Strona 65 z 73 PierwszyPierwszy ... 1555616263646566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 601 do 1 625 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1601
    Debiutantka Avatar Monigue2
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    o świetnie , dzięki.
    Powiedz mi poprosze Aga czy te pigmenty są ok. Widzialam u kolezanki ta linijke od ewo w ksztalcie rozy i musze przyznac ze nie jest najlepszej jakości, chinska tandeta z bazarku z samymi kszaczkami na opakowaniu.
    Nasuwa sie wiec pytanie czy pigmenty sa dobre. Rzesowa mowila ze kolor sie zmienia i nie byla zadowolona. A mi bardzo zalezy aby wprowadzi usluge brwi bo moje klientki sa chetne. Powiedz prosze czy te pigmenty i produkty do brwi sa ok.

  2. #1602
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Nie straszcie mnie z tym HS11 Właśnie miałam go zamiar wypróbować ale boję się teraz Kupiłam klej z WL i dobrze mi się na nim kleiło przez kilka dni a dzisiaj troszeczkę się ślizgał więc chciałam otworzyć HS11 ale po Waszych opiniach chyba poczekam na jakąś koleżankę do klejenia. Mam jeszcze D+ ale już głupieję. Ostatnio mam wrażenie że wszystkie nie łapią :O Mam ok 19/20 stopni i 60% wilgotności w pomieszczeniu,w którym pracuję. Jaki klej do takich warunków polecacie?

  3. #1603
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Monigue każdy pigment kolor zmienia
    Mam pigmenty z evo i pigmenty z li zawsze jak nieodpowiednio dobierzesz czy zmieszasz pigment wyjdzie zle trzeba dobrać kolor pod konkretny typ urody cieply lub zimny i odpowiednio ocieplać lub wychladzac kolory

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #1604
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Już doczytałam że do moich warunków HS11 powinien być ok, dzisiaj spróbuję

  5. #1605
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa Londyn
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kochana to nie sa farbki, tylko pigmenty do metody piórkowej

  6. #1606
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ahahaha, przeciez napisane że pigmenty a nie farbki




  7. #1607
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ktos podpowie gdzie kupic precyzyjne pesety do objetosciowek?

  8. #1608
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    SARAH z pęsetami jest tak że na dobrą musisz "trafić". Nie jest to zależne od konkretnego sklepu bo oni dostają zapakowane od producenta. Najlepiej jakbyś miała możliwość sprawdzenia ich na żywo np. w sklepie stacjonarnym. Ja obecnie pracuje na pęsetkach od MLashes i Star Lash Academy - trafiły mi się świetne. Te są najświeższe. Ale miałam też od Noble i Evo i też były OK. To zależy od partii... musisz próbować. W większości miejsc możesz produkt zareklamować i wymienić o ile nie zaczniesz na niej pracować.

  9. #1609
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja kupuje 10 gdziekolwiek z czego 2 mi pasują 2 sobie dopiłuję reszta do 1:1 . nie da się inaczej.




  10. #1610
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziekuje. Myslalam, ze tylko ja mam pecha.
    A tu czytam, ze innym tez sie przydarzaja trefne egzemplarze.
    Chcialam kupic w Star, ale ostatnio mieli promocje i nic juz nie ma ciekawego z tego co bym chciala.

  11. #1611
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja pracuję na pęsetach z Evo i jestem zadowolona. Czy wypróbowała już któraś z Was rzęsy kaszmirowe ze Star Lash?
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  12. #1612
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja mam kaszmirowe i mam tez doczepione. Klei sie fajnie ale 1:1.
    Ze swojego doświadczenia 2d wyglądają bardzo cieżko, kompletnie nie idzie ich czesać,świeca sie jak psu jajca pod słońce jak szlam to myślałam ze wypali mi oczy tak odbijały promienie. Fakt trzymają sie duzo lepiej niż inne rzesy ,ale ogólnie jak dla mnie szału nie ma. Jeszcze cena ktora odstrasza klientki.

  13. #1613
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziękuję Enedi Widziałam ja na fb od Secret by Zosia i byłam ciekawa jak to wyglada.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  14. #1614
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Ellie Zobacz post
    O tak Stanowcze NIE dla Diamond Lashes, Design Lashes, Magic Lash...
    wszystko to jedna firma, jeden shit. Chińskie rzęsy i klej, który w ogóle nie jest przeznaczony do kosmetyki, wręcz przeciwnie.... "z daleka od twarzy, nie wdychać, produkt silnie podrażnia śluzówki".
    Wiem, bo zaczynałam swoją karierę w tej firmie "krzak" i cieszę się, że szybko poszłam dalej.
    ..a uczulenia i astmy po tym fantastycznym kleju, nie mogę się pozbyć do dziś jak już wspominałam w temacie uczuleń.

    DRAMAT.


    a oto nasza odpowiedz:


    Pani Elizo przypominam się w sprawie zwrotu skradzionych pieniędzy. Jeśli nie znikną wpisy obrażające moją firmę wyjdą na światło dokumenty z prokuratury gdzie przyznała się Pani do kradziezy w firmie Design Lashes. Złodziej pozostaje na zawsze złodziejem i jeśli chce Pani żeby się to za Panią ciągneło i uniemożliwiło Pani jakąkolwiek pracę to jestem w stanie to zrobic. Ma Pani 2 dni! Łukasz

    Po dwóch dniach zapraszam wszystkich do podejrzenia dokumentów z prokuratury. Tymczasem pozdrawiam

  15. #1615
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    czy któraś z was posiada może taką lampę?
    Lampy - Activ Lampa Lupa Led 1006T Do Blatu - Activ - Maxel Cosmetics
    ta regulacja natężenia wydaje mi się fajna, ale na razie jak dla mnie kosztuje miliony monet
    i zastanawiam się czy jest sens się na nią szrpnąć...
    Zależy mi na pewno aby lampa dobrze doświetlała i koniecznie była LED, bo czasem kątem oka widzę jak świetlówki migają i szlag mnie trafia chciałabym żeby nadała się do wszystkiego, jako oświetlenie biurka do mani, do rzęs, no i w przyszłości do innych zabiegów i żeby była długowieczna (i nie oklapywała bezładnie jak się wyrobi w zgięciach ). Zdradźcie jakie macie lampy i jak się u was sprawują pliss

  16. #1616
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    chocopolish

    ja mam takąLampa warsztatowa LED z lupą(127mm) 8066 5D 8W (5087977208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Nie wiem czy jest tej samej firmy, ale wygląda identycznie. Kupiłam ją w sklepie dla elektroników, nie dałam więcej niż 200 zł . Mam ją dwa lata, nic nie mryga, prądu nie bierze prawie nic, bo led. Tylko patrz aby miała 8 W.

  17. #1617
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Ja pracuję na pęsetach z Evo i jestem zadowolona. Czy wypróbowała już któraś z Was rzęsy kaszmirowe ze Star Lash?

    te rzesy od producenta czyli Cashmere lashes w uk kupuje za 13 funtów *okolo 75 zl nie 100 zl jak w star lash
    CASHMERE LASH?Luxury Semi Permanent Individual Eyelash Extensions Set Flat Fiber | eBay
    dodatkowo przy zamowieniu 3 opakowan czwarte dostalam gratis
    Ostatnio edytowane przez igla91 ; 25-06-2015 o 16:25

  18. #1618

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Witam
    Mam pytanie w związku z przedłużaniem rzęs: Czy klej do przedłużania rzęs musi być tej samej firmy co same rzęsy? No i jak z primerem i cleanerem? Też z tej samej firmy powinno być? I czy musi być używane i to i to?

    Z góry dziękuje za odpowiedzi

  19. #1619
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czytam i czytam. I dalej nie wiem.
    Czy trzymac kleje w lodowce czy nie?
    U mnie 24-27 stopni.
    Wilgotnosc 45-65.
    Trzymam w woreczkach termicznych, ale nie wiem czy nie lepiej w lodowce.
    Moze mi cos podpowiecie?

  20. #1620
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    nie powinno się trzymać kleju w lodówce, dobrze to na niego nie wpływa.
    zaciemnione miejsce (szafka, szuflada), woreczek i bedzie ok.
    kazdy klej potrzebuje innych warunkow i czesto warunki z jednego pomeiszczenia nie pasuja warunkom z drugiego, wiec trzeba pilnowac wilgotnosci i obserwowac

  21. #1621
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja kleje w lodowce trzymam do momentu otwarcia. Po pierwszym użyciu siedzą w woreczku termicznym w kuferku.

  22. #1622
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    SARAHH kleju w lodówce nie trzymamy. Chyba że mówisz o lodówkach kosmetycznych, takich w których jest ok 13-16 stopni. No to wtedy lepiej niż 27, ale jeśli temperatura w pomieszczeniu wynosi w okolicach 20 to nie ma takiej potrzeby. Woreczek termoizolacyjny, suche, przyciemnione miejsce i będzie im dobrze A coś się z nimi dzieje nie tak czy pytasz ot tak?


    Niebieskooka22: 1-nie; 2-tak samo; 3-nie; 4-tak

  23. #1623
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Izi, ostatnio jakos mialam kilka dni , ze wszystko nie kleilo.
    Moze za wysoka temperatura? (25-27 stopni)?
    To moje pierwsze lato na powaznie w branzy, wiec wiele rzeczy jeszcze obserwuje.
    Mam duzy wybor klejow i ostatnio jaos wszystkie bardzo slabo kleily.
    Na 1 do 1 rzesa sie slizgala. Kepki sie nie trzymaly.
    Kupilam nawet nawilzacz i doprowadzalam do 65 stopni wilgotnosc.
    Ale tak srednio pomoglo.
    Potem wilgotnosc spadla do 40 (normalnie jest 50-55) i kleje zaczely klieic.
    Moze ktos poleci mi cos na dni kiedy jest 27 stopni i 65 wilgotnosci?
    Dziekuje.

  24. #1624
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja utrzymuję temperaturę ok 23 stopni. Wilgotność 45-50, poniżej tego przedziału nie schodzę bo kleje szaleją, powyżej, hymm.... osobiście nie sprawdzałam bo nie mam takiej potrzeby. Ale teoria mówi, że zbyt duża wilgotność nie jest dobra. Klej będzie zasychał Ci "w locie" i nie doniesiesz rzęsy do naturalnej. Ale nawet odpowiednia wilgotność nie pomoże jak upał zbyt wielki :/ kleje się paćkają. Ja jak nie miałam klimatyzowanego pomieszczenia to to miałam klimatyzator przenośny (który w zimę może robić za grzejnik). Jest dość duży i baaardzo głośny. Schładzałam nim pomieszczenie między klientkami - i jakoś dawałam radę.

  25. #1625
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Sarahh ja nieotwarte kleje trzymam w lodówce na samym dole, tam gdzie warzywa, w plastikowym pojemniczku . otwarte w woreczku termo.

    Lato to zmora chyba wszystkich stylistek.

    Niebieskooka
    , możesz mieć wszystko z innej firmy. Nie ma znaczenia. można mieszać do woli. wybieraj to co najlepsze


    Izi czy na klimatyzatorze można ustawić stopień wilgotności? czy tylko temperaturę ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •