Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 194

Temat: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

  1. #126
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dokladnie jak pisze IZI sprobuj i zdawaj relację
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  2. #127
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Witam!
    Po wielu godzinach spędzonych przed komputerem, i mega natłoku informacji od Was, postanowiłam spróbować i zamówiłam zestaw z Black Lashes ZESTAW STARTOWY na 50 klientek + KUFEREK [2782] - 329.00zł : Black-Lashes Sklep On-line, przedłużanie i zagęszczanie rzęs Black Lashes. Przedłużania rzęs ,zagęszczanie rzęs ,Szkolenie i kurs. przedłużanie i zagęszczanie rzęs kursy,Prze

    Czekam więc na paczuszkę i zdam relację!
    Ps. dziękuję za wszystkie początkowe informacje, które pomagają podjąć mam nadzieje słyszne decyzje ;-)

  3. #128
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja na początku, po przeanalizowaniu forum, wiedziałam tylko jedno, że na pewno nie jest mi potrzebny gotowy kuferek. Może,na początek, trzeba było iść jednak na szkolenie a dopiero później kupować kuferek. Klej 10 ml na początek na pewno nie jest Ci potrzebny - z tego co tu dziewczyny piszą, to nawet stylistki, które prawie że dniami i nocami wyklejają - raczej nie używają klejów o tej pojemności. A poza tym nie masz w zestawie w ogóle rzęs na paskach a na początek dobrze mieć wybór i sprawdzić co ci bardziej pasuje.

    Testuj i pisz co i jak

  4. #129
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    też bym nie wzieła tego kuferka ze względu na rzęsy jakie dają (skręt i dlugości ) oraz 2 aplikatory - jak to ma starczyć na 50 klientek, rozumiem że dezynfekcja no i klej gigant
    a byłaś już na kursie?




  5. #130
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Tak, byłam na kursie, używałam na nim właśnie rzęs takich (nie na pasku) i całkiem nieźle sobie z nimi radziłam (tak twierdziłą instruktorka;-) )
    co do kleju, faktycznie opini jest tyle, że da się zgubić i miałam obawy co do pojemności, ale! Analizując ceny tych wszystkich rzeczy z osobna wyszłoby finansowo o wiele wiele więcej, więc zdaję sobie sprawę, że tego kleju nawet w połowie pewnie nie zużyję, ale mój budżet na tym jakoś strasznie nie ucierpi, a będę wiedziała czy następnym razem kupić ten sam czy inny. Jeśli chodzi o aplikatory to zobaczymy jak się będą sprawdzać, podobno bardzo dużo dziewczyn używa zwykłych patyczków kosmetycznych, które też sobie świetnie radzą. Takie rzeczy zawsze można dokupić gdziekolwiek na allegro. Tak też zamierzam zrobić, tzn dokupić sobie kilka pierdółek typu pierścionek na klej itp. Mam nadzieję, że wybór firmy i ich produkty okażą się naprawde wystarczająco dobre. Jeśli chodzi o dezynfekcję to mam w domu komplet
    Ps. dobrałam oczywiście kilka dodatkowych rozmiarów rzęs ;-)

  6. #131
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    też bym nie wzieła tego kuferka ze względu na rzęsy jakie dają (skręt i dlugości ) oraz 2 aplikatory - jak to ma starczyć na 50 klientek, rozumiem że dezynfekcja no i klej gigant
    a byłaś już na kursie?
    Dziwnie to napisali le chodzi o 2 opakowania po 100sztuk

  7. #132
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    tak też myślałam, ale pewna nie byłam śmiesznie by było gdyby wrzucili 2 szt, ale z drugiej strony wszystko jest możliwe

  8. #133
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    doczytałam, że w opakowaniu jest 100szt, a w kuferku masz 2 opakowania zestaw wydaje się być ok, można pracować
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #134
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    no 2 x 100 to co innego . smiesznie by było gdyby dali tylko 2. a dokupiłaś sobie inne rozmiary rzęs też sypane? tak z ciekawości pytam




  10. #135
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Tak więc: otrzymałam kufereczek, faktycznie jeśli chodzi o aplikatory to były 2x 100szt.
    Pęsety są średnie, cała reszta jak narazie ok! Pierwsze samodzielne rzęski już za mną

    Rzęsy które dokupiłam, też sypane...
    Następnym razem przetestuje na pasku

  11. #136
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Jestem już po kursie przedłużania rzęs 1:1. Wszystkie pracujecie z primerem? Faktycznie jest niezbędny? Czy może na początek darować sobie. Uczyłam się na prostych pęsetach. Widziałam na stronce NL pęsetki w różnym przedziale cenowym 10-40zł...Czy prócz ceny jest jeszcze jakaś różnica? Rzęski, klej napewno wezmę od evolashes...nad resztą dumam

  12. #137
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Primer to podstawa.inaczej moga sie odklejac.szybko. Jedna buteleczka starcZy na wieki. Na kursie chyba mowili o primerze?
    A pesety- ja pracowalam roznymi na kursie i wybralam ta co mi pasowala najbqtdziej akurat zq 8 zl




  13. #138
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Kurs hmmm O primerze wiem z forum, chyba że przespałam primerowy moment na wykładzie i podczas zajęć praktycznych - wszystko możliwe
    Powiem Wam, że bez was jak bez ręki, a jedną ręką to za dużo rzęs nie dałoby się dokleić Narazie przeczytałam chyba tylko? 1/3 2cz o rzeskach i jest to mega wiedza Pani z kursu podała mi kilka stronek, z których próbuję skompletować sobie zestaw na początek...Na pewno muszę kupić też lampę, bo bez, jestem ślepa jak kura o zmierzchu...

  14. #139
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    bez lampy zrobiłam tylko 1 aplikacje i powiedziałam, że nigdy więcej oślepnąć można. Teraz dochodzę do wniosku że bez profesjonalnego łózka nie dam rady - plecy strasznie bolą

  15. #140
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja jako że jestem świeża robie poki co na fotelo-leżaku rozkładanym. i nawet wygodnie i mnie i klientce. klientce wygodniej bo nie leży plackiem tylko w pozycji pół lezącej. dobry dostęp do rzęs. na początek póki ćwiczę wystarczy.

    chantelle - szkoda że trafilas na taki kurs




  16. #141
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Chantelle szkoda ze trafilas na takiego szkoleniowca, który z mocnym postanowieniem nie podkreślił na kursie jak ważny jest primer... skoro Ty masz takie wątpliwości teraz tzn ze kurs nie dokonca został przeprowadzony profesjonalnie ;/
    Kup lampe to podstawa przy tym zabiegu, bez lampy nie zobaczysz dokladnie baby lashes, a to jeest przeszkodza w tym, że mozesz je posklejac z rzeskami w srodkowym czy ostatnim cyklu zycia efekt tego taki ze beda Ci rzeski ciagnac maluszki i wkoncu wyrwa takiego mlodziaka a szkoda...
    Zakup porządna lampe, na allegro sa juz po 129 zl takie montowane do blatu, ja na niej pracuje prawie 2 lata wczesniej mialam stojaca lampe ktora zajmowala mi za duzo miejsca, ta jest zgrabna wszedzie sie zmiesci A co najfajniesze jesli masz zamiar jezdzic do klientek to ja bierzesz ze soba bo jest lekka
    Jak bys miala pytania pisz na PW podesle Ci linka

  17. #142
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Właśnie staram się skompletowac dla siebie zestaw na dobry początek i chciałam się poradzic

    Klej D plus bedzie ok ?
    Rzęski - na kursie pracowalam na sypanych rzęsach ale chyba wole paletke wypróbowac i zamierzam zakupic profil B 0,15 bo z tego co czytalam to wlasnie takie lepiej na początek ale lepiej rzęsy jedwabne czy moze minki z dodatkiem norki ?
    I czy sam primer na początek starczy ?

  18. #143
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    ja uważam, że D+ na początek będzie ok. aczkolwiek nie wszystkie moje kursantki go lubią nawet podczas szkolenia.

    rzęski 0,15mm grubości to bardzo dobry wybór. jeżeli będziesz zamawiać w Noble Lashes lub Evo, to profil B jest trafnym wyborem. polecam mix2, masz tam najwięcej pasków z tych rozmiarów, które rzeczywiście są potrzebne najbardziej.

    myślę, że sam primer na początek starczy.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #144
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    tak jak pisze Ala, tylko ja bym i primer i cleanser wzięła. każdy ma swoje przeznaczenie i nigdy nie wiesz z jakim syfem klientka na rzęsach przyjdzie. nie ma co w takim przypadku szorować primerem, konieczny jest cleanser


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  20. #145
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Dziekuje Wam za odpowiedz

    Jeszcze chcialam zapytac bo nie jestem pewna ale na kursie pani mi powiedziala ze lepsze sa rzęsy w woreczkach niz w paletkach bo czasem jak sciagamy rzęske z paska to zostaje na nich klej czy ma to jakis wplyw na jakosc przedłużenia ?

  21. #146
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    jeżeli nie kupisz tanich rzęs w palecie na allegro, to nie będziesz miała tego problemu. wszystkie rzęsy w paletach Evo i Noble Lashes są wyśmienitej jakości, po oderwaniu rzęsy z paska, nie zostaje żadnego kleju
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  22. #147
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    dzieki wielkie i tak mialam zamiar kupic w evo wiec chyba juz nie mam wątpliwosci

  23. #148
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    a pani na kursie nie powiedziała że używanie rzęs sypanych znacznie wydłuża czas aplikacji? szczególnie u osoby początkującej.
    tak jak piszę Ala rzęsy na paskach dobrej jakości nigdy nie odrywają się razem z klejem.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #149
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Właśnie staram się skompletowac dla siebie zestaw na dobry początek i chciałam się poradzic

    Klej D plus bedzie ok ?
    Rzęski - na kursie pracowalam na sypanych rzęsach ale chyba wole paletke wypróbowac i zamierzam zakupic profil B 0,15 bo z tego co czytalam to wlasnie takie lepiej na początek ale lepiej rzęsy jedwabne czy moze minki z dodatkiem norki ?
    I czy sam primer na początek starczy ?
    odnosnie kleju, wszystko zalezy na jakim sie uczylas i na jakim pracujesz oraz jakie masz tempo pracy( ja od razu kursantke ucze na szybciochu)

    co do rzesek to i silki i minki sa super, tylko male sprostowanie nie ma na swiecie rzes mink z dodatkiem norki jest mink syntetyk albo norka naturalna

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #150
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Zestaw na dobry początek

    agulusia pracowalam na szybkim kleju i przepraszam za błąd
    nadiuszka pani sama pracuje na sypanych no i tak jak juz wspomnialam powiedziala ze na rzęskach w paletce zostaje czasem klej. Tak czy siak zakupie sobie paletke w evo i prawdopodobnie bede sie za jakis czas wybierac do Was na doszkolenie z 1:1 bo wydaje mi sie ze moja wiedza ktora nabylam nie jest dosc wystarczajaca

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Co na początek?
    By aga in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 12:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •