Strona 71 z 73 PierwszyPierwszy ... 216167686970717273 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 751 do 1 775 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1751
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    👍. Mysle, ze sie sprawdzi.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  2. #1752
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny proszę o pomoc! Jakiego kleju używacie do przedłużania rzęs w te upały? Mimo że Red z Noblelashes sprawdzał mi się świetnie w chłodniejsze dni to już w ciagu ostatniego tyg. 2 klientki skarżyły się na znaczne wypadanie rzęs Mimo że jest nowy to podczas tego upału zaczął mi słabo wiązać, dodatkowo przez to że tak powoli wysycha na drugi dzień po aplikacji niektóre rzęsy lekko do siebie przylegają u podstawy. Bardzo proszę o odpowiedź bo naprawdę jest mi głupio przed klientkami. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji

  3. #1753
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hej wszystkim! Czy któraś z Was używa obecnie Elite lub Ml-6? Jestem baaardzo ciekawa opinii na ich temat, podzielcie się proszę wrażeniami

    Temperatura : 24- 26 stopni.
    Wilgotność : 60%

    Dotąd pracowałam na Perfect z Noble ale już jest dla niego za gorąco zdecydowanie - ślizga się okrutnie. Testuję obecnie Hs-11 i łapie pięknie, nie wiem tylko czy nie jest za szybki dla mnie ale to okaże się przy najbliższych uzupełnieniach. Zastanawiam się jaki klej wybrać - podobny jeśli chodzi o szybkość do Perfect tzn 1-2s, który będzie pięknie trzymał w warunkach jakie opisanych powyżej. Czytałam pozytywy na temat Green'u na takie warunki, co myślicie? Czekam na Wasze opinie

    ps. Czy pracując na szybkich, dotykowych klejach używacie pierścionków do kleju albo znacie inny sposób na to żeby klej był bardzo blisko ? Ja używam kamienia, który jest na stoliku przy łóżku do rzęs po prawej stronie i na nim mam kroplę, wymieniam ją co 15 minut (przy Hs11) ale wydaje mi się że nie zawsze zdążam "donieść" rzęsę, szczególnie na lewe oko, które jest dalej od kleju. Zastanawiam się jak to rozwiązać, dzisiaj widziałam zdjęcie gdzie klientka miała na czole kilka warstw plasterków naklejonych a na nich był klej ale to jakiś mega ryzykowny pomysł jak dla mnie.

  4. #1754
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czy któraś używa kleju ultra plus a secret lashes ? Pomoc długo trzyma ale nie wiem czy sprawdzi się w wyższej temperaturze

  5. #1755
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja uzywam Secret Lashes Ultra bonding, ale dopiero zaczynam i nie mam porownania, wiec ciezko mi cos powiedziec.

  6. #1756
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czy znacie może kleje z natural lashes - JetSet oraz Extreme? Jakie są Wasze opinie na ich temat?

  7. #1757
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał tinusna Zobacz post
    Czy znacie może kleje z natural lashes - JetSet oraz Extreme? Jakie są Wasze opinie na ich temat?
    JetSet u mnie jest ok 2 sec, uzywam tylko z przyspieszaczem. Bardzo elastyczne kleje, nie uczulaja, znikome opary. Trzyma 4 tyg po czym rzesy sie osypuja hurtowo. U mnie niekture klientki tylko je chca)))
    Na upaly jak znalazl

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  8. #1758
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jeśli mógłbym coś polecić sztucze rzęsy to może warto przeszukać internet i sklep Biokur
    Ostatnio edytowane przez jolkusia ; 27-06-2016 o 13:46

  9. #1759
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziękuję pięknie za odpowiedź! dzisiaj zaopatrzyłam się w 1g extreme więc zobaczę jak trwałość ale kupię i Jet Set na pewno!

  10. #1760

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ok dziewczyny, zaczynam wariowac. Wszedzie braki rzes na stanie! Nic sie nie da kupic, nie wiem co mam robic. Poleccie prosze jakiej firmy rzes uzywacie do objetosiowek Secret lashes nie ma 0.07 po za kaszmirkami, a kaszmirki sa koszmarne do objetosciowek, noble lashes nie ma mixow 0.07 C russian volume - powiedzieli, ze nie wiedza kiedy beda dostepne, Evolashes nie ma swoich exlusive 0.07 - C, nie wiadomo kiedy beda..... nie mam pojecia gdzie mam kupic rzesy? Mieszkam w Anglii wiec nie kazdy sklep oferuje wysylke/oplate zagraniczna! Pomocy. Juz sie zastanawiam czy nie zaczac uzywac rzes jedwabnych, ale przeciez minki sa podobno duzo lepsze

  11. #1761
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał MR Brow&Lash Artist Zobacz post
    Ok dziewczyny, zaczynam wariowac. Wszedzie braki rzes na stanie! Nic sie nie da kupic, nie wiem co mam robic. Poleccie prosze jakiej firmy rzes uzywacie do objetosiowek Secret lashes nie ma 0.07 po za kaszmirkami, a kaszmirki sa koszmarne do objetosciowek, noble lashes nie ma mixow 0.07 C russian volume - powiedzieli, ze nie wiedza kiedy beda dostepne, Evolashes nie ma swoich exlusive 0.07 - C, nie wiadomo kiedy beda..... nie mam pojecia gdzie mam kupic rzesy? Mieszkam w Anglii wiec nie kazdy sklep oferuje wysylke/oplate zagraniczna! Pomocy. Juz sie zastanawiam czy nie zaczac uzywac rzes jedwabnych, ale przeciez minki sa podobno duzo lepsze
    Wonderlashes ma spoko rzesy i oferuje wysylke za granice

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  12. #1762

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał iris Zobacz post
    Wonderlashes ma spoko rzesy i oferuje wysylke za granice

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


    Jedwabne z domieszka syntetyki

  13. #1763
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Co wam z tym jedwabiem....

    A London Lash Pro? Masz na miejscu (w sensie że w kraju).

  14. #1764

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Co wam z tym jedwabiem....

    A London Lash Pro? Masz na miejscu (w sensie że w kraju).


    Ja po prostu jestem uczona na minkach, raz tylko probowalam jedwabnych z nouveau lashes na szkoleniu bo u nich robilam i strasznie ciezko odklejalo sie je od paska co mnie zrazilo natomiast na oku wygladaly ok tylko ze mi mowiono ze minki sa lzejsze i lepiej sie trzymaja?

    Czy ktos probowal secret lashes 0.07 cashmere do objetosciowek? Jan apisalam, ze sa koszmarne poniewaz kolezanka robila mi nim oczka i wygladaly pieknie, ale nastepnego dnia mialam 30 na policzkach a po 2 tyg juz prawie nic. Ona twierdzi, ze nie nadaja sie do asplikacji wachlarzy no ale to tylko jedna opinia. Czy ktos probowl

    ---------- Dodano o godzinie 13:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:19 ----------

    a london lash pro ma tylko silki do objetosciowek, minky maja do 1:1

  15. #1765
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja korzystam wyłącznie z kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych z hurtowni kosmetyków cosnet. Są świetne, nie uczulają, jest ich duży wybór, a po za tym dobre ceny. Czy któreś z was próbowała ich?

  16. #1766
    Debiutantka Avatar marta797
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cześć dziewczyny jestem tu nowa czytam Wasze forum i pozytywnie nastawiam się do produktów Evo i tutaj moje pytanie wynikające z tego,iż jestem początkującą kilkumiesięczną stylistą jednak za parę dni będę kupować wszystkie produkty do stylizacji od nowa za nie małe pieniążki(dotacja) , nigdy nie stylizowałam na rzęsach Evo ale wierze ,że są piękne po waszych zdjęciach ... do meritum potrzebuje osoby z którą mogłabym porozmawiać o ewentualnych rabatach a także która mogłaby doradzić jakie rzęsy kupić. Planuje około 40-50 paletek rzęs głównie zastanawiam się nad Diamond Soft proszę o poradę. Pozdrawiam

  17. #1767
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Co wam z tym jedwabiem....

    A London Lash Pro? Masz na miejscu (w sensie że w kraju).
    Laski nie ma samych jedwabnych rzes. Jakby tak bylo to by sie sfajczyly cale- jak dwie moje 100% jedwabne bluzki. Najwazniejsze, zeby rzeski byly miekkie lekkie latwo sciagaly sie z tasmy i ukladaly sie bez trudu w wachlarze!

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  18. #1768
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Witam wszystkich wiem ze tu rozmawiacie o produktach ale nigdzie nie moge uzyskac pomocy. Pomożecie ?
    Bylam na kursie przedłużania rzęs 1:1 wszystko okej ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Dziewczyny co robimy z tak zwanym odrostem ? Nikt nic nie wspomniał na ten tam na kursie a mnie oświeciło w domu. Zdejmujemy ta rzęsę zostawiamy ? Prosze o pomoc z góry bardzo dziękuję ! Pozdrawiam

  19. #1769
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał iris Zobacz post
    Laski nie ma samych jedwabnych rzes
    Możesz to powtórzyć milion razy a za tydzień znów będzie mowa o jedwabnych Nie da się tego powstrzymać


    marta797 najlepiej zadzwoń sobie do firmy i rozmawiaj z właścicielką i sprawdź sobie porządnie te dotacje - ja nie jestem w temacie od dawna, ale działałam kiedyś w finansowym i nie słyszałam o dotacjach na materiały... Może coś się zmieniło.

  20. #1770

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny jaki polecacie klej do objętościowek 1 sekund owy? Wiem, że temat jest poruszany non stop i przeczytałam całe forum, ale wiadomo, że produkty co raz to nowe itp. Używałam hs4 noble jak dla mnie średnio dobry, schnie chyba zbyt długo w moich warunkach (22°, 62-65%). Bardzo dobrze klei mi się na russian volume noble, ale chyba słabo trzyma bo ostatnio zauważyłam duże braki u klientek przy dopelnianiu. Dłuższy czas Używałam kleju z miu Lashes bo u nich się szkoli lam i byłam mega zadowolona, ale jako że produkty kupuje w większości w noble i SL zależy mi by i klej był od nich (mieszkam za granicą wysyłka) ewentualnie evo bo tutaj mogę dostać na miejscu. Jak sprawdza się klej SL ultra X? Widzialam nowy klej SL gold czy ktoś próbował? Proszę też o opinie evo hs7. Dziekuje
    Ostatnio edytowane przez MR Brow&Lash Artist ; 17-07-2016 o 10:49

  21. #1771
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    U mnie russian trzyma najlepiej ze wszystkich. Moze jest dla Ciebie za szybki i zanim doniesiesz rzese klej jest juz nieco utwardzony? Ja niekiedy mam problem ze zdjeciem odrostow tak dobrze trzyma

  22. #1772

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kurcze nie wiem, jakikolwiek wolniejszy jest zbyt wolny, może źle przyklejam wachlarze i stąd problem, jestem miesiąc po szkoleniu objetosiowym

  23. #1773
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny, a co stosujecie do obnizenia temperatury w pomieszczeniu? U mnie oscyluje w granicach 25 stopni (wilg. ok 60%) , kleje co prawda na wolniejszych klejach ale i tak mam wrazenie, ze jest to za cieplo i otwarcie okna niezbyt pomaga.. bo rzesy mocno sie przerzedzaja w ciagu pierwszych 2,5 tyg. Moze to tez kwestia kleju, bo uzywam fioletowy Bonding z Secret

  24. #1774
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny czy ktos pracuje na super m z mlashes?
    Przykleilam sobie w temperaturze 29 stopni i 30 procentach wilgotnosci i trzyma mur betom. Niektóre babki jednak wracaja na poprawke...moze tak byc ze u mnie trzyma dobrze a u innych nie?

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  25. #1775
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał MR Brow&Lash Artist Zobacz post
    Dziewczyny jaki polecacie klej do objętościowek 1 sekund owy? Wiem, że temat jest poruszany non stop i przeczytałam całe forum, ale wiadomo, że produkty co raz to nowe itp. Używałam hs4 noble jak dla mnie średnio dobry, schnie chyba zbyt długo w moich warunkach (22°, 62-65%). Bardzo dobrze klei mi się na russian volume noble, ale chyba słabo trzyma bo ostatnio zauważyłam duże braki u klientek przy dopelnianiu. Dłuższy czas Używałam kleju z miu Lashes bo u nich się szkoli lam i byłam mega zadowolona, ale jako że produkty kupuje w większości w noble i SL zależy mi by i klej był od nich (mieszkam za granicą wysyłka) ewentualnie evo bo tutaj mogę dostać na miejscu. Jak sprawdza się klej SL ultra X? Widzialam nowy klej SL gold czy ktoś próbował? Proszę też o opinie evo hs7. Dziekuje
    Hej, ja używam X od czasu gdy tylko się pojawił, wcześniej Ultra Plus. Dla mnie rewelacja, nie jest absolutnie kapryśny, żadne wilgotności i temp. i bardzo dobrze trzyma. Mogą natomiast wystąpić alergie (jedyny minus). Czytając forum skusiłam się kiedyś na HS4, później HS11. Niestety i stety wróciłam do klejów SL i nie mam zamiaru tego zmieniać. Dla mnie to najlepsze kleje!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •