Strona 20 z 73 PierwszyPierwszy ... 101617181920212223243070 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #476
    Rozkręcanko Avatar paula2329
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Trzebnica
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wlasnie zadzwonilam do mojej klientki stomatolozki i jak przyjedzie na tygodniu na pazurki to ma mi kupic te patyczki,to zobaczymy hehe kocham to forum i Was laski

  2. #477
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    powiem wam dziewczynki tylko tyle. wszystkie te patyczki są produkowane jako dentystyczne. owszem, są lepszej lub gorszej jakości, ale na 100% nikt nie produkuje osobno dla rzęsistek i osobno dla dentystów.
    jako że rzęsistki to dobry łup tak samo jak stylistki pazurów dla sprzedawców frezów to sprzedaje się je drożej. tyle filozofji.
    szukajcie a znajdziecie taniej.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  3. #478
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cześc stylistki moje. Dawno mnie nie było.

    Kurcze. Byłam zadowolona z SL i klapa na całego. Dzisiaj pojechałam zdjąć rzęski i nie mam pojęcia czy klientka tak je źle traktuje czy coś z klejem nie tak. Aplikuję dobrze, wiem bo przy 4 you lashes nie miałam skarg. Na uzupełnieniach wszystko super, bez zdejmowania odrośniętych, bo takowych nie było...

    Właśnie wysłałam certyfikat i zdjęcia do JB lashes, bo czytałam że 4you lashes się popsuło ostatnio... kurczaki co mam robić? Boje sie tego evo bo niska cena, już nie potrafię zaufać
    Ktoś pracuje dłużej na evo? są skargi na kondycję rzęs ?


    Bo nie tylko o szybkość chodzi a o to by nie szkodzic prawda. Dwa lata kleiłam na ultra speed z 4 you. U nich często braki stąd pomysł o Blink. Kleiło się bardzo podobnie, ale od pół roku zastanawiam się dlaczego nie przybywa nowych, tylko jednorazowe aplikacje. Coś nie tak. Klej trzymam w lodówce, wyciągam z 3 godz przed aplikacją, świeży jest i w terminie.

    monica_sc mówisz o wykałaczkach , ja przy SL i 4youlashes tez używam wykałaczek , może takie zboczenie

    NL można kupić na ebay, ja kupiłam i żałuję bo potwoooornie długo schnie .... eh


    Pozdrawiam. Ciekawa jestem tego JB lashes.

    W ramach tematu tez kupuję mikroszczoteczki dla dentystów. Ponadto
    NIE polecam płatków z filii tytanowej. Strasznie malutkie są.

    Polecam za to te płatki: http://www.lashexpert.pl/pl/p/Platki...EZ-WLOKIEN/116
    super sprawa, bardzo ładnie wyprofilowane.
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 27-01-2013 o 00:30 Powód: dodatkowe info

  4. #479
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    muszko, przejrzałaś wątek?
    jest tam mnóstwo opinii na temat firm które wymieniłaś

  5. #480
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mucha, tak skaczesz po tematach że nie wiadomo o co Ci dokładnie chodzi.
    jedyne co zrozumiałam czytając wnikliwie to pytanie o Evo i polecenia tych płatków.
    bombelkowa dobrze mówi. poczytaj sobie temat i znajdziesz wszystkie odpowiedzi.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  6. #481
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Tak przeczytałam wątek. Odnośnie Evo to czytamy tylko, że szybko się aplikuje rzęsy i że łapie i trzyma, ale czy nie wnika w żaden sposób na wzrost nowych. Tak jak napisałam dwa lata miałam super, bo nic sie nigdy nie działo na kleju 4you lashes, a teraz czytam, że na ten klej narzekają stylistki, no i ciągle u nich braki. Boję się trochę do niego wrócić

    Co do kleju blink SL też czytam że szybko łapie, ładnie trzyma , to wiem i ze swojego doświadczenia ale klientki narzekają że naturalne rzęsy słabsze. I faktycznie jakby słabsze.

    Czekam w takim razie na odpowiedź z JB Lashes i zobaczymy.

    Napiszcie czy też miałyście skargi na ten SL?

  7. #482
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mucha, jakieś dziwne mam wrażenie (bez obrazy) że sama nie wiesz o czym piszesz...
    jak od kleju mogą osłabnąć rzęsy? przecież to zaprzecza wszystkiemu co wiem na temat rzęs

    rzęsy słabną od nieprawidłowej aplikacji. lub jak klientce ogólnie z przyczyn trzecich słabną i włosy i rzęsy.

    przy kiepskim kleju, odklejają się szybko lub od razu się sypią, kiepsko się kleją, za silne są opary i ewentualnie uczulenia... ale żeby rzęsy słabły od kleju? hmmm coś mi tu śmierdzi.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #483
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Gdzieś czytałam, ze od tanich klejów "spalają" się końcówki, ale ile w tym prawdy? W każdym razie ja podziwiam, że coś rozumiesz Nadia. Ja czytałam post o Evo, wcześniejszy i nie rozumiem do teraz

  9. #484
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mucha klej nie oslabia rzes naturalnych tylko zle wykonana aplikacja(poklejone rzesy i nagminnie wklejanie za dlugich i za grubych rzes lub klientka skubaczka
    przeciez rzesa do ktorej sie wklejasz wypada i w jej miejscu rosnie nowa "zdrowa"

    Boje sie tego evo bo niska cena
    tylko wez pod uwage ze cena jest taka niska bo kleje sa 3ml a nie 10ml

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #485
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Przy kiepskich tj. agresywnych klejach, jeśli zdejmujecie odrost pincetą, rzęsa niestety może się zerwać, jednakże jest to kwestia b. indywidualna ponieważ zależy od "mocy" rzęsy. Trzeba je pojedynczo zdejmować remowerem (a to trwa i czas aplikacji się wydłuża). Jeśli trafi się klientka, która ma z natury delikatne i szybko rosnące rzęsy to fakt, że po długotrwałej aplikacji non stop (i częstym zdejmowaniu odrostów w ww sposób) będzie kiepściutko. Poza tym czy jesteście pewne w 100%, że klej nie wnika w strukturę tj. łapie "coś" z rzęsy a potem z tym odpada powodując, że staje się cieńsza?
    Nie dzieje się tak (jak piszę) zawsze, to zależy od rzęs.
    Jedno jest pewne, po zdjęciu rzęs wystarczy 2-3 m-ce i wszystko wraca do stanu pierwotnego, i tyle ode mnie.
    Jak na razie (po 3 latach przy rzęsach) znam tylko jeden klej w 100% nie ingerujący , ale ma on niestety inne wady, przeszkadzające w pracy nam - stylistkom.
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 28-01-2013 o 12:22

  11. #486
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    mucha, jakieś dziwne mam wrażenie (bez obrazy) że sama nie wiesz o czym piszesz...
    jak od kleju mogą osłabnąć rzęsy? przecież to zaprzecza wszystkiemu co wiem na temat rzęs

    rzęsy słabną od nieprawidłowej aplikacji. lub jak klientce ogólnie z przyczyn trzecich słabną i włosy i rzęsy.

    przy kiepskim kleju, odklejają się szybko lub od razu się sypią, kiepsko się kleją, za silne są opary i ewentualnie uczulenia... ale żeby rzęsy słabły od kleju? hmmm coś mi tu śmierdzi.

    Ach nie wiem o czym piszę? Zdenerwowana jestem ot co
    Stylizuje rzęsy od 3 lat. Też udzielam rad co może być nie tak i doszłam. Każda moja klientka ma kartę w której notuje co i jak. Patrzę i mam wpis że prosiła dłuższe. Ostrzegałam, że może obciążyć i obciążyło Już nigdy nie popełnię tego błędu.

    Tak to jest jak chcą dłuższe dłuższe i grube. Stało się. Ostrzegałam. Podobnie miałam z teściową. Zakładałam jej zawsze 7,8,9 bo swoje ma króciutkie a później chciała dłuższe i tez się tak stało.


    Nadiuszka masz rację. Przyklejam rzęsę to ona z czasem wypada jak może mieć wpływ. Wiem to samo i nawet na chłopski rozum. Ale uprze Ci się klientka, że wesele że będzie dobrze i masz.
    I później wejdzie taka na forum i narzeka że jej aplikacja rzęsy popsuła.


    Czy ja na prawdę pisze aż tak niezrozumiale.

    Agulusia tak właśnie widzę że mniejsza pojemność (wspaniały pomysł, bo ciągle świeży klej ) dziękuję. Już składam zamówienie na Evo. Boski wybór rzęs. Ciekawość mnie zżera jak to się będzie robiło

    ---------- Dodano o godzinie 13:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:22 ----------

    Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post
    W każdym razie ja podziwiam, że coś rozumiesz Nadia.
    Bardzo dziękuję !

    ---------- Dodano o godzinie 13:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:26 ----------

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    Przy kiepskich tj. agresywnych klejach, jeśli zdejmujecie odrost pincetą, rzęsa niestety może się zerwać, jednakże jest to kwestia b. indywidualna ponieważ zależy od "mocy" rzęsy. Trzeba je pojedynczo zdejmować remowerem (a to trwa i czas aplikacji się wydłuża). Jeśli trafi się klientka, która ma z natury delikatne i szybko rosnące rzęsy to fakt, że po długotrwałej aplikacji non stop (i częstym zdejmowaniu odrostów w ww sposób) będzie kiepściutko. Poza tym czy jesteście pewne w 100%, że klej nie wnika w strukturę tj. łapie "coś" z rzęsy a potem z tym odpada powodując, że staje się cieńsza?
    Nie dzieje się tak (jak piszę) zawsze, to zależy od rzęs.
    Jedno jest pewne, po zdjęciu rzęs wystarczy 2-3 m-ce i wszystko wraca do stanu pierwotnego, i tyle ode mnie.
    Jak na razie (po 3 latach przy rzęsach) znam tylko jeden klej w 100% nie ingerujący , ale ma on niestety inne wady, przeszkadzające w pracy nam - stylistkom.

    Co to znaczy zdjąć odrost? Jaki odrost? Powiem Wam szczerze, że ja nigdy nic nie ściągałam oprócz całości, bo np zmieniałam grubość, np z grubszych na cieńsze lub odwrotnie.

    Jak może coś odrastać?

    Aha już wiem. Przyklejanie do niewyrośnietych rzęs. Ja przyklejam tylko do wyrośniętych. Tak powinno sie przyklejać tak, czy coś się zmieniło w tej kwestii?

  12. #487
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ale jak ktoś chce efekt max a nie chce 2:1, 3:1 to przyklejam też do trochę młodszej rzęsy żeby nie było odstępu, pozatym gdy mamy już dużo rzęs przyklejonych ciężko jest odróżnić że ta rzęska akurat jest trochę krótsza od pozostałych... i jest rzęską w fazie wzrostu

    dlatego podziwiam jeśli ktoś jest w stanie to odróżnić że nie zdarzy się przy uzupelnieniu 2,3 odrośnięte np ty mucha gratuluje


    Jesli mówie źle poprawcie mnie... nie chcialam się w żaden sposób wymądrzac, rzęsy kleje nie tak długi okres czasu jak większość z Was, napisalam tylko to co wiem ze swojego doświadczenia

    BTW: zaciekawił mnie opis kleju firmy wonder lashes:

    cyt:

    • Kleje WL są trwałe i elastyczne przez co nie naruszają właściwości naturalnych rzęs.
    • Wszystkie kleje w naszej ofercie są szybkoschnące ale zarazem niezwykle plastyczne.
    • Podczas rozdzielania rzęs bardzo ładnie współpracują ze stylistką- nie wyrywają i nie sklejają rzęs, można wygodnie je rozdzielić bez konieczności wielokrotnych doklejeń.

    Ciekawo czy to prawda czy tylko taki chwyt

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez gonia1203 ; 28-01-2013 o 13:04

  13. #488
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja rozumiem że nie przykleja się do babylashes.. ale jak odróżnić rzęsę która jest u kresu życia a która jeszcze trochę urośnie.. odrosty są prawie zawsze
    poza tym przy zmianie grubości czy długości nie trzeba zdejmować całej stylizacji bo wystarczy płynnie przechodzić na inny rozmiar..

  14. #489
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Też nie chcę się wymądrzać.

    Jakoś mi się chyba udaje to wyłapanie odpowiednich rzęs Młode są cieńsze jaśniejsze, stare (widoczne przy pierwszej aplikacji) są prostsze i często jakby lekko pofalowane.
    Poznaje na którym boku śpi pacjentka częściej, jeżeli śpi w oczkami w podusi, bo to widać

    Aplikuję różną ilość bo to od klientki zależy. Mam i taką której max 60 przyklejam, ale ona i włosy ma strasznie rzadkie, a i taką której 160 założyłam (1:1). Zazwyczaj zakładam około od 80-100 bo stękają że długo. 2 godziny na aplikację to długo ? na ale klient nasz pan. Nie lubię zakładać za dużo bo 6 tygodni czekają z dopełnieniem i wtedy jest mi niezręcznie kasować więcej, nie rozumieją tego

  15. #490
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mucha sorki. Nie mówiłam tego jakoś szczególnie złośliwie. Weź kilka oddechów przed pisaniem bo takie ciemnoty jak ja mogą mieć problem ze zrozumieniem

    Liczycie ilość klejonych rzęs? Ja wczoraj próbowałam i zapomniałam po chwili

  16. #491
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał mucha Zobacz post

    Czekam w takim razie na odpowiedź z JB Lashes i zobaczymy.

    Napiszcie czy też miałyście skargi na ten SL?
    czesc, ja widze poszlam tym samym tropem jak Ty, bylam zadowolona z 4youlashes ale zaczol ten nowy klej uczulac tzn w nowej zmienionej tubce, kupilam pozniej SL stwierdzilam ze wroce do porzedniego z ktorego mysle ze klientki byly zadowolone skoro przychodzily,,ale,,, roznica niestety duza jest, bo 2 klientki ktore wrocily przed swietami powiedzialy ze ostatnio przed przerwa miedzy wakacjami a swietami, jakos slabiej sie klej trzymal i szczypał i jak wylecialy wszystkie to poprostu juz nie robily,, wrocily na swieta i pracuje na evo i noble, i jest elegancko,, same to powiedzialy ze widza ze jest dobrze i co 3 tygodnie sa na uzuplenienie,

    ale sama nie byla przekonanna gdy pracowałam na SL i zamowilam JB cena fakt duza bo 240zł brutto, za 10ml i niestety wydane pieniadze klej sie nie trzymal tez dobrze ja zamowilam ten klej z niebieska nakretka,, bo przy tym szybszym pisalao o uczuleniach dlatego po moich przejsciach po uczuleniowych klientkach od 4YL nei chcilam ryzykowac,, a pozniej zalowałąm ze kupilam ten drugi klej,, zrobilam na nim moze z 8-10 aplikacji i ponad polowa butelki poszla,,, kupilam dla mojej wymagajacej klientki wg podpisu najmocniejszy klej na rynku gdyz po aplikacji calych rzes po tygodniu do 2 tyg, odpadly wszystkie , i tak 2 razy dlatego zamowilam klej z noble gdyz cena byla zacna za 3ml,, wiec jesli miala bymmiec ten klej do kilku klientek to i tak fajnie,, a nie 240,, i gdy zrobilam pierwsza aplikacje klejem noble,,, zostalam do teraz! wiec nieraz nei warto dac tyle pieniazkow bo jestem mega zadowolona z tego ze niedrogo i 3 ml,, nic nie wyrzucam do kosza,, zawsze klej jest swiezy,, i naprawde polecam,
    Ostatnio edytowane przez patka_przedluzanie_rzes ; 28-01-2013 o 19:18 Powód: bledy

  17. #492
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post
    Mucha sorki. Nie mówiłam tego jakoś szczególnie złośliwie. Weź kilka oddechów przed pisaniem bo takie ciemnoty jak ja mogą mieć problem ze zrozumieniem

    Liczycie ilość klejonych rzęs? Ja wczoraj próbowałam i zapomniałam po chwili

    WDECH WYDECH, WDECH WYDECH

    Przy dopełnieniu ja liczę zawsze na początku, bo często jest tak, że na każdym oczku inna ilość, wyrównuję różnicę i wtedy kleję, oraz na sam koniec aplikacji. to szybciutko idzie. Jakoś lubię wiedzieć ile tych rzęsek a nieraz i klientki chcą wiedzieć.


    patka_przedłużanie
    . bardzo Ci dziękuję za wpis baaaardzo. NL też np nie jest tani a niech go dzwi ścisną, nie potrafię na nim pracować. Noble to ten z reklamy na górnej ramówce forum?

    ---------- Dodano o godzinie 14:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:32 ----------

    A jeszcze mam pytanie. Na stronie JB spotkałam się z czym takim jak "odświeżać kroplę kleju co 10 minut".
    Ktos tak robi?
    Ja jak nałożę kilka kropel kleju na kamień to kleję i kleję. Jak świeżutki klej, to wykonam całą aplikację, a tak po dwóch miesiącach od otwarcia kleju, to w połowie nakładam drugą porcję kleju.

    Dobrze ja to robię?

    Kurcze jak będę w PL to muszę na jakieś doszkolenie się zapisać, bo ciągle się coś zmienia.

  18. #493
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja wymieniam często bo widzę że albo lekko pzysycha albo tak dla pewności
    Ale ja kupuję Gold'a a on z tych większych, więc i tak w nim oszczędność jest niepotrzebna

  19. #494
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mucha ja na poczatku kariery rzesowej czesto dokladalam sobie swierze krople wynikalo to z nieumiejetnego maczania rzesek i dlugosci czasu aplikacji
    kazdy klej sie utlenia jedne szybciej inne wolniej, jesli masz bardzo cieplo w pomieszczeniu, zle maczasz rzeski moze to wplywac na szybsze ultenianie i utrate wlasciwosci klejacych, klej ciutke gestnieje i wolniej schnie wtedy warto nalozyc sobie nowa krople
    co 10 minut to moze przesada, ale tego kleju nie znam wiec sie nie wypowiem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #495
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    WDECH WYDECH, WDECH WYDECH



    ---------- Dodano o godzinie 14:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:32 ----------

    A jeszcze mam pytanie. Na stronie JB spotkałam się z czym takim jak "odświeżać kroplę kleju co 10 minut".
    .
    ja tak nie robilam, co 10 minut to bym biegała do lodowki non stop,, ale robic na jednej aplikacji kropli cale to raczej nie bo faktycznie straci swoje wlasciwosci, ja podczas aplikacji calych rzes zajmuje mi to ok 2 h, z 4 razy naloze krople,

    a ja mam pytanie,, wlasnie co do kleju w lodowce, bo ja trrzymam ago caly czas wlodowce, wstrzasam go przed zabiegiem ok minuty krepelke nakladam i chowam spowrotem do lodowki, bo czytalam ze ktos wyklada z lodowki przed zabiegiem iles czasu,, wiec sie zastanawiam czy dobrze robie,,

  21. #496
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja pracowałam na kleju JB Lashes z niebieską nakrętką około 2 lat temu. był to całkiem dobry klej, ale drogi. rzęsy trzymały się przeciętnie, klientki przychodziły co 3 tygodnie na uzupełnienie.
    na Hs-4 i Hs-5 przychodzą co 4-5 tygodni.

    w mojej lodówce jest bardzo zimno, nie trzymam tam klejów. kroplę kleju odświeżam średnio co 30-60 minut.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  22. #497
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał patka_przedluzanie_rzes Zobacz post
    a ja mam pytanie,, wlasnie co do kleju w lodowce, bo ja trrzymam ago caly czas wlodowce, wstrzasam go przed zabiegiem ok minuty krepelke nakladam i chowam spowrotem do lodowki, bo czytalam ze ktos wyklada z lodowki przed zabiegiem iles czasu,, wiec sie zastanawiam czy dobrze robie,,

    ja wyciagam klej jak wchodzi klientka wstrzasam, nalewam sobie krople i do lodowki leci albo i nie jak zapomne jak nie schowam to jak sie klientki mijaja to ten ktorym kleilam chowam a dla nastepnej wyciagam drugi
    kleje 1:1 od 50 minut do 1,20h wiec rzadko dociskam kolejna krople

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #498
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Patka_przedłużanie Ja mam termosik styropianowy (po butelce dla dzieci) i tam go zamykam na czas "nielodówkowy"

  24. #499
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    ja wyciagam klej jak wchodzi klientka wstrzasam, nalewam sobie krople i do lodowki leci albo i nie jak zapomne jak nie schowam to jak sie klientki mijaja to ten ktorym kleilam chowam a dla nastepnej wyciagam drugi
    kleje 1:1 od 50 minut do 1,20h wiec rzadko dociskam kolejna krople
    wow, też chce w takim czasie

  25. #500
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja daję świeżą kroplę tak co 30-40 min

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •