Strona 20 z 156 PierwszyPierwszy ... 101617181920212223243070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #476
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja też chcę wiedzieć, nie mogę się niestety doszukać na forum a szukam już długo

  2. #477
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    wysyłam wam link do posta na pw

    dodam radę, co też już nieraz pisałam - im krótsze rzęski dokleicie, tym gęściejszy efekt. im dłuższe, tym rzadszy (wizualnie, rzecz jasna).
    inaczej będzie wyglądało oko u tej samej pani, jeżeli najdłuższe zrobicie 10mm, a zupełnie inaczej, jeżeli najdłuższe będą 12mm.
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 27-08-2012 o 20:00
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #478
    Debiutantka Avatar monika84.
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny.Wczoraj pisałam na forum i niestety nikt mi nie odpowiedział na pytanie.Bardzo Was proszę o rade. Pewnie napiszecie,ze mam poczytać co pisałyście wcześniej.Uwierzcie czytam czytam od kilku dni nic innego nie robię tylko przeglądam to forum jeśli oczywiście pozwala mi na to mój 4 miesięczny synek a więc zapytam jeszcze raz...Chciałabym zrobić kurs przedłużania rzęs. Myślałam o firmie Secret Lashes ponieważ szkolenie są organizowane najbliżej mojego miasta.Co sadzicie o tej firmie i produktach? Czytałam też o XXXLASHES ,ze mają dobre produkty.No i Wy dużo piszecie o Evo.Nie mam pojęcia co wybrać :/ jaka firmę oraz czy kupić również zestaw startowy? Doczytałam,ze Edyta tez przeprowadza szkolenia i pięknie robi rzęsy. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady

  4. #479
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Monika 84, ja od 2 miesięcy kleję rzęski, co do szkolenia to nie pomogę Ci wybrać, ale czytałam, że firma SL jest dobrą firmą u mnie w mieście w większości pracuje się na ich produktach, u mnie takie szkolenie było dość drogie, podobnie jak produkty. O tej drugiej firmie nawet nie słyszałam. Ja gdybym miała robić kurs to na pewno wybrałabym sie do naszych dziewczyn, i jeśli mi się uda pieniążki nazbierać to tak zrobię. Produkty z Evo mam, używam i jestem bardzo zadowolona, w szczególności, że ich cena nie jest wygórowana w porównaniu do SL. Klej klei i trzyma super, rzęski mięciutkie, dziewczyny, które kleje, a które miały już rzęski robione gdzieś indziej mówiły, że te, które im załozyłam to takie szorstkie i sztywne były, a te są takie mięciutkie. Więc na początek droga Moniko polecam Ci serdecznie produkty z Evo

  5. #480
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej ja robiłąm kurs w SL i było ok, ale bez rewelacji. Wiele zależy od prowadzącej.
    Co do zestawu startowego to ja radzę nie kupować kuferka tylko iść na kurs posłuchać i samej skomponować zestaw startowy. W wielu f-mach produkty w kuferku w zestawie wcale nie są taniej niż kupione każda oddzielnie. Poza tym bedziesz mogła na spokojnie pomyśleć czego tak naprawde będzie Ci potrzeba. Stopniowo kupować rzęsy , które uznasz za potrzebne. Ja tak zrobiłam i uważam to za dobrą decyzję. Choć dodam, że nie pracuje w salonie tylko robię w domu...
    Ostatnio edytowane przez śmieszna ; 28-08-2012 o 09:30

  6. #481
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    popieram śmieszną, u mnie szkolenie samo kosztowało 300 zł a szkolenie z kuferkiem 900 zł, moim zdaniem to lekka przeginka, zwłaszcza, że w moim kufrze znalazły by się produkty badziewiaszcze i który na kursie sechł piekielnie wooolno nawet jak dla mnie na pierwszy raz. a swoj zestaw na początek początków wydałam ok 250zł, z tym, że z jedną paletą rzęs

  7. #482
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    iivonka - gdzie znalazłaś odpowiedź na rozpuszczenie kolagenu w płatkach pod oczy?

  8. #483
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Z tego co pamiętam, należy otworzyć opakowanie z płatkami na co najmniej 30 minut przed aplikacją wtedy żelik nie wypływa, tylko zdąży się podsuszyć


  9. #484
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    albo delikatnie przycisnac brzeg palcami i malymi nozyczkami usunac/odciac nadmiar

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #485
    Debiutantka Avatar monika84.
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Bardzo Wam dziękuje za odpowiedz choć przyznam,że teraz mam mętlik w głowie.Czytając inne forum niestety dziewczyny pisały,że nie były zadowolone ze szkolenia SL.Podobno trwał ok.4-5h a nie 8h jak mówili.I jak doczytałam tutaj na forum niektóre dziewczyny też nie miały pokazane na kursie jak zdjąć rzęsy :/ a tego też chciałabym się nauczyć.Polecacie szkolenie u dziewczyn z forum.Ich prace na prawdę bardzo mi się podobają zaczynam się zastanawiać czy nie pojechać do Edyty jeśli oczywiście mnie przyjmie Chciałabym uczyć się od kogoś kto na prawdę to potrafi a widzę dziewczyny,że macie duże zdolności czego Wam zazdroszczę a więc liczę na odpowiedz ze strony Edyty...czekam z niecierpliwością

  11. #486
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    tak, moje szkolenie trwało 1,5h teoria i potem ze3-4h zakłądanie rzes na modelce. Robiłam w PLATINIUM na Gżegrzółki, ale jak dzwoniłam i pytałam w SL w Al. Krakowskiej to powiedziano mi że są jeszcze ćwiczenia główce. ZRezygnowałam z tego bo nie chciałam kuferka kupować od razu ze szkoleniem, a z rozmowy zrozumiałam, że jak nie kupię to nie bedę mogła zostać na części praktycznej-aplikowanie rzęs. U Pani Justyny było OK, ale też nie pokazywała jak zdejmować rzęsy - to było omówione - ja nie mam z tym problemu, tym bardziej, że znalazłam to forum
    Osobiście potraktowałam szkolenie jako bazę, ale trzeba się doszkalać i douczać bo moim prywatnym zdaniem po prostu nie da się wszystkich sytuacji omówić na warsztatach. Doświadcza się ich w życiu...

  12. #487
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Monia :0 ja sie ostatnio rzadko udzialam, bo moje dzieci w domu daja niezle popalic
    ale zapraszam, patrzac na forum troszke dziewczyn stad przeszkolilam i chyba... ? sa zadowolone kontakt do mnie telefoniczny najlepiej 515234466
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #488
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    wysyłam wam link do posta na pw

    dodam radę, co też już nieraz pisałam - im krótsze rzęski dokleicie, tym gęściejszy efekt. im dłuższe, tym rzadszy (wizualnie, rzecz jasna).
    inaczej będzie wyglądało oko u tej samej pani, jeżeli najdłuższe zrobicie 10mm, a zupełnie inaczej, jeżeli najdłuższe będą 12mm.
    ostatnio tak właśnie zrobiłam...dałam krótsze rzęsy tzn. 10 niemal na całości, ale efekt nie był zniewalający...
    a jaka grubość najlepiej?
    wiem,wiem,ze trzeba dostosować do rzęsy klientki,ale może jest jakiś sprawdzony sposób...

  14. #489
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iivonka Zobacz post
    ostatnio tak właśnie zrobiłam...dałam krótsze rzęsy tzn. 10 niemal na całości, ale efekt nie był zniewalający...
    a jaka grubość najlepiej?
    wiem,wiem,ze trzeba dostosować do rzęsy klientki,ale może jest jakiś sprawdzony sposób...
    Spróbuj 0,15 mieszane z 0,2

  15. #490
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witam dziewczyny, czytam wasze forum od tygodnia a jeszcze sporo mi zostało do nadrobienia, naprawde wiele tu się dowiedziałam, a atmosfera na forum- rewelacja Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z rzęskami. Mieszkam w Holandii i tutaj zrobiłam kurs, również u polki. Poleciła mi ona zestaw startowy z SecretLashes (większość dziewczyn zajmujących się rzęskami pracuje na SL) i dodatkowo pare rzeczy do dokupienia. Ale ja się osobiście zastanawiam nad SL, Lash Expert lub Evolashes. Czy możecie mi doradzić którą z tych firm wybrać? Zerkałam na każdą z tych stron i na Evo brakuje wielu produktów, są poprostu niedostępne i zastanawiam się czy akurat teraz tak mają czy zdarza się to u nich częściej. Prosze doradźcie mi na która z tych firm mam się nastawić. Dzięki

  16. #491
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Agula w Evo dziewczyny zamawiają dla siebie do sklepu rozsądne ilości towaru, żeby mieć ciągle świeży (myślę tu o chemii ), dlatego może akurat mają coś niedostępnego. Wydaje mi się, że w temacie dot.Evo Edytka coś pisała, że w poniedziałek będą miały dostawę

    Co do wyboru pomiędzy tymi trzema firmami, to nie poradzę, bo jestem "ślepo zapatrzona" w Evo i u nich tylko kupowałam
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  17. #492
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Agula Hol, ja uważam, że warto spróbować każdej firmy w Lash Expert nie spodobały mi się rzęsy w palecie. Był mały wybór, rozmiary w rzeczywistości nie zgadzały się z etykietą na pudełku. Rzęsy na wagę nie próbowałam. Kleje mają dobre, całkiem przyjemnie się na nich pracowało, dobrze trzymają rzęsy.
    Evo mają dobre kleje, polecam pęsety jonostick - bardzo precyzyjne, miękkie, cieniutkie końcówki; rzęsy mają mocniejszy skręt, niż klasyczne firmy (np SL). rzęsy C w Evo są mocno wywinięte. jedyny minus dla mnie - i minki i silki mają lekko granatowy odcień w świetle dziennym.
    Z Secret Lashes produkty lubię, jestem zadowolona i z rzęs, i z klejów. jednak mam do nich uraz, za to, jak traktują swoich klientów. bo ja kilka razy czekałam na zamówienia około 4 tygodni od momentu wpłaty (wpłata była natychmiastowa), zapewniali, że mają towar, dopiero po tygodniu dzwonili z wiadomością, że towaru nie ma, i muszę poczekać. przy kolejnych zamówieniach dzwoniłam do nich sama, by się upewnić, że mają to, co ja potrzebuję, zapewniano mnie, że wszystko jest, a po tygodniu historia się powtarzała. może teraz to się zmieniło.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #493
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    marchewkowy_las co do Sekret Lashes nic się nie zmieniło i bez względu czy jesteś ich klientem indywidualnym czy dystrybutorem

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  19. #494
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Agula Hol mialymy teraz duzy przestoj z produktami, wlasnie powoli wszstko nanosze. uwazam ze wstawianie produktow bez "trzymiania" ich w rece jest oszustwem i wstrzymywaniem klienta. Wiec jesli tylko cokolwiek potrzebujesz smialo kupuj 98% produktow juz nanioslam

    marchewkowa fajnie opisalas dzialanie i produkty kazdej z firm
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #495
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    abstrahując. mój mąż ma piękne rzęsy.. ale nie daje się namówić na aplikacje pokazową

  21. #496
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, mam pytanie, gdzie można kupić produkty Lash Perfect bez ich certyfikatu? Jest to w ogóle możliwe? Słyszałam, że ich klej jest naprawdę rewelacyjny, choć bardzo drogi?

  22. #497
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Teraz tylko czekam na resztę pieniążków i zaczynam zakupy. Doradźcie mi jeszcze w jakiej kwocie powinnam się wyrobić finansowo z zakupem wszystkich potrzebnych produktów, biorąc pod uwagę że zamówienia będę robić co 3 miesiące, a klientek myślę że nie będzie aż tak dużo biorąc pod uwagę że dopiero zaczynam. Chociaż część moich klientek które przychodzą na paznokcie nosi też rzęsy i już zapowiedziały że na pewno będą do mnie również na rzęski przychodzić bo dla nich to wygoda zrobić za jednym razem a nie jeździć po kilku miejscach w mieście.

    Edytakon jesteś z firmy Evo jeśli dobrze zrozumiałam? powiedz mi jak jest z zakupem u was i wysyłką za granice?Jaki jest koszt wysyłki? Jeśli posiadam Europejski numer NIP to moge kupić produkty bez- VAT-owo? Bo w firmie w której kupuje produkty do paznokci zawsze tak jest, wystawiają fakture wewnątrzwspólnotową (czyli bez Vat-u), bo ja później w Holandii i tak muszę z tego rozliczyć.

  23. #498
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał bombelkowa Zobacz post
    abstrahując. mój mąż ma piękne rzęsy.. ale nie daje się namówić na aplikacje pokazową
    czyli nie jestem jedyną, która terroryzuje męża z nietypową propozycją
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  24. #499
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    nie jestes... upije Go i jak będzie spał to mu wykleję

  25. #500
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ha ha ja mam to samo;p ale nie chce mi pozwolic;p

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •