Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #76
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ok Dziewczęta to proszę powiedzcie mi ile muszę wydać sam początek na start z na zakup materiałów + oczywiście rzęsy, jak nie można pisać tu na forum to napiszcie mi prywatną wiadomość.

  2. #77
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dużo

    Wiesz zależy od tego co chcesz kupić, jakiej jakości gdzie i tak dalej.
    Czy na początek weźmiesz 1 długość i skręt tylko do poćwiczenia, czy sam primer czy razem z cleaneserem. Jakie pęsety. Najlepiej żebys sobie zrobiła liste potrzebnych Ci rzeczy i przejrzała czy jakis sklep/ktoś na allegro ma w dobrej cenie to co potrzebujesz w 1 miejscu

  3. #78
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja proponowałabym od razu zakupić cały zestaw do przedłużania i zagęszczania. Na allegro jest ich bardzo dużo. Wtedy ma się pewność, że wszystko się kupiło.

  4. #79
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Przejrzyj przejrzyj, warto kupic od razu dobre produkty, ktore ulatwia prace. U nas taki kuferek na start to max 320 zł, mozesz kupic taniej pojedynczo produkty:
    1. rzesy ok 60
    2. pincety ok 40
    3. odtluszczacz ok 35
    4. tasma 5
    5. plyn do sciagania ok 25
    6. klej ok 30
    Jak dla mnie rachunek prosty
    to jak dla mnie minimum z minimum

    ---------- Dodano o godzinie 20:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:23 ----------

    I nie kupuj gotowych zestawów z allegro broń Boże za 50 zł, jakos woła o pomstę... Tylko sie zniechęcisz
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  5. #80
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    osobiście odradzam kupowanie produktow, zanim zrobi się porządnu kurs- poprostu nie masz wtedy odniesienia, nie wiesz jak i jakimi pensetami klei Ci się najlepiej, jaki klej odpowiada Ci na początek... a co do allegro- to khem... owszem do kupowania większych ilości szczoteczek dla klientek to tak... ale ja preferuję produkty dobrej jakości i profesjonalne sklepy... reklamować nie będę, bo chyba wszystkie wiedzą, na czym kleję

    a na początek można sie z prod zmieścić i w 300zł, zrobić rzęski kilku koleżankom za 50zł/80zł i dokupić rzesek


    ... nawet nam się równoczesnie odpisało

  6. #81
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Wiadomo fale mozgowe dzialaja... podobnie hehe (sorry za offtop)

    Posluchaj po prostu doświadczonych dziewczyn, Meraszka tez zakupila rzęsy przed dobrym kursem i co... I teraz lezą i kwiczą w jej kuferku... (sama na wlasne oczy widzialam! Smutne, w najglębsza niesięgalna wzrokiem część kufra rzucone) I na co jej to bylo co
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  7. #82
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Posluchaj po prostu doświadczonych dziewczyn, Meraszka tez zakupila rzęsy przed dobrym kursem i co... I teraz lezą i kwiczą w jej kuferku... (sama na wlasne oczy widzialam! Smutne, w najglębsza niesięgalna wzrokiem część kufra rzucone) I na co jej to bylo co
    mówisz tak, bo mi zazdrościsz kuferka i zorganizowania wszystkiego wewnątrz! ot co
    wsadzone tam, gdzie powinny są- tylko te sypkie rzęsy... co mi po jakości, jak trzeba cholery łapać, a rzęski od Was czekają już grzecznie na paseczkach

    tak czy inaczej polecam właściwą kolejność- kurs- kupowanie produktów...
    i z daleka od zestawów z allegro z superglue i rzęsami z plastikowej mysiej ...

  8. #83
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Jak zaczynałam miałam klej, pęsety, remover, plaster, nożyczki i 3 długości rzęs skrętu C 9, 11, 13 to tyle. ale wtedy to jeszcze szkoleń w zasięgu 1000 km nie było
    Teraz można sobie dużo fajnych rzeczy kupić na dobry początek. Jeżeli chodzi o same rzęski to ja bym kupiła na początek 4 pudełka: mixa 7-15, 9, 11 i 13 wybranego skrętu np C lub B grubości 0,15
    Resztę się powoli dokupi.
    Ale nie zapominać żeby większą część zysku na początek inwestować w materiały.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  9. #84
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ok dziewczęta a co do profili rzęs to jakie najczęściej i jakiej grubości?
    Bo tak czytam i różnie z tym bywa.

    profil C - 0.10, 0.15, 0.20, 0.25 dł prawie wszystkie
    profil J - 0.10, 0.15, 0.20, 0,25 dł prawie wszystkie
    profil D - 0.10, 0.15, 0.20, 0,25 ( 5 długości w zależności od firmy)
    profil B - jest prawie nie używany ?!
    profil L - ?

    ile z tego co napisałam jest prawdy? (mniej więcej)
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 28-11-2012 o 23:09

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    z każdego profilu jest więcej grubości. u mnie najbardziej popularne w metodzie 1:1 są 0,15 i 0,20. co do profilu, to zależy, w jakiej firmie będziesz kupować. ja często pracuję na profilach B i C. Lubię też C mocno wywinięte, które przypomina klasyczne D. Najszybciej mi się kończą rzęsy długości 10 i 11mm.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  11. #86
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczęta mam do was jeszcze pytanie bo już się troszkę pogubiłam.
    Chciałabym zakupić rzęsy dobrej jakości ale nie wiem już jaka jest ich cena w paletkach.
    Chciałabym zakupić profil J,C,B grubość 0.10, 0.15, 0.20, 0.25 i wszystkie możliwe długości.
    Rzęsy z Allegro mnie nie interesują.
    I powiedzcie mi czy można zakładać rzęsy dwóch różnych firm, dlatego pytam się bo może się stać że z jednego profilu np J nie będę już miała przykładowo długości 0.15 w firmie Y a będzie ta długość w firmie X?
    Jeśli tu na forum nie można podać ceny to napiszcie mi PW.
    I czy znacie kogoś u kogo mogłabym rzęski zakupić i inne niezbędne materiały.
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 01-12-2012 o 18:34

  12. #87
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Gandzia bardzo dobrej jakosci rzeski w kasetach kupisz w granicach 60zl
    mieszac firmy mozesz pod warunkiem ze dlugosci sa takie same i profil rzesy
    czesto jest tak ze firma x ma rzese dlugosci 12mm a firma y rzesy w tym samym rozmiarze ma 2mm dluzsze a jeszcze inej 12mm odpowiada 10mm
    pw

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #88
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Gandzia, z tym J to na początek nie szalej, kup najlepiej mixa

    jak już chcesz nabyć kilka skrętów to najlepiej od jednego sprzedawcy i tego samego producenta, bo każdy producent ma inne pojęcie skrętów, długośći i grubośći.
    u mnie jak u marcheweczki najczęściej schodzą C 0,15 9,10,11 mm
    do wewnętrznego kącika używam 7-8 mm zawsze, więc też warto je mieć

    oczywiście że możesz używać różnych firm.
    ja obecnie mam w użytku samych rzęs chyba z 5 różnych producentów już nie mówiąc o całej reszcie. z czasem będziesz miała ulubione.

    poza tym. chyba nie myślisz że firmy które są reprezentowane na rynku polskim kupują materiały u tych samych producentów? dla przykładu ostatnio w LL zakupiłam rzęski z ich logo (nieznanego producenta) ale również rzęski producentów dobrze znanych ale bez logo LL.

    ogólnie cokolwiek kupisz raczej się przyda, ale tylko ty sama będziesz mogła dobrać te swoje ulubione materiały.

    nabyłam raz jakieś tam rzęsy z allegro w niezbyt wysokiej cenie i mimo tego że pisało skręt C okazało się to nawet do J mało podobne. ale mam wielką tych rzęs wielbicielkę. w dodatku rzęsy po jakimś czasie się prostują i stają się jak patyki. ale je po prostu kocha. i co robić, muszę je teraz non stop dla niej zamawiać.
    Ostatnio edytowane przez nadiuszka ; 01-12-2012 o 21:09


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  14. #89
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Hej. Tak sobie siedzę i piszę co potrzebuje do rozpoczęcia pracy. Kurs mam w przyszłym tygodniu( swoją drogą to bardzo chcę przedłużać rzęsy ale nie wiem czy się do tego będe nadawać ) . I tak napisałam sobie listę ( chcę kupić mniej, taki minimalny zestaw na dobry początek ale z lepszej firmy żeby się nie zniechęcić). Wybrałam firmę Evo ( i produkty jakie wybrałam doradźcie mi proszę bo nie wiem które niektóre rzeczy):

    1. Rzęsy Silk Diamond MIX C i nie wiem jaką grubość 0,2 czy 0,15 lepiej? ( myślę że C bo sama mam takie założone i bardzo mi się podobają )

    2. Klej Ultra + czy klej D+ który lepiej a może od razu 2?

    3. Pinceta zakrzywiona i prosta Vetus czy te droższe?

    4.Primer.

    5. Cleanser.

    6. Remover liquid czy remover liquid z wit. E?

    A z allegro domówie:

    1. Taśma

    2. Kamień.

    3. pierścień.

    4. szczoteczki.

    5. Aplikatory.

    6. Grzebyk.


    I jeszcze czy kupować płatki pod oczy czy taśma wystarczy? I okulary te z lupą i światełkiem czy to się przyda?

  15. #90
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczynki z Evo mają gotowe zestawy startowe z kuferkiem łącznie - nie lepiej to kupić? Masz tam wszystko w przyzwoitej cenie.

    A dlaczego resztę na Allegro?

    Penstety to już zależy jakimi będzie Ci się prościej robiło - to na kursie powinnaś (tak uważam) przerobić, żeby sprawdzić, jakimi Ci będzie dobrze. No, chyba, że szkoleniowec narzuca, bo na przykład ona pracuje na dwóch zgiętych i tak uczy też kursantki. Ale to nie wiem, bo szkoleniowcem nie jestem.

    Co do płatków / taśm, to temat był już wielokrotnie wałkowany - są takie co wolą na płatkach pracować, są takie co tylko na taśmie, albo na płatkach i podklejać taśmą.
    Taśma na tyle wygodna, że nie będzie Ci się przesuwała podczas aplikacji, nic nie dostanie się do oczka, etc.
    Płatek na pewno przyjemniejszy dla Klientki, ale te parę sekund podczas odrywania mogą wytrzymać.

    Co do okularków, to różne opinie czytałam - jednym dziewczynom się zsuwały podczas pracy, drugim nie... Co nie zmienia faktu, że musisz wziąć pod uwagę, że jest to szkło powiększające i na przykład weź pod uwagę to, że jak będziesz robiła ileś aplikacji w ciągu jednego dnia, to po jakimś czasie, mogą Cię oczka boleć.
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  16. #91
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Boleć jak boleć ale to trochę tak jak z okularami zle dobranymi - mozna sobie wzrok szybciej popsuć.
    Ja również domawiałam pierdołowate rzeczy z allegro bo nie ma co się oszukiwać, że taniej. Mam pęsety vetusa i lidana (za te 2 placiłam po 6,2zł) i jestem w nich zakochana. vetus lezy w kuferku ;p
    Myślę, że na początek 0,15 będzie lepsze bo jednak babeczki częściej maja cieniuteńkie rzęski i lepiej założyć im 0,15

    ja swoj klej, primer, cleaneser (takie jak w evo) i ogolnie pierwsze rzeski zamawiałam w abclashes.pl
    Maja promocje na mixy i kleje
    A co do pierścienia, niedroga zabawa ale pewnie i tak bedziesz korzystac z kamienia
    Dwa kleje bez sensu. Bo nie zrobisz tylu rzęsek a pamiętaj, że po 3 msc lepiej taki klej wyrzucić. Ja kiedyś miałam z BL, potem HS5 a teraz pracuje na U+ i całkiem mi przypadł do gustu.

  17. #92
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    No, tak, ale jak się doliczy później koszty wysyłki, etc., to praktycznie na jedno wychodzi.
    A dziewczyny nie mają cen z kosmosu przecież...
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  18. #93
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Zależy właśnie ile czego kupujesz, dwa, że niektóre sklepy za zakupy 100zł + mają przesyłke za friko. Ja z reguły nie kupuje rzeczy w jednym miejscu, bo umiem sobie poszukać i policzyć. Po 4,5zł za primer i cleaneser a jeszcze jak się mix rzesek u nich wezmie to dodatkowo 6zł i wtedy zostaja tylko zakupy na allegro:>
    No i teraz w LL są fajne promocje więc może do ich sklepu też warto zajrzeć

  19. #94
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Jasne, każdy kupuje, jak mu się podoba i gdzie mu się podoba.
    Ja tylko dałam przykład, że czasami jak się doliczy pewne rzeczy, to już wychodzi podobnie jak na Allegro.
    No, ale.
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  20. #95
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    No właśnie te rzeczy kupie na allegro bo nawet z przesyłką taniej wyjdzie. Nie wiem czy będę do tego miała rękę, boje się gorzej niż przed egzaminami tego kursu
    A jak było z waszymi początkami czy bez kursu już wcześniej coś próbowałyście czy jak?

  21. #96
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Nie ten wątek ale ja uważam, że wszystko jest kwestią naszej motywacji i cierpliwości. Ja np na kursie to masakre zrobiłam. Bo jak sobie kleje sama to spokój a jak mi się instruktorka na ręce patrzyła to ręce osoby chorej na Parkinsona były stablilniejsze niż moje ;o

  22. #97
    Rozkręcanko Avatar garadiela90
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziewczyny co powiecie na ten zestaw?
    http://allegro.pl/black-lashes-zesta...846969445.html


    28.12 idę na kurs i zastanawiam się czy ten będzie dobry na początek.. Czytałam trochę o rzęsach na forum i wydaje mi się być całkiem ok, ciekawe tylko jakiej jakości są produkty i rzęsy przede wszystkim.. czy któraś może mi coś na ten temat powiedzieć?

  23. #98
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Może to komuś pomoże, ale właśnie skompletowałam swój pierwszy zestaw rzęsowy. Baaardzo podstawowy, takie must have wg. mnie. Pomogła mi jedna z forumek Mi zależało,abym miała dla pierwszych 5 klientek po kosztach materiałów (50 zł) robię w rodzinie.
    Koszt kuferka bez pęset wyniósł 224,80 (+koszty wysyłki)
    Z czego takie rzeczy jak klej, aplikatory, primer, kamień, szczoteczka, taśma i pęsety są na długo, więc myślę, że małym kosztem to zrobiłam.
    Klej z Evo 31,50, Remover z Evo 26 zł
    Rzęski w boxie mix 6-14 0,20 skręt B w ABC Lashes za 59 zł
    Rzęski w woreczku rozmiar 9 0,15 i rozmiar 11 0,20 skręt B 39,80 ABC
    Taśma 4 zł ABC
    Primer w pędzelku LL 15 zł
    Kamień Nefrytu LL 10 zł
    Aplikatory LL 15 zł
    Szczoteczka LL 3 zł
    Nie brałam tylko szczoteczek dla klientek, bo już mają swoje , ale przy następnym zamówieniu wezmę za 8 zł.
    Także da się zrobić kuferek do ćwiczeń za ok 250 zł z pęsetami, nie ma co się przerażać. Potem każdy zysk zainwestujemy w nowe rzęski, inny skręt, grubość i rozmiary. Mam nadzieję, że komuś pomogłam
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #99

  25. #100
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja mam podobne z tym że składa się z 3 segmentów - ale to bez znaczenia bo i tak praktycznie go nie składam. Klientki chwalą że jest w miare wygodne. Z tych dodatków doczepianych nie korzystam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 12:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •