Strona 59 z 156 PierwszyPierwszy ... 94955565758596061626369109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 451 do 1 475 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1451
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Okej wkleję, wklęję Niestety tak jak do szkolenia z pazurków nie mogę mieć zastrzeżeń, bo było intensywne, pracowite i mam kontakt z szkoleniowcem o tyle z rzęs (700pln, myślałam że było ok, dopóki nie trafiłam na to genialne forum) była omówiona oczywista teoria, potem aplikacja w systemie najpierw jedno potem drugie oko (tak też robię, bo nie mogę się przestawić na inny tryb) i finito ariwederczi...w sumie skończyłyśmy o g.14 a miało być do 17, no ale przecież skoro się "wyrobiłyśmy" to można iść do domu, bo ściąganie albo może następna aplikacja niepotrzebna..no i kontaktu z instruktorką niet. Na szczęście mam koelżanki które chętnie przychodzą na moje ćwiczenia za symboliczną kwotę, przynajmniej za materiały się zwraca, więc i tak się cieszę Narzaie staram się nie zniechęcać

  2. #1452
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zakupiłam krzesło które polecałyście, Siodelkowe z regulacją wysokości, z oparciem,regulowane w 3 płaszczyznach i jestem nim zachwycona. Jedyny minus to cena, zapłaciłam za nie prawie 250 euro no ale coś za coś W każdym bądź razie dziękuje za polecenie

  3. #1453
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agula - a jakie to krzesełko? Też potrzebuję kupić i nie wiem jakie?

  4. #1454
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agula Hol dobrze zrobiłaś będziesz zadowolona.

  5. #1455
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny mam problem z jedną klientką. Na początku napiszę, że mam szkolenie, ale jestem początkująca. Klientka korzysta z przedłużania rzęs od tamtych wakacji. Chodziła do stylistki i było wszystko ok , aż do marca tego roku. Rzęsy zaczęły jej wypadać. Same, bez naturalnej. Już kilka godzin po aplikacji kilka jej wypadało. Nie poddawała się i dalej chodziła, co 2 tygodnie na dopełnienie. Robi u mnie paznokcie, więc mnie zagadała o rzęsy. Ja robię za 60 zł z dojazdem, bo tylko za produkty biorę. Zrobiłam jej teraz na kleju sensitive z Noble, rzęski Noble mieszane z Laura Vito. Grubości 0,15 i 0,20 skręty C i B, długości 8,10,11,12. starałam się ładnie wyklejać, pewnie nie wszystkie wykleiłam, ale mija tydzień os stylizacji, a ona mi pisze, że połowy nie ma Na prawym oku miała gęściej tych malutkich baby lashes więc wyszło ładniej, na lewym gorzej. Rzęski jednak się kleiły bez problemu. Odtłuszczałam, primer, demakijaż wszystko zrobiłam. Nie było wiele do zdejmowania po poprzedniej, bo po lekkim dotknięciu same odpadały. Nie wiem co robić jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy? W środę zrobię zdjęcia tych resztek, a niżej wstawiam zdjęcie moich wypocin. Kobieta się już nie maluje, ale ma tłustą cerę, używa kredki czarnej na oczy, jak 90% moich klientek, więc nie wiem na co zwalić.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #1456
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2


  7. #1457
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    sztynka, używanie kredki (która jest tłusta o ile nie jest żelowa) wskazuje, że klientka o rzęsy nie dba i nie szanuje twojej pracy. a z takim podejściem może robić wiele rzeczy, do których oczywiście się nie przyzna, ale które mogą mieć wpływ na krótszy czas trzymania się rzęs.
    to, ze ty za swoją pracę z dojazdem bierzesz 60zł wskazuje, że nie szanujesz własnego czasu i zdrowia. ale jestem pewna, że wiesz o tym i już nie raz o tym myślałaś, kiedy po aplikacji plecki bolały lub oczy były zmęczone, prawda?

    klej sensitive nie należy do klejów o długim czasie wiązania. spróbuj dla tej klientki Hs-4 albo Ultra Plus B, aczkolwiek są to kleje o wyczuwalnych oparach i nie wskazane dla wrażliwych oczu.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #1458
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej. Dziewczynki używałyście do podklejenia dolnej powieki zamiast platków żelowy i taśmy medycznej - taśmyochronnej do paznokci, tej miękkiej? Mi sie ostatnio na klientce skonczyly i platki i taśma medyczna i klops. Mysle, mysle i wzielam do reki tą taśmę ochronna i wycięlam łuk i dawaj na oko... A klienka po aplikacji powiedziala ze od dzis zawsze chce tą taśmę hhehe Mowi ze bardzo przyjemna ona jest. Platków nie lubi, taśma medyczna nie zawsze przypasi i ta ochronna jest do gustu przypadła

  9. #1459
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ale ona przecież włochata jest


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  10. #1460
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    sztynka, używanie kredki (która jest tłusta o ile nie jest żelowa) wskazuje, że klientka o rzęsy nie dba i nie szanuje twojej pracy. a z takim podejściem może robić wiele rzeczy, do których oczywiście się nie przyzna, ale które mogą mieć wpływ na krótszy czas trzymania się rzęs.
    to, ze ty za swoją pracę z dojazdem bierzesz 60zł wskazuje, że nie szanujesz własnego czasu i zdrowia. ale jestem pewna, że wiesz o tym i już nie raz o tym myślałaś, kiedy po aplikacji plecki bolały lub oczy były zmęczone, prawda?

    klej sensitive nie należy do klejów o długim czasie wiązania. spróbuj dla tej klientki Hs-4 albo Ultra Plus B, aczkolwiek są to kleje o wyczuwalnych oparach i nie wskazane dla wrażliwych oczu.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ale większość moich klientek używa kredek i żelowych eyelinerów i u nich trzyma się bardzo ładnie.
    Na razie się uczę i nie mogę więcej brać za rzęsy, bo nie mam chętnych, rzęsy wyglądają nie za ciekawie , trzymają się różnie.
    Jestem uczulona na wszystkie kleje , które mają jakiekolwiek opary, zostaje mi tylko sensitive
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  11. #1461
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    ale ona przecież włochata jest

    Przyklejając ją mialam obawy i podglądałam dość cześto czy sie nie skleja.Ze 3-4 razy mi sie rzesa sztuczna przykliła do tej taśmy a tak poza tym bylo ok. Teraz juz mam znow platki zelowe ale jak mi sie skoncza to znow sięgnę po tą taśme i zobacze znow czy bedzie ok. Moze kształt oka był odpowiedni, nie wiem... hehe (ale wymyśliłam z tym kształtem ) Fakt ze bylo to uzupelnienie rzęs. Ciekawe czy przy aplikacji calych rzes nie by nie sprawiała problemu... Napewno jeszcze wyprobuje... Bo klientkamega zadowolona z tej taśmy. Dlugo nosi rzeski wiec juz wie co jak i gdzie wiec swoje do powiedzenia ma...

  12. #1462
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    sztynka, skoro skazana jesteś na kleje nieoparowe, które są wolnoschnące, sięgnij po kleje Nouveau Lashes. one mają naprawdę długi czas wiązania, co prawda też są droższe. spróbuj. możesz zadzwonić do nich i się zapytać, czy mając certyfikat innej firmy mogłabyś kupić ich klej. nie powinni robić problemu
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #1463
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Evelina a co to za taśma? ja paznokci nie robie więc zielonego pojęcia nie mam, a mam klientki, które mają uczulenie na płatki, zdejmowanie taśmy jest bardzo bolesne, może by taką kosmatą dał na powiekę i na to taśme medyczną ....

  14. #1464

  15. #1465
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a to sa jakies rozne?

  16. #1466

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    czesc dziewczyn jestem tu pierwszy raz niedawno skończyłam kurs z 1:1 miałam swoja modelkę, zakupiłam sobie zestaw i chciałam dokończyć swojej modelce rzęski w domku bo na szkoleniu wszystkich nie zrobiła bo mało czasu było a wiadomo ile to zajmuje jak się robi pierwszy raz (ja jak wzięłam pincetę do reki nie umiałam siebie lewą łapka rodzielic rzęs teraz idzie mi lepiej pocwiczylam na facecie ;d) wiec w domu wziełam zestaw i spotkało mnie nie mile zjawisko a mianowicie mój klej był tak twardy ze nie nie mogłam z niego wydusić ( klej ultra bonding 5 ml- secretlashe
    czy tez spotkaliście sie z takim czyms ? dodam ze nacisnełam mocniej na klej i pekło pudeleczko wrrr. mam nadzieje ze klej nie poszedł sie je... przełozyłam go do podełeczka od ozdóbek na paznokcie myślicie ze sie nie zeschnie pozdrawiam kinia

  17. #1467
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kingak jak to nie dokończyłaś aplikacji na kursie? Ile czasu w takim razie trwał kurs? Nie jestem instruktorką ale wydaje mi się że to nie dopuszczalne. Mi pełna aplikacja na kursie zajęła 4,5 godz, miałam jeszcze pokazane ściąganie i uzupełnianie. A co do kleju to możesz zamawiać nowy bo ten będzie do niczego, napisz maila do Sl z reklamacją, powinni rozpatrzyć.

  18. #1468
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    klej do rzęs nie powinien tak się zachowywać, złożyć reklamację lub kupić nowy.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #1469

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    klej do rzęs nie powinien tak się zachowywać, złożyć reklamację lub kupić nowy.

    kurs trwał od 9 do 16 z mała przerwa o 12. a co do kleju jest szczelnie zakmniety moze przetrwa a jak zakupiłam go w hurtowni a nie bezposredno sl to gdzie mam składac reklamacje ?

  20. #1470
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Przetrwać przetrwa ale wątpie żeby zachował swoje właściwości, jak dla niektórych klejów nawet zła temperatura ma znaczenie, dla mnie to wątpliwe bym nie ryzykowała zwłaszcza że to Twoje początki i nie będziesz wiedziała czy Ty coś zrobiłaś źle czy to wina kleju, polecam kleje 3ml np evolashes, noblelashes, magnitica

  21. #1471

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a gdzie mam składac ta reklamacje jutro zadzwonie do hurtowni bo kurcze nie stac mnie teraz na nowy klej a 60 zł piechota nie chodzi

  22. #1472
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zazwyczaj składa się reklamacje tam gdzie się kupiło.
    lepiej wydać parę złotych niż złym klejem próbować coś zrobić.




  23. #1473

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zadzwoniłam do hurtowni i muszę czekać na przedstawiciela zeby nie stac tak z robota ;d i szkolic sie dalej zamówiłam nowy klej z firmy Royal lashes macie jakies opinie na jego temat ?

  24. #1474
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kinga z opinią o tym kleju Ci nie pomogę - bo go nie znam, ale jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to polecę Ci przeczytanie wątków rzęsowych na tym forum. Wiem że trochę tego jest ale wierz mi trochę poświęcisz czasu a zyskasz ogrom wiedzy. Tym bardziej że chyba robiłaś kurs w SL, tak? Nie wiem jak jest teraz ale nie podejrzewam żeby się dużo zmieniło. Ja też robiłam tam kurs 1:1 i tak sobie myśle że gdyby nie to forum to pewnie rzuciłabym to wszystko w cholerę. Starałam się robić wszystko dokładnie tak jak pokazywała mi instruktorka nie wiedząc że można robić inaczej, lepiej, łatwiej. Znajdziesz tu wiele odpowiedzi na pytania, które Cie zastanawiają jak i odpowiedzi na te na które nawet byś nie wpadła żeby zapytać Znacznie ułatwi Ci to start.

  25. #1475
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jesli klej wymienia na swierzy to bedziesz zadowolona na SL pracowalam dlugo i co jak co nie mam im nic do zarzucenia
    jesli szukasz innego dobrego kleju to przejzyj tematy firmowe, oglaszaja sie tam rozne firmy(wkoncu sa po to zalozone zeby reklamami nie spamowac calego forum)

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •