Strona 47 z 73 PierwszyPierwszy ... 3743444546474849505157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1151
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    pat-Rysia, latarka czołowa można kupić za grosze (ok 20zł). Ja nie lubię na niej pracować bo boli mnie od niej głowa ale zawsze mam przy sobie w razie awarii prądu - co ostatnio zdarza się notorycznie

  2. #1152
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    pat-rysia
    Ja tez przez pierwsze dwa miesiące kleilam w domu na kanapie
    jak sie okazało ze lampka na głowę nie daje odpowiedniego światła
    to kupiłam ta wolno stojąca
    Wyciagalam ja przed przyjściem klientki
    a potem znowu w kat

    phoenix uważam ze powinnas kupic klej dość szybko schnacy
    ja na początku kleilam na kleju który wysychal w 4 min
    I to była masakra bo rzesy ciagle mi sie sklejały i non stop musiałam
    powracać i rozklejac,
    Jak kupiłam hs5 to i czas klejenia mi sie skrócił i sklejek nie było
    a jak cos było nie tak to bez problemu mogłam poprawić
    hs5 z Noble to polsekundowka i naprawdę polecam
    red z Noble jest jeszcze szybszy

  3. #1153
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał phoenix Zobacz post
    Nie wiem jednak jaki klej zamowic . Wiem ktore sa dobre dla Was profesjonalistek ale nie moge znalezc jaki powinnam kupic ja swiezo po kursie
    Bede wdzieczna za podpowiedzi
    zależy od twoich zdolności. niektóre kursantki już pierwszego dnia szkoleniowego zaczynają kleić na klejach szybkoschnących jak HS-5, Green, Red. Jeżeli nigdy nie kleiłaś rzęs i nie wiesz, jak ci pójdzie, to na wszelki wypadek możesz wziąć D+ lub Hs-4, przy pracy z tymi klejami będziesz miała czas na ewentualne poprawki. radzę kupić dwa kleje: jeden wolniejszy i jeden szybszy, dzięki temu sama zdecydujesz, który jest lepszy dla ciebie.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #1154
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Zadzwoniłam dzisiaj do mnie klientka ktora kleilam w czwartek na redzie, a dzisiaj poniedziałek, ze jej sie rzesy posypały i nie wiem co mam o tym myslec
    zamowilam ja na czwartek no i zobaczymy
    wszystkie z zeszłego tyg kleilam na redzie i mam nadzieje ze nie będę miała reklamacji
    pocieszanie sie tym ze to były jej pierwsze rzesy w życiu
    i moze wcale tak o nie nie dbała jak mnie zapewniała przez telefon
    mam nadzieje ze to była pierwsza i ostatnia pani na tym kleju której sie posypały

  5. #1155
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Nie straszcie... zamowilam i niedlugo będę go testować, ale mam nadzieje nie miec takiej historii jak Zania

  6. #1156
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    pat-Rysia, latarka czołowa można kupić za grosze (ok 20zł). Ja nie lubię na niej pracować bo boli mnie od niej głowa ale zawsze mam przy sobie w razie awarii prądu - co ostatnio zdarza się notorycznie
    Powiem szczerze, że nawet przeszedł mi przez głowę pomysł, żeby właśnie taką kupić


    Szukałam lampy kosmetycznej, tak do 150-200zł ale jedyna, która zachęciła mnie swoją ceną to ta z noble zdaje się, że przykręcana.. tylko jeśli mam być szczera to nic mi nie mówi 11W i nie wiem, czy się decydować

  7. #1157
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mam bardzo podobną lampę jak ta z Noble i gorąco polecam

  8. #1158
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja najpierw pracowałam na zwykłej lampc biurkowej, potem wkręciłam żarówkę led na duzy gwint E27 , 5W z białym zimnym światłem ok 3000K

    ale w styczniu w lidlu była taka lampa led, za 150zł, bardzo stabilna, ale ciężka (to jedyny jej minus) bezcieniowa, naprawde super, i artdzo fajne, przydatne poboczne przgródki- można włożyć klej, szczoteczki etc, wsio pod ręką
    Załącznik 76281
    kupiłam ją i jest/ była super, klientki wreszcie przestały narzekać że je razi światło (mimo iż zliczając moc miała 8 W wiec mocniejsza od tamtej żarówki ledowej "zwykłej")

    niestety "była", bo jak się raz zamachnęłam z łózkiem to spadła prosto na przegub kulkowy...
    póki była pęknięta i delikatnie ja ustawiam było ok, ale raz się zapomniałam , mocniej szarpnęłam i załamała na amen...

    zbieram się do kupna nowej na allegro bo w lidlu juz ich nie ma, ale na allegro nie ma z przegródkami

  9. #1159
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wiecie może gdzie można dostać jeszcze Lcurve oprócz evolashes?

  10. #1160
    Wczytuje się Avatar Gold.Lashes
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    wiecie może gdzie można dostać jeszcze Lcurve oprócz evolashes?
    Rzęsy L Lashes - Magniticalashes - sklep.magniticalashes.pl

  11. #1161
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Szkoda, że tylko takie grube tam mają

  12. #1162
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    do objetosciowek tylko u nas

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #1163
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał wisienkakwspz Zobacz post
    Szkoda, że tylko takie grube tam mają
    a gdzie takie grubasy :/

    ---------- Dodano o godzinie 13:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:41 ----------

    wlasnie slabo bo na magazynie od dluzszego czasu sa braki jak nie tego to czegos innego i tak sie ciagam z tym zamowieniem

  14. #1164
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mysiaczqu beda juz są na urzędzie celnym...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #1165
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał rzęsowa Zobacz post
    ja najpierw pracowałam na zwykłej lampc biurkowej, potem wkręciłam żarówkę led na duzy gwint E27 , 5W z białym zimnym światłem ok 3000K

    ale w styczniu w lidlu była taka lampa led, za 150zł, bardzo stabilna, ale ciężka (to jedyny jej minus) bezcieniowa, naprawde super, i artdzo fajne, przydatne poboczne przgródki- można włożyć klej, szczoteczki etc, wsio pod ręką
    Załącznik 76281
    kupiłam ją i jest/ była super, klientki wreszcie przestały narzekać że je razi światło (mimo iż zliczając moc miała 8 W wiec mocniejsza od tamtej żarówki ledowej "zwykłej")

    niestety "była", bo jak się raz zamachnęłam z łózkiem to spadła prosto na przegub kulkowy...
    póki była pęknięta i delikatnie ja ustawiam było ok, ale raz się zapomniałam , mocniej szarpnęłam i załamała na amen...

    zbieram się do kupna nowej na allegro bo w lidlu juz ich nie ma, ale na allegro nie ma z przegródkami
    Ja teraz robię przy lampce biurkowej i już mam dość.. jak robi się ciemno to już nic nie zobaczę. Muszę się jeszcze zastanowić ale chyba kupię tą z noble- myślę, że i tak będzie lepsza od tego co mam teraz Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

  16. #1166
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a ja mam taką lampkę Lampka Kosmetyczna Na Biurko* Bezcieniowa Centrum Kosmetyków i jestem z niej bardzo zadowolona tylko zapłaciłam za nią mniej, bo gdzieś wyszperałam(chyba ba stronce Modena Nails) za 129 zł

  17. #1167
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał pat-Rysia Zobacz post
    Ja teraz robię przy lampce biurkowej i już mam dość.. jak robi się ciemno to już nic nie zobaczę. Muszę się jeszcze zastanowić ale chyba kupię tą z noble- myślę, że i tak będzie lepsza od tego co mam teraz Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
    może spróbuj kupić samą żarówkę ledową do tej zwykłej lampki biurkowej?
    http://allegro.pl/zarowka-led-bulb-b...073473508.html

    jak jak kupowałam swoją ok 2lata temu kosztowała grubo ponad 50zeta...
    powiem szczerze- pracowało mi się na niej o wiele lepiej niż na zwykłej -nawet mocnej żarówce czy świetlówce energooszczędnej- mowa o świetle żółtym.

    oraz małe sprostowano- nieświadomie okłamałam o temp światła.. nie 3000, a 6500K
    właśnie sprawdziłam swoją żarówkę ...

    50Hz,
    7W
    6500K-co oznacza zimne białe światło

  18. #1168

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Klej Ultra Plus 5ml - SecretLashes
    dziewczyny co sadzicie o tym kleju od nich blink lash
    prosze o wasze opinie widizlam ze sa sporo drozsze od evo czy noble ale wczoraj na nim pracowalam i na prawde super nic nie sklejał

  19. #1169
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja na tym kleju przestałam pracować dobre 2 lata temu. Kiedyś był hymm... najlepszy a później go popsuli. Któregoś pięknego dnia stracił swoje właściwości i do tego strasznie śmierdział i uczulał. Wiele z moich znajomych zgłaszało ten problem u dystrybutora, który nie komentował sytuacji. Jedna z bardzo dobrych stylistek dostała takiej wysypki po nim że całkowicie zakończyła przygodę z rzęsami mimo tego że robiła je pięknie. Zyskałam sporo nowych klientek tylko dlatego że go NIE używałam Może po takim czasie już zrobiono z nim porządek, ale ja jak się raz sparzę to kaplica. Unikam go jak ognia.

  20. #1170
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Malutkaistotka zwróc uwage na ml - wcale nie jest duuuuzo drozszy od tego z evo
    Sl 5 ml 59 - 11,6 za ml
    Hs5 3 ml - 11,6 za ml
    hs4 3 ml 12,67 za ml

    Kiedyś pracowałam na Ultra plusie niestety byly wtedy w 10 ml opakowaniach i zasychał klej zanim go zużyłam
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  21. #1171
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał rzęsowa Zobacz post
    kupiłam i używam ale... REDa zaczęłam testować od wtorku- wt , środa ok,
    wykleiłam za ten czas do dziś 9 klientek i w czwatrek coś zaczęłam kaszleć
    ja reda stosuje juz 2 tydzien, i nie kaszle, nei mam zatkanego nosa rewelacja, przy hs4 objawy jakie opisujecie mialam po 2 misiacach stosowania, ale powiem wam ze np zamowilam i pokusilam sie oklej hs4 ale duzy z noble zaplacilam jakos 100zł, i niesttey nie widzialam awizo i przelezał klej przez week na poczcie i niesttey klientki przychodzily z reklamacja po tygodniu siostrze zaczely sie sypa rzesy, na policzku miala takie opruszki od kleju i niesttey musialam caly klej wyrzucic, dlatego nie zamawiajcie dziewczyny kleju przed weekendem,, bo kto wie w jakich warunkach klej trzymaja na poczcie,,, a co do wytrzymalosci reda dowiem sie za tydzien gora 2 jak moja siostra mi powie na ktorym kleju lepiej sie trzymaja bo ona to moja stala modelka i wie co juz z czym dlateo zawsez na niej wykonuje testty i wiem co i jak bo ona ma trudne rzeski i ciezko sie trzymaja i zawsze wiem jaki klej jest rewelacyjny,,,

    a i osttanio moja klientka (3 lata juz przedluza rzesy) zauwazyla ze gdy jest okres wypadania wlosow czyli po lecie i teraz na wiosne , to tez gorzej trzymaja jej się rzesy , a i testuje tez ten przyrząd z noble, ktory ma przyspieszac wiazanie kleju,, narazie mi sie podoba do samego nawilzania twarzy oraz przyjemnie jest tez klientką

  22. #1172
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mysiaczqu te L-ki z Magnitici z tego co widziałam tylko 0,25 mają...

  23. #1173
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    Klej Ultra Plus 5ml - SecretLashes
    dziewczyny co sadzicie o tym kleju od nich blink lash
    prosze o wasze opinie widizlam ze sa sporo drozsze od evo czy noble ale wczoraj na nim pracowalam i na prawde super nic nie sklejał
    Ja osobiście używam tego kleju i nie narzekam Dobrze sie trzymaja rzeski

  24. #1174

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    czyli jaki klej polecacie teraz jakiwedlug Was jest najlepszy na rynku ?

  25. #1175
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wg mnie (wśród tych co próbowałam) na dzień dzisiejszy RED Noblowski


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •