Strona 18 z 156 PierwszyPierwszy ... 81415161718192021222868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #426
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja sama nie wiem, jak to wygląda, kiedyś miałam taką jedną na górnej powiece, że wyrastała nie na linii rzęs tylko tak rosła do dołu i też wchodziła, ale urosła i było ok, a tu chyba tej kobiecie chodzi o to, że jej rzęsy nie są jakieś długie tylko tak rosną, czy tam wrastają tak,że drażni to oko i non stop jest jakas infekcja, a problem co chwilę powraca, bo jak niedawno była u tego lekarza i jej wyrwał tak znów trzeba, więc myślę, że nożyczki by były ok na kilka dni a potem musiałabym wracać. Dziwna sprawa

  2. #427
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    najpierw musisz ją zobaczyć i sama ocenić sytuację. jeżeli rzeczywiście pani musiałaby co kilka dni podcinać rzęsy (jak okropnie to brzmi, brrr ), to może tego się nauczy
    ciężko mi się wypowiadać, bo nigdy nie widziałam, by dolne rzęsy rosły do oka.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #428
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    zorientuję się w sytuacji tak jak mówisz i na pewno nie obejdzie się bez zdjątka dla Was, bo myślę, że takie rzeczy nie zdarzają się codziennie

  4. #429
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, nigdy nie zwracałam na to większej uwagi ale ja mam coś podobnego. Tylko że dotyczy to tylko jednej rzęsy Na dolnej powiece prawego oka rośnie mi właśnie taka jedna rzęska, która wykręca się w przeciwnym kierunku i wchodzi mi do oka. Umiera, wypada a w jej miejsce rośnie kolejna również "kopnięta". Już się do niej przyzwyczaiłam i jak mnie zaatakuje to rozchylam sobie oko przesuwam paznokciem po krawędzi powieki i rzęska zaplątuje się między inne, które ją podtrzymują i na jakiś czas mam spokój - dopóki nie poczuje wolności i znów nie wykręci się w drugą stronę.
    Podeszłam do lusterka i chciałam zrobić Wam fotkę ale jest w tej chwili wyjątkowo grzeczna. To jest rzęsa która ma kształt przypominający U. I to nie jest tak że wbija się na beszczela jak sztylet tylko bardziej wślizguje się po brzegu powieki.

    To taki drobiazg ale jak bym miała takich więcej.... to faktycznie nie ciekawie. I nie mam pomysłu jak poradzić tej pani. Przyszło mi na myśl coś w rodzaju trwałej (da się na dolnych) ale to i tak efekt krótkotrwały bo kolejne nowe będą znów rosły tak jak chcą.... dziwna sprawa.

  5. #430
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja piszę w sprawie, która doprowadza mnie do szału od bardzo dawna otóż mam jedną jedyną klientkę, której rzęsy się nie trzymają (miałam wcześniej jeszcze jedną agentkę której też niby się nie trzymały i nawet tu pisalam, ale wydało się, że wyskubała rzęsy, ogólnie osoba z problemami, itp.) ale do rzeczy. Babka koło 30-stki. Swoje rzęsy ma dość dobre, długie, całkiem mocne, łatwe do aplikacji. Przyszła pierwszy raz pare mc temu z polecenia innej mojej klientki i zażyczyła sobie skręt C, zrobiłam, rzęski może nieco za proste na C, ale poszło bezproblemowo, kompletna aplikacja, tak jak zawsze itd. Po kilku dniach napisała, ze spadły jej rzęsy z lewego oka, ale spokojnie, bo ona CZASEM TAK MA. Dokleiłam jej trochę. Przyszła na uzup już po 2 tyg (bo mówiła że ona zawsze chodziła na rzęsy co 14-18 dni bo tak musi) i miała bardzo mało rzęs, zmartwiłam się, ale dopełniłam i już. I zaczęło się...kobita jest u mnie na uzupełnieniu CO TYDZIEŃ, płaci bez problemu, choć już 2 razy nic od niej nie wzięłam bo mi wstyd po tygodniu zostaje jej może połowa rzęs? A może nie? Kleiłam na różne sposoby dwoma klejami, ultra+ i d+, cudowałam, doklejałam do najmniejszych rzęsek, żeby był full. Nic to nie dało. Miałam spokój 2 tyg od niej ostatnio, po czym odezwała się że nie ma już rzęs W OGÓLE i robimy nowe. Faktycznie przyszła bez rzęs, ale nie zostały wyrwane, po prostu ich nie było! Dla niej kupiłam ultra+ z secret lashes bo zawsze wydawał mi się bardzo mocny i odtłuszczacz, odtłuszczałam 2 razy, zmieniłam skręt rzęs na B żeby zbliżyć sztuczne do naturalnych kształtem, kleiłam ponad 2h, każda rzęska została idealnie doklejona. Full rzęs. Bylam zadowolona i zapewniłam ją, że tym razem nic już nie wypadnie. Dziś napisała, że na lewym oku prawie nie ma rzęs, a reszta się odkleja... PO 5 DNIACH OD APLIKACJI To pewne, że już jej nie przyjmę bo nie mam zdrowia ani czasu tak się męczyć (i ją męczyć), ale o co tu kurde chodzi Dodam, iż opowiadała mi że jedna dziewczyna robiła jej rzęsy tak, że się trzymały, ale były brzydkie i jej się nie podobały, zaś inna stylistka z 5letnim doświadczeniem robiła jej przepiękne, ale wszystko jej odpadało po niecałych 2 tyg.

  6. #431
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    zuzaneczka niestety tez mam takie klientki
    taka ich "uroda" i wcale nie zalezy to od typu cery czy uzytkowania
    zauwazylam ze to moze byc zaburzony wzrost wlosa, poprostu rzesy wymieniaja sie 2x szybciej niz u normalnego czlowieka i wcale nie chodzi tu o odklejanie sie rzes
    takie babeczki przychodza co 10-14 dni i placa 20zl mniej niz normalne klientki ktore przychodza co 3-4tygodnie ja mam prace a i one zadowolone

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #432
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zuuzaneczka a czy ona zauważyła czy doklejone spadają z naturalnych czy wypadają razem z nimi? Agulusia może mieć rację, też znałam kobietę (zresztą instruktorkę rzęskową ), której rzęsy wymieniały się co jakieś 3 tygodnie. Czyli co niecałe 2 musiała biegać na uzupełnianie. W końcu dała sobie spokój i teraz już nie dokleja. Szkoda czasu, kasy i nerwów.

  8. #433
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no właśnie dziś myślałam o mojej koleżance, która podobnie skarży się na krótki czas noszenia rzęs. ja już zaczynam podejrzewać, że ona ma w domu remover gdy przychodzi do mnie po 2 tygodniach, nie ma ani jednej sztucznej rzęsy i ani śladu po kleju, nie ma złamanych, ani uszkodzonych rzęs. a ponieważ jest to moja koleżanka z pracy, to rozliczamy się symbolicznie. we wtorek kleiłam jej na HS-4, który otworzyłam w zeszłym tygodniu, a w czwartek zadzwoniła do mnie, że z prawego oka jej połowa wyleciała. umówiłam się z nią na dzisiaj, czyli poniedziałek, bo w piątek i sobotę pracowałam w innym salonie. i dziś ona mówi, że nie chce poprawiać, bo wkleiła sobie tam kępki. dodam, że kępki sobie dokleja na profesjonalny klej dla przedłużania rzęs, który kupiła na allegro. (stąd moje podejrzenia, że kupiła też remover).

    jej rzęsy są piękne - zdrowe, długie, proste. skóra tłusta, nadczynność tarczycy, okulary na co dzień, przyjmuje mnóstwo leków i witamin, chodzi na siłownie kilka razy w tygodniu. z tą koleżanką wypróbowałam już tyle metod, sposobów, klejów, odtłuszczaczy. ręce mi opadają, bo czuję porażkę zawodową
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #434
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mam ten sam problem.. mojej koleżance się odklejają kleiłam ją w piątek.. dzisiaj nie ma już dużo..w niedziele wypadły jej dokładnie 34 rzęsy

  10. #435
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    masakra normalnie...
    ja tez mamm niestety takie przypadki

  11. #436
    Wczytuje się Avatar kobieta i uroda
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    chyba zdublowałam wątek , jak cos to proszę usunąć

    dziewczyny otworzyłam właśnie nowy klej z Secret Lashes dla alergików za 120 zł - i dupa ledwo kleił....i po tygodniu kobiecie odpadają rzęsy , a mi opadają ręce, miałyście takie doświadczeniatotalna załamka

  12. #437
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    o ile dobrze pamiętam, to klej dla alergików SL trzyma maksymalnie (nie minimalnie) 2 tygodnie. z drugiej strony, mógł (lecz nie musiał) być przeterminowany, ponieważ ten klej nie cieszy się popularnością wśród stylistek.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #438
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kobieta i uroda jeśli miałaś klej Advanced to wszystko możliwe. Producent daje mu trwałości ok 2-4 tygodni (a wiadomo że daje "górką"). Ja kleiłam nim dwa razy w życiu i napewno do niego nie wrócę, jeśli ktoś ma na tyle wrażliwe oczy... to niech da sobie spokój z doklejaniem czegokolwiek do nich. Po co ryzykować, albo przychodzić co kilka dni na uzupełnianie. Kleiłam Ultra Plus z SL i HS-5 z EVO i nigdy nikomu po nich nic się nie działo.

  14. #439
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cześc dziewczyny, zaczełam przedłużać rzęsy w ubiegłym roku.Od początku pracowałam na kleju HOLLYWOOD LASHES i trzymał genialnie.Pózniej (z powodu wysokiek ceny w/w) i kupiłam FLASH LASH.Toltalna porażka, niejednolita konsystencja, nie dał sie rozmieszać, z butelki leciała przejrzysta zupa z czarnymi smugami . No i najgorsze, rzesy sypały sie po 3 dniach... za dwa dni mam klientkę wiec kupiłam hs5 evo. Czy to dobry wybór? jak długo trzyma rzęsy

  15. #440
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej, pracowałam na 3 klejach i uważam że Ultra Plus z SL jest z tamtych najlepszy i kleję na nim, zamawiam tylko mniejsze pojemności a częściej, dla alergików mam Pro5 z NL ale go niecierpię.
    Jeśli chodzi o odpadające rzęski jak pisałyście wcześniej, to powodem jest siłownia (czyt. pot,sebum)
    Wrastające rzęski - mam jedną klientkę, przyszła z rzęską wyrastającą krzywo w górę w dolnej powiece i z zaczerwieniem w tym miejscu, mówiła, że coś jej lekarz przepisał ale nie pomaga, ja ją wyrwałam i po miesiącu przyszła i mówiła, że jak ręką odjął, na razie spokój, ale zapewne za jakichś czas, góra 3 m-ce wyrośnie znowu. Gdyby miała takich więcej nie zrobiłabym tego, nic bym nie robiła, bałabym się

  16. #441
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cubaro, super, że nie będę sama i ktoś miał już taki przypadek. Ja jutro jadę do wrastającej klientki, postaram się zrobić zdjęcie dla Was dziewczęta, obadam sytuację i dam znać jak poszło.

  17. #442
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    tlenka19 poczytaj tutaj: http://forum.wzorki.info/dystrybutor...y-z-norek.html

    ostatnie strony to głównie temat hs-5

  18. #443
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ups... muszę dokładniej szukać Dzięki.

  19. #444
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    zuzaneczka niestety tez mam takie klientki
    taka ich "uroda" i wcale nie zalezy to od typu cery czy uzytkowania
    zauwazylam ze to moze byc zaburzony wzrost wlosa, poprostu rzesy wymieniaja sie 2x szybciej niz u normalnego czlowieka i wcale nie chodzi tu o odklejanie sie rzes
    takie babeczki przychodza co 10-14 dni i placa 20zl mniej niz normalne klientki ktore przychodza co 3-4tygodnie ja mam prace a i one zadowolone
    Hmm tu jest trop, tej pani rośnie b.dużo nowych rzęs, wymiana jest non stop, rzęsy które ma króciutkie po tygodniu są już długie ale i tak lipa jestem mega zawiedziona, od 2 dni nie odpisałam tej babce na sms-a bo normalnie nie wiem co napisać...

  20. #445
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Byłam dzisiaj u pani z problemami powiekowymi. Wygląda to dość ciekawie. Zjawisko nosi nazwę Entropium i polega na podwinięciu powieki w stronę oka. Co prawda nie zrobiłam zdjęcia bo trochę głupio mi było, ale wygląda to tak:

    Załącznik 58018 Załącznik 58019 Załącznik 58020 Załącznik 58021

    Jak już wcześniej mówiłam pani miała przeprowadzany zabieg na tym oku, jednak bezskutecznie. wchodzące do oka rzęsy podrażniają je, tworzy się stan zapalny powiek. W chwili mojego przyjścia, pani na rzęsach miała dość dużą ilość suchej już ropy. Po oczyszczeniu, uwierające rzęsy usunęłam, kobietka zadowolona, a i ja też, że podołałam. Na koniec przepłukałam solą, żeby wypłukać resztki ropy i rzęsek. Zaleciłam smarowanie maśćmi z antybiotykiem i aplikację kropelek, które dostała od lekarza. Zadanie trudne bo rzęski malutkie i białe, aczkolwiek w ilości niedużej, bo nie odrosły wszystkie po poprzednim zabiegu wyrywania, przez lekarza. Zdecydowałam się jej pomóc, nie zauważyłam innego wyjścia z sytuacji i zrobiłam to samo co lekarz, wyjątkowo szkoda było mi tej kobiety

  21. #446
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Misiaczeq...

  22. #447
    Wczytuje się Avatar kobieta i uroda
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Kobieta i uroda jeśli miałaś klej Advanced to wszystko możliwe. Producent daje mu trwałości ok 2-4 tygodni (a wiadomo że daje "górką"). Ja kleiłam nim dwa razy w życiu i napewno do niego nie wrócę, jeśli ktoś ma na tyle wrażliwe oczy... to niech da sobie spokój z doklejaniem czegokolwiek do nich. Po co ryzykować, albo przychodzić co kilka dni na uzupełnianie. Kleiłam Ultra Plus z SL i HS-5 z EVO i nigdy nikomu po nich nic się nie działo.
    czyli człowiek uczy się na błędach ................ech wcześniej nie wiedziałam i mówię e dokupię do kuferka ten klej będę już mieć wszystko co potrzebne..............a powiedzcie mi czy jakiś tańszy klej jest ?który daje radę?pracowałam do tej pory na SL od stycznia (dokupywałam), ale chyba będą cięcia budżetu........

  23. #448
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq, podziwiam myślę, że kobieta będzie twoją stałą klientką. mi też jej szkoda.
    bardzo dziękuję za informacje, byłam na tylu kursach, a nigdy nie słyszałam o takim zjawisku.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  24. #449
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Marchewkowy ja studiuje pielegniarstwo i tez nie slyszalam a co do kursów ja na swoim z 1:1 nie nauczylam sie nawet jak zdejmowac rzesy jestem tego zdania, że najlepiej uczy własne doświadczenie, tyle tylko ze czasem to jest bolesne

  25. #450
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kobieta i uroda Zobacz post
    czyli człowiek uczy się na błędach ................ech wcześniej nie wiedziałam i mówię e dokupię do kuferka ten klej będę już mieć wszystko co potrzebne..............a powiedzcie mi czy jakiś tańszy klej jest ?który daje radę?pracowałam do tej pory na SL od stycznia (dokupywałam), ale chyba będą cięcia budżetu........
    ale Ty szukasz nadal dla wrażliwych oczu czy ogólnie? Ja też zaczynałam od kuferka z SL i też później kleiłam tylko na ich kleju. Jestem zdania że akurat jeśli chodzi o klej i same rzęsy to nie ma co oszczędzać. Nie w sensie żeby kupować najdroższy ale przy wyborze nie sugerować się ceną. Napewno też nie kupiłabym tych przedmiotów na jakimś portalu aukcyjnym nie znając ich pochodzenia. Dobre też są takie fora jak to poczytałam, dziewczyny namówiły mnie na zmianę kleju, opisały własne doświadczenia no i zmieniłam. Nie zawiodłam się. Sprawdź sobie kleje z evolashes one są o tyle tańsze od SL że są w mniejszych pojemnościach, a tych dużych to pewnie i tak częściowo nie zużywałaś i część za którą zapłaciłaś lądowała w koszu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •