Strona 21 z 156 PierwszyPierwszy ... 111718192021222324253171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #501
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny Myślę nad zakupem również płynu micelarnego do demakijażu który mogłabym dodawać klientką jako gratis, bo zawsze lepiej to wygląda, a skoro ja dopiero zaczynam to pomyślałam że to możne być dobry dodatek żeby je zachęcić, bo wiadomo zawsze to milej się robi Oczywiście chciałam coś niedrogiego żeby na tym nie stracić za bardzo, zerkałam i znalazłam na allegro takie:

    VICHY PURETE PŁYN MICELARNY DO DEMAKIJAŻU 30ML HIT (2594622532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten jest mniejszej pojemnoci ale firmy ktorą wszyscy znają

    Marion Płyn Micelarny do oczyszczania i demakijażu (2573082861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten jest większy alefirma mi nic nie mówi

    Co o tym sądzicie?

  2. #502
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    bardzo ciekawy pomysł można by się skusić
    obydwa produkty wyglądają bardzo ciekawie. Zastanawia mnie skład tego z mniej znanej firmy bo na aukcji go nie widzę. no i Vichy znają wszyscy tak jak napisałaś, ale marion jest ok 1 zł droższy i 4 razy większy.
    Hmmmm, sama muszę się zastanowić nad takim prezencikiem, może na święta?

  3. #503
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ją nam marion i pięknie pachnie i kupiłam normalnie w drogęrii
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #504
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja mam Ziaja. Obecnie niebieski "ulga" i różowy jaśminowy 50+ hi hi używam na zmianę w zależności od nastroju, są jeszcze inne rodzaje wszystkie bardzo fajne

  5. #505
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny ratujcie, dziewczyna dziś napisała do mnie, że jej rzęsy lecą pierwszy raz w życiu, dlaczego? Może klej? 2 miesiące na nim kleje. Jakie są objawy zestarzenia się kleju? Jak sprawdzić kiedy wymaga wymiany na nowy?

  6. #506
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A leca jej z naturalnymi czy same rzeski odpadaja? Moze trafilas na faze wypadania i dlatego tak leca. Generalnie chyba nie sprawdzisz czy klej jest do wyrzucenia, ja sie trzymam zalecen dziewczyn ze po 3 miesiacach nalezy wyrzucic bo traci na wlasciwosciach, a przez upaly ten proces mogl ulec przyspieszeniu

  7. #507
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    rzeski leca bez naturalnych, jakby klej nie wiazal, i tylko tej jednej dziewczynie

  8. #508
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Może rzęski były źle przygotowane tzn. były zbyt mocno zanieczyszczone (tusz, krem) i nie zmyły się dokładnie, albo klientka zmoczyła je niedługo po nałożeniu, albo zastosowała niedozwolony kosmetyk, kurczaki przyczyn może być masa. A wcześniej już jej zakładałaś? Są osoby którym rzęsy nie chcą się trzymać i już

  9. #509
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Poinstruowałam ja jak ma sie obchodzic z rzeskami, zakladalam jej 1 raz, rzeski wizualnie byly czyste odtluszczone 2 razy

  10. #510

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    oooj no to nie fajnie sie dzieje..
    nie mam pojecia moze faktycznie jest w fazie wypadania rzes

  11. #511
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    jest tyle możliwość i powodów przez które mogą wypadać, że szok
    może umów się z nią jeszcze raz i spróbuj.. może to jej się nie trzymają a z klejem jest ok..
    ja ostatnio pisałam, że jednej się nie trzymały.. okazało się, że się wykąpała ze 2h po aplikacji.. musiała mocno zmoczyć.. 2 raz jej założyłam i jest ok

  12. #512
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczqu, nawet nie wiem, co ci doradzić. jeżeli nie jest to wina klientki (a w 80%przypadków właśnie tak jest), ja bym zmieniła klej, i może odtłuszczacz. przyczyn naprawdę może być wiele. ale nie jesteś z tym sama. mi też to się przydarzyło i nadal nie wiem, co zawiniło
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #513
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    marchewkowy_las znalazłam Twoje rady dotyczące płatków z kolagenem, zastosowałam w praktyce i jest o niebo lepiej - dziękuję Ci mądra kobieto

    A żeby nie było offtopu to dodam, że ostatnio klientka też przyszła, że jej poodpadały i to po 1,5 tyg, zmieniłam klej i na razie jest cisza, mam nadzieję, że to było to... Wogóle to przez przypadek zmieniłam klej na hs4 i jestem mega zadowolona

  14. #514
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziekuje dziewczyny za rady, zawsze podnosicie na duchu, zdziwiona jestem bo 1 raz cos takiego spotkalam, napisala potem ze 30 rzes jej zostalo, tylko nie zrozumialam czy na oko czy w ogole, caly czas kleje tak samo wiec nie wiem czemu, a klej ma 2 mies. po tej dziewczynie tez kleilam na tym samym i zadowolone. Odtłuszczacz też ma 2 miesiące, wszystko z EVO więc wątpię, że wina odtłuszczacza, a może być, że za mało kleju dałam i nie dokleiło się dobrze, bo kleiłam przy otwartym oknie i klej na kamieniu tak sie troche ciagnal (zgęstniał mimo, że w opakowaniu jest ok), ale jak zamknelam bylo juz ok. Postawiłam kropelkę w innym miejscu i dalej kleiłam, może to dlatego?

  15. #515
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zrobiłam porównanie rzęs z 2 firm SL oraz XXLashes. Może dla początkujących, tak jak ja, będzie to pomocne. Moje pierwsze i ogólne spostrzeżenie XXL są cieńsze, co za tym idzie delikatniejsze od SL

  16. #516
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cześć Forumowiczki
    Po kilku ładnych miesiącach weszłam odwiedzic forum i widze ze duzo sie zmieniło
    Edytakon i Dzikakura gratulacje nie marnujecie czasu super
    Część nadrobiłam ale tego za duzo na raz
    Zainteresowały mnie aplikacje 2:1, 3:1, norki i nabrałam duzej ochoty na doszkolenie
    Napiszcie prosze czy nie macie w planach zaczepic o szczecińskie albo gdzie najbliżej moge z Wami powspółpracować jaki koszt takiego doszkolenia i czy zbieracie jakąś grupe czy indywidualnie ? Co myslicie o klejeniu dołu bo cisną mnie o to klientki
    pzdr

  17. #517
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    trudna sprawa z dołem bo trzeba by na otwartych oczach i wtedy dziewczyny bedą płakać ja bobry, a jak wtedy klej ma trzymać?

  18. #518
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Są kleje do przedłużania rzęs na otwartym oku, ale wiadomo trzymają się one krócej. Jak zaczęłam przedłużać rzęsy u kosmetyczki to kilka razy skusiłam się również na dolne ale nie polecam ( kosmetyczka twierdziła że na dole przykleja się rzęse syntetyczną co kilka rzęs naturalnych, żeby efekt był bardziej naturalny, dł. 7 lub 8.), Nie dlatego że oczy łzawią, ale dlatego że efekt jest fajny tylko przez kilka dni, gdy rzeski zaczynają wypadać to nie wygląda to za dobrze, bo po tygodniu w jednym oku zostały mi 3 rzęski, a w drugim 5., więc musiałam malować. Jest to dobre na jakąś okazje ale nie na codzień bo efekt krótkotrwały.

  19. #519
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał gosiail Zobacz post
    Cześć Forumowiczki
    Po kilku ładnych miesiącach weszłam odwiedzic forum i widze ze duzo sie zmieniło
    Edytakon i Dzikakura gratulacje nie marnujecie czasu super
    Część nadrobiłam ale tego za duzo na raz
    Zainteresowały mnie aplikacje 2:1, 3:1, norki i nabrałam duzej ochoty na doszkolenie
    Napiszcie prosze czy nie macie w planach zaczepic o szczecińskie albo gdzie najbliżej moge z Wami powspółpracować jaki koszt takiego doszkolenia i czy zbieracie jakąś grupe czy indywidualnie ? Co myslicie o klejeniu dołu bo cisną mnie o to klientki
    pzdr
    Gosiail
    ja jestem z Poznania Kura z Gdynia. Zadna z nas nie planuje grupowych warsztatow. na naszej stronie masz caly cennik szkoleń.
    co do dolnych... to sa dwie metody i ja obu uczę (ale to kwestia rownież doszkolenia) a dodatkowo mozna je LONG effect Mascara potraktowac i tez fajny efekt jest
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #520
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, a jak się klei rzesy Y? polecacie? jeśli już gdzieś było to przepraszam, nie mogłam znaleźć - szczerze próbowałam...

  21. #521
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mi ciężko się na nich pracowało, Y grubości 0,20 rozpadały się na dwie osobne rzęski, drugi minus - u podstawy mają już warstwę kleju, a przecież my rzęsę też musimy w kleju zanurzyć, nie wygląda to estetycznie. ja nie zaprzyjaźniłam się z Y.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  22. #522
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    czy ten klej u podstawy można porównać do tego, co jest przy kępkach ?

  23. #523
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja się podpisuję pod Marchewkowym nie lubię rzęs Y, mają strasznie grubą podstawę i ogólnie jakieś nie za piękne są...

  24. #524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    kochanie mam pytanie na szybko kupilam wczoraj rzeski kolorowe jak je doczepiac najpierw zakladam wsyztskei czarne na koncu doczepiam kolorowe i wtedy doczepiac juz do tej sztucznej
    pomooocccyyy

  25. #525
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Malutka albo czarna albo kolorowa, chyba że zastosjesz "po całości" 2:1. (przynajmniej ja tak robie)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •