Strona 66 z 73 PierwszyPierwszy ... 1656626364656667686970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 626 do 1 650 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1626
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mucha zalezy od klimatyzatora, sa takie z opcja ustawiania i temperatury i stopnia wilgotnosci.
    A Ty nie masz przypadkiem goraco i wilgotno? ( w sensie klimatu oczywiscie).
    Bo przejrzalam caly temat i polecalas HS5 i HS 4 na upaly?

  2. #1627
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mucha nie wydaje mi się, bo musiałby być jakiś zbiorniczek na wodę wtedy. No ale ja mało techniczna jestem Na moich (tym obecnym i tym przenośnym) się nie da.

  3. #1628
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Wczoraj na Fb jedna z dziewczyn polecala klej bezbarwny, ten uzywany do brwi, do objetosciowek.
    Napisala, ze super szybko robi sie kepki i bardzo sprawna praca pomimo ogromnych upalow.
    Poniewaz jestem dosc zdesperowana, poszlam zaraz wyprobowac.
    I rzeczywiscie. Szybciutko sie pracuje. Dzisiaj bede wyklejac kolezanke.
    Nie wiem tylko jak trwalosc takiej aplikacji?
    Co o tym sadzicie?
    Bo biorac pod uwage sklad, to na pewno nie ma barwnika, ale wydaje mi sie, ze te kleje bezbarwne sa slabsze?

    Milego dnia.

  4. #1629
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Moje znajome stylistki polecają Ultra X z SL i chyba wypróbuję. Mam u siebie aktualnie po 27 stopni a czasem nawet 30 i jest katastrofa z klejami obecnie pracuję właśnie na HS4 i rano kiedy jest chłodniej (do 25 stopni) i u mnie jeszcze nie ma słońca łapie dobrze,szybko a po południu sajgon Chyba trzeba zakupić klimatyzator.

    A co do trzymania kleju w lodówce, też oczywiście dostałam kiedyś taką poradę i tak robiłam. Ostatnio jeden klej trzymałam w lodówce a innego nie, ten trzymany w lodówce szybciej zaczął szwankować. Już nie trzymam w lodówce

    Niestety nacięłam się też w ostatnim czasie na przegrzany jak przypuszczam klej w sklepie stacjonarnym. Nowy po tygodniu zaczął się szronić zarówno zakrętka jak i każda kropelka po 10 minutach na kamieniu
    Ostatnio edytowane przez tinusna ; 10-07-2015 o 19:07

  5. #1630
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jakie pęsety proste do separowania rzęs są najbardziej precyzyjne i cienkie?Mam SS-SA z Mlashes i i jestem ciekawa czy są z cieńszymi końcówkami pęsety.Zakrzywioną mam ST-15 i chyba już ją starłam z rozpędu przy oczyszczaniu z kleju i też za bardzo rzęs z paska nie łapie.Macie swoje sprawdzone które możecie polecić?

  6. #1631
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja obecnie (od dawna już) pracuje właśnie na ST-15 choć twierdzi się że jest za długa, ale jak dla mnie na dzień dzisiejszy nr 1. Do separacji mam ST-14 aczkolwiek 5A-SA też lubię.

  7. #1632
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Prosta do separacji vetus 2-SA zakrzywiona vetus ST-17

  8. #1633
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czy ktos uzywa lub uzywal utrwalaczy na przyklad tych z Noble?
    Czy rzeczywiscie przedluzaja trwalosc aplikacji?
    Perfect Coating DV - Utrwalacz do rzęs po przedłużeniu
    http://noblelashes.pl/pielegnacja-rz...zesy/p,252129:)

  9. #1634
    Debiutantka Avatar pokręcona
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hej laski, nie wiem może temat już był poruszany ale zależy mi na czasie a za bardzo nie mam czasu przeczytać całego wątku chociaż z połowę a może nawet więcej już przeczytałam
    Otóż muszę kupić rzęski, kleję na SL ale jakieś tam braki mają w sklepie a potrzeba mi rzęsek c i b i pytanie czy w noble te skręty mają takie same czy się różnią? I czy rzęsy z noble w ogóle i jakościowo się różnią bo nie chce sytuacji że założę np 9,11 z SL i 10 które mi się akurat skończyły z noble, i będzie różnica na oku...

    Poratujcie!

  10. #1635
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Noble mają mocniejszy skręt tzn. chcesz C jak z SL to bierz B z Noble

  11. #1636
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jakością też się pewnie będą różniły bo Noble to wyższa półka. Co do skrętu to będzie taki sam jeśli wybierzesz Smarty Jeśli Mink to tak jak cubaro pisała.

  12. #1637
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Długości też są różne. Wez sobie kasetkę w miksie wszystkie długości skręt B i C a gwarantuję, że do SL nie wrócisz



    Cytat Napisał SARAHH Zobacz post
    Mucha zalezy od klimatyzatora, sa takie z opcja ustawiania i temperatury i stopnia wilgotnosci.
    A Ty nie masz przypadkiem goraco i wilgotno? ( w sensie klimatu oczywiscie).
    Bo przejrzalam caly temat i polecalas HS5 i HS 4 na upaly?

    Dzięki za rady kochane, musze pomyśleć i popatrzeć na te klimatyzatory.

    Co do klejów Sarah kleju HS5 używałam raz 3 lata temu, u mnie nie łapał, nie zasychał wcale. Jako takich upałów nie mam 23 stopnie to maks, ale przy 80% wilgotności masakrę mam pochłaniacz wilgoci sobie nie radzi, bo okno muszę mieć otwarte i nalatuje znowu ta wilgoć

    Póki co fajnie sprawuje się hs10. Niestety przy 1:1 rzęsy spadają przy czesaniu. Dzisiaj zmieszałam go z greenem , fajnie łapało, dotykowo zobaczymy jak z trwałością.

    Spróbuję zmieszać hs4 z hs11 jak dojdą i zobaczymy.

  13. #1638
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Witam! We wtorek ide na kurs 1:1 i w zwiazku z tym mam pytanie. Rozgladalam sie juz za zestawem startowym i spodobal mi sie firmy Magnitica. Czytalam duzo watkow rzesowych i sporo osob poleca ta firme chcialabym jednak dopytac o ich klej. Czy ktoras z was uzywala? Wiem ze na poczatek poleca sie takie ktore troszke dluzej schna ale nie chcialabym sobie wyrabiac zlych nawykow z jakims osuszaniem itp wiec jesli dam rade wolalabym od razu na czyms szybkoschnacym. Wiem ze dopiero na kursie przetestuje rozne kleje ale zastanawiam sie czy juz teraz nie zamowic zestawu startowego .Zastanawiam sie co kiedy moja modelka bedzie chciala po kilku dniach z roznych wzgledow zdjac te rzesy? Jesli nie bede miala removera to nie bede miala jak a nie wiem czy jest opcja by po tym kursie jej to ktos bezplatnie zdjal? Czy myslicie ze lepiej sie wstrzymac do kursu? I jeszcze raz prosze o opinie na temat klejow Magnitica. Ktory polecacie? Z gory dziekuje za pomoc

    ---------- Dodano o godzinie 10:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:07 ----------

    Chcialam jeszcze zapytac czy jest jakas ankieta gdzie mozna znalezc na wykresie najczasciej stosowane przez was produkty? Niestety nie znalazlam a mi osobiscie bardzo ulatwiloby to decyzje i gdybyby taki wykres byl na pierwszej stronie nie musialabym sie przedzierac przez tyle stron chociaz nie ukrywam ze dzieki temu dowiedzialam sie wielu pomocnych rzeczy :-)

  14. #1639
    Wczytuje się Avatar Gold.Lashes
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jak pójdziesz na kurs do Magnitica, to oni na miejscu ci wszystko dokładnie dobiorą i dopasują, mają na prawdę wysoką jakość produktów i mega duży wybór. Startowy duży kuferek zawiera wszystko na początek, natomiast mini są dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę, zdecydowanie polecam duży kuferek.

  15. #1640
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mi ostatnio coś fajnego poleciła... klientka Lash Growth Activator Kuracja do rzęs nr 02 7ml - Artdeco - Tagomago.pl dopiero kupiłam, jak ocenię efekty to się podzielę wrażeniami

  16. #1641
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziękuję za odpowiedź Nie idę na szkolenie z Magnitica. Idę na tani kurs bo potrzebuję jakiś certyfikat żeby go w urzędzie pracy przedstawić jako dowód że się ineresuję tym tematem i żeby od nich uzyskać dofinansowanie na porządny kurs na rzęsy i paznokcie. W przyszłym roku bym chciała się też starać o dotację na własną działalność . O ile paznokcie sobie ćwiczę na sobie i rodzince o tyle z rzęsami nie miałam jeszcze wcale styczności ale bardzo bym chciała się i tego nauczyć Przeczytałam tu na forum większość wątków na temat rzęs . Nie ukrywam że nie mam kasy żeby poszaleć (ostanio zainwestowałam w hybrydki ok 1000) i to dlatego skłoniłam się ku temu kuferkowi mini z Magnitica . Tylko dzwoniłam zapytać czy w razie czego mogę zmienić z 0.2 na 0.15 bo z tego co pisałyście są bardziej naturalne (doczytałam nawet jak chyba dzika kura pisała że ich 0.2 jest bardziej jak 0.19 ). Niestety mało informacji znalazłam (nie ukrywam że coś mogło mi umknąć) na temat kleju Magnitica czy nadaje się na początek no i który z nich bo pani z Magnitica mówiła że klej też mogę zmienić.

    ---------- Dodano o godzinie 12:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:58 ----------

    A co do tego dużego kuferka to jak go porównałam z tym mini to tak naprawdę tylko tyle że normalne paletki a nie te mini i więcej szczoteczek , kamień , pompka itp a jednak ponad 200 zł więcej . Już sobie znalazłam na allegro te szczoteczki , mikroszczoteczki, pierścień do kleju i razem z kuferkiem tym mini max wydam 250 zł . Tak jak pisałam wcześniej nigdy tego nie robiłam więc nie wiem czy w ogóle się w tym odnajdę a wydać 250 zł a 408 to dla mnie spora różnica na tą chwilę. Jeśli będę miała klientki to z czasem paletki sobie dokupię już te duże a teraz na próbe mini mi wystarczą. Z resztą za cenę dużego kuferka miałabym dwa małe i co prawda trochę mniej rzęs w paletce ale już wtedy 2kleje, 2 removery itp a z tego co piszecie klej ma ważność 3 miesiące (nie doczytałam czy Magnitica też , nawet szukałam info na ich stronie ale nie znalazłam) więc dziwie się troszkę że ktoś woli ten duży kuferek
    Ostatnio edytowane przez klaudia22 ; 24-07-2015 o 13:16

  17. #1642
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Klaudia22 no niestety te tanie kursy mają do siebie to, że wiedza po nich jest znikoma. Mam nadzieję, że trafisz na jakaś ogarniętą osobę, która nie wpoi Ci złych nawyków.
    Jesli potrzebujesz poki co tylko papierka to potem radze nazbierac pieniazki i isc na porzadny kurs, wtedy na pewno nie bedziesz miala zadnych watpliwosci co do produktow, ktore sa potrzebne do aplikacji.
    Ja nie jestem zwolenniczką gotowych kuferków. Mi kiedyś taki wcisnęli i stoi tak jak stał...może Twoj bedzie lepiej skomponowany. W kazdym badz razie radze Ci samej skopmonowac niezbedne produkty.
    Poza tym jest tyle dobrych firm na rynku, nie musisz kupowac produktow z jednej firmy. Poza magnitica bardzo dobre produkty ma noble lashes, mlashes i amazing lashes. Na pewno z biegiem czasu znajdziesz swoje ulubione/ukochane w roznych firmach. Przetestujesz i dopasujesz pod siebie

  18. #1643
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Aticzka no właśnie taki jest mój plan że chce isć na naprawde dobry kurs a ten teraz ma być po prostu dla papierka. Zrobię ten we wtorek i jeszcze w tym miesiącu chce złożyć papiery o dofinansowanie "prawdziwego" kursu. Uwierz mi że baaaardzo dużo czytałam i porównywałam ceny produktów wszystkich polecanych przez was firm. Z pewnością z czasem przetestuję je wszystkie i znajdę swojego faworyta . Teraz niestety nie stać mnie żeby za dużo kombinować a wydaje mi się że ten mini zestaw to jest taki akurat na początek i nie ma tam nic zbędnego , tylko jeszcze jakieś drobiazgi będę musiała dokupić . No i cena jest naprawdę fajna jak na początek , tylko nigdzie nie znalazłam info o tym kleju... chyba że któryś ze skrótów którymi się posługujecie dotyczy klejów z tej firmy a mi po prostu nie udało się tego rozszyfrować . Co do gotowych zestawów to czytałam właśnie że się nie opłaca tak kupować ale jak sobie wypisałam wszystkie firmy i ceny produktów i ile bym straciła to tutaj wyszło naprawdę korzystnie
    Chyba że jest jeszcze jakaś tańsza firma a po prostu nie rzuciła mi się w oczy to chętnie się zapoznam z ofertą.
    Noble lashes i mlashes wychodzą trochę drożej a tej trzeciej wymienionej firmy nie mogę znaleźć oni mają jakiś sklep?
    Ostatnio edytowane przez klaudia22 ; 24-07-2015 o 15:04

  19. #1644
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mysle ze tansza firma to nie ejst dobry pomysl zostan w takm razie przy tym kuferku magnitici a potem zzloz papiery o dofinansowanie

  20. #1645
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No wiem , już się przekonałam na hybrydach że lepiej dołożyć i mieć markowe produkty. Nie byłam tylko pewna czy wychwyciłam wszystkie firmy które polecacie i może są jeszcze jakieś inne dobre firmy ale nieco tańsze chociaż i tak nie narzekam bo dość tanio mnie to wyjdzie Aticzka a czy używałaś może jakiegoś kleju z Magnitica?
    Teraz jeszcze mi się rzuciło w oczy coś ciekawego w MLashes są rzęsy na pasku , czy to są takie same paski jak w kasetce ? Może taniej by było sobie takie osobne paski pokupować?
    Ostatnio edytowane przez klaudia22 ; 24-07-2015 o 15:34

  21. #1646
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    klaudia22 ja akurat kleju od magnitici nie uzywalam.
    tak, mlashes ma rzesy na paski rowniez, mozna sobie skompletowac

  22. #1647
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Trudno bede musiala wyprobowac po prostu a z tymi paskami fajna opcja na potem , jak sie skoncza te z paletki bede mogla sobie malym kosztem uzupelniac :-)

  23. #1648
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Podpowie mi któraś gdzie mogę kupić taką pęsetę ?

    Wiem, że to jest firma Luxury Lashes, weszłam na stronę, ale wszystko po rosyjsku, klikałam wszędzie po kolei i nie widzę żadnego sklepu.

  24. #1649
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    bardzo podobne pesety ma mlashes

  25. #1650
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mucha napisz do Natalii Morozowej 😉 to jej pesety w pl takich nie uswiadczysz

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •