Strona 71 z 156 PierwszyPierwszy ... 216167686970717273747581121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 751 do 1 775 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1751
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Gorzka uwierz mi, że nie opłacone. To wszystko wina złych szkoleń, źle nauczonych Intruktorów, te standardy czyli 40 rzęs na oko...... Ja już tu kiedyś wklejałam zdjęcie z moich materiałów szkoleniowych, wkleję jeszcze raz... zobaczcie same 30 rzęs na oko .... czas pracy do 2 godzin ..... i to się full set nazywa.... za taką cenę u nas takie sety kosztują koło 80 Euro.

    Mówię komuś o rzęsach, ale one mają inną wiedzę na ten temat. Widzą moje zdjęcia w albumie, mówią fotomontaż na prawdę ciężko przekonać kogoś że to całkiem inne rzęsy. Polka szybciej poszpera poszuka zobaczy w Internecie i przyjdzie. Ale i Polki często mówią. " Oj to boli, ja na ślubie miałam, ale już nigdy więcej nie chcę!"


    No ale nie jest źle. Mogłoby być lepiej ale nie jest źle

  2. #1752
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mucha, ja szkoliłam się w różnych szkołach. na egzaminie po jednym z kursów z metody 1:1 miałam następujące warunki:

    • zmieścić się w 3 godziny
    • maksymalna dopuszczalna ilość sklejek na całą aplikację - 3 (jeżeli instruktorka znajdzie więcej, to się nie zdaje egzaminu i potrzebne będzie kolejne podejście)
    • i wykleić przynajmniej 40 rzęs na oko.


    ale przynajmniej 40 rzęs w praktyce się okazało wszystkich rzęs. materiały szkoleniowe mogą być przestarzałe. bardzo wiele zależy od instruktora.

    najlepszą twoją reklamą są twoje żywe reklamy - zadowolone klientki, nie zdjęcia. ja z internetu mam bardzo mało klientek. sama często nie ufam zdjęciom. niektóre dziewczyny wykonują świetne aplikacje i nie potrafią zrobić dobrych zdjęć. i często na odwrót, przecież na zdjęciu też nie widać wszystkich sklejek.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #1753
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Mam jutro klientke która ma oczy lekko wyłupiaste i okrągłe i nie wiem jak mogę jej oko wymodelować gdzieś tu na forum czytałam żeby dać rzęsy od wenatrznego kącika 8, środek 12, zew kącik 10mm, ale mam wątpliwości czy gdy na środek dam najdłuższe to oko nie będzie wydawało się jeszcze bardziej okrągłe i wystające? Jaki dać profil B czy lepiej C? z evo. Do tej pory robilam jej długościami 8,10,12 i przez to oczy wydawały się straszne

  4. #1754
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziewczyny, Wy się znacie więc proszę o ocenę. Nie moich prac, bo ja się na tym nie znam.
    Zapodałam sobie rzęski w zeszłym tygodniu i wyglądały tak:

    P1030828.jpg | syrfina | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

    Po tygodniu brak mi już rzęsek w wewnętrznych kącikach oczu . I powiem szczerze, że mi teraz znacznie wygodniej , ale czy to normalne by już po 2 dniach zaczęły wypadać?
    I jeszcze jedno. Jak rozczesuję to mam wrażenie, że coś mi zaczepia o nie szczoteczka. Posklejane ze sobą w każdym razie nie są.

  5. #1755
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Zdjęcie kiepskiej jakości - mało widać.
    Wyglądają na w miarę równe, nie za długie.
    W/g mnie jeśli o coś zaczepia szczoteczka to może być gdzieś sklejka (2 naturalne rzeski i 1 sztuczna). I Patrząc na zdjęcie na lewe oko to jednak chyba coś tam jest posklejane - ale jak mówię - słabe zdjęcie.

    Co do kącików wewnętrznych to rzeski mogły sie odkleić bo np. były nieco za grube w stosunku do rzes naturalnych, albo nie dosc dokladnie odtluszczono w tym miejscu rzesy naturalne przed klejeniem, albo (skoro twierdzisz ze teraz ci wygodniej) pocieralas w tych miejscach oczy i się odczepiły. Podejrzewam, że masz założone rzęsy o podkręceniu C. Czasami przy takim podekręceniu rzęski w wewnetrznych kącikach łaskoczą w skórę nad okiem - co drażni i powoduje pocieranie. Możesz poprosić, żeby przy uzupełnianiu założyć na tym odcinku oka podkręcenie B - jest mniej podkręcone, nie łaskocze, a różnicy nikt nie zauważy
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #1756
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję za szybciutką odpowiedz i radę. Co do posklejania to chyba jednak o to chodzi. Dziś wyrwałam sobie rzęskę bo mi zwisała w dół i za nic w świecie nie dała się zaczesać do góry. I co się okazało? Jedna sztuczna nawet nie na dwóch tylko na 3 naturalnych . Dwie wypadły samoistnie a trzymało się ( zwisało) na tej ostatniej. Na szczęście wyglądają jeszcze te rzęsy w porządku tylko się zastanawiam czy jest sens iść na uzupełnienie bo przy takim tempie ich odlatywania to podejrzewam, że za tydzień to całą robotę trzeba będzie zaczynać od nowa.

  7. #1757
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post

    ... a więc. jak Twoja pani zgrzeszyła z makijażem dalej tak samo jak poprzednim razem, to może HS4 po prostu wszedł z jej kosmetykiem w inną reakcję i klej puścił szybciej omijając fazę smoły z którą do Ciebie przychodziła.

    radzę zrobić baaardzo dokładny wywiad z klientką, poszukać na rzęsach dowodów w postaci pozostałości kosmetyków, zrobić uzupełnienie w cenie niższej ale wyjaśnić klientce że jak nie będzie o rzęsy dbać i kredko-tusze tłuściochy omijać z daleka to będziecie się widywać częściej a ty sobie kupisz porche. zazwyczaj działa, ale jak pokazuje przykład mojej wspaniałej pani (z oczkami pomalowanymi za każdym razem na pandę) to nie zawsze.
    Nadiuszko bardzo dziękuję za cenne porady. Pytałam panią wcześniej czy maluje rzęsy powiedziała, że nie, ale nie przyszło mi do głowy, że to może być od kredki, cieni czy kremów. A pani przychodzi do mnie czasami taka tłusta, że mi się nawet plasterki pod oczami nie chcą się trzymać...
    Mam ją dzisiaj, więc dokładnie wypytam.

  8. #1758
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moje drogie jak sprawuje sie u was klej hs5 bo zauwazylam ze klientki szybciej traca rzeski niz po hs 4
    potrzebuje polsekundowki ale zeby dobrze trzymal i szukam jakiegos zamiennika dla hs5 co polecacie?

  9. #1759
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja polecam B Ultra+ z tych trzech HS4, HS5 i BU+ wg mnie na chwilę obecną najlepiej się pracuje na HS4, ale BU+ jest całkiem podobny Jeśli chodzi o trwałość wiązania to wszystkie trzy mają zbliżoną.

  10. #1760
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja co do kleju jeszcze się nie wypowiem bo nie wiem, ALE! Pragnę się pochwalić że jutro rano jade do naszej Nadii na szkolonko 1:1, juz sie nie moge doczekać, a podekscytowana jestem ze pewnie całą noc nie bede spać Chociaż to nie za dobrze, żebym na szkoleniu usypiała Bede rzęsowo pazurkowa, bo narazie jestem tylko pazurkowa Juz sie nie moge doczekać aż dorwe klientki i bede upiększać ))
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  11. #1761
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wrócę do mojej klientki, o której pisałam parę postów temu.
    Rzeczywiście przyszła prawie łysa, zostało jej po 10-15 rzęs na oku po dwóch tygodniach od aplikacji. Powiedziała, że używa tylko linera i tego samego co zawsze, w ogóle kosmetyków nie zmieniła.
    Zdjełam dokładnie makijaż płynem miceralnym, odtłuściłam podwójnie, primer podwójnie, starałam się dawać trochę więcej kleju, ale nie bardzo się dało bo HS-4 jest rzadki i nie chciałam jej sklejek przy powiekach dla odmiany zrobić. Martwiło mnie to, że jak czesałam co jakiś czas szczoteczką, to pare mi się obsypało, ale może je źle wkleiłam.
    Skasowałam jak radziła nadiuszka, rozstałyśmy się w dobrej atmosferze mając obie nadzieję, że historia się nie powtórzy. A bardzo bym nie chciała, HS-4 klei mi się pięknie, szybko schnie więc nie skleja, nie zostawia grudek i czas aplikacji skrócił mi się znacznie.
    Trzymajcie kciuki.

  12. #1762
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał syrfi Zobacz post
    Dziękuję za szybciutką odpowiedz i radę. Co do posklejania to chyba jednak o to chodzi. Dziś wyrwałam sobie rzęskę bo mi zwisała w dół i za nic w świecie nie dała się zaczesać do góry. I co się okazało? Jedna sztuczna nawet nie na dwóch tylko na 3 naturalnych . Dwie wypadły samoistnie a trzymało się ( zwisało) na tej ostatniej. Na szczęście wyglądają jeszcze te rzęsy w porządku tylko się zastanawiam czy jest sens iść na uzupełnienie bo przy takim tempie ich odlatywania to podejrzewam, że za tydzień to całą robotę trzeba będzie zaczynać od nowa.
    No to niedobrze z tymi sklejkami. Byłaś u początkujące stylistki ? Dlaczego pytam. Jak zaczynałam przygodę z rzęskami to każda uwaga od klientki była dla mnie cenną informacją. Wiedziałam wtedy nad czym mocniej popracować. Jeśli twoja babeczka jest poczatkująca to moze spokojnie powiedz do czego masz zastrzeżenia. Jesli wezmie sobie do serca i po uzupełnieniu bedzie lepiej to daj jej szanse Każdy się kiedyś uczył. Ale jeśli nadal będą sklejki i będzie się odklejać - poszukaj innej. Acha... nie chodz na klejenie rzes jak masz miesiączkę. Może się wydawac to głupie ale faktycznie rzęsy wtedy klejone gorzej się trzymają.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  13. #1763
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak właśnie zamierzam. Dać jej szansę . Zobaczymy co teraz wyjdzie. Czy jest początkująca? Nie mam zielonego pojęcia. Jedno jest pewne. U nas w mieścinie chętnych na takie usługi niezbyt dużo .
    Tylko boję się czy będzie na czym założyć. W ciągu dnia kolejne rzęsy się posypały. I znów musiałam wyrwać bo mi w oko wchodziła. Majdała się jak na sznurku. I znów policzyłam 3 rzęski do jednej wklejki .

  14. #1764
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał syrfi Zobacz post
    Tak właśnie zamierzam. Dać jej szansę . Zobaczymy co teraz wyjdzie. Czy jest początkująca? Nie mam zielonego pojęcia. Jedno jest pewne. U nas w mieścinie chętnych na takie usługi niezbyt dużo .
    Tylko boję się czy będzie na czym założyć. W ciągu dnia kolejne rzęsy się posypały. I znów musiałam wyrwać bo mi w oko wchodziła. Majdała się jak na sznurku. I znów policzyłam 3 rzęski do jednej wklejki .
    Nie wyrywaj tych rzęs bo długo się będą regenerować i odrastać. Jak juz musisz to weź 2 pensety np do brwi i przy lusterku z mocnym powiększeniem spróbuj chwycić za koniuszki tego co sie posklejało i ciągnąc na boki odklej to co dynda.

    I zerknij w moją stopkę na link do artykułu o tym jak szukać stylistki...
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  15. #1765
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Przeczytałam i stwierdzam, że ta stylistka to niekoniecznie.
    Oprócz sklejek to zdarzyło mi się, że 2 sztuczne miałam ze sobą sklejone. Taki znak V. Na dodatek jak zamykam oczy to mam wrażenie, że mnie kłują ( urażają ) w dolną powiekę. I są bardzo sztywne. Jak się je dotyka to ma się wrażenie, że się połamią . .
    Na mapie z forum niestety mój region to jakiś taki pusty. Chyba do Krakowa bym miała najbliżej . Trochę ponad 100 km .
    Szok normalnie. Nawet nie mam do kogo na poprawki iść .

  16. #1766
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie wszystkie stylistki wpisały się na mapę. Załóż wątek że szukasz stylistki i podaj region, może się ktoś odezwie albo sprawdź na portalach z ogłoszeniami - tylko sprawdź dokładnie - napisz, zapytaj o wszystko.
    na pewno kogoś znajdziesz.

  17. #1767
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nitko, z tymi klejami nawet najrzadszymi tak jest że czasem trzeba wziąć więcej. ja mam klientkę której jak dam tradycyjną jedną kropelkę to jej się sypią ( a wszystkim się trzymają) a jak dam dwie to jest cacy i po 5 tygodni chodzi. Tyle że aby sklejek nie porobić to dłużej muszę przy każdej rzęsce odczekać. Odtłuszczanie w jej przypadku w ogóle nie ma znaczenia, mogę nawet 15 razy odtłuszczać.

    może to taka jej uroda tej klientki? może po prostu musi być więcej kleju...


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  18. #1768
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    skończyłam właśnie czytać cały wątek ogólny , oczywiście cenne rady zanotowane za co dziękuję
    ale mam pytanie co do taboretu polecacie taboret kosmetyczny z regulacją w 3 płaszczyznach ale tak się zastanawiam czy to oparcie jest wam potrzebne ? jestem właśnie na kupnie takiego samego tylko bez oparcia , myślicie że też by się sprawdził Proszę o radę strasznie boli mnie kręgosłup robię jeszcze długo i to pewnie główny powód a drugi to zwykły taboret od którego po paru godz boli mnie też ..... nie powiem brzydko co


  19. #1769
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał nitko Zobacz post
    Martwiło mnie to, że jak czesałam co jakiś czas szczoteczką, to pare mi się obsypało, ale może je źle wkleiłam.
    dobrze, że zmartwiło, takie rzęski nie będą dobrze się trzymały, spróbuj dawać więcej kleju.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #1770
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    były już rzęsy z nutrii, były z dzika
    widziałyście rzęsy z odnóży owadów?

  21. #1771
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    widziałam gdzies kiedyś... aż mnie dreszcz przeszedł
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  22. #1772
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja np nie slyszalam o nutrii i dziku ale widzialam owadzie nozki ;D a i widziałam jeszcze 100% rzęsy ludzkie

  23. #1773
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Viola, bierz z oparciem.. wierz mi, że po paru godzinach pracy się przydaje



    ciekawe co jeszcze nas czeka owady fuu..

  24. #1774
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    DZiewczyny !

    Mam problem z dobraniem rzęs jeśli chodzi o urodę "Szwedzką" jasne wlosy, brwi.

    Czy zrobic początkowo henne rzes i potem aplikowac czarne rzesy czy radzicie sobie w inny sposób? Nie chciałabym żeby rzęsy wyglądały komicznie.

  25. #1775
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Martyna ja bym dała rzęski brązowe dla takiej kobitki. U "jasnych" wyglądają rewelacyjnie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •