Strona 108 z 156 PierwszyPierwszy ... 85898104105106107108109110111112118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 676 do 2 700 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2676
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja mam poukładane w kuferze wielkści ok 55x30 cm kasetki od najcinszych do najgrybszych,
    częśc lewa SILKI. cześc srodkowa MINKi, cześc prawa norki, ombre i narzedzia w pojemnikach, podkładki w woreczku zeby się nie plątały, a płyny niestety luzem.. ale jest taki ścisk że w sumie nic nie lata
    1sza przegródka 0,07 skręty B, C
    2ga 0.1 A, B, C
    3cia 0,15, skręt...
    i tak kazda, każdy skręt mam przedzielony tekturową "karteczką" z opisem tyłu i przodu

    a w poszczególnych "segmentach" długości od najkrótszej do najdłuższej
    tu mam szybkie, stare zdjęcie (link poniżej), w tej chwili jest już niekatulane bo 0,07 leża z całą reszta "ultraplusa"
    teraz jest jeszcze przejrzyściej ale wklejam tak poglądowo o co chodzi (też mobilna więc ciężko utrzymać to w należytym "wyprasowaniu" kiedy bagażnik zawalony po sam sufit...)


    (na zdjęciu patrz: praw dolny róg)
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...17733901_o.jpg

    Ostatnio edytowane przez rzęsowa ; 09-04-2014 o 07:37

  2. #2677
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jauntyangel na str 51 tego wątku meraszka wkleiła swój kuferek. Musiałabyś ją podpytać gdzie taki nabyła bo jak na podróże to jest mega pojemny i ma mnóstwo przegródek.

    Ja osobiście nie jeżdżę po klientkach. Już pomijam fakt, że zdarzało mi się kleić np. na dziecięcym krzesełku z Ikei i jeszcze w wielu innych dziwnych miejscach ale najbardziej wyprowadzają z równowagi domownicy. Szczególnie Ci poniżej metr 20. Ten temat już się wałkował więc nie będę do niego wracać.

    Jak przestałam jeździć do klientek to te które wcześniej nie mogły do mnie dojechać jakimś dziwnym trafem zaczęły znajdować czas, transport, niańki itp. Przez tą zmianę straciłam tylko jedną klientkę - a i tak nie do końca bo wiem że nikt inny jej nie robi, czasem jak jej się uda wyrwać to pojawia się u mnie sporadycznie (co jakieś 3-4 mce).

    Mam panie, które przychodzą, wyłączają telefon i się relaksują. Mówią, że to taka "chwila dla nich" i na pewno nie chciałby być teraz w domu żeby im ktoś ciągle czymś głowę zawracał.

    Warto przeanalizować swoje klientki, u mnie dojazdy minęły by się z celem. Straciłabym jedynie czas i własny komfort.
    Wiadomo, że jeśli w okolicy jest bardzo duża konkurencja to dojazd jest często wartością dodaną do usługi. Ja się jedynie mogę cieszyć że u mnie tak nie jest bo jakoś nie wyobrażam sobie codziennie tego wszystkiego targać ze sobą I Was dziewczyny podziwiam serio za to bo sama taka poukładana, ogarnięta i zorganizowana nie jestem zawsze bym na bank czegoś zapomniała zabrać

  3. #2678
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam baaardzo podobny kuferek. Z orifleJma
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  4. #2679
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    rzęsowa dzięki za "rozjaśnienie umysłu" , Izi ja mam większość klientek do których dojeżdżam i nie chodzi tu o dzieci, ale o to ze często nie maja transportu żeby do mnie dojechać(mieszkam poza miastem) i czasu na dojazd. Staram się zawsze liczyć za to więcej

  5. #2680
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja dojezdzam bo to były moje pierwsze klietnki i tak już jest. oraz jak ktoś miły i fajny się okazuje również dojezdżam
    ale nie wyobrażam sobie targać w jednej ręce kuferka a w drugiej stołu......i jeszcze otwierać drzwi od klatek, wind, itp.




  6. #2681
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Miałam okazję tak jak nie raz Wy robić rzęsy na zagłówku sofy, na tapczanie siedząc na taborecie itp. i obiecałam sobie, że już nigdy więcej dlatego zainwestowałam w najlżejsze łózko do masażu jakie znalazłam i jak dotąd sprawdza się super - jedyny minus, że trzeba je nosić - czego nie robi się dla swojej wygody

  7. #2682
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    .i jeszcze otwierać drzwi od klatek, wind, itp.

    O ile są windy

  8. #2683
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    ja dojezdzam bo to były moje pierwsze klietnki i tak już jest. oraz jak ktoś miły i fajny się okazuje również dojezdżam
    ale nie wyobrażam sobie targać w jednej ręce kuferka a w drugiej stołu......i jeszcze otwierać drzwi od klatek, wind, itp.
    a ja tak dojeżdzam od p[onad 3 lat, czasem sie zdarzy Klientka z ostatniego piętra (4) bez widny a jadę na pakiet: rzęsowo-paznokciowo-pedixowo-opalaniowy ... zejśc pomóc nie zejdzie bo ma pieska \

    kwestia podejscia do tematu

  9. #2684
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witajcie moje drogie
    Na wdechu glebokim wrzucam rezski kolejne
    Pierwsze to poprawka tych z kursu dlatego wrzucam jak bylo jak jest ( dopiero a zdjeciu dopatrzylam sie ze jeszcze kilka zdjac moglam )a drugie nowe . Jeszcze kilka mam dokleic bo zadzwonili do dziewczyny z i musiala uciekac
    Czekam na wasze opinie

  10. #2685
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    phoenix kurcze co ja mam ci napisac nie jest dobrze, widze duzo sklejek, kazda rzeska zyje swoim zyciem, poczochrane we wszystkie strony musisz bardzo kierunkow pilnowac i sprawdzaj starannie sklejki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #2686
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na lewym oku rzeski ida za mocno w lewo. Mnie bardziej martwi zaczerwienienie na powiece. Przegladaj po aplikacji kazda rzese z osobna isprawdzaj czy nic sie nie dokleilo

  12. #2687
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ok będę sie starać dokładnie sprawdzać i je ustawiać do pionu . Walczyc będę dalej . Oczko wrocilo do normy po 30 minutkach bo tez sie martwilam

    Gesendet von meinem HTC One X mit Tapatalk

  13. #2688
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cwicz a bedzie dobrze

  14. #2689
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kochane jestescie
    Ja bede starac sie zeby w koncu uslyszec ze jest dobrze
    uczyli mnie na kursie sprawdzac po zrobionej stylizacji ale tym razem sprawdzac bede w tzw miedzy czasie i mam nadzieje ze bedzie lepiej niz ostatnie Poddawac sie nie poddam ciesze sie ze mam was bo pomagacie mi a wskazowki wasze sa zlote
    Zawsze w efekcie koncowym przygarne ktoras zeby mnie przeszkolila jakby nie bylo poprawy

  15. #2690
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Phoenix gdybym ja wstawila swoje pierwsze prace to bys sie przerwocila i juz nie wstala na ich widok xD

  16. #2691
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq czy nogę cię usciskac ? Taki promyk jesteś kochany . Swoją droga mogę cię spytać skad jesteś bo wyczytalam ze z podlaskiego a stamtąd moje korzenie .
    Pytanko mam . Mam mojej mamie kleic rzesy aaaa chce naturalnie ale ale ma opadajaca powieke czy wybor 0,15 skręt c to dobry wybór żeby optycznie otworzyć jej to oko rzeski jak przystalo na starsza pania ma dość delikatne choć nie masakrycznie

  17. #2692
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Phoenix a proszę bardzo, ja lubię być ściskana Ja z Białegostoku jestem. Co do rzęs mamy to myślę, że będzie ok, tylko nie dawaj rzęsek zbyt długich, szczególnie w kącikach zewnętrznych. Osoby starsze często mają delikatne rzęski, więc generalnie lepiej nie szaleć z długościami ze względu na to i na specyfikę oka

  18. #2693
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeżeli chodzi o mobilny salon.... Oj jak mi dobrze teraz w salonie. Drożej wiadomo, ale irytowało mnie to targanie, składanie, rozkładanie, dzwiganie.... stół w torbie, tak dokładałam składany stolik. Druga ręka to torba w niej miałam lunch box z rzęsami kuferek z całą resztą oraz lampę. Teraz mi zostały tylko dwie dojezdne, mama i córka, zostawiłam u nich stół, tylko lampę biorę i kuferek

    Mucho napisz w ogłoszeniowym temacie
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 16-04-2014 o 08:13

  19. #2694
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny ja ma pytanie z innej beczki:
    Gdzie w Krakowie ( u kogo) nauczę się zagęszczania brwi włoskami ? Byle PORZĄDNIE
    Magnitica wprowadziła wlosie do brwi i szukam dobrego szkolenia
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  20. #2695
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tez bym chciALA INFO nie wazne miejsce

  21. #2696
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    U Agi Kwiatkowskiej w Star Lash Academy

  22. #2697
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej Dziewczynki, chciałam się przywitać z Wami. Jestem tu nowa. Dopiero zaczynam moja przygodę z rzęsami. Kurs mam od grudnia i w tym czasie zrobiłam może jakieś 8 aplikacji i kilka uzupełnień zeszłam z 5 godzin do 3- 2,5. Kursu żałuję bo nic mnie tam praktycznie nie nauczyli, nawet jakie są stylizacje, jakie długości, grubości, skręty do jakich typu oczu. Potem zaczęłam czytać dużo i robić i jakoś sama mając już jakiś wstęp po kursie wypracowałam te ruchy. Mój największy problem polega na tym, że zawsze sklejam rzęsy górne z dolnymi albo z plastrem. Kupiłam od Dzikiejkury klej D +. Wydaje mi się, że jest super bo schnie w 2-3 sekundy jak na kogoś początkującego to chyba wystarczy. Dziękuję Dzikiejkurze za klej i inne potrzebne akcesoria. Wczoraj też złożyłam zamówienie, więc paczuszka niebawem będzie. Jeśli chodzi o rzęsy dolne to taśmę staram podklejać tak, żeby nie wystawały te dolne rzęski, czasem ona się odkleja podczas aplikacji tak, że odstaje w niektórych miejscach troszkę. Nie wiem już gdzie problem Chciałabym wreszcie robić klientkom normalnie, ale boję się tego sklejania. Na szkoleniu oczywiście nie pokazano mi nawet jak się ściąga, co zrobic jak się skleją, jak uzupełniać. Mam remover z evo też w domku, ale jak np. próbuję rozkleić nim na te sklejone rzęsy za pomocą nasączonego patyczka bezwłóknowego to moja siostra twierdzi, że szczypie.Poradźcie proszę coś, gdzie tkwią błędy, że tak się dzieje z tym sklejaniem.

  23. #2698
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    dziewczyny ja ma pytanie z innej beczki:
    Gdzie w Krakowie ( u kogo) nauczę się zagęszczania brwi włoskami ? Byle PORZĄDNIE
    Magnitica wprowadziła wlosie do brwi i szukam dobrego szkolenia
    A co to za nowosc
    Jej u mnie w Szwajcarii wejdzie to prawdopodobnie za 100 lat

    Widze, ze czeka mnie w Polsce kilka kursow pod rzad.

  24. #2699
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a1010 widze ze duzo podstawowych brakow w wiedzy masz. smutne to ze ludzie tak szkola. jakies doszkolenie na pewno wskazane. kursantka ze szkolenia nie powinna wychodzic z takimi brakami

  25. #2700

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Szkolenia już niebawem będą dostępne u naszych Instruktorek. Brwi oraz specjalne kleje i inne akcesoria do przedłużania brwi już lada chwila w naszym sklepie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •