Strona 106 z 156 PierwszyPierwszy ... 65696102103104105106107108109110116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 626 do 2 650 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2626
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja nie wiem, ale niektórzy to wstydu chyba nie mają...sytuacja z naszyjnikiem mnie rozwaliła :/
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  2. #2627
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    W naszym zawodzie trzeba byc przygotowanym na wszystko

  3. #2628
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na szczęście u mnie nie ma takich aparatek ale są inne.... gdy po 4 tyg przychodzą i nie ma juz ponad polowy rzęs kaze placic 80-90 zł, jednak większość krzywi sie jak cholera.
    sorry, 1:1 kosztowaly mniej bo np 70 zł, ale to są objętościowe- i w mojej ocenie i tak biore za mało.
    Inne jak przychodzily na uzupelnienie po kims , od razu z fochami bo dlaczego tyle, jak u kogos innego placily 50zł, dla nich to za drogo ble ble.... nie stac cie- to nie chodz, prosta zasada. Ja kilka razy na początku zlitowalam sie nad takimi płaczkami, i do tej pory tego załuję :/

  4. #2629
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał gosialicious Zobacz post
    Ta od naszyjnika blagala mnie o rzesy jak o zycie

    ja się już nauczyłam.. nade mną ZUS i skarbowy się nie litują ...
    haracz co miesiąc oddawać muszę, wybłagać się nie da... nie daj Bóg spóźnić sie z zapłatą albo niedopłacić kilak groszy...
    na miejsce takiej jednej pani mam 3 normalne...
    przepraszam: co jak co ale rzesy "artykułem" pierwszej potrzebynie są że każdy musi je mieć
    no sorry, albo miękkie serce albo miękka d*pa

  5. #2630
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał moncia2209 Zobacz post
    Inne jak przychodzily na uzupelnienie po kims , od razu z fochami bo dlaczego tyle, jak u kogos innego placily 50zł, dla nich to za drogo ble ble.... nie stac cie- to nie chodz, prosta zasada. Ja kilka razy na początku zlitowalam sie nad takimi płaczkami, i do tej pory tego załuję :/
    I dlatego z zasady nie uzupełnia się po kimś innym aplikacji.

  6. #2631
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    I dlatego z zasady nie uzupełnia się po kimś innym aplikacji.

    To jak radzisz? Zdjac wszystkie rzesy i zalozyc " swoja" aplikacje?
    Jak liczyc w takim razie? Bo przeciez klientka miala rzesy i moze nie chciec placic 100%?

  7. #2632
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja w takiej sytuacji kasuje za sciagniecie rzes plus nowy set. Uzupelnienie po kims nie wchodzi w gre. Nie moge uzupelniajac po kims dac gwarancji Ściągniecie to tez moj czas i material, dlatego trzeba zaplacic

  8. #2633
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja nie biorę. nie wiem czemu. jakoś takoś za dobra jestem.




  9. #2634
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja w cenniku niby mam kwotę za zdjęcie rzęs obcej stylistki, ale też nigdy nie biorę jak Kiwaczek Może gdyby mi się jakaś masakra trafiła to bym pomyślała, albo ktoś przyszedł tylko ściągnąć...

  10. #2635
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    gosialicious już przez telefon wyraźnie powiedz : "nie robię uzupełnień po innych stylistkach"
    Ja zrobiłam chyba 3 i powiedziałam dość, bo było więcej stękania jak pożytku. Poza tym podczas wyklejania okazało się, że po kolei ściągałam te proste badyle, które do niczego mi nie pasowały.
    Jeżeli zdecyduje się przyjść, ściągam za darmo i kasuję za nowy set.
    Różnie u mnie bywa z kasowaniem za ściągnięcie. Jeżeli babka chce ściągnąć po 3-4 dniach kasuję pełną kwotę, 15% ful seta. Jeżeli to moja stała klientka i chce odpocząć, a raczej jej portfel, to robię gratis, ale ona zawsze rzucają jakiś grosz same z siebie.

    Taaak zapłata naszyjnikiem też mnie rozbawiła. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji żeby mi ktoś nie zapłacił.Owszem leciały do bankomatu. jedna zostawiła swoją torebkę w zastaw (sama z siebie, bo mi głupio o to prosić) druga wyszła z całym majdanem, ale wróciła z kasą. Mam nadzieję nie doczekać takiej klienteli.



    Kwiaty polne składam na rączki marchewkowy_las


    Ala Ty wiesz za co. Dziękuję


    Ostatnio edytowane przez mucha ; 29-03-2014 o 10:43

  11. #2636
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nauczylam sie

    Wczoraj mialam klientke na uzupelnienie, ale od razu powiedzialam, ze zakladam swoj nowy set.

    Kobieta miala mine na poczatku taka : ( ´przeciez mam jeszcze polowe rzes´), ale pozniej pomacala rzesy na paletce (evo ) i zmienila zdanie. ´takie mieciutkie i mile w dotyku´

    A przyjechala do mnie z miasta oddalonego o 150km (co na malutka Szwajcarie jest ogromnym komplementem)

  12. #2637
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja za ściągniecie i licze i nie licze..

    jak dzwoni babka i mówi ze chce zrobić u mnie rzęsy- mówie cene- twierdzi że za duzo ""u siebie zrobię sobie 10/20/.../50zł taniej" OK..
    dzwoni za kilka dni żebym poprawiła- BEZ SKRUPUŁÓW BIORĘ ZA ŚCIĄGANIE STARYCH

    resztę pań poprawkowych nie liczę za ściągniecie

  13. #2638
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ostatnio takie cudo dostałam. Koniecznie chciała sie umówić na uzupełnienie i wysłała mi zdjęcie. A ja personelem śmiechem. Nie mogłam wytrzymać.

  14. #2639
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    chapstik piekne te rzeski byly, a Ty nie chcialas Pani uzupełnić
    rzesowa dobrze robisz, inaczej sie niczego nie naucza

  15. #2640
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chapstick... no dlaczego nie uzupełniłaś ? poszzzzz Ona oczywiście zdziwiona.. no co Ty chcesz od tych rzęs

  16. #2641
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No i stalo sie dostalam dyplom sytylistki rzes Mialam 3 modele na kursie i za kazdym razem 3h na zrobienie rzes . takie cos zrobilam widze braki - pierwszego nie komentujcie wcale bo to pierwdze oko robione w moim zyciu , w ostanich musialam wklejak tez kepki i Y ( kepek juz nie lubie ) ale jak na 3h pocieszam sie ze nie jest zle tak wiec po kolei wklejam rzeski i prosze o porady . Wiem wiem cwiczyc cwiczyc
    Pierwsze to 11, 9 ,8 , 7 o,20 skret B
    Drugie 12,10,8,7 0,20 skret B
    ostatnie 11,10,8,7 0,15 skret C i B kepki i Y ( tak kazali tak robilam ) mieszane
    Wszysto na rzesach Gaube firma austrijacka .

  17. #2642
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    phoenix szczerze? - to ja bym najpierw poszła na porządne szkolenie...

  18. #2643
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Porządne szkolenie ? Niby właśnie miałam 3 uczennice i dwa dni pracy . Nie miałam niestety możliwości skończenia bo jak napisałam 3 h za każdym razem i stop. Potem kontrola i nie miałam możliwości posciaganych i źle pruyklejonych rzes dokleic na nowo . Zalamalas mnie wywalam naprawę duże pieniądze na kurs a tu sie okazuje ze do Dupy sie nadaje a nie do robienia rzes. Choć rozgladam sie za kimś kto mnie w polsce w lato ciężkimi
    Ostatnio edytowane przez phoenix ; 03-04-2014 o 14:56

  19. #2644
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Phoenix a ja myślę że powinnaś pokazać nam jeszcze jakąś swoją pracę po kursie. Tzn bez ograniczeń czasowych i stresu. Nie wygląda to zbyt dobrze fakt, ale na 3 godziny to się wcale nie dziwię jeszcze w trakcie szkolenia. Być może wiedzę przyswoiłaś tylko nie miałaś możliwości jej wykorzystać w praktyce. Powinnaś zacząć kleić jak najszybciej i dopiero jeśli nie zauważysz poprawy po kilku wykonanych setach to wtedy zastanawiać się czy powinnaś jeszcze jednak zainwestować. To co napisałaś o szkoleniu zapala wszystkim tu na forum czerwoną lampkę i daje do myślenia. Bo jest tu wiele naprawdę dobrych instruktorek z różnych firm szkoleniowych i chyba żadna z nich nie wypuściłaby modelki bez dokończonej stylizacji i 3 godziny to zdecydowanie za mało na zajęcia praktyczne.

  20. #2645
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Austria to dziwny kraj
    Nie dość ze na egzaminie nie robi sie samej stylizacji tylko to co instruktor mówi typu teraz króla teraz profil y itd to ich wymogiem jest wklejenie 50 rzes na oko w 3 h i już . Będę ćwiczyć i to intensywnie nie ma dwóch zdań napewno też w lipcu sie doszkole u którejś z was w szczecinie bo tambedzie mi nnajniżej . Podoba mi sie to zajęcie naprawdę i mam nadzieję ze kiedyś będziecie ze mnie zadowolone .

  21. #2646
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny, nie dołujcie bezpodstawnie phoenix. Nie jest tak źle.
    uważam że jak na pierwsze 3 prace w stresie i z ograniczonym czasem to nie jest tak źle. ponadto zdjęcia sa robione z kiepskiej perspektywy.

    phoenix, przeczytaj sobie dokładnie wątki rzęsowe i dużo ćwicz. myślę że jak pod presją sama bez pomocy instruktorki stworzyłaś to co na zdjęciach to dalej będzie tylko lepiej. ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz i do lipca będzie widać czy potrzebujesz tego doszkolenia...


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  22. #2647
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Moim zdaniem jak na poczatki po niezbyt udanym szkoleniu to nie jest zle. Z czasem czytajac forum dojdzie ci troche informacji i swiadomosc co mozesz zrobic zeby aplikacje wygladaly coraz to lepiej. Duzo cwicz i czekamy na kolejne prace

  23. #2648
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Phoenix, nie jest zle. Calkiem dobrze przyklejone rzeski, tylko ja tam widze grudki kleju kochana, albo za duzo kleju, albo poprawialas x-razy syntetyczna rzeske na rzesie naturalnej sciagalas synetyczna i znow nakladalas na natualna w tym samym miejscu i zgrubienie od kleju sie zrobilo(takie zgrubienia sciagamy), albo klej z tych gestych choc chyba nie, bo niektore z nich calkiem fajnie naklejone, wez kolezanke i w zaciszu domowym wyklej 100% aplikacji. Wyklej wszystkie rzesy, pokaz tu i sie nie boj, najwyzej cie opiernicza, ale co ci szkodzi
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  24. #2649
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kura ma racje kazdy z nas sie kiedys uczyl. Nikt tu nie jest zlosliwy. A Wy dziewczyny krytykujcie ale konstruktywnie bo osobe poczatkujaca latwiej jest zniechecic niz zmotywowac

  25. #2650
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ograniczenia czasowe na szkoleniu ?

    nie jest źle popieram dziewczyny wyżej.. na spokojnie wyklej 100% i pokaż

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •