Strona 67 z 73 PierwszyPierwszy ... 1757636465666768697071 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 651 do 1 675 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1651
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Przeczytałam już kilka stron z różnych tematów, wszędzie, gdzie znalazłam info o kleju. Nie powiem, jaki mam obecnie, ponieważ został w domu, a nie pamiętam nazwy. Na szkoleniu kleił mi się super - klej nie zamieniał sie za szybko w gluta na kamieniu, szybko łapał rzęsę. A u siebie w domu mam mały problem... Niby na kamieniu dalej nie glucieje, natomiast mam wrażenie, że za długo schnie na oku... więc koleżankę kleiłam wczoraj 4 godziny (moje 3 wyklejanie w życiu), a one i tak się zlepiały. Spokojnie, byłam czujna i starałam się wszystko porozlepiać, żeby było cacy.

    Jaki więc klej mi polecicie? Żebym zdążyła "donieść" rzęskę do naturalnych, ale żeby zbyt długo nie czekać.

  2. #1652
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    musisz sprawdzic jakie masz warunki u siebie w pomieszczeniu, ile masz wilgotnosci ?
    kazdy klej lubi inne warunki

  3. #1653
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dokładnie tak jak pisze aticzka

    Ja mam obecnie otwarte 4 rodzaje klejów, czasem mam 80% wilgotności i nic nie chce się kleić, rzęsy tańcują na oku.

    Podaj dokładną nazwę kleju którego używasz. Ja na swoim pierwszym szkoleniu uczyłam się na średnoszybko schnącym, a w pakiecie startowym dostałam sensitive, który po 20 sekundach nie był wysuszony

  4. #1654
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny, ile ładował się Wasz nano rozpylacz? Mój ładuje się już kilka godzin, ale po odłączeniu od kabla nie działa w ogóle, nawet nie pali się lampka. Jak jest podłączony to leci lekka para, nie taka jak na filmikach. Taka normalna załączyła się z 4 razy tylko... Nie wiem czy odsyłać ;<

  5. #1655
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A co to za nano?

    Ja mam taki na baterie paluszki.

  6. #1656
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał elf__ Zobacz post
    Dziewczyny, ile ładował się Wasz nano rozpylacz? Mój ładuje się już kilka godzin, ale po odłączeniu od kabla nie działa w ogóle, nawet nie pali się lampka. Jak jest podłączony to leci lekka para, nie taka jak na filmikach. Taka normalna załączyła się z 4 razy tylko... Nie wiem czy odsyłać ;<
    też mam do ładowania na USB z SL
    mój ładuje się nawet u klientki podczas zabiegu raz na sto lat- srednio raz na 3 miesiące przez czas aplikacji-1'10min do 2 godz i hula bez zarzutu

  7. #1657
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A co ile wlewacie wodę. Ja praktycznie muszę co klientka wodę dolewać, bo nie psika...Nie wiem czy mi sie wylewa czy co?
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  8. #1658
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja mam z noble. Już działa normalnie, po ładowaniu przez usb się nie włączał, ale postał przez noc i działa normalnie. Co kilka psikań dolewam trochę wody

  9. #1659
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mam na baterie od 2 lat, neistety zmieniam je doc czesto - raz na 3 tygodni (ponoc inni nie zmieniaja tak syzbko i dziala ), dolewam wody mniej wiecej co 4 aplikacje i wszystko hula

  10. #1660
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    to ja mam najlepiej bo baterie zmieniałam dopiero po roku lub nawet ponad
    nic sie nie wylewa.
    tez mniej wiec co 4 klientki dolewam.




  11. #1661
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    bo Ty masz na drugie imie farciara

  12. #1662
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Witam,
    Juz 4 lata pracuje na rzesach sypkich 1:1 SL 0,20 C. Wszystkie moje klientki sa bardzo zadowolone, znana jestem w mojej okolicy jako osoba, ktora jest najlepsza w rzesach.Stwierdzilam,ze moze pora na zmiane, moze uzywacie jakiej lepsze rzesy, ktore mozecie polecic.

  13. #1663
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hymm... juppii... wątek taki to temat rzeka. Są zwolennicy i przeciwnicy więc zdania podzielone. Ja przedstawie Ci MOJE stanowisko. Wiem, że będziesz bronić się zadowolonymi klientkami.
    Troszkę dziwi mnie fakt że kleisz rzęski już dość długo i nadal pracujesz jedynie na metodzie 1:1 i w dodatku na rzęsach sypanych (nie wspominając już o ich grubości). Ja osobiście nigdy nie kleiłam na tak grubych rzęsach. Sporadycznie zdarza mi się zakładać 0,15 ale dla metody 1:1 najczęściej używam 0,12 i 0,10.
    Rzęsy 0,20... uff... są po prostu nie ładne (jak dla mnie! podkreślam) i jeśli chodzi o kąciki rzadko kiedy spotykam oczy przy których można by użyć takiej grubości (chyba że mieszasz z cieńszymi).

    Pierwsze co to proponuje przestawić się na rzęsy w paletkach.
    Praca na nich jest o wiele prostsza i przygotuje Cię do pracy w metodach objętościowych. Po 4 latach myślę że to najwyższy czas na rozpoczęcie pracy z objętościówkami Zobaczysz że Twoje klientki pokochają gęste rzęsy na 100%

    Osobiście odstawiłabym grubość 0,20 - wiem że to kwestia gustu tylko i wyłącznie a o gustach się nie dyskutuje Nie neguje jedynie podpowiadam Sama jednak stwierdziłaś że czas na jakąś zmianę

    Warto przejrzeć ofertę w sklepach: Noble Lashes, Star Lash Academy, Amazing Lashes, MLashes, Looksus Lashes.

    PS: podkreślam jeszcze raz że nie neguje pracy na 0,20 to tylko i wyłącznie kwestia gustu! Ot to

  14. #1664
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Normalnie nie zastanawialambym sie nad zmiana grubosci, ale czytajac rozne watki widze ze wszyscy pracuja na cienszych. To jest praca dodatkowa,a objetosciowka jest czasochlonna. "Przejrzec" oferty. Miloby bylo, gdyby ktos polecil sprawdzone rzeski 1:1 ze wszystkimi parametrami, abym nie musiala testowac wszystkich rodzajow.

  15. #1665
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hej dziewczyny.
    Jestem tu nowa.
    Mam do was kilka pytań.
    W Polsce pracowałąm na produktach przeważnie z Noble i wszystko było w jak najlepszym porządku. Prawie rok temu się przeprowadziłąm do izraela (do męża), kilka miesięcy nie kleiłam. #-4 miesiące wyszłąm na "rynek" i tu zaczęła się moja masakra. Żaden klej nie chce trzymać. Miałam reda, hs 5, z secret lashes kilka i wszystkie są do niczego. Tu jest bardzo duża wilgotność i temperatura powyżej 30 stopni. Rzęsy lecą po maksymalnie 2 tygodniach. Kleje przy klimakonwektorze, jednak widocznie wszystko na nic.
    Przestudiowałam wątek i wiem, że muszę wypróbować te z evo hs-5 i7... Tylko się boje, że moja kariera tutaj skończy się szybciej niż się zacznie (( Może miałyście podobny problem atmosferyczny i jakieś kleje super się sprawdzały?

  16. #1666
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    juppiii polecam rzęsy MINk z Noble Lashes , grubosc 0,15 Rowniez wykonuje tylkko 1:1, ale 0,2 to grubaski Duzo ladniejszy, lzejszy efekt osiagniesz nawet metoda 1:1

  17. #1667
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Iris,
    Ja ostatnio dzwonilam do EvoLashes i kobieta po numerze kierunkowym z ktorego dzwonilam wiedziala z jakiego kraju dzwonie i jaki klej potrzebuje. Sprobuj zadzwonic, moze Tobie pomoze.

  18. #1668
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Super, dzięki.
    Nie można im przez pay palla płacić z tego co wiem (((

  19. #1669
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    iris z klejami to będzie loteria. Te kleje, które są super w Pl sa do niczego u mnie w Irlandii. Musisz testować. U mnie w lato inne a zimą inne.

    W salonie przeważnie mam temperaturę 17- 19 stopni a wilgotność 70-75.

    Zima to Hs7, Hs10 - evo i Green - noble

    "latem" jest różnie ( u nas nie ma lata) Hs10, Hs11, (mix Hs11 + Hs4 u mnie nie działa, rzęsy po 2 tygodniach posypane) . Obecnie testuję "Ultimate" od Glamour Lashes. Konsystencja, kolor, opary bardzo zbliżone do kleju Hs11. czyli półsekundówka w moich warunkach. Ale jak wspomniałam testuję go od 8 września, nie było jeszcze reklamacji, i oby nie było bo bardzo fajny klej jak na moje warunki.

    edit: właśnie dostałam sms od klientki która poleciała do Hiszpanii i bardzo chwali trwałość kleju super !

  20. #1670
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A co sądzicie o rzęsach typu Y albo W? Odkryłam je w sklepie noble i jestem ciekawa waszej opini

  21. #1671
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    iris u mnie podobnie jak u muchy (tez jestem w Irlandii) z tym, że hs11 radzi sobie dość dobrze także zimą. Zimą również Red z Noble tyle, że po nim katar mnie męczy. Moja rada to kupuj małe pojemności klejów i testuj i na pewno w końcu znajdziesz może nie ten idealny ale ten który bedzie ok

    kaska07 raz kupiłam rzęsy Y jednak się nie polubiliśmy. Nie ma to jak samemu uformować kępkę na oku.

    mucha leci do mnie własie Perfect glue z mlashes (podobno mało wymagający) Próbowałaś może u mnie co prawda trochę cieplej (troche robi wielką różnicę) 19-22. Myślisz, że sobie poradzi

  22. #1672
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dotlashes Perfect Glue jest wporządku, zużylam juz 2 opakowania, wadą jest to ze skleja rzęski, i na koniec jest troche roboty ale ladnie rzeski trzyma Wolę ten drugi: Elite Glue A teraz testuje troszkę szybszy od wyzej wymienionych Super Z i jest fajny jak narazie,super sie pracuje , szybciej, malo sklejek, zobaczymy jak trwalosc

  23. #1673
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziękuję wam dziewczyny bardzo ******

    Ja przez 2 miesiące miałam chyba +40 i 85% wilgotności . Teraz mam z noble tą zmienioną HS5 (wszystkei co miałam z SL beznadziejnie się zachowywały). Red dobrze się sprawdzał w zimie, czyli taką polską wiosną...
    Niestety niektóre firmy nie wysyłają poza unię europejską... i tu jest problem bo łapki by dużo do testowania chapnęły, ale często nie mogą.... Będę kombinować z rodziną.

  24. #1674
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał dotlashes Zobacz post

    mucha leci do mnie własie Perfect glue z mlashes (podobno mało wymagający) Próbowałaś może u mnie co prawda trochę cieplej (troche robi wielką różnicę) 19-22. Myślisz, że sobie poradzi
    dotlashes nie, nie próbowałam. Ja już tyle tych klei nakupowałam, ile wyrzuciłam to głowa mała. Kupiłam od nich próbki rzęs na paseczki ale jakoś się nie przekonałam. rzęsy 0,07 przygotowane pod "piórko" a ja jakoś nie mam chętnych na "piórkowe rzęsy"

    Daj znać jak się sprawuje.


    iris bardzo Ci współczuję kochana. spróbuj na faceboku znaleźć jakąś grupę ze stylistkami. Może znajdziesz jakiś sklep tam u Was. Znam ten ból kiedy rzęsy idą 2-3 tygodnie, bo poczcie polskiej sie wcale nie spieszy.
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 18-09-2015 o 19:33 Powód: dopisek

  25. #1675
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Z jakiej firmy uzywacie rzesy 2D - 3D, objetosciowe?
    Ostatnio edytowane przez juppiii ; 01-10-2015 o 14:46

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •