Strona 38 z 73 PierwszyPierwszy ... 2834353637383940414248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #926
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    oj dziewczynki...
    super szybkie kleje wymagają odpowiedniej technologii pracy: pracujemy szybko, krople wymieniamy często, jeden dotyk, odpowiednia temperatura i wilgotność w pomieszczeniu (czyli nie za gorąco i nie za sucho) a klientki będą chodzić na tych klejach bardzo długo.
    uzupełniam już kolejną klientkę i na Greenie i na Zetce i jest super.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  2. #927
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    w takim razie wnioskuję, że ja za wolno pracuję i to sprawia, że Z trzyma moje klientki krócej niż HS-ki, Teraz jest Jesienne osłabienie, więc cięzko jednoznacznie stwierdzić, choć za dużo "wyklejonych" się posypało ( w tym ja sama ). CZas wiązania bardzo mi odpowiada i chciałabym móc pracować na bardzo szybko schnących klejach... zrobię jeszcze podejście do zielonego i zobaczymy...

  3. #928
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hmmm to może ta temperatura, bo ja zmarzluch jestem i mam dość ciepło... Chyba muszę wrócić do HS4

  4. #929
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Wisienko hsy(evoskie sa swierzusienkie i na bierzaco od producenta uzupelniane zapasy nie wiem jak u innych za evo recze ) uwielbiaja temperature do 21st mozesz ich wtedy uzywac jako dotykowki bez najmniejszego problemu
    Temperatura w pomieszczeniu nie ma wplywu a raczej nie powinna miec na wytrzymalosc kleju tylko na czas schniecia :/ bo jesli ma to rozumiem ze w okresach letni klej do niczego sie nie nadaje, troche to dziwne
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 11-11-2013 o 21:13

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #930

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dokładnie agulusia, temp wplywa na czas wysychania, a są to szybkie kleje, o tym pisala powyżej nadiuszka :-)

  6. #931
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Tak wiem mi raczej chodzilo o czesc ze beda sie dlugo trzymac rzesy jak bedzie odp temp i wilgotnosc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #932

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No wg mnie ma to znaczenie :-) ale głównie technika pracy danym klejem ;-)

  8. #933
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    spoko, dla tych którym się to wydaje dziwne wytłumaczę raz jeszcze, może bardziej logicznie.
    temperatura i wilgotność w pomieszczeniu wpływa na to jak szybko klej wiąże w drodze od kropli do rzęsy naturalnej. jeżeli stylistka klei żółwikiem zamiast pędzikiem, to klej zdąży związać na rzęsie sztucznej zanim się go przyłoży do naturalnej, no i tu już nikomu nie muszę tłumaczyć że taka rzęsa będzie się trzymała co najwyżej do juterka.
    powodzenia w klejeniu dziewczynki!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  9. #934
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a ok , jak ktos na sucho klei to raczej nic z tego nie bedzie, inaczej zrozumialam dlatego pytalam
    chora jestem i na lekach mocno oglupiajacych i ciezej trybie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #935
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wniosek z tego taki : ciepło = szybciej machaj ręką




  11. #936
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    zgadza się, a dzisiaj zauważyłam że jak było trochę za ciepło to po 10 minutach klejenia Green zrobił się glutem a kropla HS4 jak była rzadka tak została.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #937
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)


    no i dalej nie wiem co zrobić,
    na który klej się teraz zdecydować

    Nie będę ponownie ryzykować z Goldem, coś z nim nie tak ostatnio
    a tak go lubiłam

    Gdyby nie opary,moze znow powrocilabym do Secret Lashes, ale nieee... szkoda zdrowia
    ehh... dylemat :/

  13. #938
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał śmieszna Zobacz post
    w takim razie wnioskuję, że ja za wolno pracuję i to sprawia, że Z trzyma moje klientki krócej niż HS-ki, Teraz jest Jesienne osłabienie, więc cięzko jednoznacznie stwierdzić, choć za dużo "wyklejonych" się posypało ( w tym ja sama ). CZas wiązania bardzo mi odpowiada i chciałabym móc pracować na bardzo szybko schnących klejach... zrobię jeszcze podejście do zielonego i zobaczymy...

    Własnie ja miałam robione na Zetce u Smiesznej.. i powiem Wam dziewczyny, ze w porownaniu do tego jak mam na HS to odpadły baardzo szybicutko. ( po nocy juz na poduszce byly rzeski, a po paru dniach po wiekszosci aplikacji nie bylo sladu )
    A szkoda, bo aplikacja była sliczna Na szczescie teraz mam na HSce i trzyma się wzorcowo i tez jest przepięknie. Zakochałam się w pracach Smiesznej ) Polecam Wam Dziewczyny )
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  14. #939
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Patios dziewczę szalone Dziękuję za miłe słowa, powiem tylko jeszcze, że ładnemu we wszystkim ładnie
    co do Zetki - tak, jestem do niej za wolna - to mój wniosek. A szkoda, bo baardzo mi pasuje to, że tak szybko łapie.

    Jak napisała nadiuszka na kamieniu widać jak zetka zasycha w trakcie aplikacji, normalnie na mur beton, dlatego częsta wymiana kropli jest tak ważna.

  15. #940
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja Zetke generalnie bardzo lubię, choć pierwsze 2 tygodnie to była walka... byłam za wolna ! Przestawilam sie na pierscionek i to było to.
    Niestety moje mieszkanie jest za ciepłe. Przy wyłączonym kaloryferze mam okolo 23-24 stopni i mi glucieje pieronem. Po miesiacu od otwarcia mam gluta w butelce
    Niestety nie mam wpływu na temeprature w mieszkaniu wiec obecnie testuję inny klej i mimo ze jest ciut wolniejszy od Zetki i bardziej oparowy to jest rzadki jak HS4 (to mi pasuje) i nie grymasi na temepraturę aż tak jak Zetka.
    Na razie czekam na uzupełnienia po wyklejankach tym klejem. Jelsi bedzie tak jak podejrzewam, to bedzie to drugi ulubiony klej. Pierwszym jest HS4 z Magniticy.
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 17-11-2013 o 19:57
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  16. #941
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny jak chodzi o Zetkę tutaj trzeba TECHNIKI do tego kleju. Pisałyśmy na samym początku, że ten klej jest tylko i wyłącznie dla profesjonalistów którzy:

    - podchodząc do rzęsy nie szukają i separują rzęs tylko od razu mają rzęse prawą reką przeciągają w klej i od razu chop to ma trwać dosłownie wszystko maksymalnie 2 sekundy tylko wtedy rzęsy będą siętrzymały świetnie na tym kleju! Ja kleje na nim naprzemiennie z Greenem i moje aplikacje po 3 tygodniach to maksymalnie 30-40% ubytku nie więcej przynajmniej jeśli klientka DBA o rzęsy


    Green- to klej tak samo dla profesjonalistów może nie świruje tak jak Zetka, czyli nie zasycha na kamieniu czyli podkładce foliowej tak szybko ale też nie lubi zmiany ciepła w otoczeniu. Wszystkie kleje szybkoschnące czytaj: HS4, HS5, Zetka, Green nie lubią nagłych szoków temperatury. Z mojego doświadczenia wiem, że kleje szybkoschnące nie lubią też za zimnych pomieszczeń. Wiem to z autopsji. W salonie w którym wynajmowałam pomieszczenie było bardzo zimno i tak klej również glucił szybko jak tylko pogrzało się temperaturę otoczenia do max 20 stopni to było mu idealnie i ta temperatura jest dla kleju świetna. Taką mam teraz w mieszkaniu i z moimi klejami nic się nie dzieje rzęsy się trzymają i nie narzekam na wielkie ubytki przy aplikacjach. Trzeba trzymać się tych zasad. A przy wyborze kleju trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem. Jeśli nie umiem szybko kleić to albo:

    a) iśc na doszkolenie i nauczyć się odpowiednich technik które pozwolą przyśpieszyć tempo pracy i wtedy kupować kleje dla super szybkich pracusiów
    b) kupować kleje 2 sekundówki i z tym poradzi sobie każda z Was- a rzęsy będą trzymać się równie dobrze jak na klejach mega mocnych i szybkich w pracy

    AMEN

  17. #942
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mi green nie przypadł do gustu. W temperaturze pokojowej schnie dla mnie wolniej niż Hs5 czy gold. A jesli temperatura jest wysoka to ten klej doprowadza mnie do szału. Nie chce się związać, rzęsy spadają... bo się nie przyklejają. A hs5 i gold w wysokich temperaturach ok. Gold w szczegolnosci. Nawet bym rzekla ze szybciej wiąze.
    Niestety ostatnio dwie klientki zwrocily mi uwage, ze drażnią je opary z HS5.. chyba wrócę do golda.. choc trafila mi się raz trefna partia i juz sie boję. moze ktos ostatnio zamawial golda i wie ze juz jest ok?
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  18. #943
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Patios - green gdy temp jest wysoka schnie szybko i widocznie nie nadążasz z przyłożeniem rzęsy i dlatego odpadają, nie dlatego że nie wiąże. miałaś max lashes?




  19. #944
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    to raczej nie kwestia tempa bo ja najpierw mam wyszukana rzeske naturalną , a dopiero potem moczę rzeskę i ją przyklejam. jak juz napisalam klej ten nie wiaze przy bardzo wysokiej temperaturze. przy normalnej nie ma tego typu problemow. wiec radze po prostu uwazac osobom ktore wiedza ze maja cieplej w pomieszczeniu
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  20. #945
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    no właśnie u mnie tak było i wszyscy mowią że za ciepło i za szybko wysycha, a nie ze nie wiąże. wiec ja już nie wiem. bo to by było bez sensu z kolei gdyby nie można było kleić nim jak jest cieplo




  21. #946
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Patios Zobacz post
    Mi green nie przypadł do gustu. W temperaturze pokojowej schnie dla mnie wolniej niż Hs5 czy gold. A jesli temperatura jest wysoka to ten klej doprowadza mnie do szału. Nie chce się związać, rzęsy spadają... bo się nie przyklejają. A hs5 i gold w wysokich temperaturach ok. Gold w szczegolnosci. Nawet bym rzekla ze szybciej wiąze.
    Niestety ostatnio dwie klientki zwrocily mi uwage, ze drażnią je opary z HS5.. chyba wrócę do golda.. choc trafila mi się raz trefna partia i juz sie boję. moze ktos ostatnio zamawial golda i wie ze juz jest ok?


    mówisz o goldzie? NO WLASNIE COS JEST Z NIM NIE TAK! po tygodniu od otwarcia przestaje dobrze lapac rzesy, schnie jakby chcial a nie mogl... porazka. Wczesniej kleilam na nim kilka miesiecy i bylo wszystko w porzadku.
    i wiem ze temperatura nie ma tu wiekszego znaczenia, to są niepotrzebne wymówki - poprzedniej zimy wszystko bylo ok, wiosną rowniez, latem rowniez, a od wrzesnia mam juz 3 butelke i odnosze wrazenie ze to zupelnie inny klej !

    to byl fenomenalny produkt, nie wiem co myslec, producent dal d..py czy hurtownie sprzedaja stare jego egzemplarze? :|

  22. #947
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kiwaczek, miałam przed chwilą klientkę i robiłam ja greenem bo jest najbardziej wrażliwą z moich wszystkich. Daje mu duzego plusa bo opary ani trochę jej nie drażniły. temperatura była odpowiednia bo wiązał ok. Nawet nieźle mi sie na nim pracowało

    gerta - a caly czas zamawiasz ta sama wielkosc kleju? bo ja zauważyłam ze jak zamawiałam te największe buteleczki to bylo ok, a jak sie przerzucilam na mniejsze to juz lipa
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  23. #948
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Patios Zobacz post
    Kiwaczek, miałam przed chwilą klientkę i robiłam ja greenem bo jest najbardziej wrażliwą z moich wszystkich. Daje mu duzego plusa bo opary ani trochę jej nie drażniły. temperatura była odpowiednia bo wiązał ok. Nawet nieźle mi sie na nim pracowało

    gerta - a caly czas zamawiasz ta sama wielkosc kleju? bo ja zauważyłam ze jak zamawiałam te największe buteleczki to bylo ok, a jak sie przerzucilam na mniejsze to juz lipa
    swego czasu tez sie nad tym zastanawialam, tylko szybko mi przeszlo, poniewaz dziwnie nielogiczne to sie wydaje.
    kiedy kupowalam 15 faktycznie zużywałam je cale bez problemow. buteleczki 10ml- po tygodniu zaczynaly zle kleic. jakgdyby klej byl rozrzedzony... nie wiem wlasnie jak to logicznie wytlumaczyc. butelki maja inne zakretki, mniej szczelne czy co? dziwna sprawa. potem kupilam 5tkę i problem byl podobny jak przy 10tce.
    Nie wiem o co chodzi :|

    Nie chce nikomu psuć opinii, naprawdę, ale przypomina mi sie tu mala anegdota. Kiedys pracowalam w sklepie spozywczym, 5 dni co prawda bo przerażały mnie zasady, gdzie kierownik kazal sprzedawac nawet przeterminowane produkty. jesli klient zauwazyl minioną datę, kazano udawac, ze to jakis przypadek, i wymieniano na dobry produkt. Rozumiecie do czego zmierzam...
    Odpowiedzia na to byłby fakt, czy klej rozlewany jest na bieżąco do malych buteleczek, czy bezposrednio ida one od producenta do hurtowni.
    Ostatnio edytowane przez gerta ; 19-11-2013 o 15:57

  24. #949
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Gerta- nie wiem, jak w innych firmach (podejrzewam, że podobnie, bo na takie pierdoły nie ma czasu po prostu), ale w Evo kleje przychodzą od razu w pojemności docelowej. Czyli od razu w buteleczkach, nigdy zbiorczo i nigdy nie są przelewane... Producent wysyła gotowy produkt w dostępnych wersjach pojemności, nigdy w zestawie 'zrób to sam'

  25. #950
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    cWitam
    Jestem niedlugo na forum ale czytam i ucze sie -jestescie przewspaniale
    TU gdzie mieszkam jest taka zawisc miedzy polakami ze kit ci wcisna a nie porade zebys tylko gorsza byla od nich
    Zaczynam kurs stylizacji rzes za tydzien i juz doczekac sie nie moge . Od wasz dowiedzialam sie na tamt rzesek , profili ,, grubosci duuuuuzo co mnie cieszy bo nie bede zieleninka. Mam prosbe o nazwe kleju dobrego dla takiej wolnej ja ja na poczatek . Niestetykurs robie ( b o mieszkam ) w Austrii a produkty tutaj maja takie ceny ze lepiej sie pociac
    Bede wdzieczna za typy jakichs kleikow dla zolwikow pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •