Strona 107 z 156 PierwszyPierwszy ... 75797103104105106107108109110111117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 651 do 2 675 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2651
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję za kopniaka i konstruktywną krytykę
    Przy dobrych wiatrach w poniedzialek pokleje na spokojnie. Na razie ogarniam część pierwsza wątku 100 stron zaliczylam chyba tu więcej sie naucze jak na kursie

  2. #2652
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    phoenix Ty przynajmniej wykleilas trzy panie na kursie
    mój kurs trwał 4 godz, pół godz to teoria a potem jedna pani do wyklejenia
    i na tym koniec
    Kurs w expresowym tempie
    przed kursem nic nie umiałam no i na kursie zbyt dużej wiedzy tez nie zdobyłam
    za to oczytalam sie tutaj na forum i jest trochę lepiej

  3. #2653
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    U mnie tez tak kurs wygladal z tym ze teoria trwala 10 min haha

  4. #2654
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    U mnie na kursie teoria byla czytana z zeszytu.
    Siedzialam obok nauczycielki i czytala slowo w slowo z zeszytu

    A praktyka?
    Przykleilam 10 rzes metoda 1:10 i "idz nakladaj rzesy, jestes do tego stworzona"

    Po wakacjach robie kurs z metod wszelakich u Pinoczetki.
    Juz sie doczekac nie moge

  5. #2655
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    phoenix nie ma tragedii cwicz dzielnie do wakacji i wtedy ocenisz czy potrzebujesz doszkolenia
    a jak bys chciala piekne rzeski posiadac to moge polecic moja kursantke, mieszka w wiedniu

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #2656
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agulusia czyzby Karolina za tydzien ide do niej na rzesy bo jak robic rzesy sama nie noszac

    Dziewczyny to mnie pocieszylyscie z tymi kursami waszymi . SZczerze to teraz dopiero ogarniam czego sie nauczylama czego nie . W Wiedniu technika 3D jest najnowszy technika gdzie moja instruktorka ma sie jej uczyc .... a profil L nie istnieje taaaak
    Dopiero tu wyczytalam ze stylizuje sie oko a nie do kazdej rzesy przykleja rzese o 1/3 dluzsza . Musze jeszcze tylko doczytac jak stylizowac ktore oczko w poniedzialek przyjdzie dziewczyny na ktorej cwiczylam , posciagam jeje te rzeski co zle zalozone i wypelnie do konca a dzis kleje do sztucznej buzi

    W lipcu nawet jak bede calkiem niezle robic to bede szukac miedzy wami kogos kto mnie przeszkoli z technik wszelakich bo podoba mi sie to zajecie baaaardzo

  7. #2657
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zgodzę się, że jak na takie warunki phoenix rzęsy sa przyklejone prawidłowo. wisienkakwspz ma rację, że nie wyglądają tak super do jakich my się tutaj przyzwyczaiłyśmy. Ja wiem jedno. porządne rzęsy są kluczem do sukcesu.

    Moja znajoma pojechała na kurs do Polski. To było tylko dla papieru bo ja ją uczyłam wcześniej. Kurs był ...hyh ..... Pani Instruktor kazała jej siedzieć z boku ... i wyklejać. Nie mam pojęcia jakim cudem... ona mi później pokazywała, ale mi to wyglądało na szkolenie express. Dyplom ma z 1:1. Żenada. Rzęsy i klej kupiłam jej ja (a ja wiadomo gdzie się zaopatruję) i klei fajne rzęsy. Nie ma tego wyczucia co do skrętu i długości, mówi że ją rzęsy nie kręcą, ale to już inna bajka.

    Phoenix paletka 0,15 B w mixie do tego ultra plus lub Bu+ wysyłka do Austrii około 20 zł, tydzień czasu na dostawę i zobaczysz że miałam rację Pamiętaj, żeby zawsze wyklejać 100% rzęs. Nawet jeżeli będzie Ci to zabierało 5-6 godzin. Każda kolejna aplikacja będzie krótsza i krótsza. I pamiętaj żeby rzęsy przyklejać prostopadle do powieki.

    Do dzieła

  8. #2658
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Phoenix tak Karolinka jest moja kursantka jechala na szkolenie cala noc, caly dzien sie szkolila i cala noc wracala do wiednia smialo mozesz klasc sie pod jej pesety

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #2659
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny ile czasu na początku zajmowały Wam metody objętościowe? Wczoraj zrobiłam korektę 3D i trwało to 3,40h i trochę się martwię, że tak długo..a może nie jest tak źle hmm. 1:1 zajmuje mi do 2,5h, czasem 3, ale to wyjątkowe przypadki.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  10. #2660
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moim zdaniem to sprawa indywidualna i w tej kwestii nie ma sie co do innych porównywać. a czas jak na początek jest ok.




  11. #2661
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kochane moje
    Ogsrnelam cz 1 watku i Wooow jestem pod wrażeniem . Dowiedziałam sie tyle nowych rzeczy o których nie miałam pojęcia .
    Na kursie uczono mnie przedłużania o 1/3 i już nie ma ze jedną rzese wyciągnąć trochę żeby stworzy efekt ładnej firanKi 1/3 i koniec . Stad tyle różnych długości wklejalam. Druga sprawStylizacja oka .....pojecie obce . Powod patrz wyżej a o skrecie L to nikt na kursie nie wiedział .
    Poprawilam sobie nastrój ta wiedza . Oczy mnie bolą od czytania na telefonie ale odpoczne dziś i jutro . Od wtorku do piątku zorganozowalam sobie dziewczyny ( oczywiście za darmo) na ćwiczenia .
    Mam nadzieję ze uda mi sie was troszkę zadowolić

    Mam pytanie bo nie doczytalam albo gdzieś mi wypadło z głowy czy mogę dziewczynie której robiłam Rzesy na kursie a były 0,15 powklejac pomiędzy 0,20 bo ona chce zagesvic trochę a w tej chwili ma tylko dłuższe ( nie mówiąc o nie skończonej aplikacji) ogarnelam tylko ze w kacikach mogą być te ciensze a o takim mirszaniu nie znalazłam . Na logikę odpowiadam sobie tak ale wolę być pewną
    Bede wdzięczna za oświecenie zieleninki

  12. #2662
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Można mieszać grubości

    Ja jestem ślimakiem. Nie umiem szybko wykleić objętościówek. Zawsze kręci się to w okół 3h, często ponad...
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  13. #2663
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Phoenix jedyne do czego moge sie przyczepic to robienie za darmo. Przeciez to Twoj czas i materialy. To nic ze jeszcze brakuje Ci doswiadczenia. Przy takich praktykach ciezko jest o szacunek Ciebie i Twojego czasu ze strony kursantek. A i zeby dalej poszerzac asortyment i zdobywac wiedze potrzebne Ci sa fundusze.

  14. #2664
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Dziewczyny ile czasu na początku zajmowały Wam metody objętościowe? Wczoraj zrobiłam korektę 3D i trwało to 3,40h i trochę się martwię, że tak długo..a może nie jest tak źle hmm. 1:1 zajmuje mi do 2,5h, czasem 3, ale to wyjątkowe przypadki.
    Dokładnie tyle ile Tobie. Też jestem ślimakiem. teraz 3d zajmuje mi 3 godzinki. Ktoś chce piękne firanki lezy grzecznie Wystarcza na 4 tygodnie więc warto poświęcić ten czas

  15. #2665
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    phoenix, robienie rzęs za darmo to włażenie sobie do kieszeni. w życiu nie ma nic za darmo. powinnaś za materiały chociaż skasować.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  16. #2666
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Będę dziewczyny kasowac za materiał

    Gesendet von meinem HTC One X mit Tapatalk

  17. #2667
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam pytanie właściwie do instruktorek z Noble
    Czy dobrze rozumiem, ze jak chce się zostać instruktorem przedłużania rzęs to trzeba umieć wszystkie metody przedłużania?
    Bo u mnie w Sztokholmie jest dziewczyna, Polka oczywiście - nie wiem czy ona tutaj jest na forum, jeśli tak to bez urazy do niej to pisze- która prowadzi szkolenia z Noble
    pisałam do niej bo chce się nauczyć pozostałe metody przedłużania, szkolenie miałam tylko z 1:1
    ona mi podała cenę itd ale jak przyglądałam zdjęcia prac na fc to wszystkie prace ma tylko z 1:1
    no i nie wiem jak ta dziewczyna może mnie nauczyć czegoś skoro sama tego nie robi?
    Nie mam czasu żeby jechać do Polski i doszkolić się tam, ale jak nikogo tutaj nie znajdę, tzn w rozsądnej cenie, ceny szwedzkiego kursu są okropnie wysokie, to chyba będę musiała wybrać się do Polski.
    Albo może ktoś wie czy ktoś tutaj jest z Polski i prowadzi szkolenia ?

  18. #2668
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    phoenix chodziło mi tylko o to, że ograniczenie czasowe na kursie to bezsens - jedna łapie szybciej, druga wolniej (np. ja ), poza tym patrząc na prace dziewczyn po kursach u forumowych instruktorek, widać dużą różnicę w poziomie szkoleń. Wszystkie kiedyś zaczynałyśmy, nie odbierz mojego postu źle, praktyka czyni mistrza, dlatego ćwicz, ale chociaż za cenę materiału A jak będziesz widzieć, że jednak te rzęski nie wychodzą tak jakbyś chciała, to wtedy doszkolenie u którejś z "naszych" dziewczyn

    honey tak jak kiwaczek napisała to sprawa indywidualna, ja np. doszłam do pewnego czasu i tego już nie przeskoczę (agulaaa może potwierdzić ), ale babeczki już się przyzwyczaiły i dają radę

  19. #2669
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zania37 wiec w takim razie wybierz sie do kogos kompetentnego. Kto posiada kwalifikacje i potrzebna wiedze w Polsce mamy duzo instruktorow

  20. #2670
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zania, ja widzialam jedna ze Sztokholmu, ktora jest instruktorem Noble, nie wiem czy mowimy o tej samej, ale z tego co pamietam tylko na 1:1 miala kurs instruktorski, chociaz sama tez wykonuje objetosciowe, ale na uczenie innych pozwolenia nie ma, zapytaj sie jej dla jasnosci

  21. #2671
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    galbi mówimy o tej samej
    widziałam jej zdjęcia i dlatego jestem trochę ostrożna
    bo widziałam tutaj na forum jak wyglądają objętościowo
    jej zdjęcia duzo odbiegają od Waszych dziewczyny, Wasze sa duzo ładniejsze
    zamierzam sie do niej wybrać i osobiście sie dowiedzieć wszystkiego
    i nawet zobaczyć jej certyfikat do nauczania

  22. #2672
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, a jak przenosicie wszystkie bibeloty(rzęsy, szczoteczki, rękawiczki, lampki itd., itp.), jak to wszystko organizujecie, że jest pod ręką(mam na myśli dziewczyny mobilne) i nie musicie się przez wszystko na miejscu u klientki przekopywać? Macie jakieś foty kufrów? Będę wdzięczna za każde zdjęcie Mam nadzieję, że w dobrym wątku piszę(chciałam założyć osobny, ale nie wiem czy by się "przyjął" )
    Ostatnio edytowane przez jauntyangel ; 08-04-2014 o 09:32 Powód: dokończenie postu

  23. #2673
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja jestem i mobilna i stacjonarna. Nie mam z tym najmniejszego problemu.kuferka nie mam bo nie wyobrazam sobie taszczenia stolu a wdrugiej kufra. Rzeczy niezbedne mam w pudelku takim po glossy boxie. Reszte czyli rozne rzesy,dezynfekcja,opaski,latarka mam w sporej kosmetyczce. A to wszystko wpycham do kieszonki ktora ma pokrowiec na stol.
    A dostalych klientek wiem co brac wiec tylko pudelko.




  24. #2674
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał zania37 Zobacz post
    jej zdjęcia duzo odbiegają od Waszych dziewczyny, Wasze sa duzo ładniejsze
    zamierzam sie do niej wybrać i osobiście sie dowiedzieć wszystkiego
    i nawet zobaczyć jej certyfikat do nauczania
    Te dwa zdjecia co tam ma spoko wygladaja,
    Nie wydaje mi sie, zeby Noble wydalo jej cetryfikat do reprezentowania firmy z marnymi umiejetnosciami,
    ale wydaje mi sie, ze ma zezwolenie tylko na 1:1, w kazdym razie tak bylo na jej certyfikacie
    Ale moge sie mylic, opowiedz jak juz sie dowiesz, ciekawa jestem


    A ja mam problem jak mam isc do kogos robic rzesy, dlatego robie tylko u siebie, dwa razy zabralam sie z wszystkimi produktami i lampa, kleilam na kanapie, siedzac na krzesle plastikowym i nachylajac sie, nie wygodnie, czas tylko sie wydluzal, wszystko mnie wkurzalo, musialam kombinowac, drugim razem robilam na fotelu kosmetycznym juz lepiej, ale ja nauczona klej na kamieniu, rzeski leza obok, a tam nie bylo miejsca zeby cokolwiek polozyc i jakos nie umiem sie dopasowac :/

  25. #2675
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja robię i w domu i mobilnie Mam łóżko i lampę i kuferek(choć muszę wymienić na większy, bo już niektóre rzeczy wrzucam po prostu do reklamówki, bo się nie mieszczą) i zabieram to wszystko ze sobą za każdym razem(w domu też rozkładam się w różnych miejscach(zależy czy to ktoś obcy czy znajomy), ale problem mam z pomieszczeniem i u łożeniem wszystkiego w kuferku tak żeby można było w każdej chwili wyjąć tylko to co mi potrzebne bez konieczności wykładania połowy zawartości i pomysłu na to nie mam żadnego - stąd moja prośba o foto

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •