Strona 53 z 156 PierwszyPierwszy ... 34349505152535455565763103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 301 do 1 325 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1301
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Drozja zatem dłuuuuuuuuuuuuga droga przed Tobą Ja rozumiem, że każdy by chciał sprawdzić, czy mu to będzie wychodziło czy się nadaje, ale po pierwszym "próbnym" razie rzadko kto może mówić że mu coś super wyszło. Nie tylko w dziedzinie rzęs.
    Owszem są dziewczyny, które poszły na super kurs do Instuktorki która uchyla rąbka tajemnicy, ale nie ma się co łudzić są i takie, które tylko liczą pieniądze, jak np moje szkolenie. 700 euro, 5 godzin, 12 kursantek i 15 "przyklejonych" rzęs bez modelek, bo przecież 6 dziewczyn może poćwiczyć na tych pozostałych 6 ciu, bo przecież tylko 6 stołów jest

    kasa kasa....

    I cóż tu mówić o stylizacji... kocie oko ? Jakie kocie oko, co to w ogóle jest. Za długie rzęsy ? ciachnąć nożyczkami
    O BHP nie było wzmianki. A primer to w kosmosie był .... woda kazali odtłuszczać


    Ale mam papier 3 lata temu było inaczej, szkolenia były droższe, ja musiałam całą Irlandię przejechać, żeby odbyć to szkolenie. Tutaj w Irlandii nie można nożyczek fryzjerskich kupić bez certyfikatu, wczoraj chciałam kupić sterylizator uv ( do tej pory pęsety gotowałam w garnku ) kazała okazać certyfikat, nie kupiłam bo certyfikat wisi na ścianie musze jechac jeszcze raz

    Idź na porządne szkolenie. Jak się cofniesz kilka stron, (wcale nie trzeba od początku dwóch części czytać ) doczytasz kto co i za ile oferuje. Nie zawiedziesz się Ty i co najważniejsze nie zrobisz nikomu krzywdy. Nawet tutaj możesz zobaczyć w sygnaturach dziewczyn, że szkolą z evo czy z noble, pisz privy.... te 500 zł to wcale nie majątek. A nie wiem czy czasem w cenie jakiegoś pakietu startowego nie dostaniesz, bądź zakupisz to co faktycznie będzie Ci potrzebne.

    Jeszcze rozumiem paznokcie, bo można zrobić sobie samej, ale rzęs sama sobie nie zrobisz chyba że blink.

  2. #1302
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    iivonka, Mysiaczeq, spróbujcie robić 1/3 oka krótkimi rzęsami, 1/3 średnimi i 1/3 dłuższymi. uprzedzam, że efekt kociego oka nie do każdych rzęs się nadaje i trzeba przede wszystkim dokonać analizy kształtu oka. jak najbardziej, modelowanie kształtu oczu klientki zalicza się do naszych obowiązków, ale przede wszystkim mamy klientkę upiększyć.
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 06-03-2013 o 03:02
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #1303
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    O losie, tylko mnie nie zjedzcie.

    Nie wiem, czy to wy mnie źle zrozumiałyście, czy ja się jakoś nieprecyzyjnie wyraziłam, ale jak jakiś czas temu napisałam tu o mojej sytuacji, to nikt nie odradzał mi bezpłatnego "szkolenia", a wręcz przeciwnie. Wtedy jeszcze się nad tym zastanawiałam, teraz już jestem po spotkaniu z tą babeczką i szczerze mówiąc nie rozumiem o co ten "krzyk" z waszej strony.

    Jak zaznaczałam w poprzednich moich wypowiedziach, na kurs ZAMIERZAM iść tak czy tak, co za różnica więc, czy wcześniej ktoś mi pokazał co i jak? Przynajmniej nie straciłam pieniędzy na coś, do czego być może kompletnie bym się nie nadawała, a mogło się to okazać dopiero po wywaleniu kupy kasy na kurs...

    Mam rezygnować z czyjejś pomocy tylko dlatego, że nie płace za nią 1500zł, albo dlatego że ktoś inny miał trudniej, bo w Irlandii nic nie sprzedają bez certyfikatu? Miałam fajną możliwość i z niej skorzystałam, a w podjęciu decyzji pomogłyście mi wy, jakiś czas temu. Wyjaśnijcie co się od tego czasu zmieniło.

    Jestem osobą rzetelną, jeśli coś robię to chcę to robić dobrze, a jeśli zamierzam brać za to pieniądze to tym bardziej. Potrafię krytycznym okiem spojrzeć na czyjąś pracę ("instruktorki" na przykład), ale przede wszystkim na siebie. To, że ktoś mi pokazał jak się zakłada rzęsy, nie znaczy że teraz opanuje świat mianując się samozwańczo STYLISTKĄ. Wręcz przeciwnie.

  4. #1304
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dlaczego " Instruktorka" nie poleci Ci artykułów, które sama stosuje ?

  5. #1305
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Dlaczego " Instruktorka" nie poleci Ci artykułów, które sama stosuje ?
    A skąd wniosek że nie poleciła?

  6. #1306
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    spokojnie Drozja, to że sobie popatrzysz to z pewnością nic złego.
    ale skoro Twoja znajoma ma Ci (nie ważne za darmo czy za kasę) przekazać wiedzę, to niech już przekazuje nie jej szczątki tylko całe doświadczenie i wiedzę które są Ci niezbędne. w tym też jakich na początek będziesz potrzebować materiałów. no przecież na czymś tam pracuje tak? to chyba najłatwiej jej będzie nauczyć Cię na takich samych produktach.
    widzę że coś Ci poleciła kupić w hurtowni, a wyjaśniła jak wybrać np. pęsety?

    pisałaś że cytuję Koleżanka utwierdziła ją w przekonaniu że kursy mi nic nie dadzą i zaproponowała że ona mi pokaże jak to się robi. zero racji! dobry kurs da więcej niż samo popatrzenie. ale to już sama zrozumiałaś. z drugiej strony co to za stylistka która tak słowa na wiatr rzuca? to że się wybrała na kiepski kurs kiedyś tam nie oznacza że ty też kiepsko wybierzesz.
    no ale ty idziesz tylko popatrzeć, no nie? więc nic nie tracisz.

    piszesz też cytuję Na moje szkolenie mam przyjść z modelka i mam problem z wyborem czyli jednak będzie Cię szkolić a nie tylko coś tam pokaże? dziwna ta pani. szczerze, nie wierzę w to że ktoś za free będzie rzetelnie uczyć.

    Umówiłam się z tą moją babką na szkolenie we wtorek i kazała mi kupić wszystko, tylko u nas w hurtowni stacjonarnej jest duża przebitka cenowa. to już jesteś po? czy jak?

    na normalne szkolenie wybiorę się tak czy tak, chociażby po to, żeby mieć papier (bo jak wiemy, większość szkoleń jest mało warta) naprawdę tak uważasz? pewnie dlatego jest mało warta że szkolą takie panie jak wyżej wspomniana koleżanka mamy.
    ja jak na razie byłam na świetnych szkoleniach wartych tych pieniędzy które za nie dałam.

    Droziu kochana nie wpieniaj się od wypowiedzi innych forumowiczek. naprawdę nie ma co.
    ale poczytaj sama co piszesz.
    najpierw miałaś popatrzeć,
    później już kupić narzędzia,
    a później się pojawiła i modelka.
    czyli nie masz tylko popatrzeć lecz wybierasz się na szkolenie. darmowe bo darmowe ale niestety może się okazać stratą czasu i kasy wydanej na materiały.

    szczerze życzę Ci powodzenia na tym szkoleniu i całej drodze stylistki rzęs. obyś rzeczywiście była tak rzetelna i nie zaczęła kleić byle jak po takim "szkoleniu" i brać za to kasę.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  7. #1307
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    iivonka, Mysiaczeq, spróbujcie robić 1/3 oka krótkimi rzęsami, 1/3 średnimi i 1/3 dłuższymi. uprzedzam, że efekt kociego oka nie do każdych rzęs się nadaje i trzeba przede wszystkim dokonać analizy kształtu oka. jak najbardziej, modelowanie kształtu oczu klientki zalicza się do naszych obowiązków, ale przede wszystkim mamy klientkę upiększyć.
    dziękuje, dziękuje za odpowiedź
    miło że ktoś się odezwał...

  8. #1308
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja jestem spokojna, tylko boli mnie trochę nadinterpretacja, lub niepełne zrozumienie (lub oba na raz) mojej wypowiedzi, dlatego próbuję to sprostować, bo jednak forum jest cenną skarbnicą wiedzy i wolałabym żebyście nie traktowały mnie tu jak intruza.

    Nie jestem głupia i rozumiem was, z waszego punktu widzenia, to przychodzę na wasze podwórko i stwierdzam "na co mi kursy, koleżanka mnie nauczy!" a wy sobie myślicie w tym momencie, że kolejna pseudostylistka rośnie wam pod nosem. Tylko to też nie do końca jest tak, nie wszystko jest czarne albo białe, wiem że są takie dziewczyny, ale może nie szufladkujmy i nie mierzmy wszystkich jedną miarą?

    Co do mojego szkolenia:
    Od bardzo długiego czasu chce iść na kurs, zbieram pieniądze itp. W momencie wyboru kursu pojawił się problem, bo chcąc dobrze ulokować pieniądze, okazało się, że baaaaardzoooo trudno znaleźć instytucję, bądź instruktora, który nauczy mnie tego dobrze. Gdybym nie znalazła tego forum, to poszłabym pewnie do Perfect Lashes, które Bombelkowa [COLOR="rgb(105, 105, 105)"](bodajże?)[/COLOR] kategorycznie mi odradziła. I same przyznajcie ile z was wywaliło pieniądze w błoto idąc na beznadziejny kurs? Bo czytając forum mam wrażenie że bardzo duży odsetek.

    Moja mama zadzwoniła do znajomej która od dobrych kilku lat zakłada rzęsy. Zapytała gdzie ona robiła kurs, na co uzyskała odpowiedź mniej więcej "Nooo, tam i tam, ale te kursy są nic nie warte, to niech mi kupi dobrą kawę, weźmie koleżankę pod pachę i ja jej pokażę." Sama na początku miałam co do tego wątpliwości, co powinnyście wiedzieć z mojej pierwszej wypowiedzi.
    Jakie miała intencje, nie mi oceniać, a tym bardziej wam (może celowo mnie odciągnęła od kursu, żeby pokazać mi złe metody i mnie zniechęcić, a może ma tyle klientek że chce sobie wyszkolić pomocnicę, a może po prostu jest osobą uczynną...)
    Tak jak powiedziała, tak tez zrobiłam (wcześniej radząc się was tutaj, w tym wątku i uzyskując z waszej strony zachętę), powiedziała mi co kupić, gdzie, za ile (o evo pytałam się tu z powodu wyższych cen stacjonarnie, a nie dlatego że nie wiedziałam co kupić), pojechałam do niej, wytłumaczyła mi co i jak, pokazała jak kleić, potem ja kleiłam dalej i tyle. Generalnie mojego życia to "szkolenie" nie zmieniło, ale krzywdy też mi tam nikt nie zrobił, ani pieniędzy nie zabrał.

    Ale dowiedziałam się dwóch rzeczy:
    1. Że prawdopodobnie się do tego nadaję - pod okiem profesjonalistki mogłam spróbować czy w ogóle się nadaje, chyba lepiej tak, niż na własną rękę w domu, albo wywalić 1500-2000zl na kurs, po czym okazałoby się że np nie widzę rzęs, albo trzęsą mi się ręce.

    2. Na co zwracać uwagę przy prawdziwym szkoleniu - zobaczyłam czyjąś pracę, popróbowałam sama, wiem co jest istotne itp.

    I tyle, nic więcej nic mniej.
    Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko jasne, o ile komuś będzie się chciało czytać taki elaborat.

  9. #1309
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Drozja nikt Cię tu nie traktuje jak intruza... Spokojnie
    Dziewczyny tylko doradzały Ci rzetelny kurs, który na pewno więcej wniesie w Twoją wiedzę niż kobieta, która sama twierdzi, że jej kurs był nic nie warty... Doświadczenie to nie wszystko potrzebna też wiedza
    Masz na forum kilka dziewczyn, które prowadzą szkolenia z różnych firm, więc masz, w czym wybierać
    Ja ostatnio sama skorzystałam i jestem mega zadowolona

  10. #1310
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Drozja cieszę się że w Twoim mniemaniu sie do tego nadajesz Super.

    Mnie ręce trzęsły się przez pierwsze trzy aplikacje, do dziś z resztą nie lubię jak patrzą mi na ręce i nie tylko w dziedzinie rzęs. Instruktorką chyba nigdy nie zostanę


    I kursy wcale tyle nie kosztują. Wejdź na strony evolashes czy noble lashes, poczytaj o szkoleniach. Za 500 zł dowiesz się istotnych rzeczy, które może przeoczyła pomocna koleżanka mamy. Jak już robić coś tylko dla papieru to może skorzystaj przy okazji z dobrych rad.

    Życze powodzenie, trzymam kciuki i chwal się koniecznie swoimi pracami.

  11. #1311
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Za 2000zł to masz kurs z Nouveau Lashes z pakietem materiałów (a materiały mają bardzo drogie ).

    Kurs u dobrej instruktorki spokojnie za 500-800zł można znaleźć



    Dziewczyny jakie jest wasze zdanie o Nouveau Lashes? Mam na myśli zarówno materiały jak i samo szkolenie.

    Często spotykam się z klientkami które chcą mieć rzęsy przedłużone tylko na NL, a sporo dużych salonów i SPA z okolic Katowic które mają w ofercie przedłużanie rzęs pracuje tylko na tych materiałach.

    Mam zamiar jak będzie większy przypływ gotówki zakupić co nieco i sprawdzić czy rzeczywiście jakość jest warta płacenia 3 razy więcej...
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  12. #1312
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja byłam na szkoleniu Nouveau Lashes. Nie można go zaliczyć do najlepszych, jakie miałam. Dobrze zorganizowane, ale byłam już wtedy stylistką z doświadczeniem, po nieudanych i bardzo udanych kursach, dlatego niektóre rzeczy w części praktycznej mnie nawet przeraziły. w kuferku dostałam wiele rzeczy, które mi się nie przydały. Produkty są dobre, ale ich tańsze odpowiedniki wcale nie są gorsze. Ja już dawno od Nouveau Lashes nic nie zamawiałam, bo mi się nie opłaca
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #1313
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja miałam "przyjemność" kleić na Pro 5 Po 5 rzęskach się poddałam. Nigdy juz do niego wróciłam. Strasznie długo wiąże, nie mam pojęcia ile trwałaby aplikacja .... Tylko klej od nich miałam. Blinka nie robię więc zmarnowane pieniądze

    Zen się chyba na "polecane - nie polecane" wypowiadała na temat NL.

  14. #1314
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Już zerknę na polecane-nie polecane

    Opłacalność, opłacalnością, ale trzeba wziąć pod uwagę czynnik marki. Wiem, że niektóre stylistki dla tych klientkę które polegają na marce wprowadzają do oferty rzęsy przedłużone na NL zupełnie osobno z oczywiście wyższą ceną (i tez często trochę dłuższym czasem, przez wolniej schnący klej, ale widziałam, że jest już ich szybciej schnąca wersja kleju).

    Ja jest na rynku 8 miesięcy, staż mam niski, ale przeanalizuję jaki popyt byłby na taki podział. Wiem, że rozszerzają ofertę, teraz byłam na pokazie m.in. blinka z NL i dziewczyny mówiły, że niedługo wprowadzą noreczki w cenie zbliżonej do tej która jest na rynku (150-200zł). Trzeba mieć to na oku
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  15. #1315
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wedlug klientek NL w swiecie rzesek jest taka sama legenda jak w pazurowym alessandro hehe (to jedna z firm ktore sa najdluzej na rynku i byly pionierami) na duza skale)
    mialam okazje pracowac na ich materialach i odczucia sa takie szalu ni ma du** nie urywa(7 miesiecy pracowalam na NL)
    co do ceny hmmm to firma ktora na rynku najbardziej sie reklamuje a reklama kosztuje
    rzesy jak rzesy jeszcze kilka firm bym wimienila ktore maja identyczne, a kleje sa masakryczne
    za to utrwalacze i tusze do rzes przedluzanych maja boskieeee

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #1316
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Też pracowałam na NL i potwierdzam szału nie ma, do dzisiaj ich sypane rzęski leza w moim kuferku (chyba dalej nie mają w paskach) a jak bym przez przypadek nie znalazła tego forum i nie dowiedzia sie o innych klejach pewnie dzisiaj bym już nie robiłą rzęs bo z ich klejem dostawałam szału. Może spróbuj przekonać klientki, ze to tylko dobra reklama i że twoje produkty są równie dobre

  17. #1317
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To jest też takie psychologiczne podejście moim zdaniem. We wcześniejszych postach któraś z Was opisywała, że babeczka była uczulona na któryś tam klej, przez omyłkę zrobiła nim uzupełnienie i nic się nie działo.

    Prawdą jest, że najlepsze lub najdroższe produkty czy usługi nie gwarantują usługi najwyższej jakości.
    Po co ja to pisze, przecież Wy to wiecie

  18. #1318
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pomóżcie - miałam wczoraj dziewczynę na rzęski, ale od początku okropnie jej oczy łzawiły, do tego stopnia, że po 2,5 godzinach osuszania, odtłuszczania i klejenia skapitulowałam i nie wykleiłam wszystkiego Macie jakieś rady? Bo to mój 1wszy taki hardcorowy przypadek...

  19. #1319
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wisienka ja też taką miałam i nic nie wymyśłiłam w tym temacie Wyklejenie kącików było awykonalne, wszystko pływało. Namęczyłam się przeokropnie bo zamiast kleić siedziałam z "dmuchawą" i chusteczkami. Trwało to wieki a efekt końcowy beznadziejny
    Taka aplikacja przetrwała zaledwie tydzień. Poniżej fotka - widać jak bardzo są mokre nom i brak wyklejonych wewnętrzych kącików.

    Załącznik 66511


    Nie mam pomysłów, no oprócz tego żeby wcisnąć w oko taką rurkę ssącą jak u dentysty

  20. #1320
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny a na co podklejałyście?
    mi np niektóre łzawią bardzo na łatkach kolagenowych więc zaklejam taśmą i na zmianę i działa..
    ostatnio mi się spłakała właśnie na kolagenie, mimo wyciskania itp.. na uzupełnienie założyłam taśmę i jak ta lala nic nie płakała

    Co do NL się nie wypowiem bo nie wiem

    drozi.. 2200zł właśnie za ten kurs w LP zapłaciłam :| fakt że z kuferkiem.. ale mogłam za to mieć 3 szkolenia plus pełen zestaw do klejenia .. no cóż.. człowiek uczy się na błędach swoich..własnych..

  21. #1321
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    bombelkowa to takie przypadki gdy oko łzawi zanim klientka się położy na łóżku. Suszyłam oczy jeszcze przed podklejeniem płatków, sama mówiła że najzwyczajniej w świecie tak ma. Przypadki beznadziejne

  22. #1322
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chyba znowu mnie ktoś do tablicy wywołał

    Już piszę. i napiszę podobnie jak dziewczyny. Pracowałam na NL ponad rok, teraz wiem, ze szału nie ma staniki nie latają, ale jest jedna rzecz którą mają opracowaną perfekcyjnie- a mianowicie marketing, reklama w cosmo, glamour, elle to już coś ( tak mi się wydaje ). Jak komuś zależy na tym- niech się w to pcha.

    Rzęsy ok, ale raz że sypkie, dwa koszmarnie drogie. W paskach mieli kiedyś do blinka z tego co pamietam, ale nie wiem jak teraz. Można mieć coś równie dobrego jak nie lepszego w dużo niższej cenie no i przede wszystkim w paskach - ja nie wyobrażam sobie już pracy na sypkich, mam trochę opakowań rzęs z NL i wszystkie leżą nieużywane tylko mi bałagan w kuferku robią. A poza tym mają skręt J, który mi nie pasuje.

    Kleje, fajne dla alergików, ultrabond pro 5 to klej gęsty, dlugo schnie, ale nie ma oparów i nie uczula ( chociaż nigdy nie miałam przypadku na żadnym kleju żeby kogoś uczulił). Trzeba umieć nim pracowac bo łatwo o grudki. pro x 5 jest rzadszy i teoretycznie szybszy, ale nie łudźcie się, dalej to nie jest praca w stylu przyklejam-puszczam- sucho. Opary tu juz wyczuwałam, zużyłam go chyba 2 lub 3 opakowania i w koncu sie wkurzyłam.

    Nie wiem jak teraz ale kiedyś uczyli tam, żeby pracować z wykałaczką. Praca była długa mozolna i wcale to nie wychodziło tak jak trzeba. Pomyślcie sobie, że z 4-5 godzin (na ultrabond pro 5), lub 3 ( x5) , których potrzebowałam na zrobienie jako takich rzęs na produktach tylko z NL, zeszłam do 1- 1,5 godziny ( jesli chodzi o 1:1 ofc) zmieniając tylko klej i rzęsy na te w pasku. A jak się bałam zmiany kleju, Jejku pamietam to jak dziś, byłam przerażona, nie wyobrażałam sobie pracy bez tych magicznych wykałaczkek ( 100 wykałaczek szło na jedną klientkę)

    przy cenach jakie teraz bierze się średnio za rzęsy uważam pracę na tych produktach za zupełnie nieopłacalne, chociaż firmę bardzo lubię i cenię



    Ja jestem taki ryczek-płaczek, płaczę juz od samego światła, nie kontroluję tego, raz mi się zdarzyło ze nie płakałam ale nie wiem czemu. A ryczę tak, że łzy leją mi się do uszu, wyobraźcie to sobie co ta bidna kobita nade mną przeżywa

  23. #1323
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja tak sobie przy temacie pozwoliłam zerknąć na you tube w sprawie tego NL.

    powiedzcie mi co ona robi w 2:30 minucie ?

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Na spłakanych oczkach moje klientki noszą rzęsy z tydzień dwa nie dłużej I też mi się wydaje, ze winowajcą jest światło... ateraz aplikację zaczynam od zewnętrznych kącików ale też mam sygnały że szybko spadają te rzęsy albo zlepiają się już w trakcie aplikacji może wymyślą jakieś odsączniki jak u dentysty
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 07-03-2013 o 19:00

  24. #1324
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to utrwalacz, mają w ofercie taki utrwalacz w butelce, przelewa się do pierscionka kroplę i potem szczoteczką rozprowadza, nawet zapomniałam, ze go mam

  25. #1325
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zen sama wiesz jak to wygląda mogli chociaż nagrać, że stylistka nalewa czegoś nowego albo, ze zmienia pierścionek.

    Izi teraz doczytałam, że powieliłam Twój pomysł z sączkiem dentystycznym

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •