Strona 24 z 156 PierwszyPierwszy ... 142021222324252627283474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #576
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja również nie kupowałabym główki treningowej. Poćwiczyć lepiej na mamie czy koleżankach...

  2. #577
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Wtedy napierw rzesy w pasku aplikujemy a na nie aplikacja 1:1 ?
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  3. #578
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kochane od góry są moje stare kolorowe pęsetki, czarne to świeży zakup. Moje są obie proste, jedna delikatnie profilowana ale nadal prosta. Mam głupie pytanko: czy ja dobrze chwytam tą wygiętą? (tak pionowo) Czy to nią separujemy rzęsy? Przyzwyczaiłam się do prostych i praca na jonostickach to dla mnie będzie nowość. Nie miałam z nimi do czynienia i nie chcę się na nich wyżyć przy pierwszym podejściu Dobrze się Wam na nich pracuje? A może nikt takich nie używa

    Załącznik 59503

  4. #579
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Izi ja uzywam takich peset od poczatku przygody z rzesami, czyli od szkolenia prostą separuje rzęse a zakrzywiona przyklejam rzeski nigdy nie pracowalam na 2 prostych wiec nie mam porownania, ale nie wyobrazam soebie jak bym mogla chwycic rzeske prosta penseta i ja rowno przykleic hehe kwestia przyzwyczajenia

  5. #580
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzizas, Izi, jak miałas dwie proste pincetki to po co kupowalas jedną prostą i jedną wygięta?
    Dobrze chwytasz lewa ręka z prostą pionceta, prawa z wygięta do odrywania rzes i przyklejania, ale widzialam jak laski robily odwrotnie wtedy trzymaly zakrzywioną pincete dziobami w dol, ale nie bede ci juz mieszac

  6. #581
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kurka, moje pęsetki się już trochę "wyrobiły" i chciałam sprawdzić coś nowego Zresztą mimo (jak narazie braku) umiejętności posługiwania się nimi już widzę ich plusy bo są bardziej ostre, czyli bardziej precyzyjne Rozumiem że ta śmiesznie wygięta jest do chwytania rzęsek i ich wklejania?

  7. #582
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał loginka Zobacz post
    Izi ja uzywam takich peset od poczatku przygody z rzesami, czyli od szkolenia prostą separuje rzęse a zakrzywiona przyklejam rzeski nigdy nie pracowalam na 2 prostych wiec nie mam porownania, ale nie wyobrazam soebie jak bym mogla chwycic rzeske prosta penseta i ja rowno przykleic hehe kwestia przyzwyczajenia
    Dokładnie to kwestia przyzwyczajenia i techniki pracy, ja od początku robie obiema prostymi i przyklejam rzęski równo. Obawiam się, że trudno byłoby mi się przyzwyczaić do zagiętych.

    ---------- Dodano o godzinie 21:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:04 ----------

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    gdyby je nie tuszowała, wszyscy by podejrzewali, że ma naturalne dziewczyny, a macie takie klientki, które nie mogą się powstrzymać od malowania tuszem? i nie mówię o malowaniu po 3-ch tygodniach, kiedy rozumiem, że chciała zamaskować luki, tylko o malowaniu nawet świeżo zrobionych rzęs, by uzyskać właśnie efekt oczu Kardashian - pozlepiane tuszem końcówki. tłumaczy, że wszyscy wtedy myślą, że to są jej naturalne

    Ja maluję swoje nawet odrazu po uzupełnieniu i nie mam ich sklejonych ,bo umiejętnie je rozdzielam a po prostu lubię taki efekt i już. Nie widzę nic w tym złego, kwestia upodobań.

  8. #583
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    bIzi ja trzymam o tak jak w zalaczniku.

    A co do malowania rzes to dziewczyny jak wy robicie demakijaz bo nie moge sobie tego wyobrazic. Tego meczenia tych rzesek itd

  9. #584
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2



    Będę walczyć, jak coś zawsze będą proste pod ręką Narazie to co dla Was oczywiste wydaje mi się dość dziwaczne ciągle szukam udoskonaleń i spróbować trzeba wszystkiego, prawda?!

  10. #585
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja też wole separować prostą a łapać zakrzywioną. Robie tak od początku i chyba nie umiałabym się przestawić Na początku próbowałam różnie ale tak mi najwygodniej

  11. #586
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    bIzi ja trzymam o tak jak w zalaczniku.

    A co do malowania rzes to dziewczyny jak wy robicie demakijaz bo nie moge sobie tego wyobrazic. Tego meczenia tych rzesek itd

    Posiadam beztłuszczową piankę do twarzy, dzięki temu rzęsek nie męczę a makijaż schodzi.

  12. #587
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał carmenita Zobacz post
    Posiadam beztłuszczową piankę do twarzy, dzięki temu rzęsek nie męczę a makijaż schodzi.
    Mimo tego w dalszym ciagu podziwiam...

  13. #588
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja używam dwóch prostych. Lecz widziałam u koleżanki w salonie jak używa zagiętej do odseparowywania rzęsek i zadziwiło mnie to bo jakby nie było, dziwnie mi to wyglądało... Ale to zależy od upodobań i przyzwyczajenia. Ja od kursu używam prostych i jak narazie nie zamierzam zmieniać ale myśle ze kiedyś przyjdzie na to czas bo ciagle chce uczyć sie czegos nowego i lubie urozmaicać prace hehe...

  14. #589
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja pracuję na 2 prostych. ale teraz próbuję się przestawić na jedną zakrzywioną do łapania rzęs.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  15. #590
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja najpierw używałam pęsety X... ło boże.. cieszę się, że edytka mnie przestawiła na zakrzywioną i prostą

  16. #591
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ty Bombelkowa daj spokój:-D po co sobie życie utrudniać? Ty już wiesz co ja o tym myślę:-D
    Ja w lewej do separacji mam prosta a w prawej zakrz. I tak uczę. Choć w chwili obecnej szukam czegoś jeszcze zupełnie nowego. Jeśli się sprawdzi na pewno się z Wami podziele.

    Carmenita wstaw nam swoją aplikacje. Naprawdę nie da się niemaowac tych Twoich rzesy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  17. #592
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja zamowiłam dwie proste? sugerowałam się tym czym pracowałam na szkoleniu SL mam nadzieje ze nie bedzie mi trudniej ,jako początkującej..

  18. #593
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Izi- no są ostre bo są nowe,

    a teraz sprzedam Wam patent, pewnie niektore z Was już go znają. Pincety się po pewnym czasie wyrabiają, te tansze szybciej niestety, te lepsze wolniej. Można je jednak troche odratować i przedłużyc ich zywotnośc, tylko przestrzegam, wtedy kiedy już naprawdę nie łapią rzęsek, albo kiedy nam spadną i wygną się końcówki, a my nie mamy możliwości kupić pincety nowej, a pracować musimy:

    bierzemy pilnik do paznokci(najlepiej o mniej ostrej, wyższej gradacji) ściskamy mocno naszą rozlazłą, albo już wyrobioną pincetę i krótkimi paroma ruchami z trzech stron pincety przejezdzamy po pilniku, wtedy nasza pinceta ostrzy się i schodzą się koncówki. Uwazac, aby nie robić tego zbyt dlugimi pociagnieciami, bo spilujemy zupelnie koncowke, tak zaostrzona pinceta nadaje się do dalszej pracy, same zakonczenia lekko tępimy blokiem polerskim aby zbyt mocno zaostrzone nie haczyły nam o płatek, oczywiscie po takiej operacji pincety odkazamy, wstawiam Wam fotę.

    Dziewczyny, na samym początku drogi rzęsowej jesteśmy niezapisaną kartą i to naprawdę jest obojętne jak zostaniemy nauczone, czy na dwóch prostych, czy na jednej zagiętej i jednej porstej, czy będziemy separowaly zakrzywioną, albo prostą, czy odwrotnie. Nie ma to żadnego znaczenia, można wyprobowywac rozne sposoby, ale tak jak się nauczymy na początku takimi narzedziami będziemy robić, chyba, że jesteśmy urodzonymi eksperymentatorkami. To będziemy kombinować
    Ja pracuję na dwóch prostych i uczę na dwóch prostych, jak nie ma w poblizu dwoch prostych (są rozne sytuacje) to i zakrzywioną i prostą wykleję, ale mi dużo trudniej,
    W każdym razie jak dziewczyny dzwonią do sklepu evo i pytają się "czy dobra jest nasza zakrzywiona to albo bazuję na doświadczeniu edyty, bo ona klei zakrzywiona i prostą, albo... na waszym
    Dlatego fajnie, że jestescie dziewczątka , bo każda stylistka ma swoje myki i patenty i każda odrobinkę inaczej chwyta te pensety

    evenense, także... nie będzie Ci trudniej, bo na dwóch prostych się uczyłas

    Carmenita- w tuszowaniu nie ma nic złego, no co Ty, ale i tak mi nikt nie przetłumaczysz, że codzienny makijaż rzęs i wieczorne jego zmywanie czy to pianką, czy płynem micelarnym (polecam, w rossmanie pojawila się niedroga isana, nie mialam ale klientki mowia, ze swietna do demakijazu oka z rzesami przedluzanymi i nawet chyba im jest dedykowana), czy cholercia-pyłem gwiezdnym nie oslabia wiązania klejowego i nie sprawia, że rzęsy trzymają się po prostu krócej.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 19-09-2012 o 07:36

  19. #594
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja jestem dziwnym człowiekiem, uczyłam się na jednej zakrzywionej do klejenia, prostej do separacji. Nijak mi coś w tym zestawieniu nie pasowało. Dużo lepiej pracuje mi się separując zakrzywioną a klejąc prostą.

  20. #595
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Prawda , że najczęściej pracujemy na takich pęsetach na jakich nas uczono. Przynajmniej ja tak mam. Uczyłam się na prostych i teraz takimi pracuje. Nie wiem czy bym umiała inaczej?

  21. #596
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny czytam was od tygodnia , fajnie że jesteście
    dużo się dowiedziałam z tego forum m. in. jak ściągnąć rzęsy jestem po szkoleniu ale miałam i pewnie mam jeszcze duże braki w teorii a dzięki Wam wiem coraz więcej

    Chciałam zapytać co myślicie o tych płatkach ? Nadają się ?

    Silikonowe płatki do przedłużania rzęs 100zabiegów (2642925707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  22. #597
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał violcias Zobacz post
    Hej dziewczyny czytam was od tygodnia , fajnie że jesteście
    dużo się dowiedziałam z tego forum m. in. jak ściągnąć rzęsy jestem po szkoleniu ale miałam i pewnie mam jeszcze duże braki w teorii a dzięki Wam wiem coraz więcej

    Chciałam zapytać co myślicie o tych płatkach ? Nadają się ?

    Silikonowe płatki do przedłużania rzęs 100zabiegów (2642925707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


    Hm na aukcji napisane jest "wielokrotnego użytku", więc jak dla mnie definitywnie odpada wobec zabiegu przedłużania rzęs 1:1.

    ---------- Dodano o godzinie 16:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:45 ----------

    Dzikakurko oczywiście zgodzę się z Tobą, że nie obejdzie się bez choć minimalnych skutków ubocznych.

  23. #598
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał violcias Zobacz post
    Hej dziewczyny czytam was od tygodnia , fajnie że jesteście
    dużo się dowiedziałam z tego forum m. in. jak ściągnąć rzęsy jestem po szkoleniu ale miałam i pewnie mam jeszcze duże braki w teorii a dzięki Wam wiem coraz więcej

    Chciałam zapytać co myślicie o tych płatkach ? Nadają się ?

    Silikonowe płatki do przedłużania rzęs 100zabiegów (2642925707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    też jestem ciekawa opinii o tych płatkach...
    zastanawiam sie tylko jak z higieną?

  24. #599
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Pomijam to że wielokrotnego użytku ...dezynfekować raczej się nie da
    można użyć przecież raz
    Chodzi tylko czy ktoś miał i jak się sprawdzały ?

  25. #600
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie stosowałam więc się nie wypowiem, hymm... ale nawet takie standardowe zawsze i tak przecinam w kilku miejscach żeby lepiej przylegały a tu takie duże... Każda twarz jest inna. Może ktoś się odważy i wypróbuje, też chętnie poznam opinię.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •