Strona 17 z 156 PierwszyPierwszy ... 71314151617181920212767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #401
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    delyszys kochana ja na Twoim miejscu nie kombinowalabym z zakupem nie sprawdzonych rzesek. Dziewczyny tu opisuja rzeski na ktorych pracuja.
    A prawie wszystkie no jakies 90% pracuje na rzeskach i ogolnie na produktach kupionych w EVO u Kurki i Edytki.
    I nawet przesylka za granice nie stanowi dla nich zadnego problemu. Polecam i pozdrawiam

  2. #402
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    potwierdzam za zadna rzesa na swiecie nie posiada w skladzie naturalnego jedwabiu tylko syntetyczny

    chlapnelam sobie u+ na bluzke ze 100% jedwabiu i wyjarala sie dziura az sie kopcic zaczelo
    i tym sposobem bluzka za prawie 4stowy poszla sie je***plakac mi sie chce

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #403
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    o matko jakie drogie potwierdzenie naszych teorii. warto pracować w fartuszku. ja już kilka fartuchów mam poplamionych, nie są z jedwabiu, więc bez dziur
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #404
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    w te upaly nie dalabym razy w fartuszku pracowac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #405
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Aga o matko...tez bym nerwy miala.....jak nie da rady w fartuszku to zmieniaj bluzke na taka ktorej szkoda nie bedzie w razie co

  6. #406
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Agulusia - współczuję Ci i rozumiem złość, ja na początku mojej kariery rzęsowej zmarnowałam 2 koszulki a dokładnie mankiety rękawów, nie wiem jak to robiłam ale musiałam je wkładać w klej , ale to były raczej zwykłe nie to co Twoje jedwabie.

  7. #407
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja też zrzucam fartuch bo gorąco! A klejem upapralam 2 prześcieradełka frotte nim łaskawie zainwestowałam w jednorazowe

  8. #408
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    skoro tak się przechwalamy, to mam skarpetkę w kleju i nadal mi służy
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #409
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Skarpetkę?! Marchewkowy,nie mów że Ty nogami kleisz...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  10. #410
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    heheh, ja mam jeszcze plamę na krześle i na panelach eh

  11. #411

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja bardzo często sklejałam sobie włoski na łokciach jak niefortunnie położyłam lampki na kleju

    a mam takie pytanie uczę się dopiero zakładania, ile mam brać od dziewczyn za uzupełnienie
    narazie za całość za założenie 70zl bo zakladam 4h

  12. #412
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    potwierdzam za zadna rzesa na swiecie nie posiada w skladzie naturalnego jedwabiu tylko syntetyczny

    chlapnelam sobie u+ na bluzke ze 100% jedwabiu i wyjarala sie dziura az sie kopcic zaczelo
    i tym sposobem bluzka za prawie 4stowy poszla sie je***plakac mi sie chce
    Przykro Mi Agus, Kurcze Babo kto klei w takich drogich bluzkach
    Ale z jednej strony ciesze się ze potwierdza sie moja teoria sprzed ponad 2 lat, ze NIE ma rzęs jedwabnych o czym huczą wszyscy dystrybutorzy.
    Ja od momentu jak uslyszalam, ze nie ma rzęs jedwabnych bo klej by je po prostu stopil wszystkim powtarzam ze tak jest, ale... nikt nie wierzy, bo tak sie roznioslo po swiecie "salonów", ze są rzesy jedwabne ("jedwabne") lub ewentualnie "norka".

    Ostatnio nawet zadzwonila do mnie pani z zapytaniem o norki... jak powiedzialam ze w promocji 350 zł to powiedziala ze ogłupialam!, ze wszedzie zakladaja norki za 150... i rzucila sluchawka.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #413
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    No a dzieje sie tak dlatego że gdzie sie tylko da oglaszaja się osoby zakladajace rzesy 1:1 za 50zł i jeszcze dojazd gratis, cyrkonie i kolorowe w cenie

  14. #414
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a za syntetyczne 2:1 ile bierzecie

  15. #415
    Debiutantka Avatar Zuzia
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mam takie pytanie
    Bo jutro mam dziewczynie ściągnąć rzęski i wtedy od nowa założyć jeszcze raz i mam kilka pytań
    Jak używałam jeszcze plasterków, to remover straszne rzeczy z nimi robił tak sie skudłaczyły itp
    I teraz tak - co mam dokładnie robić gdy ściągam rzęsy?
    nalożyć płatki, użyc remover, primer i nakładać nowe?
    czy przed nakładaniem zmienić płatki ?
    czy ich do ściągania rzęs w ogóle nie używać ?
    I kiedyś tu jakaś pisała, że jakieś białe gluciki się robią po removerze to jak to mam się obchodzić z rzęsami po nim ?
    Proszę o opisanie dokładnie co i jak mam robić
    Bo już raz tak robiłam mniej więcej jak opisałam i rzęski nie trzymały się długo ..

  16. #416
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Radlin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zuzia ja jestem początkująca tez i za dużo jeszcze nie wiem... Ja jak ściągam rzęski to nie zakładam tych płatków, bo wydaje mi się, że szkoda ich na ściąganie żeby później dawać drugie do zakładania... Ale jeśli chcesz to możesz sobie podkleić choćby taśmą czy plastrem... Mi póki co żadne gluty się nie robiły po ściąganiu, myślę, że jeśli przemyjsz lekko rzęsy i odtłuścisz po removerze to powinno być okej ale może się mylę...Poczekajmy na odpowiedź kogoś bardziej doświadczonego

  17. #417
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja remover zmywam cleanerem a pozniej primer dopiero woda nie ruszam bo bialy nalot sie robi
    rzesy usowam bez podklejania dolnych

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #418
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja mam takie głupie pytanie. Na czym polega zagęszczanie rzęs, bo prawda byłam na kursie i mam certyfikat z przedłużania i "zagęszczania rzęs", ale za nic nie wiem na czym polega to drugie, dzwonilabym do instruktorki, ale ona teraz za granica w rozjazdach, i czy mogłybyście wytłumaczyć mi jak się zdejmuje rzęsy, bo tego szczerze powiem też nie miałam na kursie, nakłada sie remover odczekuje chwilke i wyczesuje te rzęski? i bardzo mnie kręci metoda 2:1, w związku z tym tez chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce

  19. #419
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ok to ja wam postaram się wyjaśnic wszystko zeby nie bylo wątpliwości

    Ja uzywam removera w żelu, jeśli ściągam całość to klientka siedzi ja podkładam jej palec (poziomo) pod zamkniete(!) oko i aplikatorem ( pierwsze z brzegu: Aplikatory bezwłókienkowe 1,5 mm 100 szt. [2287] - 18.00*zł : Black-Lashes Sklep On-line, przedłużanie i zagęszczanie rzęs Black Lashes. Przedłużania rzęs ,zagęszczanie rzęs ,Szkolenie i kurs. przedłużanie i zagęszczanie rzęs kursy,Przedłużanie Metod) na ktorym jest troszke removera 'maluję' po rzęsach od nasady po konce, mozna chwile tak porobić aż klej się rozpuści, potem rzęsy będą zostawać na palcu, na koniec przemywam zwilżonym wodą płatkiem a potem płatkami odtluszczającymi i włala. Przy moim żelu nic nie robi się białe, zadnych grudek, nic.

    Do zagęszczania rzęs używa sie po prostu krótszych rzęs, tak tłumacząc łopatologicznie : klientka ma swoje rzadkie rzęsypowiedzmy króciaki 5,6 mm ale chce mieć je długie pod brwi - używasz np. 12, 13 mm. Wyjdą długie, ale cholernie rzadkie, nie będzie ładnego walcharza. Żeby zagęścić te jej rzęsy, użyjesz wtedy po prostu krótszych rzęs np 9, 10 mm. Wiadomo, że inna bajka jest w przypadku 2:1. Zawsze masz też rzęsy Y, W, V. To taka teoria ale w praktyce wiadomo - wszystko trzeba dostosować do naturalnych rzęs i oka, nie zapominając przy tym o preferencjach klientki.

    Wątpię, czy dowiesz się tu jak krok po kroku kleić 2:1 albo 3:1, to są informacje za które płacimy jakby nie patrzeć spore pieniądze by dowiedzieć się ich na kursach. Byłoby to trochę nie w porządku wobec instruktorów i samych stylistek zdradzać tajniki pracy. Tak samo nie znajdziesz jak kleić rzęsy metodą piórkową. Ponadto jak domyślam się, kleisz od niedawna. Opanuj najpierw 1:1 i wtedy myśl o doszkalaniu z 2:1, bedzie ci łatwiej.

  20. #420
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dziękuję ślicznie za wyczerpującą wypowiedź. Oczywiście, najpierw będę szła w kierunku perfekcji jeśli chodzi o 1:1, chciałam tak tylko z własnej ciekawości wiedzieć jak wygląda 2:1, aczkolwiek na razie porywać się nie zamierzam, po prostu patrze tak na Wasze prace i WOW, zastanawiam się jak Wy to robicie

  21. #421
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zen. ślicznie wszystko opisała. dodam tylko sprawdzony przepis na pozbycie się białego nalotu. doskonale z nim radzi remover w płynie. czyli, np. po tym, jak usunęłyście rzęsy removerem w żelu, trzeba przelecieć rzęsy patyczkiem, nasączonym płynnym remówerem, potem wytrzeć płatkami, chusteczkami, umyć buzię, czy kto co woli
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  22. #422
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    szukam stylistki z Gorzowa Wielkopolskiego, jest ktos?

    dopiero zauwazylam, ze napisalam w zlym temacie. prosze admina o przeniesienie postu do watku o szukaniu kogos, kto zrobi rzesy z gory dziekuje
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 01-08-2012 o 19:13
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  23. #423
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    hej,
    czy jest tutaj ktos ze Świdnicy kto przedłuża i zagęszcza rzęski ?
    szukam pilnie !

  24. #424
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja mam dość nietypowe pytanie, kieruję je do Was, bo na pewno macie znacznie większe doświadczenia ogólne z rzęsami i okolicami oka. Otóż zadzwoniła do mnie sąsiadka, która wie, że trochę siedzę w kosmetyce, opowiedziała o swojej ciotce która ma bardzo nietypowy problem. Jej rzęsy na dolnej powiece rosną tak dziwnie wygięte, że wchodzą do oka (mam na myśli naturalne, bo starsza już zapewne kobieta). Powoduje to ciągłe podrażnienie oka i infekcje. Miała przeprowadzoną operację, która nic nie dała i na ostatniej wizycie u lekarza, on jej te rzęsy, drażniące oko, wyrwał (!). I ta sąsiadka chce, żebym ja teraz zrobiła to samo. Nie mam pojęcia czy podjąć się takich rzeczy, jak do nich podejść. Proszę o radę

  25. #425
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    lekarze widocznie bardzo nie lubią płci pięknej już trzeci raz słyszę historię, gdzie lekarz wyrywa rzęsy pacjentce. ja bym nikogo nie skazywała na takie tortury. jeżeli rzęsy na dolnej powiece aż tak przeszkadzają, to może je przyciąć, a nie wyrywać. ja miałam kiedyś rozdzielane dolne a górne rzęsy poprzez niedoświadczoną stylistkę rzęs nożyczkami no i nie miałam dolnych rzęs, póki nie odrosły tylko uważaj, by górnych nie obciąć
    kurczę, jakiej długości trzeba mieć dolne rzęsy, by wchodziły do oka, i do tego podrażniały i wywoływały infekcje Mysiaczeq, zrób dla nas zdjęcie, proszę
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •