Strona 19 z 156 PierwszyPierwszy ... 91516171819202122232969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #451
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Widzę ze wiele z was jest zachwyconych Hs5 ale czy mogłybyście sprecyzować po jakim czasie rzęski zaczynają sie sypać? na Hollywood lashes na którym pracowałam zaczynały odpadać po ok 3 tyg, (niestety jest strasznie drogi, wiec chce spróbować czegos innego) Z góry dziękuję

  2. #452
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    u mnie na hs-5 nie zdążą odpaść wypadają razem z naturalnymi

  3. #453
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    hs-5 to naprawdę dobry klej, dla przykładu rzęsy w siódmym tygodniu:
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #454
    Debiutantka Avatar kotka4044
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    woj.Pomorskie
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witam
    Czas się przywitać . Zaczęłam Was czytać 2 dni temu. Zaczęłam od wątku ogólnego cz.1 , trochę tego jest,więc na razie nie będę się za bardzo udzielać dopóki go nie skończę . Jestem po szkoleniu przedłużania rzęs 1:1, nie jest to łatwe i na razie zachwycam się Waszymi pracami . Muszę dojść do wprawy niestety, bo na razie idzie mi koszlawo... Jestem po pierwszych rzęsach zrobionych mamie (moje wyglądają tak jak Wasze przed uzupełnieniem ), niestety jeszcze nie potrafię ich tak pięknie zagęścić ,ale będę trenowała. Z tego, co tutaj czytam to dowiaduje się więcej niż na szkoleniu. Jakoś za specjalnie to zadowolona nie jestem (nie uczyli nas jak ściągać rzęsy,ale poćwiczę na mamie ),kosmetyki Wy polecacie zupełnie inne niż na szkoleniu,ale cóż...
    Troszkę o mnie . Jest to moje 3 forum,bo jestem mamą 5-letniej Zuzi i 3-miesięcznego Tymona. Moją pasją jest fotografia i w taki sposób "dorabiam", a na co dzień pracuje w salonie Play. Z tego względu, że jestem na macierzyńskim postanowiłam dalej się realizować i wierzę, że mi się to w końcu uda , a metodą prób i błędów dojdę do wprawy . Mam nadzieję, że też jakoś czas wygospodaruje na rzęsy.
    Nie chciałabym być kolejną osobą, która napisze 3 posty i zniknie . Brakuje mi trochę rzęs, więc muszę się uśmiechnąć do kury bądź evo i zamówić dzisiaj. Jak na razie mam C 0,25 8 i 9 oraz D 0,2 8,9,10 firmy glamour lashes. Marnota,bo brakuje mi cieńszych rzęs i profilu B (zaznaczę, że na szkoleniu Pani mówiła, że z niego prawie w ogóle nie będziemy korzystać , a Wy bardzo często go używacie i od tego profilu powinnam zacząć,bo nie są takie "wygięte" ). Dzisiaj spróbuję mamie zdjąć moje wypociny i jak dojdą do mnie cieńsze rzęsy to jej założę, bo jej rzęsy same w sobie są słabe i ma niestety opadające powieki i rzęsy ułożone w kilku rządkach . Klej mam professional plus Looksus Lashes,primer i zmywacz do kleju w żelu też tej firmy. Niestety gdybym przed szkoleniem tutaj zajrzała to kupiłabym zdecydowanie coś innego,ale każdy poleca swoją firmę. Mogłybyście mi tylko doradzić czy mam coś zmienić w swoim zestawie, bo środki przeznaczone na to mam,ale nie chciałabym jakiejś kolejnej gafy popełnić :/.

  5. #455
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A więc witamy w naszym gronie, to jest najsympatyczniejsze forum rzęsowe w zestawie masz dobry primer, odtłuszczacz i klej, ja sama bardzo lubię i cenię Looksus Lashes. rzęsy rzeczywiście warto dokupić cieńsze. starsze panie zazwyczaj mają słabe rzęsy, cienkie i jasne, do takich to tylko 0,15 grubość, ja nawet i do 0,10 schodzę czasami. Jeżeli kleisz na słabe rzęsy 0,20 grubość, to nie będziesz zadowolona z efektu.
    co do profilu, to różne firmy mają profil podkręcenia trochę bardziej, lub mniej wywinięty. Dziewczyny na naszym forum używają rzęs o profilu B z Evo, który jest bardzo podobny do profilu C Secret Lashes. czy też Looksus Lashes. LL była kiedyś jedyną firmą w Polsce, która oferowała dobrej jakości produkty, dopiero kilka lat później powstała SL, ich rzęsy mają klasyczne stopnie podkręcenia. Ja używam klasyczne B niezbyt często, ładniej wygląda C
    mamy wątek o polecanych/niepolecanych produktach, przeczytaj, to tylko kilka stron
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #456
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    wracjąc do kleju.. ja mam klientkę, któa przychodzi do mnie co 7 tygodni.. ma piękne i gęste rzęsy swoje.. uwielbiam ją kleić.. żeby Was nie okłamać, przychodzi do mnie i ma ponad 50% rzęs oniemiałam jak ją zobaczyłam.. bo po takim czasie byłam pewna że zostały 3 rzęsy na krzyż a tutaj gąszcz mnie zastał

    witamy na forum

  7. #457
    Debiutantka Avatar kotka4044
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    woj.Pomorskie
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Marchewkowy Las dziękuje za bardzo miłe przyjęcie . Byłam troszkę podłamana tym,co kupiłam,ale teraz troszkę uśmiech na twarzy mi się pojawił . No zrobiłam mamie 0,2 i w ogóle nie jestem zadowolona :/.

  8. #458
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    kotka4044 podziel sie efektem mamowych rzęsek

  9. #459
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny. mam właśnie w rękach HS5 i nasuwa mi się kolejne pytanie. Jak długo po aplikacji nie powinnp się otwierać oczu? testowałam na sobie i troszkę poszczypał wiec lie czasu po zabiegu wasze klientki mają zamknięte oczy? pierwszy raz się spotkałam z takim szczypiącym klejem więc pytam

  10. #460
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    tlenka ja też testowałam na sobie i też troszkę czułam jego opary. Jak kończę aplikacje to mówię żeby jeszcze mimo wszystko nie otwierać oczu, w tym czasie akurat ogarniam stoliczek, chowam niepotrzebne przedmioty ogólnie to ogarniam po prostu otoczenie nom i nie wiem ile mija minutka może dwie. Proszę o delikatne otwarcie oczu - jak do tej pory nikt mi nie narzekał.

  11. #461
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dokladnie tak samo jak izi ogarniam siebie i wszystko dookoła. Klientka moze sobie spokojnie usiaść na łóżku i nie ma zadnych problemow ze szczypaniem, To kolo 1-2minut
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  12. #462
    Debiutantka Avatar kotka4044
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    woj.Pomorskie
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq pokażę jak jej teraz zrobię. Zamówiłam u dzikiej kury rzęsy cieńsze i zobaczę jak mi teraz wyjdzie

  13. #463
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    kotka4044 czekam z niecierpliwoscia

  14. #464
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny. dostałam dziś na email informacje o nowej metodzie przedłużania rzęs Quick look. Trwa to pół godziny i podobno efekt jest powalający.Wiem że wśród was są dzieczyny które prowadzą szkolenia dlatego proszę o jakieś informacje na temat szkolenia

  15. #465
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mi sie wydaje ze to jest blink pod kolejna odslona

  16. #466
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    też tak myślę

  17. #467
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witajcie ...jestem tu nowa...pozdrawiam wszystkich,
    mam pytanie - jakich płatków używacie pod oczy podczas zabiegu przedłużania rzęs. Ja używam z Lash Expert i innych podobnych , które są bezwłókienkowe i z kolagenem. Niestety mam problem, bo podczas zabiegu, warstwa żelu na płatku- pod wpływem ciepła ciała i łzawienia oka klientki lekko się rozpuszcza i wtedy pozostałości tego żelu pozostają na rzęsach. Po zakończeniu zabiegu przedłużania rzęs, gdy klientka otwiera oko widać gdzieniegdzie ten rozpuszczony żel...Fakt ze po jakimś czasie się wykrusza, ale po zabiegu nie wygląda to zbyt fajnie. Polećcie mi jakiś fajny i wygodny sposób na zabezpieczenie rzęs dolnych... druga sprawa... niektórym moim klientkom po aplikacji wykrzywiają się rzęsy...każda w inna stronę, po zabiegu jest wszystko w porządku - wszystko ładnie i równiutko a po kilku dniach każda rzęsa w inną stronę...w czym tkwi problem...I jeszcze jedno...w jaki sposób zagęszczacie rzęsy,tzn, jakim rodzajem rzęs, czy doklejacie do każdej rzęsy itd..

  18. #468
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witam, to ja też się przedstawię. Na forum jestem od miesiąca jakiegoś i do tej pory skupiłam sie na czytaniu..a jest co czytać :-) Tak jak inne dziewczyny przyznaję, że z forum dowiedziałam się więcej niż na kursie, ale nie narzekam na kurs hihihi. Rzęsy kleję od 4 miesięcy i uwielbiam to robić. Właśnie dzisiaj umówiłam się na rozmowę do kilku salonów kosmetycznych w moim mieście aby pogadać o współpracy. Mam nadzieję, że się uda popracować. Dziękuję dziewczyny za wszystkie cenne informacje. Buźka

  19. #469
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    iivonka, wszytskie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz na naszym forum. to są typowe pytania stylistek, były zadawane, były odpoweidzi. o płatkach pisałam w pierwszej części wątku ogólnego, strony nie pamiętam, około 120-130. wstawiałam zdjęcia, pisałam też o zagęszczaniu. i nie tylko ja pisałam o tym, wiele dziewczyn udzieliło bezcennych rad, skorzystaj z opcji wyszukiwania, bo nie chciałabym zaśmiecać wątku i się powtarzać.

    Katia_07, ja czytałam forum na bieżące nowe strony, jednocześnie nadrabiałam zaległości od pierwszej strony wątku ogólnego cz1. zajęło mi to 3 miesiące, ale naprawdę było warto, dziewczyny tu sympatyczne, życzliwe, dzielą się niesamowitymi historiami, nowymi pomysłami, doświadczeniem.

    witamy was serdecznie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #470
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witajcie nowe dziewczyny, ale nas dużo teraz, a jakie piękne prace robicie, oglądałam już w galerii, pięknie, gratulacje

  21. #471
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej Czy jest tutaj może jakaś dziewczyna ze Szczecina która zajmuje się przedłużaniem rzęs? byłabym zainteresowana, a boję się iść do kogoś w ciemno serdecznie pozdrawiam

  22. #472
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Do szczecina jeździ nasza Pinoczetkaa
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #473
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a czy mogłabym ładnie prosić o namiary na nią

  24. #474
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    http://forum.wzorki.info/members/139...oczetkaaa.html napisz do niej prywatną wiadomość, na pewno się odezwie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  25. #475
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    iivonka, wszytskie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz na naszym forum. to są typowe pytania stylistek, były zadawane, były odpoweidzi. o płatkach pisałam w pierwszej części wątku ogólnego, strony nie pamiętam, około 120-130. wstawiałam zdjęcia, pisałam też o zagęszczaniu. i nie tylko ja pisałam o tym, wiele dziewczyn udzieliło bezcennych rad, skorzystaj z opcji wyszukiwania, bo nie chciałabym zaśmiecać wątku i się powtarzać.

    Katia_07, ja czytałam forum na bieżące nowe strony, jednocześnie nadrabiałam zaległości od pierwszej strony wątku ogólnego cz1. zajęło mi to 3 miesiące, ale naprawdę było warto, dziewczyny tu sympatyczne, życzliwe, dzielą się niesamowitymi historiami, nowymi pomysłami, doświadczeniem.

    witamy was serdecznie
    Dziękuję bardzo za podpowiedzi marchewkowy_las...
    fajny sposób na te płatki,żeby żel się nie rozpuszczał...
    jednak nie znalazłam niestety o zagęszczaniu rzęs...jaki masz na to sposób,proszę odpowiedz?
    na początku roku skończyłam kurs w clarenie,ale niestety Pani instruktor przekazała mi baaardzo małą wiedzę...więcej dowiedziałam się na forach niż tam , no i praktyka tez swoje robi. Nie wiem jak zrobić maxymalny,teatralny efekt... poradzicie coś?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •