Strona 8 z 73 PierwszyPierwszy ... 4567891011121858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #176
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Pinoczetka - a o jakim kleju piszesz?

  2. #177
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał pinoczetkaaa Zobacz post
    Wiecie co a ja mam podzielone zdanie . Evo jest super naprawdę i większość produktów mam stamtąd. Aczkolwiek nie powiem ze nie zamawiam produktów z innych firm. i np. wyżej wymienione Blacki. Kupiłam je na wiosennych targach, wykonałam na nich taka aplikacje:
    Viewing image oK3n.jpg - Wgraj zdjęcia na forum.Wzorki.info

    rzęsy nosiły się pięknie poprostu bajka , kazdy ją zaczepiał pytał gdzie co jak. Później sama się skusiłam na nie i tez miałam je założone (mieszane z Evo B ) metodą 2:1. Mi sie nosiły świetnie, nie czułam ich sztywności wyżej opisywanej przez Eweline J. Z tym że ja miałam 0.15. Profil C to coś pomiędzy Evo B a C .
    Natomiast ich minusem jest to że nie ma uzuepłnień w paletkach. pozatym podkręcenie dla mnie super cos pomiędzy naszym Evo B a C. A tego mi trochę brakuje.
    Testowałam tez podkładki z tej formy- powiem krótko -LIPA

    Kolejnym wypróbowanym zdradzieckim produktem;p sa rzęsy i podkladki z wonderlashes. Rzęsy norka z synt 0,7 mix parzystych. Mam je na oczach 3:1 . calkiem calkiem- tylko niestety też brak uzupełnien jedynie palety parzyste i nieparzyste. Więc tu znowu wygrywa nasze Evo.
    a PODKLADKI <3<3<3<3<3<3<3kocham je klej mocny, powierzchnia mega śliska! dla mnie idealne To tyle ode mnie;p
    Podpisano..->Pinoczeta
    Widzisz Pinoczetka to moze to co mi założyła to jakis calkowicie tani bubel a sypany w Black Lashes skoro Ty jestes zadowolona z aplikacji znajomym oraz z własnego użytkowania. Kto tam wie co ta stylistka kombinuje prawda? Twoja aplikacja znacznie odbiega od mojej tymi niby Black Lashes (widac na załaczonym przeze mnie zdjęciu kilka postów wstecz)

  3. #178
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Eh! No właśnie... Niestety nie uniknie się oszustek,które w pojemniczki od wysokiej jakości produktów ładują bubel by przyciągnąć klienki
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  4. #179
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    pinoczetka, a ja mam pytanie, piszesz, ze masz z wonderlashes rzęsy z włosia norki (0,07) grubości (skądinąd grubość przyjęta przez nas -evolashes "na oko"

    i co, to prawdziwa norka jest? Bo jakaś taka za równa mi się wydaje a i cena kusząca, bo piszą że prawdziwa, a jakoś mi się nie wydaje, ale mogę się mylić, oceniam rysunek

  5. #180
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    co do rzes z wonder -piszą na stronie ze to norka 100%. Gówno prawda zadna norka ( tu prostuje swij opis ,,norka z synt'' przejęzyczenie, dziewczyny tlumaczyly juzz gdzies jakis czas temu czym są rzęsy mink ). Tu firma oszukuje , bo racja kuro , skad niby taka norka od liniki przebrana. Więc to nic innego jak rzęsa syntetyczna, która jak zauwazam zaczyna się rozprostowywać, więc niestety nie zdaje egzaminu. Plus to ze jak dla mnie chyba jednak za cienka wole nasze Evoskie 0.10 3:1, bo mam murowany efekt taki jaki lubie- mocno duzo gesto czarno

    ---------- Dodano o godzinie 11:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:10 ----------

    cubaro, hm kleju

  6. #181
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    cubaro, chodzi o klej z podkładek

  7. #182
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a bo nie załapałam
    Dziewczyny a próbowała któraś kiedyś kleić na podkładkach do henny? ja możne mam dwie lewe ręce , ale mi to ni chu chu nie wychodzi ;o;D. Kiedyś dziewczyny mówiły o tym na szkoleniu, ze one tylko na tym robią. Dla mnie nie ma to jak nasze dobre płateczki kolagenowe , ewentualnie taśma.( tak tak używam taśmy- moja mama np nie znosi tych płatków kolagenowych, mówi ze drażni ją ta maź wypływająca z nich...;D mnie tam nic nie drażni , no ale niechaj jej tam będzie).
    Co do wcześniej wymienianych kolagenów z wonder,na próbę wzięłam 5 sztuk. w 3 przypadkach trzymały sie super a wczoraj kleiłam na nich 2 baby , zjechały w obu przypadkach tak, że całe dolne odsłonięte;o. chyba jednak nie są uniwersalne tak jak z Evo- te pasują do większości klientek i nic nie zjeżdża.

  8. #183
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja używam kolagenowych. ale płatki do henny też próbowałam, są cienkie (to ich plus), musisz je podkleić taśmą, żeby się trzymały. minus - są szaro-przezroczyste, światło od nich się odbija i oczy szybko się męczą, kiedy wypatrujesz rzęsy.
    ja podklejałam taśmą z lewej i prawej strony.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #184
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Tak, źle zrozumiałam, Wam faktycznie chodziło o klej w podkładkach, dzięki monia

  10. #185
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czasem stosuję płatki do henny (takie piankowe), kiedy klientka źle znosi kolagenowe. Podklejam je na żel ze świetlikiem i bardzo ładnie się trzymają. Można na nie nakleić plasterek, żeby lepiej było widać rzęsy.

  11. #186
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    A macie jakieś sprawdzone pęsety wygięte ale nie aż tak bardzo jak hak? cholera tak przyzwyczaiłam się do moich pierwszych pęset że czuję duży dyskomfort pracy przy innych. I tak oto pierwsza pęseta jest moja pierwszą i jedyna dotąd miłością, drugą nabyłam na allegro wygięcie trochę za bardzo ale od biedy mogłoby być gdyby nie to że średnio się styka na końcach Pęseta ostatnia to totalna porażka i niby wszystkie 15esd reszty wam nie pokażę bo sprzedałam na allegro, miałam m.in. alle_p PĘSETA KOSMETYCZNA * pinceta * ZAGIĘTA (2407202676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i to dopiero jest koszmar jonistic są chyba za bardzo wygięte. Piszę "chyba" bo oceniam zdjęcie. Wszystkie "allegrowe pomyłki" miały zdjęcia ładne i wygięcia wyglądały na zadowalające- niestety. Byłam ostatnio na stoisku Black Lashes i mają ładne zgięcie pęsety ale znowu jest krótka jak palec wskazujący i teraz nie wiem czy to jest ta krótka czy nie black-lashes PINCETA, PĘSETA TYP-S do rzęsy (2369323174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo nie ma wymiarów. Pani zachwalała też tę black-lashes * PINCETA, PĘSETA TYP-X do rzęsy (2422471075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. którą jak się naciśnie to sie otwiera, ale nawet jak przez parę sekund powtarzałam sobie w głowie jak ona działa to i tak na końcu się pomyliłam Uprzedzę od razu pytanie "dlaczego nie kupisz tam gdzie kupowałaś tę pierwszą?" bo to była pęseta od koleżanki, która kupiła od koleżanki,koleżanki bo jej koleżanka sprzedawała takie rzeczy ale już nie ma Nawet kupiona pęseta prosta różni się siła nacisku i ciężkością od mojej pierwszej co mnie bardzo irytuje tak wiem zachowuję się ja księżniczka na ziarnku grochu

  12. #187

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    cześć dziewczyny, czy używała może któraś z was kleju SYIS z firmy Activ?

  13. #188
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    monia_sc, jak dobrze Cię rozumiem. moje pierwsze pęsety nie nadawały się do pracy. drugie, i najukochańsze były vetusy. juz nigdy potem nie mogłam kupić takich samych vetusów, albo ich jakość się pogorszyła, albo sprowadzają do nas podróbki vetusów
    teraz pracuję dwiema prostymi pęsetami. ciężko mi było przyzwyczaić się do krótszej pęsety. ale nie miałam wyboru - spadła moja ukochana pęseta (komu choć raz spadła pęseta, zrozumie mój żal), a z pozostałych najbardziej miękką i precyzyjną była z nouveau lashes. krótka, zgrabna, nowa na początku było mi niewygodnie, ale ręka szybko się z nią zaprzyjaźniła. choć ostatecznie zamieniłam ją na inną z cieńszymi końcówkami.

    jak już pisałam, używam pęset o prostych końcówkach. monia, do czego używasz zakrzywionej? do separacji, czy chwytania rzęs?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  14. #189
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Zakrzywionej używam do separacji. Na lewym oku rozdzielam od dołu a na prawym od góry Próbowałam na dwóch prostych ale na lewym oku łamię sobie rękę czuję jakby była za długa i mam wrażenie, że nie mieszczą mi się dwie ręce po lewej stronie bo przeszkadza mi nos klientki. A trzymając zakrzywioną od spodu mogę prawą ręką jeździć po wszystkich rzęsach. I dlatego nie może być za bardzo zakrzywiona bo nie jestem w stanie na prawym oku jej trzymać pod odpowiednim kątem.

  15. #190
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    No właśnie, pensety, ja również mam problem, pierwsze i kochane dokładnie jak pisała marchewkowy były właśnie vetusy, później zamawiałam niby te same ale... moim okiem to były krótsze jakby ostrzone i za miękkie końcówki miały, odesłałam, dalej przysłali mi następne i bardzo podobne do tych drugich, no może zleksza lepsze, ale już ich nie odsyłałam i powiem Wam, że ni diabła nie mogę na nich pracować, są zbyt sztywne, używam ich tylko gdy skleja mi się rzęska dolna z górną, a gdy się zapomnę i nie zamienię to po kilku minutach nie czuję już ręki, takie są cholernie sztywne. Marzę o takich jak te pierwsze... i męczę się starymi, bo te stare o niebo lepsze od następnych. No po prostu strach zamawiać już jakiekolwiek

  16. #191
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja się spotkałam z tym samym problemem, moje pierwsze ventusy były bardzo lekkie i precyzyjne,
    choc juz sie przyzwyczailam do tych zdziadziałych, to jednak komfort pracy się zmniejszył.

  17. #192
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    wierzę, że o dobre pincety teraz trudno

    moniasc-obawiam się, ze nasz yonostick będzie dla Ciebie za bardzo zakrzywiony niestety

    Jesli ktoś lubi krotkie "twarde" pincety to polecam te yonostiki jednak. Proste są dla mnie rewelacyjne, ale mówię, mają krótkie rączki. Nie wypowiadam się na temat zakrzywionych, bo pracuję na dwóch prostych

  18. #193
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Monia ja nie bardzo rozumiem dlaczego dodałaś zdjęcie pod swoim postem (może dlatego,że już późno hihi),Ty szukasz takich? czy takie masz i jesteś niezadowolona? Bo jak co mam jedna nieużywaną i mogę Ci pożyczyć,ja pracuję na dwóch prostych mam tą Vetus ESD-15

  19. #194

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    witam, dziewczęta dla początkującej rzęsiary który klej byście poleciły z EVO ultra pl czy D pl. ?

  20. #195
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    jesli na kursie pracowalas na gestszym kleju polecam d plusa, jesli na rzadszym ultra
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  21. #196

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Edytakon dziękuję... to chyba czas na zakupy w EVO ... martwi mnie tylko to, że chwilowo niedostępny jest primer :/, a że zamawiam towar do Holandii to muszę na niego poczekać

  22. #197
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał Iraa Zobacz post
    Monia ja nie bardzo rozumiem dlaczego dodałaś zdjęcie pod swoim postem (może dlatego,że już późno hihi),Ty szukasz takich? czy takie masz i jesteś niezadowolona? Bo jak co mam jedna nieużywaną i mogę Ci pożyczyć,ja pracuję na dwóch prostych mam tą Vetus ESD-15
    To są pęsety które mam w domu. Chciałam pokazac jak esd15 sie od siebie potrafią różnić. I czy ktoś się spotkał gdzieś z tymi pierwszymi, bo to są moje ulubione. Jak masz Ira takie jak te pierwsze to nie chce pożyczyć tylko odkupić albo dostać pod choinkę

  23. #198
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja zamówiłam właśnie vetusy z Evo - mam nadzieję, że się szybko przyzwyczaję do zmiany...

  24. #199
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Monia no niestety ta którą mam nie przypomina tej pierwszej,raczej ostatnią ;/
    a tak chciałam Ci zrobić niespodziankę

  25. #200
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    monia ja taka pesete jak pierwsza na zdjeciu kupilam kiedys w abc nails

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •