Strona 40 z 73 PierwszyPierwszy ... 3036373839404142434450 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 976 do 1 000 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #976
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    skoro tak o tych lampach teraz...
    to może akurat teraz ktoś szuka lampy

    w gazetce LIDLA widziałam takie coś.
    Nie chodzi mi tu o reklamę sklepu czy coś - ale lampa wydaje się fajna - tylko nie wiem jak ona jest mocowana.

    Nasza oferta - od czwartku, 28.11. - Lampa LED z lupą - Lidl Polska
    Warta swojej ceny? Pytam, bo nie zbyt się znam, a kupno lampy jeszcze przede mną, także jeśli waszym zdaniem jest spoko, to może bym się skusiła

  2. #977
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    dziewczyny Klej D z Noble to klej dla kursantek i stylistek początkujących
    Ultra+ B jest szybki i dla profesjonalistów schnie dużo szybciej niż klej D. U mnie na pewno tak jest.
    no widzisz
    wg mnie schna podobnie, z tym ze jednak u mnie D nieco szybciej jednak
    teraz juz naprawde zaczynam myslec powaznie, ze ta moja lampa ma wplyw na klej

  3. #978
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał amorek Zobacz post
    Warta swojej ceny? Pytam, bo nie zbyt się znam, a kupno lampy jeszcze przede mną, także jeśli waszym zdaniem jest spoko, to może bym się skusiła

    ja w tej cenie na allegro kupowałam lampę , 81 diodową - nie widziałam lampy na żywo - ale po obrazku wydawała mi się dobra - tylko z tym mocowaniem niestety nie widzę jak jest. Ta którą mam - kemot jest przykręcana do stołu i blaszka już mi się tam obluzowała.

    Może ktoś oglądał już tą lampę w sklepie i może ją ocenić ?


    Gerta - ja teraz kleję na BU+ z noble - i dobrze i szybko mi się klei

  4. #979
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kiwaczku i dobrze myslalas ub+ jest duzo szybszy od D

    Greta to sa dwa rozne kleje, maja inna konsystencje i lepkosc i szczerze watpie zeby lampa miala na to wplyw wydaje mi sie ze problem tkwi raczej w ilosci nabieranego kleju na rzese i technice klejenia

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #980
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Chyba zajade do lidla w drodze do domu i zerkne na ta lampe. Trzeba poszukac gdzies dziewczyny pisaly o lampach i o diodach


    edit: leń ze mnie, nie zajechłam
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 28-11-2013 o 21:11




  6. #981
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kiwaczku więc czekam na Twoją opinie

  7. #982
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    Kiwaczku i dobrze myslalas ub+ jest duzo szybszy od D

    Greta to sa dwa rozne kleje, maja inna konsystencje i lepkosc i szczerze watpie zeby lampa miala na to wplyw wydaje mi sie ze problem tkwi raczej w ilosci nabieranego kleju na rzese i technice klejenia

    nie twierdze ze sie mylisz, ale nie kleje rzęsek tydzien czy miesiac wspominialam ze testowalam te kleje, totez mialam mozliwosc na dziewczynach sprawdzic przerozne metody nabierania kleju oraz ilosci
    to nie to

  8. #983
    Debiutantka Avatar rzesy24
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hej również dopiero zaczęłam robić rzęski, jak na razie używam rzęs i klej z Evolashes i nie narzekam może jeszcze jeszcze jakieś inne hurtownie polecicie z rzęsami, klejem, opaskami na głowę dla klientek oraz pęsety które są najlepsze dwie proste czy prosta i skrzywiona Na razie używam prostej i skręconej nie robi się najgorzej Pozdrawiam

  9. #984
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    rzesy24 pęsety muszą Ci pod pasować do dłoni ja kleje na dwóch prostych - jedna Vetus, druga króciak ale jakiś no name jak dla mnie idealne

    co do firm rzęsowych : jest oddzielny dział Dystrybutorzy i producenci - Forum Paznokcie Wzorki.Info

  10. #985
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczęta, a ja mam takie pytanie: czy ktoras z Was miała możliwość wypróbowania kleju Green z noble i Zetki? Chodzi mi o porównanie czasu wiązania jak i jego trwałości - za odpowiedzi będę ogromnie wdzięczna, bo waham się miedzy kupnem jednego a drugiego i nie mam pojęcia co wybrać...

  11. #986
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    jest porównanie chyba w tym wątku. przejrzyj kilka stron wstecz.




  12. #987
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Zetki jest brak na stanie więc nie masz co się długo zastanawiać Greenek.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  13. #988
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Właśnie mi była potrzebna ta informacja

    Nadio, a kiedy będziecie zamawiać Ztki?

    Dla mnie dodatkowo z 5 sztuk Nie chce innego klej póki co
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  14. #989
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    już zamówiłam greena

  15. #990
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Anastazja, takie info to tylko na priv.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  16. #991
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wracam po testach

    zrezygnowałam z lampy, o której wspominałam wczesniej. efekt piorunujący. Kleje 'Ultrak' i D zaczęły normalnie "działać".
    Fizyki i chemii nie oszukasz jednak


    Kupiłam również po raz kolejny Golda, w celu upewniania się, butelka 15ml. i co? Ciągle to samo. TO NIE TEN SAM KLEJ. Jest rozrzedzony w porownaniu z dawną formułą, nawet sam wylewa się z butelki, paruje tak intensywnie jak niemalże kleje SL, BARDZO DŁUGO SCHNIE, ciężko łapie ze sobą rzęski i włókienka. Tragedia. Moje życie się kończy w tej chwili. Uwielbiałam starego Golda ponad wszystko

    Nie znoszę długo schnących klejów. Potrzebuję sprintera
    Mowicie, ze moze Green trzeba wyprobowac... zatem kupuję. Nie mam już wiele do stracenia.

    Z góry dzięki za pomoc

  17. #992
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Gerta , niestety ja tez zrezygnowałam z Golda. Miałam podobne obserwacje. Poza tym klientki wracały bez Rzes po 2,5 tygodnia. Już po tygodniu zaczynały sie sypać. Zamówiłam klej Zetke i jestem nim urzeczona. Swietnie sie na nimi pracuje. Szybko schnie, nie jest wodnisty i często dodaje krople, po jakimś czasie zaczyna schnac na kamieniu. A Greena jeszcze nie umiem ocenić. Porównując go z Zetka wypada na drugim miejscu.

  18. #993
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Factum Zobacz post
    Gerta , niestety ja tez zrezygnowałam z Golda. Miałam podobne obserwacje. Poza tym klientki wracały bez Rzes po 2,5 tygodnia. Już po tygodniu zaczynały sie sypać. Zamówiłam klej Zetke i jestem nim urzeczona. Swietnie sie na nimi pracuje. Szybko schnie, nie jest wodnisty i często dodaje krople, po jakimś czasie zaczyna schnac na kamieniu. A Greena jeszcze nie umiem ocenić. Porównując go z Zetka wypada na drugim miejscu.
    6

    Dobrze by bylo, gdy kazda napisala do swojego sklepu mail z uwagami, nawet nie tyle ze skarga czy zazaleniem a po prostu z uwagami. by ten zglosil problem hurtowni badz do producenta.
    W koncu tylko w ten sposob rozne firmy moga dowuedziec sie ze robia buble, bez szgledu na to czy to marka spozywcza czy chemiczna czy jakakolwiek inna.
    Ja napisalam, zobaczymy co z tego wyniknie. Podejrzewam ze nic, bo jedno zgloszenie to ciut malo.

  19. #994
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny, chciałabym spróbować pokleić na Zetce, gdzie ją mogę kupić?

  20. #995
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    w lashbutiku na fb lub tu lub przez nadiuszkę lub agulę




  21. #996
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Chciałam się podzielić opinią na temat kleju Green z Noble - na początku nie bardzo się polubiliśmy, dziewczynom się rzęsy nie trzymały, jakoś źle mi się ogólnie pracowało, ale poczytałam uwagi dziewczyn i dałam mu szansę i teraz jestem bardzo zadowolona Rzęski długo się trzymają, oczy mi nie łzawią jak po innych klejach i ogólnie przyspieszył mi czas pracy. Tylko ostatnio mnie głowa boli po klejeniu na nim - też tak macie?

  22. #997
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Wisienka, jesli chodzi o mnie, to pracując na Green'ie tylko raz odczułam bardzo silny ból głowy wraz z klientka. Robiłam nim kilka podejść i więcej bóle sie nie powtórzyły. Przyznam sie, ze jeszcze sie go uczę. I nie potrafię tak do końca go ocenić. Zdecydowanie lepiej klei mi sie na Zetce choć mam wrażenie, ze Green lepiej trzyma, minimalnie lepiej wychodzi w moich odczuciach przy Zetce jesli chodzi o trwałość wiązania.

    ---------- Dodano o godzinie 16:13 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:10 ----------

    Cytat Napisał gerta Zobacz post
    6

    Dobrze by bylo, gdy kazda napisala do swojego sklepu mail z uwagami, nawet nie tyle ze skarga czy zazaleniem a po prostu z uwagami. by ten zglosil problem hurtowni badz do producenta.
    W koncu tylko w ten sposob rozne firmy moga dowuedziec sie ze robia buble, bez szgledu na to czy to marka spozywcza czy chemiczna czy jakakolwiek inna.
    Ja napisalam, zobaczymy co z tego wyniknie. Podejrzewam ze nic, bo jedno zgloszenie to ciut malo.
    Gerta nie sądzę by to cos dało, ale może takich zgłoszeń jest więcej ... Może ktoś to zgłosi do producenta. Napisze co mi szkodzi
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 08-12-2013 o 14:41
    Stylizacja Rzes Warszawa Bemowo
    www.perfect-art.com.pl

  23. #998
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny, zwolenniczki profilu L. Chciałabym Was zapytać czym różnią się podkręcone eLki ? Bo są w Evo i w NL..

  24. #999
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    w noble nie ma podkreconych, albo ja o czyms nie wiem. Lki evoskie kleilam ostatnio naszej marchewce. Faktycznie ponnich nie widac ze to elki. Wygladaja jak normalne rzesyB. A noblowskie sa kikutki sterczace bez zaookraglenia na koncach.chyba zecos wprowadzili.




  25. #1000
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    no nie są takie kanciaste te z noble... tylko bardziej podwinięte i własnie chodziło mi o porównanie.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •