Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #101
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    z tego, co widziałam to dziewczyny takie mają- jesli nie planujesz go wozić, bo pracujesz stacjonarnie to jest spoko
    ja dojeżdżam i mam dwusegmentowe aluminiowe- najwyższe jakie znalazłam i jest bardzo lekkie- ok. 10kg

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    No wlasnie czytalam, ze 3 segmenty nie sa konieczne, wystarcza 2. Narazie to ja tylko cwicze na kolezankach, albo w domu albo u nich. W domu mam stol, na ktorym mozna sie polozyc. No, ale jak jade do kolezanek to musze siedziec powykrecana na podlodze. Wczoraj bylam i do dzisiaj mnie boli wszystko.
    Hmm a czy te aluminiowe nogi nie sa mniej trwale od drewnianych ? W sumie to wolalabym zeby lozko bylo jak najlzejsze

  3. #103
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    jak chcesz przewozić to potrzebujesz lżejsze i łatwo rozstawialne z możliwością szybkiej zmiany wys w razie potrzeby
    ja polecam to: ALUMINIOWY STÓL ŁÓŻKO DO MASAŻU 2-SEG TORBA GRATIS (2989804209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    mam dokładnie takie samo- w tych wielosegmentowych w zasadzie nie korzysta się z możliwości przestawiania poszczególnych cześci, a dużo ciężej się takie łożko składa i rozkłada...
    to jest lekkie, wygodne i bardzo dobrze wykonane- evonki mialy okazję pooglądać na szkoleniu ja woże, składam, rozkładam, na czwarte piętro bez windy wniosę bez problemu jedno co- to polecam sobie wzmocnić torbę na szwach i w mscu przymocowania pasków, bo to się niszczy najszybciej, a nie opłaca się kupować samej torby za min. 100zl :/...

    aaa- nie są mniej trwałe i są łatwiej naprawialne w razie czego aluminium jest bardzo wytrzymałym materiałem i świetnie się sprawdza, a jego podstawową zaletą jest to że jest lżejsze i łóżko jest też bardziej stabilne oraz mniej podatne na rozchwianie, jak to bywa w przypadku drewianych
    ale tutaj wiem, że zdania są podzielone

  4. #104
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    też poluję na to łóżko

  5. #105
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    no ja wiem wiem, bo jest takie ładne i och i ach hyhy...
    jak się wreszcie zbiorę to wrzucę te fotki mojego 'kuferka' do wątku ogólnego

  6. #106
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Właśnie.. czekam na ten temat "perfekcyjnego kuferka"

  7. #107
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Bardzo dziekuje za odpowiedz Faktycznie ladne Bezowe bym chciala

    ---------- Dodano o godzinie 14:15 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:00 ----------

    Hmmm a moze takie tez byloby ok ? Wazy 11,5 kg. 11,5 KG.STÓŁ, ŁÓŻKO DO MASAŻU+TORBA GRATIS! LEKKIE (3019320038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  8. #108
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja mam łózko do masażu ale 4-segmentowe, troszkę cięższe i gorzej się rozkłada więc nie polecam osobą które dojeżdżają do klientek, aczkolwiek u mnie stoi cały czas rozłożone i "nieruszalne" i jestem baaaardzo zadowolona. zawsze mam dolny segment troszkę zgięty żeby klientka miała delikatnie zgięte nogi, raz górny segment podniesiony, bo wole jak ma głowe lekko pod skosem, wtedy lepiej mi się klei. A i klientki mówia że jest im super wygodnie bo wcześniej leżały na płasko i narzekały że wszystko boli.

  9. #109
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Właśnie kompletuje mój pierwszy zestaw, długo zastanawiałam się jaką firmę wybrać, a na razie nie chce kupować w wielu miejscach. Ostatecznie wybrałam Noble Lashes, tylko mam problem z rzęsami. Które wziąć na początek? Nie chce od razu kupować wszystkiego. Raz nie wiem czy w ogóle nadaje się do tego, po drugie kasa.Które profile najbardziej schodzą? Na kursie mówiona chyba o C jako tym najważniejszym.

  10. #110
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    B/C schodzą najwięcej..
    Kup dwa pudełeczka.. mix 6-14, o,2 i o,15 powinno starczyć na początek

  11. #111
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    W Noble Lashes nie widzę niestety takich mixów. Gdzie mogę takie nabyć?

    ---------- Dodano o godzinie 22:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:32 ----------

    Są, są. Już znalazłam

  12. #112
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    A ja widzę rzęsy express lashes, taka zakładka
    Można je dostać również w EvoLashes.

  13. #113
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał bombelkowa Zobacz post
    A ja widzę rzęsy express lashes, taka zakładka
    Można je dostać również w EvoLashes.
    Dzięki wielkie.Już zaglądam do EvoLashes

  14. #114
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Margy, jeżeli będziesz kupować rzęsy w palecie, to weź profil B na początek, jest on zbliżony do klasycznego C rzęs sypanych. ja bym wzięła grubość 0,15mm, takimi rzęsami nie zrobisz krzywdy żadnej klientce.
    u mnie najczęściej używane w aplikacjach 7-8-9-10-11-12mm. najczęściej się kończą 10mm i 11mm.

    u mnie z miksa 6-14mm leżą cały czas niezużyte 5 pasków z palety (czyli prawie 30%), bo nie ma na to zapotrzebowania. w takim miksie nie ma 7mm i 9mm, a ja lubię stopniować długości co mm, by uzyskać płynne przejście. warto mieć taki miks dla klientek-niespodzianek, ale kiedy taka niespodzianka do nas zawita? trzeba się liczyć z tym, że kilka pasków będą leżały dłuższy czas.

    Możesz rozważyć też paletkę mink smart miks, tam będziesz miała co mm 9-14mm. świetnie, że są 9mm ( u moich niektórych klientek, szczególnie po 50-ce, 9mm przeważają na oku), ale znów 13mm i 14mm u mnie leżą nieużywane.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  15. #115
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    a ja ostatnio mam wysyp 13stek, 14stek , 15stek (dłuższych nie posiadam), kończą się bardzo szybko. Szkoda bo wolę kleić krótsze rzęsy (11stki, 12-stki). Ale np.6tek z mixów nie zużywam prawie wcale...

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Ja wzięłam mixa z Abc 6-14 i powiem wam, że najwięcej mi 10 poszło do tej pory na początku mojej przygody. Dodatkowo wzięłam 9 mm 0,15 i sporo ich kleję u starszych Pań i na lichych rzęskach. Ostatnio robiłam na opadającej powiece 9,11,9 . Uważam jednak, że powinnam mieć dwa skręty, a przynajmniej ze dwa rozmiary ze skrętu C, właśnie do opadającej powieki. Następnym razem wezmę 9 mm ze skrętu C. Póki co nawet kilka 6 wykleiłam do tych maleńkich rzęsek. Wprawdzie giną one wśród 10 czy innych, ale zawsze to efekt gęstszych rzęs. Niechcący klientce wykleiłam też 14 bo myślałam, że to 12,miałam nie podpisane, a chciała dość długie. I jaki efekt? Zadowolona babka wyszła i wróciła na uzupełnienie też po 14

    Jak pytałam na innym wątku na ile klientek wystarczy mix 6-14 pisano, że mniej niż 5. I tu się nie zgodzę. Wystarczyło mi już na 4 pełne aplikacje i jedno uzupełnienie 3/4. Śmiało wystarczy mi jeszcze na 2-3 pełne aplikacje. Dodam, że nie oszczędzam rzęs. Za pewne nie wyklejam 1:1 choć się staram, ale wiele rzęs mi spada z pęsety niestety , jeszcze nie wypracowałam ruchów.
    Mam 2 słoiczki sypanych i miks. Sypane mnie wkurzają i muszę je na taśmę przyklejać.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #117
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Witajcie Jestem nowicjuszką, ale taką używaną bo kurs zrobiłam już 2 lata temu tylko ciągle czasu mi brakowało, żeby zacząć praktykować. Do tej pory zrobiłam tylko 3 pary rzęsek, a zamierzam kontynuować i mam prośbę o kilka rad. Co mogę zrobić, żeby płatki kolagenowe tak mi się nie "ślimaczyły" na granicy rzęs? to bardzo drażni oczy klientek. Myślałam, żeby je może podklejać pod rzęsy i dopiero na nie przyklejać rzęsy taśmą. Sama taśma też nie rozwiązuje sprawy bo często podrażnia powiekę, która jest czerwona i opuchnięta. Może macie jakieś sposoby na to? Z góry dziękuję za rady

  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    witamy cię, adag1 ja w pierwszej części wątku ogólnego radziłam to: http://forum.wzorki.info/rzesy/1138-...tml#post317951
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #119
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    witamy cię, adag1 ja w pierwszej części wątku ogólnego radziłam to: http://forum.wzorki.info/rzesy/1138-...tml#post317951

    Dzięki Ci dobra kobietoPrzepraszam, że tu zaśmieciłam, dopiero próbuję się odnaleźć na forum. Powiedz mi tylko proszę czy tę taśmę jeszcze kleisz na wierzch? Na zdjęciu wygląda, że już raczej nie trzeba.

  20. #120
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    jeżeli płatki są "włochate" to oklejam. jeżeli gładkie i ich powierzchnia nie ma bawełnianych niteczek, to nie oklejam. teraz pracuję na płatkach silcopad, z nimi nigdy nie ma problemu z kolagenem, żelem, czyli czymś, co miałoby wypływać
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  21. #121
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Najzabawniejsze są te paski 6mm w miksach C Nie mam żadnej koncepcji na to jak je wykorzystać... podwinięte precelki, ani an dolne, ani na kącik, ani na doczepkę. 6mm B mimo również nieproporcjonalnego skrętu jeszcze można zastosować do wykończenia, ale dla C nie mam zastosowania...
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  22. #122
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    u mnie C 6mm też leżą
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja ostatnio je kleiłam pani miała rzadki meszek i włąśnie pod rękę wpadły...


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #124
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Mam pytanie dotyczące kleju z SL, ile tak naprawdę schnie ten lej ultra plus ?
    Jestem osobą początkującą jeśli chodzi o stylizację rzęs. Pani w hurtowni nie zrozumiała, że chciałam ten klej dla osób początkujących. Zastanawiam, się czy dam radę pracować na tym kleju.

  25. #125
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    mala_123 klej U+ z SL jest klejem szybkoschnącym ale jestem pewna że sobie poradzisz. Ja pamiętam moje pierwsze klejenia, wybrałam wtedy klej dla początkujących i to moim zdaniem nie była dobra decyzja. To nie są dobre kleje, schną baaaaardzo ale to baaardzo długo przez co można się nieźle zirytować. Kiepsko "chwytają" się rzęsy naturalnej, ześlizgują... Jak już to kiedyś napisałam miałam wrażenie że próbuje przykleić coś na wodę. U+ jest szybki ale nie na tyle aby nie móc poprawić źle ułożonej rzęsy. Wybierz jakąś cierpliwą ofiare siadaj i klej A później koniecznie zdaj relacje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 12:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •