Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dzielimy się wiedzą dotyczącą produktów sprawdzonych, przetestowanych, polecanych oraz tych na których się zawiodłyśmy.


  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Może nie powinnam tu pisać, bo mamy sklep, ale absolutnie nie polecam rzęs z firm Alle paznokcie i firmy ABC (mam nadzieje, ze nie bedzie procesu)

    sam plastik fun tastic

    Grube zle wyprofilowane, plastikowe , ich cena to jedyna wartość, ale cena jako wartość sama w sobie, eeeee, troche mało


    Reasumujac, zly niechlujny, chinski produkt dobrze nadający się do zestawów startowych po 100 zlotych z allegro, zreszta najczesciej w te zestawy wkładany


    Tak ładnie wyglądają dwa gramy rzęs 0,15 wyzej wymienionych firm, elektryzuja sie, są matowe... ładne gniazdko czyzyka? hyyyyy
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 08-02-2012 o 12:33

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ooo to chyba wełniany pompon mi instruktorka odradzała Diamond Lashes, ale na mojego nosa to jest to samo co ABC...

  4. #4
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hyyy, mi to przypomina resztki / odpady z zabiegu kosmetycznego, ściślej mówiąc depilacji, męskiej części ciała


  5. #5
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    o tak gamur lashes zupełnie odpada .... masakra a u mnie w salonach na tym robią ... żenada

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    to ja jeszcze cosik dorzuce

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #7
    Debiutantka Avatar Alutka_1988
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Ooo to chyba wełniany pompon mi instruktorka odradzała Diamond Lashes, ale na mojego nosa to jest to samo co ABC...
    Cześć dziewczyny Diamond Lashes są dwie firmy, jedna z Rybnika która była pierwsza i "ta która się podszyła". Rzęsy z Diamond Lashes nie są chińskie a klej U+ o poj. 3ml jest niezastąpiony. Pracował Ktoś jeszcze na DL z Rybnika?

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny nie boli Was głowa przy klejeniu na Green'ie?

  9. #9
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    nie, ale mam ciut katar lub zatkany nos do kolejnego dnia. tak samo jak po innych klejach.




  10. #10
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Uff, przeczytałam cały wątek i bardzo wam dziewczyny dziękuję za cenne informacje :-) Pomalutku lista zakupów się powiększa, bo za niedługo rzęsek mi braknie. Na pewno skuszę sie na zakupy w Evo :-)

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Witajcie, piszę pierwszy raz na forum, choć czytam od dawna. Teraz mnie zjedziecie: denerwuje mnie to, że tak zachwalacie klej z EVO HS5...już tłumaczę w czym rzecz. Jak wiadomo klej hs5 na rynku rzęsowym mają dwie firmy Evo i NL. Wczesniej zamawiałam klej z Evo i zawsze brakowało tam jakby tylnej etykiety, a klej po miesiącu był nieużyteczny. Pomyślałam: co za shit, aż tu nagle, trafił mi się klej hs5 z NL Z TYLNĄ ETYKIETĄ, gdzie widniał napis "DATA PRODUKCJI 06.2012". Klej do teraz jest cudowny, fakt już mi się skończył, ale sądzę, że do 3ciego miesiąca by dotrzymał, coś innego niż EVo...bajka...więc pytanie moje, czy panie pracujące w Evo celowo odkleiły MI tylną etykietę ze starego kleju (w sumie3 takie u nich zamówiłam) czy każda stylistka jest niestety nieładnie oszukiwana. Proszę mnie nie linczować, wiem, żę tu panuje miła atmosfera niemalże uwielbienia, ale ja nie lubię być oszukiwana. Dlaczego NL przesłało mi klej kompletny nie stary, a jak wiadomo nawet nieotwarty klej można trzymać jedynie 8 miesięcy od daty produkcji, proszę o jakieś tłumaczenia no a tak w ogóle to rzęsy piękne kleicie

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    kasiaszesc, pierwszy w życiu post napisany i dziwnym trafem z antyreklamą evo, może jeśli kleisz wstawiłabyś kochana jakieś rzęsy do oceny, pochwaliłabyś się pracami, pomogłabyś początkującym. To jest forum, a nie sklep z produktami, tu się produkty sprzedaje niejako przy okazji.

    W mojej ocenie niezbyt etycznym jest nie polecać tego samego produktu , a potem go polecać tylko innej firmy, no na kilometr śmierdzi mi konkurencją.
    Firma, którą wymieniasz bierze z tego samego miejsca hs5 co my, z tym, ze , my jesteśmy nie tylko sprzedawcami ale przede wszystkim stylistkami rzęs więc testujemy to co kupujemy najpierw zanim wprowadzimy na rynek, moze dlatego NL nawet opis jak się zachowuje produkt od nas zerżnęło ale nic to, wolny rynek jest, niech chłopaki handlują jak dla mnie dla każdego jest miejsce.

    Co zaś do świeżosci kleju, nie data, którą każdy sobie może nakleić świadczy o świeżosci produktu , tylko numer seryjny na dole butelki. Kupujemy w małych partiach i sprzedajemy na pniu nasz hs5.

    Czasem są problemy z klejami, ale nie tylko z hs5, kazda dlugo klejąca stylistka sie z nimi spotkała, to zalezy od wielu czynnikow, temperatury otoczenia, wilgotnosci, pory roku, dobrego przygotowania rzęs do zabiegu etc.... kazda stylistka to wie i z pokora patrzy na każdy klej ktory nabedzie ,czy to z evo, czy nl, czy magnitica, czy secret lashes, czy looksus lashes, czy noveau lashes,etc Kazdej z nas zdarzyl sie problem z klejem, jakbys kochana kleiła to moze bys wiedziala:/ .




    Co do hs5- Bardzo dbamy o jakość i o świeżość produktów, dlatego co miesiąc mamy świeżą dostawę i jak o oka w głowie przestrzegamy dat ważnosci wszystkich produktów, które podaje nam producent. Dziewczyny caly czas upominają się o wiecej hs5za co im serdecznie oczywiście dziękujemy. O tym, że nam nic nie zalega w magazynie świadczy nasz stan magazynowy, teraz po raz kolejny hs5 nie ma

    pozdrawiamy nieuczciwą konkurencję działającą niezgodnie z tzw praktyką dobrego handlu życząc sukcesów w biznesie

    Kura i Edytakon
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 25-08-2012 o 22:09

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No to i ja sie wtrace : ) i wezmne pod obrone obie firmy Zamawialam klej hs-4 z NL i evo w prawie tym samym czasie ( 4 dni roznicy ) Kleje identyczne ! jedynie czym sie roznily byly etykiety . NL kleji poprostu wlasne Etykiety na tem sam klej. Jedyne co mi sie bardziej podobalo to w NL byly na tylniej etykiecie napisane wszystkie skladniki kleju . Oczywiscie otworzylam oba na raz i jeno oczko klejilam jednym klejem drugie drugim wytrzymalosc taka sama oba kleje kleja tak samo , oba sie tak samo zachowuja , i oba kleje kleja do dzisiaj tak samo

    Kasiaszesc nie sadze ze dosatalas od edytki stary klej jako jedyna klijentka . Faktem jest ze zadna firma nie moze sobie na cos takiego pozwolic. Znam ceny producenta i wierz mi ze nie waro wyslac klijentce starego kleu , lepiej ponies troche straty i go wyrzucic.

    Pozatym jak masz jakis problem z produktem, najlepiej jest , zwrocic do sprzedawcy osobiscie i dac mu szanse na to by mogl jakos na to zareagowac ! Jak bym sie tak dobrze zastanowila to w kazdym produkcie bym mogla cos znalesc co mi nie pasuje . Np Platki sa zle bo sie nie kleja .....( Faktem jest ....ze ja mam poprostu jeszcze problem je porzadnie doklejic ) albo....... z tym preimerem z firmy ,,X,, jest chyba cos nie tak bo szczypie cholernie .... (fakt...... bo posmarowalam po powiece a nie po rzesach )

    Nie zawsze firma ponosi wine za to co my robimy i jak sie obchodzimy z produktami , niestety zawsze szukamy winny u kogos inego a nigdy u siebie ..........
    Ostatnio edytowane przez Malgosia300 ; 25-08-2012 o 20:48

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    rozumiem, że NL - to NobleLashes? (bo pierwsze mi na myśl przyszło Nouveau Lashes )
    ja lubię kupować produkty w różnych firm, lubię po prostu wiedzieć, co jest na rynku, co mi pasuję. przetestowałam też HS-5 z EVo i Noble Lashes. Dodaję zdjęcie. Moim zdaniem, różnica tylko w etykecie. tak samo bardzo mi się podobają, tylko Evo mają parę złotych taniej i rzeczywiście, zawsze świeży, bo ten hs-5 w Evo schodzi jak ciepłe bułeczki.

    zawsze w dniu otwarcia piszę markerem na kleju datę, by potem nie pomylić ze starszymi.
    dodam też zdjęcie mojej "kolekcji". na tym (drugim) zdjęciu nie są wszystkie kleje, które przetestowałam. szkoda, że wcześniej nie wpadłam na pomysł, by je uzbierać i opisać. Ja wymieniam klej średnio co 1-1,5 miesiąca, dlatego kocham buteleczki po 3ml
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  15. #15
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny jaki macie ulubiony klej? szukam jakiegos szybko schnacego

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    HS5 z Evo Opis ze strony Evolashes : Klej hs5 jest supermocny, superszybki. Nazywany przez nasze instruktorki "półsekundówką". Trwałosc wiązania klejowego - 10 tygodni, kolor czarny. Średnia emisja oparów. Klej przeznaczony dla szybko pracujących stylistek. Konsystencja rzadka, superwydajny.

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Także od niedawna używam kleju HS5 i jestem zadowolona

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a te norki są prawdziwe? Rzęsy z włosia norki 100% Real Fur - SecretLashes bo i cena atrakcyjna.

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    tak, te są prawdziwe, ale jakościowo nie przypadły mi do gustu. w tej samej cenie kupisz rzęsy z norek dużo lepszej jakości: Natural Lashes - Rzęsy z Norki - natural lashes - profil C
    będę niedługo pisała o nich na blogu.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #20
    Debiutantka Avatar KamKaa
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    1

    Question Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Wtam,

    Dziewczyny, czy któraś z Was pracuje
    na produktach firmy Black Lashes?
    Co sadzicie o tej firmie?Warto zainwestować?
    Proszę doradżcie...

  21. #21
    Wizażystka Avatar moniek09
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Coś takiego mi się dzieje z dwoma pęsetami, ktoś napisał wyżej, że da się je naprostować. A te się da?

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mało co widac na tym zdjęciu... ja swoją zakrzywioną miałam już dwa razy prostowaną i hula albo masz jakiegoś strasznego pecha do pęset, albo coś z nimi robisz nie tak ja macham tymi samymi od roku i gitara

  23. #23
    Wizażystka Avatar moniek09
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Raczej pech, bo na pierwszej zrobiłam 5 osób, ale od samego początku wywijała mi rzęski, a na drugiej nie zrobiłam ani jednej, otworzyłam opakowanie i zobaczyłam, że jest taka sama sytuacja jak z poprzednia, czyli przy nacisku nie złącza się a zjeżdża w dół. Na szkoleniu byłam dwa razy, miałam tam inne pęsety i z nimi wszystko pięknie było, więc z tymi musi być coś nie tak

  24. #24
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    moniek - wiem o co chodzi, ja miałam to samo, właśnie z Vetusami, pierwsze na szkoleniu były takie jak te Twoje ze zdjęcia (do wyrzucenia), dostałam drugą parę i były superrr. Po jakimś czasie chciałam nowe i tutaj zaczął się problem. Musiałam zamawiać z internetu i 3 razy zamawiałam i było nie tak, aż mnie wścieklizna brała. W końcu dorwałam szlifierkę brata (taką na mokro, fachową) i dawaj je ostrzyć, skróciłam o te rozwierające się końce i dopiero trzymały , czego nikomu nie życzę. Faktycznie nie ma to jak samej naocznie sprawdzić, spróbować.

  25. #25
    Wizażystka Avatar moniek09
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    moniek - wiem o co chodzi, ja miałam to samo, właśnie z Vetusami, pierwsze na szkoleniu były takie jak te Twoje ze zdjęcia (do wyrzucenia), dostałam drugą parę i były superrr. Po jakimś czasie chciałam nowe i tutaj zaczął się problem. Musiałam zamawiać z internetu i 3 razy zamawiałam i było nie tak, aż mnie wścieklizna brała. W końcu dorwałam szlifierkę brata (taką na mokro, fachową) i dawaj je ostrzyć, skróciłam o te rozwierające się końce i dopiero trzymały , czego nikomu nie życzę. Faktycznie nie ma to jak samej naocznie sprawdzić, spróbować.
    A właśnie nie zawsze jest możliwość sprawdzenia takiej pęsety ;/ Dwa razy się nacięłam i mam już dosyć, tak ciężko kupić porządną pęsetę. Jeśli trzeba będzie zapłacę więcej, ale żeby tylko była dobra

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •