Strona 41 z 73 PierwszyPierwszy ... 3137383940414243444551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 001 do 1 025 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #1001
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Evo sa bardziej podkrecone

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #1002
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Smieszka - obrazek obrazkiem. Wg mnie noble sa prawie proste.bierz evoskie




  3. #1003
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu się tutaj zaczytuje a dzisiaj postanowilam zabrać głos
    W kwestii Golda jeśli mmaciez nim problem, koniecznie dzwoncie do looksus lashes, szkolilam się u nich, miedzyczasie slyszalam jak klientki dzwonily i składały reklamacje a oni dopytywali co i jak więc na pewno to nie będzie bez znaczenia poza tym oni też pracują na swoich produktach więc na pewno widzą że coś nie gra, hak jeszcze dostaną sygnał z zewnątrz to może zaswieci im się czerwone światełko

    A ja jeszcze z pytaniem do was jako poczatkujacej polecili mi w looksus klej silver ale aplikacja trwa u mnie 4 godziny... i najwiecej czasu zajmuje przytrzywanie rzesy sztucznej do naturalnej, masakra jakaś. Troszkę się boję tych szybszych klejów ale chyba muszę w końcu spróbować. Jaki szybszy klej polecicie? Tylko taki na którym ewentualna poprawka bedzie mozliwa

  4. #1004
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Odnośnie kleju green.

    Na początku sie nie polubieliśmy. Brak możliwości suwu, robiły mi się kulki kleju na rzęsach... posłałam do szuflady.
    Później jakiś tam mi nie służył użyłam znów tego. I super. Po 3 tygodniach klientki przyszły z ponad połową rzęs.

    Tylko strasznie boli głowa. Pracuje w maseczce takiej mocnej maseczce mimo to boli głowa i zbiera na wymioty.

    Z moją wilgotnością mam ruletkę. Czasem dodaję kropelkę hs4 do niego i jest super mieszanka. Kropla w kieliszku starcza na godzinę , czasem tylko hs4 a czasem musze dodawać jeszcze innego. A dzisiaj to żaden mi zasychać nie chciał

    Muszę wypróbować te zetkę.

  5. #1005
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny jak ktoras jest chetna na greena to chetnie sie pozbede mojego, uzyty 3 razy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #1006
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a czemu agulusia i za ile? i kiedy otwarty?

    a czy ktoś może mi coś powiedzieć o kleju S i hs7 z Evo? w porównianiu z innymi klejami. głownie o szybkość schnięcia mi chodzi, gęstość, wymianę kropelki.




  7. #1007
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Za koszt przesylki otwarty 2,5 tygodnia temu przechowywany w termooakowaniu w lodowce
    Nie bede pisac dlaczego bo moja opinia zostanie odebrana za niewiarygodna badz zlosliwa bo jestem z konkurencji poprostu oddam komus komu sie przyda napisze tylko ze jestem przyzwyczajona do szybszych klejow ten mnie spowalnia i od jego zapachu mi w gardle sniadanie staje pomimo podwojnej maski
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 23-12-2013 o 09:24

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #1008
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    biorę, bo mi się kończy. juz ci piszę priv.
    uważam że każda opinia jest dobra. wiele osób ma o greenie złą opinie. nie ważne czy konkurencja czy nie.




  9. #1009
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    zmieniam zdanie na temat golda zrobiłam sobie na nim i po tygodniu MASAKRA! więc poleciał do kosza..

  10. #1010
    Kosmetyczka Avatar alexhome
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja też nie wiem co z tym Goldem. Jedna moja koleżanka używa go non stop i kobietki wracają po 5 tygodniach....niby....a ja i druga koleżanka robiąc na tym kleju zauważyłyśmy jak klientkom rzęsy obsypują się po tygodniu...teraz mam HS4 z NL i jestem mega zadowolona

  11. #1011
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    właśnie skończyła mi się buteleczka Greena...
    Ciężko wystawić mu jednoznaczną ocenę, ponieważ przez brak drażniących oparów oraz za (i zwłaszcza!) fenomenalną szybkość zasychania, która niemal wprowadza mnie w stan absolutnej ekstazy, przez pewien czas użytkowania nie chciałam spojrzeć trzeźwo na resztę właściwości kleju, a to niedobrze Niedobrze, ponieważ ocenę trzeba wystawić szczerą, a przy okazji warto uświadomić sobie samej, czy klej jest naprawdę dobry. Nie obeszło się bez drobnych wad, wobec czego wystawiam mu 4-.
    Dla mnie jako użytkowniczki, szybkie wysychanie było niemal najistotniejszą kwestią ułatwiająca pracę, jednak muszę spojrzeć prawdzie w oczy - porządne klejenie takim sprinterem wymaga wprawy. Nie ukrywam, że na gęstych rzęsach nie zawsze wszystko wychodziło z Greenem tak jakbym chciała. Green jak gdyby od razu zastyga, sztywnieje, przez co rzęski w ostatecznym efekcie nie są tak lekkie i przyjemne w dotyku jak po dawnym Goldzie, UltraPlusie czy HS-5. Nawet podczas czesania szczoteczką, czuć tę sztywność Greena. Sztywność można zauważyć również podczas prób odklejenia włókienka od naturalnej rzęsy, włókienko ciężko 'odpada', a jeśli już odpadnie to w sposób odskakiwania. Tak szybkie schnięcie stwarza również inne ryzyko - jeśli klej zostanie pobrany w zbyt dużej ilości, bez wprawy, wówczas pod swoją własną siłą ciężkości źle rozłoży się na włókienku i zacznie formować grudki lub fałdki wyczuwalne podczas rozczesywania.
    Przeszkadza mi również inna kwestia - w momencie, gdy kleju zostało z 1/4 buteleczki, Green tracił właściwości lepiące do minimum, a i wysychał później już bardzo długo. Formuła jest zatem niedopracowana.
    Green nie zaimponował mi też trwałością. Podczas gdy po Ultra Plus dziewczyny po 3-4 tygodniu wpadały do mnie ze ZNIKOMYM ubytkiem, tak po Greenie było co uzupełniać (daj Bóg, że to jeszcze wina mojego niedoświadczenia z tym klejem, bardzo chciałabym 'uwierzyć' w ten klej ponieważ póki co, nie widzę dla siebie sprintera-zamiennika Golda).
    I w tym miejscu pozwolę sobie pochwalić klej Ultra Plus, marudzę, że jest za rzadki i zbyt wolno schnie jednak doszłam do wniosku, że dzięki temu klej ma czas, by równomiernie rozłożyć się na długości włókien, zapewniając dobrą trwałość przedłużania. Wczesniej oceniałam go na 3+, jednak widząc teraz,jak trzyma rzęski, podnoszę ocenę do 4. Gdyby nie opary, które drażnią oczy moje i klientek, może jednak zdecydowałabym się na częstsze użytkowanie go?
    Ostatnio edytowane przez gerta ; 12-01-2014 o 22:54

  12. #1012
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jeśli chodzi o Greena - to ja niestety nie mogę na nim pracować. Nie zgodzę się z opinia że nie ma drażniących oparów. Nie jestem alergikiem i zazwyczaj po pracy nie mam żadnych objawów ale podczas pracy na greenie - cala aplikację moje lewe oko łzawiło ( klej na pierścionku na lewej dłoni). Cały czas pracuję z pierścionkiem i nie mam takich objawów przy pracy z B U+ czy z HS4.

    Dodatkowo mam rzęsy założone na greenie i za każdym razem jak tylko rzęsy poczują wodę, strasznie szczypią mnie oczy.

  13. #1013
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Iosa ja też odczuwałam szczypanie i właśnie z tego względu wróciłam do hs4. Mimo, że według mnie ładnie trzyma i klientki przychodziły z całkiem przyjemnym uzupełnieniem. Poza tym Green,chyba nie polubił się z moim pomieszczeniem i szybko zasychał na kamieniu przez co musiałam często przerywać pracę aby uzupełnić kropelkę. Gdyby nie szczypanie to pewnie dalej bym używała
    Ostatnio edytowane przez Gorzkajakmokka ; 08-01-2014 o 10:57
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  14. #1014
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja mimo zmiany kropelki co ok 10min (w salonie gdzie mam ciepło) i tak go lubię bo ładnie trzyma. moim zdaniem nie zasycha natychmiast, jest czas na poprawę. jedyny i główny minus to katar i zatkany nos który mam non stop po nim.

    polecam również klej S evo. nie wiem jak z trwałoscią, bo dopiero keliłam na nim 2x, ale jestem zadowolona. szybki, rzadki. nie muszę tak często zmieniać kropli, mimo że i tak mam nawyk że robię to dość często.


    =============

    ale hs7 mi nie pasuje. rzęsy odskakują przy najmniejszej próbie rozdzielenia sklejki. oj nie fajnie, oj nie. a szkoda, bo kleiło się dobrze.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 08-01-2014 o 22:35




  15. #1015
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Jak dla mnie Noblowski Green to nr. 1 na początku też miałam z nim małe problemy dopóki nie nauczyłam się na nim pracować (byłam przyzwyczajona do "jeżdżenia" rzęsą po rzęsie). Jeśli chodzi o jego wysychanie ja zaopatrzyłam się w nawilżacz powietrza i staram się jak najwięcej wietrzyć salon kiedy tylko mam na to okazje nie ma kataru, nie ma kichania a klej spisuje się wyśmienicie Mam wrażenie, że takie warunki dobrze służą też innym klejom, jednak nagrzane suche pomieszczenie to nie najlepsze warunki ich pracy

  16. #1016
    Wczytuje się Avatar gerta
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    dziewczynki, ten słynny tu już klej zetka - cóż to konkretnie? gdzie go dostanę? (można tutaj o to pytać, czy to już reklama jesli tak, to chociaz pelną nazwę bardzo poproszę )
    z góry dziękuję za odp

  17. #1017
    Wczytuje się Avatar halucynacja88
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja też proszę o szczegółowe informacje dotyczące kleju Z.
    Mam jeszcze pytanie odnośnie produktów, a szczególnie klejów firmy Neicha.
    (nie wiem, czy mogę wkleic linka, ale jak wpiszecie w google nazwę tej firmy to łatwo odnajdziecie stronkę). Mam wrażenie, że klej Mega Bonding + to odpowiednik Ultra Plusa, Black Glue Super ma podobne właściwości jak HS4, Black Glue Ultimate byłby moim zdanie odpowiednikiem HS5, A hypoallergenic to chyba podobny klej do Sensitive z Noble? Proszę, podzielcie się opiniami co mysliciie o rzęsach Neicha? pracowałyście na tych produktach?

  18. #1018
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Halucynacja daj link do firmy, bo pierwsze slysze

    google nie gryzie
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 13-01-2014 o 15:41

  19. #1019
    Wczytuje się Avatar halucynacja88
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Bobas, dodalam linka, ale moderatorzy usuneli. Chyba nie powinnam tu linkowac.

  20. #1020
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    tak, ja mam rzęsy tej firmy (tylko mink), różne rozmiary i są ok. ładne profile. Mam wrażenie, ze są jakby trochę bardziej 'śliskie' i mniej 'matowe' od innych, które stosuję.

  21. #1021
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Gerta - zetkę przedaje lash butik. rzejrzyj pare stron wstecz, było porównanie oraz opi zetki




  22. #1022
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny pytałam już jakiś czas temu ale nikt nie odpisał... jaki klej mi polecicie w miarę szybki ale taki żeby poprawki były możliwe? Czasem krzywo mi się przyłoży, no i przy rozklejaniu nie chciałabym mieć problemów. Boje się tych najszybszych, poza tym większość klientek a dosc wrażliwe oczy i boje się ze te mocno oparowe mogłyby je uczulic. Preferowalabym coś z oferty evo bo z ich rzęs korzystam, to mam i jedną przesyłkę

  23. #1023
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Klej D z Noble próbowałaś? Przy dobrych warunkach w gabinecie jest bardzo szybki, a trzyma bardzo długo.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #1024
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    maritek jak szukasz z evo to polecam D+ ewentualnie B ultra+

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #1025
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Myślałam właśnie nad D+, w opisie jest że trzyma 8 tygodni. A jak w praktyce? Faktycznie się nie sypia? Po silverze po 3 tygodniach praktycznie pełne uzupełnienie jest konieczne :/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •