Strona 37 z 73 PierwszyPierwszy ... 2733343536373839404147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 901 do 925 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #901
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    jeżeli chodzi o klejenie to na razie nie jestem w stanie się wypowiedzieć. jeżeli chodzi o czas trzymania to będę wiedziała za miesiąc jak wróci klientka która najpierw była klejona na HS4 a później na zielonym. Robię zdjęcia więc będzie widać wszystko.
    jedyne co mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy to po Green trudniej ściągać odrosty niż po HS4. trzyma jak cholera, ale to chyba plus raczej no nie?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  2. #902
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Nitko - zgadzam się z Nadią - zdjęcie odrostu czasami graniczy z cudem. mi się pracuje lepiej niz hs4 , bo jest szybszy i w związku z tym praktycznie nie ma żadnych sklejek. no i rzęsa stoi na miejscu, a nie się giba. co do trzymania -nie wiem - się okaże w tym tygodniu.
    póki co jestem bardzo zadowolona również z kleju max lashes (z allegro) - bardzo dlugo trzyma, nie jest tak szybki jak zielony, ale szybszy niz hs4.
    generalnie ja pracuję tylko na tych dwóch póki co - więcej mi nie trzeba, bo mam za mało klientek. ale odeszłam od hs-ów.




  3. #903
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja też odeszłam od hs-ów...

    Aktualnie pracuję na goldzie i kleju maxlashes. Gold jest dla mnie idealny w konsystencji i chwytaniu, a max trochę za szybki. Z tego co obserwuję, trzymają podobnie, dobrze, ale bez jakiś super rewelacji...

    Na celowniku do wytestowania mam greena i klej Z z lash butiku. W grudniu planuje kupić opakowanie mojego niegdyś ukochanego hs-5 i sprawdzić, a może jednak tylko partia była zła...
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  4. #904
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kiwaczku ja niestety tez nie mam dużo klientek, HS-4 nabyłam jakieś 2 miesiące temu i dlatego przymierzam się do nowego zakupu. Wiem, że potrzebuje coś szybszego. Zetki się jeszcze boję, bo czasami potrzebuje zrobić poprawkę i nie pracowałam wcześniej na kleju jak go nazywacie "dotykowym", ja zawsze przeciągam sztuczną, mokrą od kleju rzęsą po naturalnej i dopiero przyklejam. Z HS-4 jestem bardzo zadowolona tylko jest dla mnie troszkę za wolny, muszę jeszcze przytrzymywać rzęsę inaczej się odkręca.
    Dzięki dziewczyny za cenne uwagi.
    Myślałam wcześniej o max lashes, teraz zastanawiam się nad green.

  5. #905
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Nitko ja też przymierzam się do Greena jak tylko się pojawi a póki co kończę właśnie buteleczkę maxlashes. Mogę polecić - to bardzo dobry klej. Mój nr 1 na obecną chwilę, ale chcę też zielony wypróbować. Zetką kleiłam tylko raz, wrażenia ogólnie dobrę choć bez szaleństwa mam go też na własnych oczach. Ale po "razie" to trudno oceniać....

  6. #906
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    nitko hs4 nakladany w odpowiedniej ilosci jest mega szybkim klejem jesli rzesa zdarzy ci sie na nim przekrecic to za duzo dajesz kleju

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #907
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Możesz mieć rację agulusia, biorę więcej kleju, często muszę wycierać nadmiar o płatki. To tak dla pewności, żeby się dobrze rzęski trzymały Wcześniej używałam gęściejszego kleju, pewnie dlatego.
    Dzięki, spróbuje następnym razem brać go troszkę mniej.

  8. #908
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja uzywam hs4 jak typowa dotykowke
    przykladam i sucho
    rzeski sie dobrze trzymaja jak sa pozadnie przygotowane przed aplikacja
    tu prawie 5tyg rzeski klejone na hs4

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #909
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No dobra- Przyszly po3 tyg dziewczyny po zielonym kleju. Prawie nic nie ma rzes. Hmmmm. W salonie jak robilam bylo dosc cieplo. Az jestem w szoku. Za malo kleju na pewno nie nabieram.co njwyzej za duzo dobrze ze to kolezanki z salonu raptem. Wszystko podwojnie pdtluszczone, miesiaczki brak,burzy tez dzis przychodzi klientka po 4 tyg.zobaczymy.




  10. #910
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a u mnie bardzo dobrze się trzyma. Green jest dość kapryśny co do temperatury powietrza wokół


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  11. #911
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczynki, witam Was pięknie. Czytam forum od dłuższego czasu, i nie wiem dlczego dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Forum okazało się bardzo pomocne w wielu kwestiach. Przedłużam rzęski od roku, jakkolwiek ostatnio mam spory problem. Znam tylko 3 kleje. Ultra Bonding Secret Lashes, słynny tu HS-5 oraz Gold. Pierwszy bardzo parował, drażnił oczy i moje i klientek, ponadto, ciężko mi się przy nim oddychało. Drugi jest za rzadki, w dodatku zbyt długo schnie.
    Z czasem wybrałam klej Gold - okazał się świetny. Szybko (momentalnie wręcz!) wysychał, nie sklejał dzięki temu rzęs, niska emisja oparów również była jego ogromnym plusem. Niestety coś się z nim stało... W ciągu 3 miesięcy zamówiłam już 3 buteleczkę Golda, i jak na złość widzę, że to nie ten sam klej. Mocniej paruje, przez co szybko zaczyna boleć mnie głowa, po 3-4 dniach od otwarcia zaczyna przypominać klej HS-5. Wolno 'łapie', prawie w ogóle nie wysycha. i co najgorsze, zaczął uczulać dziewczyny.
    UŻYTKOWNICZKI GOLDA- zauważyłyście coś podobnego? Bo nie wiem gdzie tkwi problem. Zamawiałam ten klej ostatnio dla pewności w dwóch różnych sklepach. Efekt ten sam. Bardzo nie chciałabym wysnuwać podejrzenia, że główny dystrybutor posiada stare kleje, które ciągle wysyła w obieg sprzedaży..... Nie chcę panikować, ale panikuję...
    Teraz pytanie- jaki klej jest podobny do Golda? Czym go zastąpić?!
    Proszę o pomoc

  12. #912
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Green bez zmian jest moim faworytem już od lipca, chociaż miłością najgorętsza darze najnowszego hs, jeszcze niedostępnego w PL:-)

  13. #913
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wczoraj kleiłam pierwszy raz na "Z" powiem że spodobał mi się choć z tego co pisały dziewczyny myślałam że jest jeszcze szybszy, bałam się go kupić po opiniach,
    myślałam że będzie dla mnie za szybki ale jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak z trwałością
    17.11.13- zlot w Częstochowie

  14. #914
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Zgodzę się z Violcias, ale sądzę, że jest "ale" i dotyczy ilości nabieranego kleju, im mniej go tym szybciej i na dotyk, im więcej tym wolniej i z możliwością poprawki. I fajnie,że kropelka utrzymuje się w jednej pozycji i nie rozlewa tylko trzeba pilnować jego gęstnienia, uff

  15. #915
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    kiwaczek do mnie też wróciły klientki, które kleiłam na green'ie i szału nie ma Chociaż te rzęsy co zostały rzeczywiście ciężko usunąć... A jedna klientka mówiła, że po zmoczeniu strasznie odpadały

  16. #916
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Tak Was czytam z zaciekawieniem o tych klejach, a ponieważ ja długo dojrzewam do wszelakich zmian i jestem raczej ostrożna to trwa to już trochę
    Przyznam, że już prawie się skusiłam na golda, hs4 zaliczyłam (nie byłam zadowolona), jednakże od samego początku jestem wierna Ultra Plus z SL i X5 z NL (dla bardziej wrażliwych). Kleję na Plusie już 3 rok i jestem zadowolona, ale... gdyby pojawił się taki sam klej tylko ze zmniejszoną emisją oparów, bo fakt głowa potrafi rozboleć, to biorę. Będę więc nadal obserwować Wasze doświadczenia i mam nadzieję, że dzięki nim, mnie też będzie się lepiej pracować

  17. #917
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    kochane jak przygotowujecie rzeski ja do tejpory uzywalam primer z nll do odtluszczania co jescze polecicie?
    bo musze zlozyc zamowienie

  18. #918
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja odtluszczacz i primer.a mozna cos jeszcze? Oprocz demakijazu.ah Cat pisala o wodzie.z mydlem




  19. #919
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    oprócz cleanisera i primera sól fizjologiczna

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #920
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    widze, ze znów gorąco na temat klejów a próbowałyście klej z cosmo sun -ja go uwielbiam i jak szukałam zamiennika to mocno się poparzyłam- rzęsy leciały i straciłam kilka klientek, więc znów kleje na cosmo i czasami na hs-ach (bo mam panie na których trzyma się rewelacyjnie )
    pewnie cosik przeoczyłam - możecie napisać co to za klej ten ,,Z"

  21. #921
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał gerta Zobacz post
    Dziewczynki, witam Was pięknie. Czytam forum od dłuższego czasu, i nie wiem dlczego dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Forum okazało się bardzo pomocne w wielu kwestiach. Przedłużam rzęski od roku, jakkolwiek ostatnio mam spory problem. Znam tylko 3 kleje. Ultra Bonding Secret Lashes, słynny tu HS-5 oraz Gold. Pierwszy bardzo parował, drażnił oczy i moje i klientek, ponadto, ciężko mi się przy nim oddychało. Drugi jest za rzadki, w dodatku zbyt długo schnie.
    Z czasem wybrałam klej Gold - okazał się świetny. Szybko (momentalnie wręcz!) wysychał, nie sklejał dzięki temu rzęs, niska emisja oparów również była jego ogromnym plusem. Niestety coś się z nim stało... W ciągu 3 miesięcy zamówiłam już 3 buteleczkę Golda, i jak na złość widzę, że to nie ten sam klej. Mocniej paruje, przez co szybko zaczyna boleć mnie głowa, po 3-4 dniach od otwarcia zaczyna przypominać klej HS-5. Wolno 'łapie', prawie w ogóle nie wysycha. i co najgorsze, zaczął uczulać dziewczyny.
    UŻYTKOWNICZKI GOLDA- zauważyłyście coś podobnego? Bo nie wiem gdzie tkwi problem. Zamawiałam ten klej ostatnio dla pewności w dwóch różnych sklepach. Efekt ten sam. Bardzo nie chciałabym wysnuwać podejrzenia, że główny dystrybutor posiada stare kleje, które ciągle wysyła w obieg sprzedaży..... Nie chcę panikować, ale panikuję...
    Teraz pytanie- jaki klej jest podobny do Golda? Czym go zastąpić?!
    Proszę o pomoc

    Jeśli HS była za rzadki możesz spróbować B Ultra+, choć jest oparowy (ale nie tak jak ultra bonding). Jeśli szukasz gęstego b. szybkiego kleju to Super Zorro taki jest ZIelonego nie używałam więc się nie wypowiem.

  22. #922
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja od jakis 3 tyg uzywam greena - lapie najszybciej ze wszystkich klejów jakie mialam, przyspieszyl mi prace, ale tez juz z 4 stale klientki dzwonią ze rzesy im sie sypią,

    moze to temperatura, moze daję za malo kleju? nie wiem, na poczatku mialam wrazenie w trakcie aplikacji ze jest mega mocny,

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  23. #923
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    2

    Smile Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja juz "bawię " się w rzęsy od 3 lat i wypróbowałam strasznie dużo produktów . kleje i rzesy polecam z evo sa naprawde dobre tylko niektóre mają za mocną woń zapachową , ale oczywiście sa tez takie ktore naprawde malo czuc fajny jest ULTRA PLUS B. Rzeski sa jeszcze dobre z KOMPLEKS URODY , klej ewentualnie z BLINK LASH ultra plus (czarna zakretka) ale jest dosc drogi 100 zl ( prawidlowo klej powinno sie wyrzucac po miesiacu uzytkowania) .

  24. #924
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    IWONA - ja mam nadzieje ze to kwestia temperatury. Jedna osobe kleilam przy otwratym oknie i ok 18C. Zobacze jak u niej jak sie pojawi.
    Cos czuje ze zaraz bede zetke kupowac.




  25. #925
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    z tego co czytam powyżej o Greenie, to moje doświadczenia z Super Z są całkiem podobne... :/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •