakladalam z tej tasmy i fajnie ulatwialo prace...
    chcialabym teraz zakupic rzeski wlasnie na paskach dobre jakosciowo i wprzystepnej cenie ,dobre pesety ,platki klej, odltuszczacz i cos do zdejmowania rzesek ale tego jeszcze nie stosowalam

    pozdrawiam

  10. #60
    Debiutantka Avatar Kaskaa92
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    szczecin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Hej jestem tu nowa, 6 grudnia ide na szkolenie przedłużania rzęs 1:1 jednak chciałabym już wszysto kupić przed szkoleniem, najważniejsze jest JAKI KLEJ NAJLEPIEJ KUPIĆ ponieważ słyszałam że dla nowicjuszy te szybko schnące nie są zbyt dobre prosze o pomoc \. czy ten zestaw jest dobry ?http://allegro.pl/kuferek-73-element...803029012.html

  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Kasia przejrzyj watek dokladnie, dziewczyny polecaja co warto miec na start a czego mozna uniknąc na poczatek, warto przesledzic te kilka stronek
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  12. #62
    Debiutantka Avatar Kaskaa92
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    szczecin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Kasia przejrzyj watek dokladnie, dziewczyny polecaja co warto miec na start a czego mozna uniknąc na poczatek, warto przesledzic te kilka stronek

    ale nie ma nic na temat kleju

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Kasiu bo to zalezy od Twojego szkoleniowca czy bedzie Cie uczyl na wolnoschnacym czy na 2-3 sek. Ja ucze na szybkoschnacym, ale mysle ze kaxdy inaczej.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  14. #64
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Kasiu bo to zalezy od Twojego szkoleniowca czy bedzie Cie uczyl na wolnoschnacym czy na 2-3 sek. Ja ucze na szybkoschnacym, ale mysle ze kaxdy inaczej.
    prawda to u mnie hs5 od razu git

  15. #65
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja jestem dopiero przed kursem i jak na razie chciałam się zorientować i poszukać jakiegoś ciekawego zestawu do przedłużania rzęs, gdzie już będzie wszystko na mały ale dobry początek. Czy możecie polecić jakieś zestawy dla początkujących? Czy może to być zestaw jakiś z Allegro np:
    1) http://allegro.pl/secret-lashes-kufe...821900233.html
    2) http://allegro.pl/zestaw-do-przedluz...813175542.html
    3) http://allegro.pl/kuferek-przedluzan...817874640.html

    Kuferka w zasadzie nie potrzebuje, a co do zestawów to może znacie jakieś tańsze bo te co podałam wyżej nie powiem wydaje mi się że są za drogie na początek.
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 25-11-2012 o 23:45

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Gandzia moim zdaniem kupowanie zestawu nie jest dobrym pomysłem, lepiej samemu stworzyć sobie taki zestaw i zakupić to czego będziesz potrzebować. Tym bardziej że 1000-1400 zł MAŁY POCZĄTEK? Szkoda kasy. W takich zestawach znajdują się przedmioty za które płacisz a których najprawdopodobniej nie będziesz potrzebować - wiem to bo sama na początku kupiłam "kuferek" i z prespektywy czasu wiem że to nie było dobre rozwiązanie. Najważniejsze: klej, rzęsy, cleanser, primer, remover, mikroszczoteczki, małe szczoteczki, płatki, podstawka do kleju, pęsety i wsio! (chyba o niczym nie zapomniałam) Materiały higieniczne to i tak osobno bo w zestawach raczej nic nie ma. A jeśli chodzi o rzęsy to mega rozwiązaniem są paletki w mixach (kilka rozmiarów danego skrętu i grubości w jednym pudełeczku). Ale to tylko MOJE zdanie

  17. #67
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Izi - Czyli rzęsy zakupić jak najlepszej jakości np z Secret Lashes, EvoLashes lub z Nouvealu Lashes i podobnie z klejem.
    A pozostałe rzeczy to już mogę zakupić z Allegro.

    A czy któraś z was może wytłumaczyć czym się różnią rzęsy syntetyczne-norki od poliestrowo-jedwabnych ?
    Jakie najlepiej zakupić?
    A i nie kumam zbytnio rzęs typu Y, W, V o co tu chodzi.
    Szukam na forum i ciężko mi znaleźć, ale szukam nadal

    ---------- Dodano o godzinie 11:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:18 ----------

    Już znalazłam odpowiedz a propos rzęs typu "Y" , "W" I "V"
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 26-11-2012 o 13:07

  18. #68
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    evenese, honey, kurde, to nie znaczy, ze te z aluminiowymi Wam sie zlozy, nooo, mnie trzasnęło.. zostałam z pincetami w powietrzu na wysokości miejsca, gdzie powinna być Pani twarz, a tam tej twarzy nie było, ale Pani naprawdę była słusznej postury ale to było z trzy lata temu, te łózka też pewnie teraz lepsze robią
    wyobraziłam to sobie, i śmieję się caly czas! ale z drugiej strony szkoda babki;p

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Co do rzęs Secret Lashes i Evolashes mogę polecać bo korzystam i są OK, kleje też. Pęsetki też bym Ci radziła kupić jakieś... no nie pierwsze lepsze bo to jest coś co będzie Ci służyć dłużej. Ale może wstrzymaj się do kursu? Tam zobaczysz wszystko z bliska, sprawdzisz co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Bo wiesz np. pęsetki mają różne kształty i każdy wybiera je pod siebie - na kursie powinni mieć różne i będziesz mogła poćwiczyć i je sprawdzić.
    Rzęsy typu Y,W... odradzam raczej. One są na dole sklejone, dodatkowo Ty też je wkładasz do kleju i łatwo o powstanie nieładnego "glutka"

  20. #70
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Izi - wiesz co do kursu to jeszcze nie wiem gdzie pójdę nie mam jeszcze upatrzonego a powiem że nie chciałabym trafić na taki kurs jak na kurs z stylizacji paznokci gdzie nic się nie nauczyłam i więcej nauczyłam się dzięki takim forum jak właśnie to.
    I interesuje mnie kurs w Krakowie, a tych kursów jest bardzo wiele i z różnymi cenami, a ja bym chciała trafić na nie za drogi ale rzetelny i konkretny gdzie się wszystkiego nauczę.

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    W tym temacie to Ci raczej nie pomogę tym bardziej że nie mój rejon Ja robiłam kurs w Warszawie w SL, po wyjściu wydawało mi się że było fajnie, dopiero z czasem zauważałam jak wielu rzeczy nikt mi na nim nie powiedział a wydają się istotne. Tym bardziej że każdy robi tak naprawdę po swojemu. Od trzymania pęset przez sposób przyklejania do podklejania dolnych. Minimalne różnice ale istotne dla własnej wygody. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś to jestem pewna że nauczysz się dopiero po kursie na siostrach, ciotkach i koleżankach Kurs jest potrzebny, ale ciężko znaleźć ten jeden wyjątkowy. Zawsze można zapisać się później na tzw. doszkolenie. Ćwiczyć, ćwiczyć i efekty same nadejdą

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dziewczyny szukam dobrego i taniego lozka do masazu aby wykorzstac je do rzesek ... mozecie podac jakie akuratwy posiadacie?

  23. #73
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczęta a czy możecie mi jeszcze powiedzieć jakie rzęsy najlepiej zakupić, profil, grubość?
    Bo jak wyczytałam to w sumie do uniwersalnych to mogą być C,J 0,10; 0,15 i 0,20 no i 0,25 można by w razie w po prostu mieć na wszelaki wypadek, oraz D.
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 26-11-2012 o 21:50

  24. #74
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    No ja powiem, że na J to raczej mało chetnych, Najbardziej uniwersalne jest B i tu wzielabym najwiecej grubosci, troche C i jezeli miałabym sie ograniczac to celowałabym w 0,15 potem 0,20. I ewentualnie D dla tych ekstremalnych Pań.

  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Jeżeli rzęski sypane, to u mnie najszybciej się kończą C-0,15 x 10mm i 11mm. Jeżeli w palecie, to (niestety, każda firma ma inne stopnie B i C) B-0,10x 10mm i 11mm, C-0,10 x 11mm, 10mm i 12mm. B-0,15 x11mm, 10mm, 12mm, 9mm. prawie każdą aplikację zaczynam od B-0,15 x 7mm i 8mm, krótkie są bardzo wydajne. Zauważyłam, że grubości też są inne, dostałam teraz z Looksus Lashes rzęski 0,20 i 0,25 w paletkach i są miękkie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 13:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •