Strona 99 z 156 PierwszyPierwszy ... 49899596979899100101102103109149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 451 do 2 475 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2451
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    Ta kontrukcja jest za malo stabillna lepsza jest "zrob to sam" pracuje tak od jakiegos czasu bardzo przydatna przy volume'ie w polaczeniu z jeszcze jednym sprzecikiem ultra lighta wyklejasz w 50 minut
    zaciekawiłaś mnie
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  2. #2452
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    agulusia, a nie odkleja ci się pasek z rzęskami od pasku, na którym były mocowane? bo mi się odklejały, jak wyklejałam w podobny sposób. zrezygnowałam. tak w SL czasem bywa z rzęsami w paletach - odkleja się paseczek z rzęskami, a papierowy paseczek zostaje w palecie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #2453
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chodzi ci o ten zelowy paseczek na ktorym rzesy sa przymocowane, jesli tak to nic sie nie odkleja

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #2454
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak ostatnio sobie dumałam. Powiedzcie mi. Jak to jest z instruktorami? Kiedy wiadomo, że ktoś mógłby zgłosić się do jakiejś firmy, aby zdobyc ten tytuł? Ja wiem, że mam jeszcze daleką drogę, ale chyba kiedyś chciałabym być na takiej pozycji. Co prawda głupio mi o tym pisać, ale wydaje mi się, że wiele stylistek o tym marzy. Nie tyle nawet przez szkolenia co przez magiczny tytuł, który budzi większe zaufanie.
    Jak to jest z wymaganiami jakie należy spełniać? Poza odłożeniem sporej sumy i klejeniem nienagannych rzęs. Może przez najbliższe lata uda mi się zrezlizować cele
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  5. #2455
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wg mnie robisz kolejne kursy np objetosciowy i potem idziesz na instruktorski i wsjo. No zapewne nalezy miec nwyklejono sporo osob i to porzadnie. Mozerowniez warto dodatkowe warsztaty. I sadze ze wiele lat na to nie trzeba. Twoj instruktor powinien ci na to odpowiedziec.




  6. #2456
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a w praktyce okazuje się że wystarczy, że kleisz rzęsy i masz zdjęcia tych prac.

    Ostatnio przynajmniej dwie firmy właśnie w ten sposób pozyskiwało instruktorki.

  7. #2457
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ej no iosa chyba gorzka nie ma na mysli takich firm.




  8. #2458
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to jeśli chodzi o te lepsiejsze firmy to chyba rożnie jest.

    Niektóre firmy same zapraszają.

    Gorzka najlepiej to zapytać w firmie, o której myślisz jako o "swojej" na przyszłość - oni tam napiszą jakie kryteria musi spełniać instruktor

  9. #2459
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tak, Gorzka, powinnaś zapytać kogoś z firmy, do której chciałabyś ewentualnie dołączyć. ja z doświadczenia wiem, że warunki mają bardzo różne, niektóre firmy wymagają, byś pracowała tylko na ich produktach, niektóre, byś robiła zamówienia na określoną kwotę itd. niektóre firmy same będą składały ci oferty, do niektórych trzeba samemu się zgłosić. ja zapoznałam się z ofertami kilku firm, zanim wybrałam "swoją", wybrałam najlepszego szkoleniowca - katiii777, która zgodziła się mnie przeszkolić i której wiele zawdzięczam.
    teraz, mimo że już jestem instruktorką, to nadal otrzymuję oferty od konkurencyjnych firm, te oferty są inne - "ciekawsze". ale nie ma takiej, dla której mogłabym opuścić swój zespół.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  10. #2460
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ala, dziękuję:-) tak jak napisałaś, różne firmy rekrutują w rozny sposób, do naszego teamu wybieramy najlepszych, nie wszystkie osoby, które się zglosza moga zostać szkoleniowcem. Ze zdjęć oceniamy precyzję i estetykę, to pierwsze kryterium. Później rozmowa-wywiad z kandydatką:-) na szkoleniu przede wszystkim czymy, jak uczyć, bo nie wystarczy umieć stylizować rzesy, trzeba mieć też ogromną wiedzę teoretyczną i umieć ja przekazać. z niektórych rzeczy nie zdajemy sobie sprawy, są dla nas oczywiste i wykonujemy je automatycznie, a kursantka potrzebuje nawet pomocy w ułożeniu rąk. Tak przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt, a w Nowym Roku samych udanych stylizacji, zadowolonych klientek, owocnych szkoleń, wygranych w konkursach oraz niezmiennej miłości do swojej pracy stylistki:-)

  11. #2461
    Kosmetyczka Avatar alexhome
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    właśnie do Was docieram i dotarłam...przekopałam się przez masę tematów z pierwszej części, została jeszcze druga wiedza absolutna ! Podziwiam Was dziewczynki jak piękne są Wasze prace. Ja kleję rzęski ze dwa lata ale w szkole kosmetycznej tylko leciutko liźnięty temat...reszta samouk teraz widzę ile jeszcze mi brakuje....ale nic to....szkolenie to podstawa i tak też zrobię... problem na dziś .... uprałam sobie klej bbbbbuuuuu na 40 stpni w pralce.....raczej pewne, że do śmieci .... mam rację ?

  12. #2462
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    masz

  13. #2463
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczeta ja z takim pytaniem podążam do Was, ile czasu trwa zdrowienie po zapaleniu spojówek i po jakim czasie od zachorowania lub wyleczenia mozna kleic rzeski?

  14. #2464
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    podejrzewam że tylko lekarz może się na takie tematy wypowiadać, tak samo co do zakładania ponownego, jak stwierdzi że już pacjentka całkiem zdrowa


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  15. #2465
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam
    dwa pytanka dziewczyny.
    Po pierwsze czy może któraś doradzić na jaki klej przejść?Robię rzęsy od listopada ,używam Ultra Bonding z SecretLashes i jestem zadowolona z tym ,że jest już za wolny dla mnie.Nie chce jeszcze wchodzić na ten najszybszy i w związku z tym nie wiem który wybrać.Czy któraś z Was przechodziła może z tego kleju na ciut szybszy i może coś doradzić?A druga sprawa jest taka ,że chcę wystawić ogłoszenia z tym ,że nie mam żadnego "spektakularnego" zdjęcia ,takiego które nadawałoby się do ogłoszenia.Nie chcę kraść nikomu zdjęć ,nie wiem jak to jest z grafikami z google i chciałam się Was zapytać czy można skądś wziąć jakieś zdjęcie wstawić.Może to głupie pytanie ale nie chcę po prostu nikomu zrobić krzywdy biorąc obrazek z google.

  16. #2466
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    co do kleju to niestety nie doradzę, ale jako reklamę najlepiej jednak używać swoich zdjęć. niech to będzie jedno ale Twoje zdjęcie.
    ja już na kursie robię dziewczynom pierwsze zdjęcia żeby je trochę zarazić i żeby od razu mogły swoje wstawiać.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  17. #2467
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Natasza, z klejem to chyba musisz popróbować, który Ci odpowiada. Ja kleje na hs5, kiedys Dzikakura mi go wcisnęła, choc balam się ze jest za szybki na mnie, ale jak juz spróbowałam, to w glebi ducha dziekowalam ze Bozenka mi go wdusiła
    Co do zdjęć, to NIGDY, ale to NIGDY nie reklamuj sie cudzymi zdjeciami. Skoro chcesz sie oglaszac, ze kleisz, to znaczy ze juz troche tych rzes wykleilas, a skoro wyklielas to masz jakies tam klientki, jesli nie masz zadnego zdjecia to na razie zareklamuj sie bez zdjecia i przy nastepnym klejeniu koniecznie zrób.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  18. #2468
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak myślałam właśnie ale wolałam zapytać.Dziękuję dziewczyny.Mam już trochę klientek na koncie ,nawet kazały mi podnieść cenę i napiwki duże zostawiały więc są zadowolone.Wcześniej nie miałam aparatu a teraz ostatnie bratowej zrobiłam tel i wyszło koszmarnie Na żywo rzęsy ładnie ,rozdzielone i wyprofilowane a na zdjęciu wygląda jakby połowa była nie wyklejona.Poczekam do następnej klientki ,już mam aparat więc postaram się zrobić ,może coś wyjdzie godnego uwagi

  19. #2469
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pracuję jako pielęgniarka u okulisty więc co do zapalenia spojówek zapytam jutro jak macie jakieś "oczne" pytania to piszcie też zapytam.

    potrzebne mi tylko mocno bylo, bo wczoraj kolezanka przyszla narzesy niby po leczeniu, balam sie wiec odmowilam

  20. #2470
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, chcę kupić lampę-lupę. Wiecie czym dokładnie różni się ta led od tej z świetlówką? Którą lepiej kupić? Bo skłaniam się do tej ze świetlówką ze względu na cenę ;D Myślicie że duża będzie różnica podczas pracy i przy robieniu zdjęć?
    Bo póki co pracowałam przy takiej wąskiej długiej Activ i chyba od niej to każda z tych będzie lepsza..?!
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  21. #2471
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja mam lampę lupę ledową i szczerze mówiąc polecam. naprawde dobre biale swiatlo, wszystko widac elegancko
    KAMIS AJ LOF JU

  22. #2472
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja długo pracowałam na świetlówce też z activ, trochę już się rozregulowała i pożółkła na elementach z plastiku a w dodatku wpadła do środka... mucha Od dwóch miesięcy pracuje na ledach. Na obydwu pracowało mi się dobrze a przejścia na nową lampę nie zarejestrowałam jako "wow". Obie są dobre, a wydaje mi się, że to raczej kwestia przyzwyczajenia do światła. Dla mnie w lampie priorytetem jest też stabilność, w obecnej podstawę mam podlaną betonem

  23. #2473
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny a ja mam takie pytanko. Próbowałam tu coś znaleźć ale nic nie znalazłam szkoliłam się w looksus i tam p. Dagmara wyraziła się, że one robią szkolenia tylko z 1:1, bo reszta na dobrą sprawę to to samo, wystarczy się przyjrzeć pierwszemu lepszemu filmikowi na yt czym się technika różni. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda metoda objętościowa - 2:1 czy 3:1, zaglądam na yt a tam pani pogmerała kilkoma rzęskami w pierścionku, rzęsy się skleiły i to przykładała do naturalnej. To na serio ma tak wyglądać
    Kolejne moje pytanko, jak to jest z tymi szybkimi klejami? Jeśli na wolniejszym kleju rzęski muszę czasem rozczepiać, to w przypadku szybkiego kleju już ich nie rozkleję czy raczej mniejsze prawdopodobieństwo że one w ogóle mi się skleją?

  24. #2474
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A klientki widzą różnicę? Bo zastanawiam się czy może ma ona łagodniejsze i przyjemniejsze światło? Bo u mnie wiele dziewczyn nie umie otworzyc oczu przy tej lampce activ- nawet jak odsuwam daleko od oczu.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  25. #2475
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał maritek Zobacz post
    szkoliłam się w looksus i tam p. Dagmara wyraziła się, że one robią szkolenia tylko z 1:1, bo reszta na dobrą sprawę to to samo, wystarczy się przyjrzeć pierwszemu lepszemu filmikowi na yt czym się technika różni.
    Jestem w szoku! Jak ktoś kto nazywa siebie szkoleniowcem może doradzać naukę metod objętościowych przez yt! Po pierwsze to na yt nigdy jeszcze nie widziałam przyzwoitego filmu pokazującego przedłużanie rzęs. Po drugie to kobieta która Cię szkoliła chyba sama nie ma zielonego pojęcia na czym polegają objętościówki skoro mówi że to jest to samo. Po trzecie to po to są szkolenia żeby ktoś Ci doradził jak wystylizować oko, jakich rzęs użyć, jak je profilować. Marzę o zrobieniu szkolenia z metod objętościowych, mam nadzieję że uda mi się je zrobić...
    Ostatnio edytowane przez Ladyss ; 16-01-2014 o 19:50

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •