Strona 16 z 156 PierwszyPierwszy ... 61213141516171819202666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #376
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no właśnie o cudach wody dużo słyszałam, lecz nie miałam okazji wypróbować bo aceton mam 1 litr za 6zł już ponad rok, a jeszcze połowy nie zużyłam
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  2. #377
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    No tak, ale woda, jak czyścisz na bieżąco, malutkiej istotce zrobiła się kupa-skorupa

    Malutka, tak jak agulusia mowi, waciki-aceton, filia strecz, albo aluminiowa i zlezie, mozesz tez kamlotek wrzucic do acetonu -plum ale to niezbyt oszczędne choć ja mam na taką skorupę słoiczek płaski z acetonem i robię czasem "plum" do niego

  3. #378
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A mnie nasza Edytka nauczyła sprytnego manewru - leję klej na tę sztywną folię od podkładek. A folię umieszczam na kamieniu, skoro już go mam

  4. #379
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a ja oklejam kamień taśmą medyczną papierową. Jak kapnę klej na czysty kamień to się "rozlewa" na boki a na taśmie to się robi taka "mała wysoka" kropla

  5. #380

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    wlasnie umnie tez klej sie rozlewa .. na kamieniu..

  6. #381
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no to dziwnie, bo u mnie na kamieniu nigdy się nie rozlewa, piękna kopuła stoi. a na folii mknie w różne strony
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  7. #382
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Może masz chropowaty kamień na teoretycznie też się powinno rozlać bo folia jest śliska. Tasma papierowa jest chropowata i kropla stoi

  8. #383

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    muszę spróbować dzieki dziewczynki

  9. #384
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hmmm a ja mam takie pytanie od poczatkujacych Jak przyklejacie cyrkonie Robilam kuzynce rzesy i jej sie ubzduralo ze chce cyrkonie na rzesach chyba z godzine myslalam nad tym jak jej ja tam wkleic . No i wzielam cyrkonie pinceta wsadzialam w klej iiiiiiiiii tak 3 ryzy bo kazde mi zostawaly w kleju upapralam cala pinzete klejem, siebie upapralam tez Ale przynajmnie udalo mi sie jedna cyrkonie przykleic do pincety a druga kuzynce do czola Jak wy to robicie ? czym se pomagacie ? kleicie je na gotowe rzesy czy przklejacie najpierw do jednej rzesy ? z gory dziekuje za pomoc

  10. #385
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    jakoś ostatnio to tylko zza krzaka podczytuję.. nieelegancko

    też o tych cyrkoaniach myślałam.. jak ?

    ja tak ja Monia.. kamień, taśma i klej

    zbieram kasę na szkolenie

  11. #386
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    z cyrkoniami można się bawić na wiele sposób.
    najprościej kupić już gotowe rzęsy z kryształkami. są różne: kryształki u nasady, kryształki na koniuszku, kryształki z 2 stron, kryształki po bokach, kryształki z góry i dołu, kryształki przezroczyste i kolorowe...
    można kupić kryształki i samemu w domu naszykować takie rzęski.
    a można przyklejać kryształki w czasie zabiegu na już przedłużone rzęski.
    chyba już była o tym mowa. przydadzą ci się nasze słynne forumkowe pałeczki z drzewa pomarańczowego może być zwykła wykałaczka, albo mikroszczoteczka z odciętą główką (aplikatory bezwłokienkowe, najlepiej się nadają te o średnicy 1mm) maczasz taki patyczek w kleju, na już przedłużonej rzęsce robić malutką kropelkę, bierzesz pęsetą cyrkonię i nakładasz na to miejsce, gdzie jest kropelka. wymaga to trochę wprawy, ale na pewno nie umazgrasz pęsety w kleju i nie przykleisz cyrkonii do czoła
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  12. #387
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja jestem zdania, że kupowanie takich rzęsek to trochę wyrzucanie pieniążków
    W zalezności od tego, czy cyrkonię wklejam w uzupełnienie, czy w nową aplikację robię tak:
    w uzupełnienie- wyszukuję rzęski i jak upatrzone ofiary są bez doklejonej rzęsy, albo do zdjęcia, to kleję gotową rzęskę z kryształkiem, jak zajęte- to doklejam na oku (podobnie jak marchewkowy)
    w nową: wklejam gotowe- wcześniej przygotowuje sobie kilka takich rzęs, albo robie na bieżąco, jak klientka zdecyduje- odrobina kleju na rzęsę i kładę cyrkonię, schnie i gotowe

  13. #388
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczęta, dziś dotarły do mnie produkty z Evo, rzęskami jestem zachwycona takie mięciutkie, reszty nie miałam jeszcze okazji wypróbować, teraz gdy już wszystko mam, największym problemem zdaje się być pozyskanie klienta, jaką cenę na początek ustalić? rozmawialam z koleżanką i ona stwierdziła po rozmowie ze swoimi paznokciowymi klientkami, że "one chodzą do dziewczyn które robią już od kilku lat a biorą 60 zl, jakby było taniej to może i bym poszła do tej twojej koleżanki...". Jestem trochę podłamana... poradźcie, jak zachęcić do takiego zabiegu, gdy na dodatek wszyscy na około są przekonani, iż jest to zabieg strasznie niszczący rzęsy. Ratujcie

  14. #389
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dla mnie 150zł to minium.. za 60 zł pewnie mają jakieś a nie produkty.. tak uważam.. poza tym było mówione wcześniej.. szanuj swoją pracę, swój czas, swój wzrok i kręgosłup..
    ja np dogadałam się MyDeal i przyszły klietnki które zostały więc teraz wystawiam jeszcze raz.. poprzednio wystawiłam z uzupełnianiem gratis a teraz same rzęsy. Do tego cały czas czaje się na banner i wizytówki. Klientka poddała pomysł też "karty stałego klienta" .. no 6 zabieg gratis czy coś takiego.. czy 100zł taniej.. różne opcje

  15. #390
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    tylko problem polega na tym, że nie mam działalności.. studiuję jeszcze, poza tym dopiero się ucze i szczerze powiem, że boje się wystawiać się gdzieś w necie, bo koleżanka tak się z paznokciami się wystawiła i pani ze skarbówki do niej zawitała a ze znajomymi jest tak, jak pisała któraś z was, w którymś wątku, że dziewczynki kilka zl od rodzicow kieszonkowego dostaną i za te kilka zł chcą wszystko i jeszcze więcej. Ostatnio rozwaliła mnie dziewczyna, pisała ze chce paznokcie, powiedziałam ze 30zł bo tez się ucze od kilku mc robie, to zapytała "a po znajomości?" wymiękłam, sorry za offtop

  16. #391
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no to rzeczywiście ja nie mam działalności ale mam umowę z salonem więc tutaj wszystko jest cacy..
    to nie wiem co poradzić..

  17. #392
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kolejna koleżanka pytała mnie właśnie o cenę, mowiła, że ma wlaśnie założone na jakimś kleju za 120zł i robiła za 50zł ;O że to się ludziom opłaca... i wez tu wprowadz cene min.100zł (tak jak to moja instruktorka powiedziała)

  18. #393
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq - powiem Ci jak było u mnie - wziełam pare koleżanek, mame szwagierke itp i zrobiłam im pierwsze stylizacje za darmo! i kleiłam, kleiłam i kleiłam, az poczułam się pewnie dopiero wtedy zaczełam brać jakieś pieniązki (ale ciągle małe kwoty i dalej kleiłam tylko na swoich rodzinnych i paznokciowych klientkach) teraz - jak na 1000% jestem pewna tego co robie mam cene jedną z najwyższych w mieście a klientki są na okrągło - bo jesli będziesz dobrze robić swoją prace to będa walić drzwiami i oknami i jeszcze chętnie za to zapłacą powodzenia

  19. #394
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    0.15T J MIX LENGTH Faux Mink Premium Semi Permanent Eyelash Extensions Lashes items in TPC BEAUTY PRO store on eBay!

    Co myslicie dziewczyny o tych rzesach? czy sa dobre? miala ktoras z Was doczynienia z nimi ?

  20. #395
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję Kamzu, zrobię chyba podobnie jak ty, z tym, że będę brać za materiały, bo żeby za darmo robić to aż taka bogata nie jestem. Bo ja w ogóle jestem zdania, że ucząc się nie powinno się zaczynać cenić od początku, bo jak coś nie wyjdzie to nagadają się do innych i więcj nie przyjdą, a tak za małe pieniądze to nawet czego żałować nie ma, a potem wraz z umiejętnościami ceny podnosić.

    P.S.: wczoraj moja kursowa modelka napisała, że po miesiącu została jej jedna rzęsa, przy czym codziennie malowała je tuszem i codziennie zmywała... nie wiedziałam co myślec xD

  21. #396
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Wrr... a ja jestem zła, tydzień temu robiłam te rzęski koleżance mojej siostry, kleiło się idealnie, bo to 0,15, wszystkie świetnie przylegały, było ich duużo, a właśnie dziś widziałam tę dziewczynę i co..? Zostało po kilka rzęs na oku nic z tego nie rozumiem

  22. #397
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zuuzaneczka, Jesli ty robilas wszystko tak jak zawsze i jak nalezy to moze wina lezy po stronie klientki, moze nie stosowala sie do zasad pielegnacji rzes, a moze zle sie w nich czula i zdjela je "domowymi sposobami", nie ma co się obwiniać na zapas, ale myśle ze warto by bylo poznac "historie" tych rzes

  23. #398
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    zuzaneczka bardzo ładna, staranna aplikacja.
    Co do utraty rzęs to sie nie mart, jest ciepło kleje wariują mi sie posypało z 6 bab całkowicie ;o wiec pomysł jaka ja załamana chodziłam; teraz nadrabiam je gratisową aplikacja , bo ewidentnie wina po mojej stronie.
    Sluchajcie jest jakas dama klejąca ze szczecina? szukam dla kolezanki kogos kto moze ja wyklejać

  24. #399
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    zacytuję wypowiedź forumkowej koleżanki po fachu:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    na innych forach kilka razy czytałam o podobnych sytuacjach. czyli zjawisku szczypania oczu następnego dnia po aplikacji. w jednym przypadku szczypanie zaczynało się po umyciu twarzy, czyli namoczeniu rzęs. w drugim przypadku w czasie lata, kiedy są upały.

    nad pierwszym przypadkiem myślałam tak:

    • albo użyty był kiepski klej;
    • albo klientka ma bardzo wrażliwe oczy (mi oczy szczypie nawet od zwykłej wody podczas prysznica, niezależnie, czy mam przedłużone rzęsy, czy też nie);
    • albo użyte były "brudne" rzęsy. tak pozwoliłam sobie je nazwać. chodzi mi o to, że na rzęsy osiada się kurz, pyłki różnych substancji itp. już w fabrykach, produkujących rzęsy, a potem transport, sortowanie.. rzęsy nie są sterylne. może po umyciu twarzy wszystkie brudy z rzęs trafiają do oka i powodują szczypanie? (jeżeli się mylę, proszę wyprowadzić z błędu);
    • albo moczyła rzęsy w terminie 24h od aplikacji. na szkoleniach nas uczą, że nie powinno moczyć rzęsy 24h po zabiegu, bo klej musi się utrwalić. a może opary nie utwardzanego jeszcze kleju wchodzą w jakąś reakcję z wodą i mogą wywołać tak niepożądane szczypanie? kto zna się na tym, proszę mnie poprawić, jeżeli idę mylną ścieżką.

    nad drugim przypadkiem myślałam podobnie:

    • albo użyty kiepski klej;
    • albo jak w przypadku z wodą - w letnie upały bardziej się pocimy. może jakieś mikro kropelki potu spływają nam po powiekach na rzęsy i zachodzi właśnie tajemnicza reakcja z klejem, wywołująca szczypanie oczu. jeżeli się mylę, możecie się śmiać

    malutkaistotkaa pracowała na kleju Ultra Plus. a to jest bardzo dobry klej, więc pierwszy punkt odpada.


    co sądzicie o tym, dziewczyny? czy przydarzyły się wam podobne sytuacje?

    dodam tylko, że historie na innych forach opisują niemiłośierdne szczypanie, które ciężko jest wytrzymać. chcę zrozumieć, co się dzieje, i dlaczego.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  25. #400
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    nie chcę tu wyciągać błędnych wniosków, ale laski mają tendencję do wyolbrzymiania, zwłaszcza jeśli chodzi o okolice oka, co oczywiście jest zrozumiałe...
    mnie oczy szczypią tak, że mam ochotę je wydrapać już od założenia płatków i dzień, dwa po aplikacji...zostawiam w spokoju (tzn. drapię jak szalona ) i przestają... inna sprawa, że mam zespół suchego oka...
    wydaje mi się, że może to być też kwestia utrudionej higieny oka i nieprzyzwyczajone do tego faktu reaguje tak, a nie inaczej... ja też pod prysznicem, jak zalałam wodą oczy, a mialam rzęsy zrobione, to nie ważne ile ich tam było i ile od aplikacji- szczypało, ale nie nazwałabym tego "ciężkim do wytrzymania", stąd moja propozycja delikatnego przewrażliwienia delikwentek
    innych pomysłów chwilowo nie mam, ale przecież chyba nikt nie prowadził dokładnych badań wpływu przedłużanych rzęs i kleju na kondycję oka, przynajmniej ja się osobiscie z takimi nie spotkałam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •