Pokaż wyniki 1 do 25 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    juppiii ja kupuję rzęsy do objętościówek z tych samych firm co do 1:1 czyli np z Noblelashes, Evolashes tylko inne grubośc. Chyba, że chodzi Ci o gotowe 2D 3D to takich nie kupuję.

    mucha Perfect glue dla mnie niestety za wolny, wykleiłam nim półtorej kobietki Pół to okazjonalna klientka (wesela, wakacje, chrzciny itd) pomyślałam, że i tak nie sprawdzę na niej jak się trzyma wiec przeskoczyłam w połowie na HS-11. Druga to stała wiec byłam cierpliwa i kleiłam do końca żeby sobie popatrzeć na uzupełnieniu. Pytałam jej po tygodniu jak tam rzęsy czy nie poleciały to mówiła, że wszystko ok.
    Co do rzęs to wzięłam na spróbowanie dwa rodzaje 0.7. Te na białym tle Mlashes i Luxury. Te Mlashes właśnie pierwsze moje odczucie, że pod noreczkę podchodzą- masz rację przygotowane pod "piorko" a Luxury takie raczej standardowe tylko jakby bardziej czarne (bez widocznej poświaty znaczy się ) No to moje odczucia po oględzinach paletek. Wykleję białymi to zrobię fotkę a co do Luxury to czuję, że powinniśmy się polubić
    Ostatnio edytowane przez dotlashes ; 02-10-2015 o 00:08 Powód: literówka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •