Strona 25 z 73 PierwszyPierwszy ... 1521222324252627282935 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #601
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mysiaczqu

    rzesy Evo piórko - bardzo wydajnie, moim klientkom sie nie prostuja, maja piekna czerń, wystarczy kupic 2 opakowania aby móc wykonac 20 aplikacji

    rzesy Evo za 166 - Najwyrazniej nasza Marchewkowa trafila na felerna serię, ale te, ktore mamy teraz sa naprawdę super, Ja uzywam je do metody 3do1, bo sa mega lekkie i według mnie bardzo ladnie i dlugo trzymają się na rzęsach.

    rzesy Evo za 266 maja niesamowicie ladny skręt, kolor glębokiej czerni i uwazam, ze warto je wyprobować (jest na nie promocja do 229zł) mozesz kupic mixa lub pojedyncze rozmiary.
    Jesli chodzi o czas realizacji to wyslemy nawet jutro rano jesli to pilne wystarczy napisac

    U mnie najczęsciej w norce schodzi 11 i 13 (najczęsciej uzywam nieparzystych rozmiarów - po prostu je lubię najbardziej)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  2. #602
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    mnie też się piórko nie prostuje i to nawet u basenowych klientek skręt C jest łagodniejszy ale taki, jaki się doklei nosi się caly czas

    evo premium są cudne- czarniutkie i wykręcone jak typowe C- bardzo ładnie wyglądają i dobrze się na nich pracuje

  3. #603
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał choco-lashes Zobacz post
    marchewkowy_las a czy Natural Lashes mają jeszcze te rzęski w pojedynczych paskach
    pewnie mają, widziałam na facebooku, że w ten sposób zachęcają nowe stylistki do spróbowania produktów.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #604
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Mysiaczeq - ja kupiłam norki z SL (mam zniżkę), te dł. 9-11 bo miałam chętną panią 65-latkę, która swoje ma 4 mm. Bałam się, że te 9 będą nawet za długie, ale wykleiłam większą część oka tymi 9 a resztę (wewn. kącik) tymi krótszymi co zostawały na pasku między 9. Wyszło bardzo ładnie i klientka zadowolona. Skręt mają ładny ale czy się nie będą prostować, to się dopiero okaże, ale ponoć te już nie.
    Mam zamiar dokupić jeszcze inne skręty.
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 12-03-2013 o 10:43

  5. #605
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    dziewczyny co do norek to uważam ze z evo najlepsze są Minki Premium
    z SL miałam kiedyś i bardzo mi się prostowały, ale widziałam ze maja teraz nowe miałam nawet się na nie skusić ale zdecydowałam się na te z Blacka bo mieli promocje 20% targową, ale marchewkowa mnie załamała;p ze sa zle... No nic są już w kolekcji więc wykleje i niedługo napiszę swoją opinię.

    dobrze mi się tez pracowało zawsze na norkach z magniticy ( jeden minus to na co którejs rzęsie zostają takie farfocle po odklejeniu od tasiemki.)
    zamówiłam tez te z z natural i looksus zobaczymy

    tak tu tez zachwalacie te kleje z CS i golda więc sie chyba skusze wypróbuję a co mi tam;p

    mialam ostatnio na próbę klej z IB premium - dla mnie porażka . Bardzo rzadki, szaro- przeźroczysty.... masakra klei się nim źle, a klientki skarżą sie na szczypanie oczu po 2-3 dniach od założenia. Moja mama np ma takie szczypanie ze wodą za każdym razem musi płukać, nie do zniesienia. Dodam ze nigdy wcześniej czegoś podobnego nie miała na żadnym kleju, a juz tez wiele przerobiłam na niej( jako że trafia na nia bycie królikiem doświadczalnym;p)

    Mi jak narazie nalepiej klei się na HS4 z evo i z wonder VSG . Czesto też je mieszam , po kropelce z każdego. mam wtedy idealna dla siebie konsystencje a rzesy trzymaja się super.
    A co do rzęs z wonder, tak jak wspomiała marchewkowa swoimi norkami nazywaja psełdonorki. Nigdy ich nie miałam , ale na targach jak pytałam Pania to twierdziłą ze to norka naturalna pokryta dla zabezpieczenia i lepszego błysku czyms tam;p. Natomiast na stronie piszą ze to jest norka 100%... więc cos im sie miesza z tymi procentami. Co innego piszą co innego mówia. Mogą zachęcić jedynie tym, że maja 0,7 więc fajna grubość do technik 2:1 itp. Nie wypowiem sie co do ich jakości, ale koło prawdziwej 100% to myślę, że nawet nie stały.
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  6. #606
    Debiutantka Avatar karciaG
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał choco-lashes Zobacz post
    A jaki utrwalacz do rzęs polecacie dziewczęta ?
    cześć choco-lashes ja używam utrwalacza z Nouveau Lashes który jest w 2 kolorach czarny i bezbarwny, i naprawdę przedłuża trwałość i jakość aplikacji, ja jestem z niego zadowolona, zresztą na Sobie też przetestowałam ja najczęściej wybierany jest bezbarwny bo czarny jak byś poszła na basen po zaaplikowaniu Sobie na rzęski to z basenu wychodzisz jak miś panda

  7. #607
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Postanowiłam się podzielić informacją z serii nie polecam polecam.

    Polecam rzęsy z Black lashes, Looksus lashes, Secret lashes, ponieważ są równe, maja odpowiednie długości i nikt nie wciska mi ze są to rzęsy jedwabne. Bo jak wiemy nie ma rzęs jedwabnych tylko z większą lub mniejszą domieszką jedwabiu. Cenowo 22 zł - 29 zł za opakowanie 0,25g

    A nie polecam rzęs z allegro po taniości i z Noble Lashes... zamówiłyśmy rzęsy od nich skuszone wypowiedziami na forum i jak przyszły pomyślałam ze to żart. Na pewno nigdy więcej już tam nie zamówimy rzęs. Na dowód wrzucam rzęsy które ułożyłam bokiem by je porównać, dla samej siebie, bo myślałam ze mi się wydaje.... nie wydawało mi się. w paczce jeden wielki miszmasz...






  8. #608
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No ładny mix KlaudiiS

    Wygląda jak odrzut produkcyjny.

    Mi w woreczkach z SL też trafiały się różne rodzaje ale były to przypadkowe sztuki a nie taki bigosik

  9. #609
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A ja ostatnio zamawiałam z noblelashes ,pierwszy raz i wydawały się wszystkie równe.
    Widocznie miałas pecha

  10. #610
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    całe 6 paczek było takich

  11. #611
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A nie mozesz reklamowac przecież nie bedziesz traciła czasu ,aby je segregować..a pieniądze wydane.

  12. #612
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    KlaudiiS, radzę reklamować. Noble to porządna firma, powinni wymienić. Mi się takie coś nigdy nie zdarzyło


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  13. #613
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    też bym reklamowała

  14. #614
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    oczywiście, że oddać do reklamacji! przecież na takich rzęsach nie da się normalnie pracować. ja akurat nie miałam z sypanymi rzęsami Noble problemów, rzęsy w woreczkach miałam równe. co prawda, kupiłam tylko kilka opakowań i to było jakiś czas temu. ile zapłaciłaś za te "odpadki"?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  15. #615
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Stało się coś dziwnego z moim klejem:/ Dziś zauważyłam że wylany na szkiełko okropnie się ciągnie. Mam klej z noble lashes ultra plus. Otworzony 19.02, czyli miesiąc temu.Przechowywany w woreczku termo w chłodnym miejscu, dokładnie zakręcany. Wychodzi na to, że chyba już się popsuł
    W miesiąc wykonałam 7 aplikacji tym klejem i już pisałam wielokrotnie, że rzęsy dziewczynom lecą po kilku dniach. Nie chcę tu pisać, że to tylko wina kleju, ale sama już nie wiem...
    Od środy mam klientki i zostałam bez kleju. Dziewczyn,proszę Was na szybko doradźcie coś z Evo, dla odmiany
    HS-5-może być dla mnie za szybki
    Ultra plus-jestem alergiczką, skoro ma mocne opary, to wolę coś lżejszego
    Może hs-4 lub ultra B. Podpowiedzcie, proszę ))

  16. #616
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    jesli klej sie ciagnie(zwlaszcza rzadki klej jak ultra +) znaczy ze sie utlenil i stracil wlasciwosci klejace i wymaga zmiany
    kupuj male kleje 3ml polece ci hs4 lub b+

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #617
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Tak myślałam że już będzie do wyrzucenia:-/
    Czytam wątek, wyszukuje opinię o klejach evo i kusi mnie ten hs5. Powiedzcie, on faktycznie jest aż tak bardzo szybki,tylko tą jedną sekundę mamy na doklejenie? Jak wypada w porównaniu do b +?
    Ostatnio edytowane przez Margy ; 18-03-2013 o 15:25

  18. #618
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jest mega szybki, jesli sprawnie kleisz to polecam z czystym sumieniem.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #619
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Margy a mieszałaś dobrze tamten klej? Ja tak z 30 sekund potrząsam dość mocno buteleczką, żeby się dobrze składniki kleju wymieszały. Nie miałam kleju z Noble ale dziewczyny chwalą, nie chce mi się wierzyć że w miesiąc wyparował. Przecieraj dokładnie końcówkę po nalaniu kropelki jak jest nadłożone kleju, to zdrap pazurkiem, zakręcaj dobrze i do woreczka i do lodówki.
    Poza tym spróbuj pierścionki do kleju. Na doszkoleniu wypróbowałam i do kamienia nie wracam. Klej tak nie wysycha

    o te: Pierścień do kleju, do rzęs 10szt Clubnails Cosmetics - Hurtownia Kosmetyczna [ www.clubnails.pl ]


    Mi hs5 nie przypasował, ale chwalę sobie hs4.

  20. #620
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    edytakon szkoda ze dopiero dzis przeczytalam Twoj post dotyczacy specyfikacji Waszych Evoskich rzęsek. A dziś się tak złożyło ze wpadły mi te noreczki z SL i zakupilam, nastepnym razem wyproboje od Was tak chwalicie Dziękuję za wyczerpujący opis

  21. #621
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    [quote=mucha;377588]Margy a mieszałaś dobrze tamten klej?

    Mieszałam, mieszałam. Klej ma na odwrocie datę produkcji 6.2012, czyli powienien być jeszcze ok. Także chyba po prostu mam pecha, ciągnie się bardzo:/ Zakupiłam już hs5, zobaczymy jak z tym pójdzie.

  22. #622
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    poszukuję rzęsek 0,10 skręt B i C długości 8 oraz 10, 11, 12. Są takowe? W Noble Lashes nie ma, a niektóre rzeski w wewnetrzym i zewnętrznym kąciku aż się proszą o cieńsze niż 0,15

  23. #623
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Evo ma 0,1 B i C

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #624
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    poszukuję rzęsek 0,10 skręt B i C długości 8 oraz 10, 11, 12. Są takowe? W Noble Lashes nie ma, a niektóre rzeski w wewnetrzym i zewnętrznym kąciku aż się proszą o cieńsze niż 0,15
    Noble ma z profilu B grubości 0,10mm i nawet 0,07mm Rzęsy z norek MINK - przedłużanie rzęs Noble Lashes
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  25. #625
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    O ja sierota.... no szkoda, wczoraj puściłam już do nich zamówienie, wezmę następnym razem.
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 22-03-2013 o 17:46

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •