Strona 3 z 73 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    cześć dyndellll po pierwsze- chwała Ci za to, że nie nakupowałaś jakiegoś allegrowego badziewia za piątkę po drugie- polecili Ci coś na szkoleniu? na jakich produktach było to szkolenie? każdy klej ma trochę inną konsystencję i właściwosci.. zaczynałam od sl- ultra bonding, teraz kleję na d+, a miałam szansę przetestować też u+...osobiście mnie najbardziej odpowiada u+. Ale po kolei.
    ultra bonding z sl - woooolno schnie, można kota dostać i trzeba dużo pompką pracować, dla początkujących ok, bo masa czasu na poprawienie rzęsy ale po kilku aplikacjach trafi Cię szlag ;p i pojemność duża, nie zużyjesz. Oparów mało, zapach wyczuwalny tylko zaraz po wylaniu na kamień, trzyma dobrze. Konsystencja średnio gęsta- ładnie się na nim rzęsę 'wślizguje'.
    D+ - schnie dość szybko, ale też bez przesady, czasem pompka jest potrzebna, ale rzadko, daje trochę czasu na poprawę rzęsy. Konsystencja wodnista i jest mniej śliski/lepki od tego z SL, nie drażni, oparów prawie nie ma.
    U+ - schnie najszybciej z tych trzech, ale nie jest to mega błyskawica, konsystencja i lepkość jak w ultra bonding z sl, co mnie osobiście bardzo odpowiada. Zapach czuć trochę bardziej i chwilę dłużej po wylaniu na kamień, ale tragedii nie ma.

    Jak zaczynasz, to poleciłabym Ci D+ bo jest chyba najbardziej uniwersalny. Ale mowię- nie wiem, co miałaś na szkoleniu i czy Ci to pasowało... Co do rzęs- to ja oczywiście polecam evo- rzęsy w paletkach. Ja na początek brałam B0,2 mix, bo kilka aplikacji na tym wykleisz, a chyba najbardziej uniwersalne są. Pensety te od nich też są super. Do tego wiadomo: płatki/taśmy, primer, itd. I oczywiście nie zapomnij o płynach do dezynfecji dłoni i penset.

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja mam Ultra Plus, ale z Noble Lashes i polecam o wiele bardziej niż ten z SL, który miałam na samym początku! Raz, że mniejsza buteleczka i można spokojnie zużyć i nic się nie zmarnuje, dwa, że opary i dyskomfort o wiele mniejsze niż przy SL! D Plusa osobiście nie polecam, rozczarowałam się, nie widzę by był wiele łagodniejszy, za to wolniej schnie, ponadto 2 klientki, którym nic się nie działo po UP miały po D oczy czerwone jak króliki

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja zawsze używałam ultra plus z blinka czyli SL. Potem kupiłam z evo ultra plus i trochę za wolno schnie, wydaje mi się że ten z SL był szybszy. Teraz mam zamiar kupić ten HS- podobno jest szybszy od ultra plus- zobaczymy. Znalazłam gdzieś tam HS-4(chyba z noble lashes) a w evo jest HS-5; nie wiem czy jest jakaś różnica. Jak jest to napiszcie. Wróciłabym z chęcią do SL ale ta przerażająca pojemność! 10ml! kto to wymyślił! 3ml jest w sam raz. Tylko jest jeden problem EVO ma braki i nie można zamówić na już.

  4. #54
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja pracuję od początku na klejach SL, alergiczkom aplikuję klej NL PRO5, ale mocno zainteresowałam się teraz tym jak piszecie HS, piszcie, piszcie jeśli ktoś stosuje, ponieważ też chciałabym jeszcze szybciej schnący klej

  5. #55
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a ten NL to taki gęsty-gumowaty jest?

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Juz nie ma braków
    Dziewczyny wyprobujcie ten HS 5 jest naprawde swietny

    Mamy tez zaskórnikowe 4 szt HS 4 gdybyscie chciały wprobowac wiec w razie co pisac dzwonic kobiety szybciej wyjdzie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    cubaro wypróbuj ultrabond pro x jest dużo lepszy od pro 5. Ja go kocham

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A właśnie Zen. Ty pracujesz na tym kleju NL. Ona ma konsystencje gęstą? Bo nie wiem czy ten kiedyś miałam, ale wpadł mi w ręce taki gęsty klej i nie dało sie na nim pracować.

  9. #59
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    pro 5 jest trochę gęsty, ale szczerze to wątpie żebys nim robiła bo jego mozna kupic tylko jak sie robi szkolenie w nl, a z tego co sie orientuję to robilas gdzie indziej. No chyba że jakims dziwnym trafem ;p Mnie on pasował ,klientkom tym bardziej ale ja troche inaczej pracuje (w sensie z wykałaczka). Teraz wolę pro x.

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    To ten na pewno. To chyba jedyny gesty klej na rynku. Jest świetny ze względu na to że nie ma oparów i trwałość, ale praca na nim przyprawiała mnie o dreszcze(miałam okazje zrobić nim 2 aplikacje). W brew pozorom nie jest trudno dostać ten klej tak jak ruskie papierosy hehe Podziwiam Cię Zen, że chce Ci się bawić z wykałaczkami. Ja zaczynałam od rzadkich klejów i moze dlatego gesty mi nie spasował. Zamówiłam teraz ten hs, zobaczymy. Moje wymagania są takie: Zanurzam rzęsę w kleju, przykładam i koniec- nie dmucham nie męczę się, ma wyschnąć jak za dotykiem czarodziejskiej rożdżki A tam gadasz że klientkom spasował, myślisz że one się znają? Zrobiłabyś innym klejem to też by im spasowało. Klientki wymagają, żeby rzęsy się trzymały i ten sam efekt można otrzymać klejem z blinka, z evo czy Twoim.

  11. #61
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    pasuje w tym sensie ze nie płaczą, nie mają czerwonych oczu, nie śmierdzi, a po wizytach u niektorych stylistek miały i była to dla nich żadna przyjemnosc dlatego napisłam ze pasuje

    aha zapomnialam dodac ze pro 5 robi sie gumowaty jak juz jest stary, jak jest świezy jest gęsty ale nie az tak bardzo zeby napisac ze gumowaty. pro x jest rzadszy.

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No to każdy klej jak jest stary to jest gumowaty. Nie ma tragedii. Zanim namoczę taśmę i rozdzielę rzęsy, to opary wyparowują. Najciężej jest chyba zdobyć Xtreme lashes i wg mnie cudeńko

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    klej Xtremelashes cudeńko? kosztuje prawie 500zł, ale nie wart swojej ceny

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jakieś 2 lata temu mi dziewczyna zakładała rzęsy na tym kleju i byłam zachwycona. Potem zrobiłam 1 aplikacje na jej kleju i też super. Nie wiem ile kosztuje bo nie był mój ale skoro mówisz że 500zł to muszę powiedzieć że kocham kleje EVO i jak na 500zł to jakością nie odbiega od tych tańszych. Dobra dobra wycofuje się xtreme lashes a feeee czekam na mój nowiuśki klej hs5 zobaczy co za cudo i ad bo zamierzam kleić też dolne

  15. #65
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja od xtremelashes dostawałam przeterminowane kleje (np zakupiony w kwietniu, a data ważności do marca) , albo z bardzo krótkim terminem ważności (zakupiony w kwietniu, a data ważności do maja), dlatego były do niczego. musiałam szukać innego kleju, bo klientki ode mnie uciekały, skarżąc się, że rzęsy trzymają się zaledwie kilka dni
    spróbowałam AD od evo na szkoleniu - jest świetny! też chcę go mieć!

  16. #66
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Rbk
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Oczywiście, że instruktor polecała, ale niczego innego nam nie poleciła, jak właśnie SL, XL, NL , czyli same wiodące prym. Dodam, że ona nie była przypisana pod żadną firmę, a szkolenie było robione z pewnej szkoły, dlatego my same też pracowałyśmy na mieszance produktów, a ona proponowała raczej tak jak wy : To co z doświadczenia najlepiej się sprawdza.
    Tyle że, tak jak mówiłam, na początek chce coś zwyklejszego, a niekoniecznie od razu mega drogi klej i 10 ml , którego nie wykorzystam za taką cenę.

    Chyba zdecyduję się na Ultra Plus lub ten D Plus. Czekam jeszcze na parę opinii . Zależy mi by było dobry na początek, ale zaznaczam, że wydaje mi się, że mam do tego rękę i nie chce się też bawić z jedną rzęsą 5 min.

    Dziękuję za poprzednie opinie, piszcie piszcie dziewczyny.

    Pozdrawiam

  17. #67
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Zen - kurde molek czemu mi nie pisałaś wcześniej o tym Pro x, mam właśnie świeży od dzisiaj Pro5, szkoda, że nie wiedziałam, wzięłabym ten x. Napisz mi kochana jaka jest różnica między nimi.
    A tak do wszystkich dziewczyn (i znowu będę się powtarzać) - kleje NL są genialne dla rzęs, nie tworzą tzw. skorupki, są elastyczne i łatwo czyt. bezpiecznie zdejmuje się z nich rzęsy tzw. odrosty. Ale... faktycznie dłużej schną. Jeśli ten Pro x schnie szybciej to od "jutra" przerzucam się tylko na ten. Napisz mi Zen więcej o nim, please.

    ---------- Dodano o godzinie 08:52 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:42 ----------

    Zen - dzięki, wiesz za co

  18. #68
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Żaden problem

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hey dziewczyny a co z primerem? macie jakis albo moze macie cos w zamian primera co dobrze bedzie czyscilo rzeski

  20. #70
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja używam tylko primera i to wystarcza. Jeśli są w makijażu to micelarny a później primer, no i oczywiście z SL. Czyszczę używając dwóch aplikatorów bezwłóknowych, góra i dół rzęs jednocześnie.

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kochane poleccie mi jakis klej dla wrazliwych oczu, alergikow. Taki zeby nie bardzo dlugo schna, ale najwazniejsze-zeby tez dobrze i w miare dlugo trzymal. Jest w ogole taki? Ja kupilam taki, myslalam ze bedzie dobry ale nie wytrzymal nawet 2 tygodni Klej SAFETY / Wiązanie: 4-5 sekundy. Trwałość: do 2-3 tygodni. [2264] - 129.00*zł : Black-Lashes Sklep On-line, przedłużanie i zagęszczanie rzęs Black Lashes. Przedłużania rzęs ,zagęszczanie rzęs ,Szkolenie i kurs. przedłużanie i zagęszczanie rzęs ku
    masakra. Przeciez nie bede od kientki co dwa tygodnie brala kase za nowa aplikacje. A ona zrezygnowac z rzes tez nie chce. Nie wiem juz co robic...

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Edusia, pytalas mnie o klej, polecilam... ale tak czy inaczej do oczu wrazliwych kleje zazwyczaj trzymaja max 2 tygodnie. Nic na to nie poradzisz. jesli klientka jest tak nastawiona za zakladanie to ja tylko uświadom, ze tak jest, albo sprobuj co ktoras dac na delikatnym ale dluzej trzymajacym i obaczysz czy rzeczywiscie alergiczka...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #73
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A ja się tak zastanawiam, jak to jest z klejami, które rzekomo mają elastyczne właściwości, tzn że pracują z rzęsą,nie usztywniając jej. Czy to tylko takie hasło marketingowe jak rzęsy "jedwabne", które tak naprawdę są syntetyczne, czy on naprawdę jest bardziej miękki ?
    Tu znalazłam taki opis, a wcześniej przy takim tanim z Abc, który jakoś mnie nie przekonuje...

    WL Profesjonalny klej do rzęs VSG, rzęsy jedwabne (2209424500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  24. #74
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czesc! A co powiecie na temat kleju z Cosmobelle? To moj pierwszy klej, niedawno zrobilam tam szkolenie. W niedlugim czasie bede musiala nowy kupic, czytam wasze opinie i naprawde nie wiem, czy przy tym kleju zostac, czy inny kupic...

  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Hallek witamy. Trzeba troszke poszperać aby znaleźć ten sw\oj ulubiony, na ktorym polubimy pracę a jednocześnie ją przyspieszymy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •