Strona 64 z 73 PierwszyPierwszy ... 1454606162636465666768 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 576 do 1 600 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1576
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja wyrzucam kleje dopiero po 3 miesiącach
    primer uzywam az sie skonczy




  2. #1577
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja tak samo

  3. #1578
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja primer wymieniam co ok 4-5 mc , kleje co 2-3tyg ale dużo kleje i tak akurat mi starcza 😊

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #1579
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jeżeli jednej klientce lecą może coś być nie tak z pielęgnacją rzęs...? Dlaczego zaraz winić klej czy primer?

    Ja kleje wymieniam co miesiąc, pisze sobie datę wazności na opakowaniu HS7 na którym ja pracuję ma ważności 5 tygodni, później cuda się z nim dzieją.
    Na greenie kleję miesiąc, ostatnio coś wadliwą buteleczke dostałam bo wszystkie greenowe babeczki wróciły bez rzęs, mówiły że błyo słychac jakby strzelanie i odpadały przy czesaniu. Uzupełnienie zrobiłam na nowym greenie i smsów brak że leca czy coś.

    HS7 zamawiam w Anglii i przysyłają mi go oryginalnie zafoliowanego folią na ciepło i mam pewność że nie był otwierany. Super sprawa i super klej na moje szuwarkowe warunki. Evo tez go ma i zawsze byłam z niego zadowolona. Niestety częste braki na magazynie wygnały mnie do sklepu w Anglii :/

    Jest o wiele wolniejszy niż Green, ale Green kocham za to iż moge go spokojnie stosowac na alergiczkch. No i szybkość.

    dla klientek 50+ zawsze wyklejam na hs7 .

    Primer ... jeden miałam z Secret lashes, butla wielka ,,, ponad rok i nie było problemów. Wolę primer z Evo bo szybciej zasycha na rzęsach.

  5. #1580
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziękuję wszystkim za rozwiązanie moich rozterek odnośnie ważności klejów i primerów :-)
    Uff odetchnelam z ulga 😌

  6. #1581
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Iwonka jeżeli chcesz podziękować za pomocny post użyj takiego przycisku "dzięki"

  7. #1582
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    W jakich warunkach najlepiej pracuje Hs11?
    Któraś z was próbowała Queen z Magniticy?

  8. #1583
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Absolutnie nie chcę siać paniki jednak ja sama lekko spanikowana jestem bo nowy D i HS5 byli moimi faworytami przez 2 miesiące po stu latach szukania i już nie są

    Gdyby poleciały jednej to wiadomo ale po kilkudniowym 'wywiadzie' okazało się że poleciały praktycznie wszystkim, którym robiłam na D 3 tygodniowym, otworzyłam więc nowy HS5 i to samo więc stąd pomyślałam że primer. Ale już sama nie wiem o co kaman więc będę testować kleje z innej firmy. Zaraz zabieram się za czytanie co polecacie

    ---------- Dodano o godzinie 21:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:28 ----------

    Przez 3 miechy klei jak trzeba?

  9. #1584
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No i nie jesteś sama, klikam na starym D z Nl prawie rok, wszystko się trzymało, nowy D glucieje po 10 min w pierscionku ( ma niecałe 3 tygodnie ) a rzęsy się posypały
    Teraz mam h4 z evo zobaczymy czy zda egzamin w moim ciepłym Saloniku

  10. #1585
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny zgadzam się , Nowy D jest do niczego! Bez nawilzacza, z nawilzaczem.... bez znaczenia, nie nadaje sie!

  11. #1586
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja kleje na D, w zimę klei sie nim super, w cieplejsze dni, jak temp w pomieszczeniu przekracza 20 stopni to glucieje, D poprostu musi mieć poniżej 20 stopni. W cieplejsze dni (wiosna, lato) wylewam krople D i krople RED, klei sie super, rzesy sie trzymają, klientki wracają po miesiącu z połowa rzes, po około 30-40 min robie nowa krople i jest super, także polecam


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. #1587
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja też męcze teraz ten nieszczęsny D z Redem na ktory mam silną alergie, Red troche wspiera D w szybszym klejeniu, ale tylko troszke, jak dla mnie dalej za wolny... Zastanawiam sie nad HS7 ale nie wiem jak zachowuje sie w cieplejsze dni i jak szybko wiąze? Moze ktos porownac mi go do Reda?

  13. #1588
    Debiutantka Avatar Monigue2
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    hej dziewczynki. ja pracuje na red z noble i jesli mam alergiczki to na blue. do tej pory nie mialam problemow, ale zawsze utrzymuje wysoki % wilgotności w salonie - to moje faworyty jesli chodzi o kleje i nie zamienie ich na zadne inne.

    Zamawialam ostatnio z evo, ale jestem zawiedziona z obslugi, a ich klej sprawil ze zachryplam. Pisze tez dlatego w tej sprawie. Jakkolwiek u evo rzes i klejow napewno zamawiac nie bede, to widze ze maja pelna oferte jesli chodzi o brwi, a brwi chcialam wporwadzic u siebie, bo w okolicy nikt tego nie ma. Powiedzcie czy maja dobra jakosc tych farbek 3D i innych produktow do rekonstrukcji i naprawy brwi?

  14. #1589
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Monigue2 Zobacz post
    ... Powiedzcie czy maja dobra jakosc tych farbek 3D i innych produktow do rekonstrukcji i naprawy brwi?
    ja mam je stosunkowo niedawno (około pół roku) zrobiłam na nich okołow 10-12 pan i powiem szczerze ze zachwytu nie ma- kolory brązowe wpadają w czerwienie a w połączneiu z greenem dają niezbyt ładne szarości
    nie wiem, może tak ma być... poza tym są dla mnie za gęste, średnio mi się pracuje bezpośrednio z pióra
    na razie zmieniłam pigmentu na inną firmę, poobserwuje jak sie zachowują te nowe barwiniki i po jakimś czasie bede miałą porównanie

    moze sie okaze ze wcale nie sa takie złe

    zobaczymy

  15. #1590

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny czytam i czytam.... zgłupiałam. Pracowałam długo na hs4, od jakiegoś czasu po 2 tyg sypały się rzęsy, później zaczęłam go mieszać z hs11 oba z evo, znów zaczęły się sypać, ostatnio się skusiłam na super szybki ze star lash academy i to samo, pracuje na nim dwa tygodnie i mam mnóstwo poprawek. Kleje same objętościówki i potrzebuje szybkiego kleju który będzie trzymał pięknie do następnego uzupełnienia. Proszę pomóżcie.
    Powoli dochodze do wniosku, że moje umiejętności nagle zmalały albo coś jest nie tak z tymi klejami, jest tak wiele rodzajów, zamiast skupić się na 3-4 super.

  16. #1591
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Angelika sprobuj x z sl, u mnie się sprawdzil, ale jego minusem są mocne opary

  17. #1592
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Angelika zajrzyj tu, jakiś czas temu odpowiadałam na podobne pytanie, wystarczy, że rozwiniesz pod moim zdjęciem (Anna Chrostowska):
    Pytania | Pytanie do instruktora

  18. #1593
    Debiutantka Avatar Monigue2
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    dziewczynki czy któraś z was testowała jeszcze te farbki 3D ewo? rzęsowa raczej nie poleca, a jakie są wasze odczucia? please helppp

  19. #1594
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Na wstępie chciałam się przywitać
    Jestem z Krakowa i robie rzeski juz dwa lata. Ciesze się że trafiłam na to forum.
    Pozdrawiam was wszystkie gorąco


    Cytat Napisał Angelika Kisiel Zobacz post
    Dziewczyny czytam i czytam.... zgłupiałam. Pracowałam długo na hs4, od jakiegoś czasu po 2 tyg sypały się rzęsy, później zaczęłam go mieszać z hs11 oba z evo, znów zaczęły się sypać, ostatnio się skusiłam na super szybki ze star lash academy i to samo, pracuje na nim dwa tygodnie i mam mnóstwo poprawek. Kleje same objętościówki i potrzebuje szybkiego kleju który będzie trzymał pięknie do następnego uzupełnienia. Proszę pomóżcie.
    Powoli dochodze do wniosku, że moje umiejętności nagle zmalały albo coś jest nie tak z tymi klejami, jest tak wiele rodzajów, zamiast skupić się na 3-4 super.
    U mnie bardzo podobnie ostatnio. Nie wiem co się dzieje. Robie rzęsy już dwa lata. Nigdy mi się nie przydarzyło jeszcze żeby ktoś się skarżył na to że mu sie sypią rzesy, a ostatnio miałam dwie klientki do poprawki. No i teraz nie wiem co się dziej. Kleiłam na hs4 i hs5 i zawsze było super. Często mieszam je ze soba. Kleiłam na nowych kejach. Gdy mi napisała druga, że jej sie sypia to kupiłam nowy primer i cleaner i nowe kleje z Magnitica. Jednej zrobiłam poprawke mineło już 1,5 tyg i jak na razie mowie ze wszytko oki. A druga po kilku dniach znowu mowi ze wypadaja jej rzesy tylko z tego jednego oka (tego samego co ostatnio). No i nie wiem czy ja robie coś żle czy ona cos z tymi rzęsami kombinuje. Podejrzewam że to od spania ale nie mam pewności. Za pierwszym razem myslałam że to od łzawienia bo oko jej tak łzawiło, że rzęsy były ciagle mokre, a teraz to już nie wiem. Tym razem kleiłam jej na Queen z Magnitici. Klej mam pierwszy raz i klei fajnie ale szybko glucieje na kamieniu. Napisałam do sklepu jakie warunki sa potrzebne do jego przechoowywania bo na opakownaiu nic nie pisze. Jestem już troche przestasznoa i zamówiłam kolejny nowy primer, cleaner i klej tym razem z SL.

  20. #1595
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Otworzyłam nową butelke hs11 i dziewczyny mi narzekają że oczy pieką podczas aplikacji Sama też mam jakieś wrażenie jakby miał większe opary.
    Czy któraś z was też tak ma na tym kleju z ostatniej dostawy w evo ?

  21. #1596
    Debiutantka Avatar Monigue2
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    u mnie też po hs11 z evolashes okropne alergie i pieczenie, na dodatek po odkreceniu buteleczki poszedl mi dym, wystraszyłam się jak diabli!
    Hs5 i red z noble nie ma takich faz i ładnie trzyma, zadnych damiernych oparow nie ma.

    Dziewczynki czy któras z Was miala jeszcze do czynienia z tymi farbkami do brwi z evo?

  22. #1597
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mnie niestety ukochany Red bardzo uczula, bardzo! Planuje wyprobowac nowe kleje od M lashes

  23. #1598
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    poprzednia buteleczkę 11 pokochałam właśnie za mniejsze opary . . . a teraz mam wrażenie że opary ma podobne do 4 i klientki narzekają podczas aplikacji

  24. #1599
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja mam hs11 dostałam ok tygodnia temu. Nie klei mi wcale wiec mieszam z Queenem. Chciałam sprawdzić opary tego hs 11 i wynalazlam sobie luki w rzęsach na swoich oczach i przykleiłam na otwartym oku po ok 2-3 sekundach takie opary odczuwałam i utrzymywały sie do ok minuty . Klientki to samo, jak skończę kleić to musza poleżeć kilka minut bo je piecze

  25. #1600
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    U mnie hs11 pracuje ok

    Monigue o jakie farbki chodzi ? O pigmenty ? Co chcesz wiedzieć ?

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •